Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45601) net84


net84
őstag

Erdekesseg es kerdes is egyben...
A Toledo megint eljatszotta, hogy hiaba kapcsolgattam a tempomatot, nem volt hajlando mukodni. Cc. 100 km egyhuzamos menet vegen jatszotta el. Kialtam kutra, motor leallit, ujraindit es mar mukodott is. Ezt mar masodszor csinalta meg. Masik erdekesseg, hogy a muszerfalon a tempomat bekapcsolasat jelzo abra nem vilagit bekapcsolt allapotban. Akkor sem, amikor mukodik a tempomat es az "vezet". Ennek egyaltalan ilyenkor kell felkapcsolnia? Otlet a tempomat "tiltasara"? Eddig mindketszer olyankor jatszotta el, amikor 30 fok koruli volt a homerseklet es nem ment a klima sem...

Read only...

(#45602) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

Austriában szeretnék autót venni
austriai rendszámmal is akarom használni itthon

van kint is lakhelyem
itthon élek
viszont kint dolgozom több mint 6 éve (vállalkozóként)
kint ideglenes lakhelyem van
használhatom itthon az austriai rendszámos autót ?

azért kérdezem mert azt mondták hogy csak akkor ha austriában vagyok bejelentve (kint is élek)

köszi előre is!

(#45603) rob210 válasza Hege1234 (#45602) üzenetére


rob210
nagyúr

A megoldás, maradj kint....

Renault power

(#45604) TaaT válasza Hege1234 (#45602) üzenetére


TaaT
veterán

Ha van bejelentett itthoni lakcímed az problémás lehet, meg azt írtad hogy életvitel szerűen itthon tartózkodsz, tehát csak dolgozni jársz át.

Give them hell Ukraine!

(#45605) Hege1234 válasza TaaT (#45604) üzenetére


Hege1234
addikt

igen csak melózni megyek ki
de az ideglenesen is szoktam tartózkodni az akkor nem elég ?

(#45606) Piwi válasza Hege1234 (#45602) üzenetére


Piwi
addikt

Akkor használhatod csak otthon teljesen nyugodtan az osztrák autód ha magyarba kijelentkezel minden lakhelyről és csak az osztrák marad

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#45607) Hege1234


Hege1234
addikt

köszi aki segített!

rendben akkor ez nem jó megoldás :(

(#45608) Piwi válasza Hege1234 (#45607) üzenetére


Piwi
addikt

Sehogy sem jó ha 2 lakcímed van, mármint ha egy magyar és egy osztrák. Ki van ez találva hogy a kis emberek ne járjanak jól

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#45609) rob210 válasza Piwi (#45608) üzenetére


rob210
nagyúr

A kisemberek jól járása nem itt kezdődik.

Az a baj, hogy ebben az országban mindenki jól akar járni.

A rózsadombiaknak sikerült is.

Lehet érte utálni, de ha mindenki befizetné amit kell nem így élne a kisember sem.

De hagyjuk is mert ez már túlságosan elrugaszkodott gondolkodás a valósághoz képest.

És amíg szeretett királyunk is saját zsebre gyúr, mit várunk a többiektől....

Renault power

(#45610) bitpork válasza rob210 (#45609) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tévedsz. Ha mindenki mindent befizetne, akkor a mindenkori politikai vezetés többet lopna...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45611) Balupapa


Balupapa
senior tag

Mai nap eseménye:

Tegnap elkeltek a 16os BBS-ek, visszakerültek a 15"os Keskinek. Eddig elol volt az uj hankook K425, hatul a conti eco contact. tapadt az eleje rendesen,

Ma sajnos megtapasztaltam hogy a páréves márkás(abb) mennyire veszít a tapadásból.
Hazafele jöttem Üllöin, A heim pál elött. (itt) 4en (90kg+) ültünk a kocsiban elvették a figyelmem nem vettem észre hogy piros csak későn, vészfék fullpadló -> csikorogva csusztam előre mint a szar :( :( szerencsémre nem jött ki jobbrol senki :U keresztül mentem a kereszteződésen csuszva :Y igaz, a kerekek nem blokkotlak, az abs mukodott. Most már csak azon aggódhatok, hogy egy kamera sem örökítette meg maradandóan a produkciót.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#45612) Balupapa válasza Balupapa (#45611) üzenetére


Balupapa
senior tag

A lenyeg maradt ki, msot a Conticat tettem előre. :W

_-=*WheelWhores*=-_

(#45613) MunezXBK válasza Balupapa (#45612) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Conti van nekem is, de még csak hasonlót sem tapasztaltam.

(#45614) Balupapa válasza MunezXBK (#45613) üzenetére


Balupapa
senior tag

eddig én se, de lefostam a bokám :DDD szar erzes volt mikro visít a gumi és az auto alig lassulva seper előre :(( 6 éves gumik ennyit tudtak. :(((

_-=*WheelWhores*=-_

(#45615) Mágus2 válasza net84 (#45601) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Hibakód van?

Ezt a tempomat ikont már láttad valamikor, mert pl. az octaviaban nincs eleve, csak a golfban meg a passatban. :U

(#45616) net84 válasza Mágus2 (#45615) üzenetére


net84
őstag

Hibakódról nincs információm, még mindig nincs kábelem :( . Az autó pedig semmi hibát nem jelez.

A helye biztosan bent van a műszerfalban, ha rásüt a nap, akkor látom az ikont. A könyve is írja, hogy bekapcsoláskor megjelenik a műszerfalon a visszajelző. Ilyennek kellene előjönnie, és a sziluett egyezik is. Amikor a gyújtást ráadom, akkor viszont egy pillanatra sem jelenik meg.

Még egy kérdés:
Szintén a műszerfalon láttam, hogy elvileg az autó tudna jelezni a nem becsatolt biztonsági öv miatt. Legalábbis a lehetőség bent van. Azt hogy tudom kideríteni, hogy tudja-e csak ki van kötve/meg van kukulva vagy nincs bent "szenzor" sem.

Read only...

(#45617) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

vonzom az 1,4-es hondásokat :))

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#45618) MunezXBK válasza net84 (#45616) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ott volt a kábel a kesztyűtartóban, mé nem szóltál? :W

(#45619) TaaT


TaaT
veterán


Give them hell Ukraine!

(#45620) aero. válasza TaaT (#45619) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Imádtam a 2.2-es kotrónkat.

[ Szerkesztve ]

(#45621) net84 válasza MunezXBK (#45618) üzenetére


net84
őstag

:R
Mivel nem egy rendszeres eset, csütörtökig eszembe sem jutott, hogy volt már ilyen. :DDD Mint írtam, most játszotta ezt el másodszor. Egy leállítás és újraindítás után pedig ugyanúgy - mint első alkalommal - rendben működött. Nem idegesít, inkább érdekel, hogy hiba vagy valami bug az oka...

Read only...

(#45622) MunezXBK válasza net84 (#45621) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jól van...ha adsz címet, elküldöm neked oszt okoskodhatsz vele. Ezt mondjuk már bitporknak is felajánlottam.

(#45623) bitpork válasza MunezXBK (#45622) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

bitportknak intéződik a saját kábel :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45624) tomcsi23 válasza VR6-Fan (#45617) üzenetére


tomcsi23
veterán

és, mi lett? ;]

Itt meg egy ezüst g astra szórakozott. Szerémin krúzolunk a zasszonnyal, meg egy utas is volt, camponához elvittük. Most este, tehát forgalom alig, közben beszélgettünk. Majd egyszercsak feltűnt, hogy az előttem haladó astra 50-nel poroszkál, már percek óta. Kicsit rámászok a seggére, hátha. Semmi reakció. Naoké, akkor kimegyek a külsőbe, azt szépen elmegyek mellette. Sokat nem foglalkoztam vele, 5-ösben szépen felgyorsítottam úgy 70-re, erre ő is, sőt elkezdte tolni neki. Oh, hát akkor menjél.Savoya utáni omw-nél megint utolérem, hát nem 50-nel poroszkál?! Oké. ;]
Tolok egy óvatos 4-est, odagurulok mellé, asszony előtt átnézek, hogy: :F Látom, kis hvcs + csajé. Na, akkor haladjunk, azt elkezdtem fokozatosan nyomni neki, mire padlózta a gépet, haladt szépen. Erre én is, azt szépen kikerültem, majd besoroltam elé, egy 10 mp után meg elvettem a gázt. Persze itt már lendületből elsuhant, de a lámpa megfogta. Egyszerre kaptunk zöldet, de megvárta, míg lekanyarodok a campona felé - gondolom, jobban szemügyre vette a hátsó feliratokat. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45625) TaaT


TaaT
veterán

:D

Give them hell Ukraine!

(#45626) Lall válasza net84 (#45621) üzenetére


Lall
veterán

Seat Leon-omnál folyamatosan szivtam ezzel. (egyszer ment, egyszer nem), aztán csak a kapcsoló csere segített.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#45627) Piwi válasza TaaT (#45625) üzenetére


Piwi
addikt

megvetted? :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#45628) Morris válasza TaaT (#45625) üzenetére


Morris
veterán

Látom jár hozzá két kinyílt légzsák is! :D :D

(#45629) Rambovits válasza Hege1234 (#45602) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ha vállalkozó vagy, akkor nem tudsz a vállalkozás nevére autót venni?! Talán még adókedvezményeket is kapnál rá.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#45630) narancsnn


narancsnn
senior tag

Semperit gumiról vélemény?

(#45631) csiben1


csiben1
tag

Üdv!

Egy kérdésem lenne. Nem jó a klímahűtő ventilátorom. Amíg nem lesz megcsinálva addig klímázhatok-e? Gondolom országúton símán lehet, mert ott van bőven menetszél, viszont városba bekapcsolhatom-e ?
Illetve ha túlmelegedne, akkor lekapcsol e a klíma? Vagy ilyenkor mi történik? :)
Előre is köszi a segítséget :R

You can walk straight through hell with a smile

(#45632) MunezXBK válasza csiben1 (#45631) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem nem kapcsolt le, valamit szét is forgácsolt, végigment a rendszeren, 100.000. :W

(#45633) Mágus2 válasza csiben1 (#45631) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Városban ne használd veni nélkül, mert a túlnyomás szelepen ki fogja nyomni a klíma töltetet. Kevés menetszéllel nagyon megnő a nyomás a klímában. Nam fog lekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#45634) csiben1 válasza Mágus2 (#45633) üzenetére


csiben1
tag

Értem, köszi!
Akkor addig amíg meg nem lesz csinálva, addig csak országúton használom.

You can walk straight through hell with a smile

(#45635) freaghill


freaghill
őstag

Ha én a sima, öreg kulcsot le szeretném cserélni bicskakulcsra, akkor mi teendőm van?
Veszek nyers bicskakulcsot. És ezt akkor hova kéne elvinni, hogy jó legyen a kocsihoz? Gondoltam erre, de akkor itt is nyers kulcsot kapok.
Azt hova kéne elvinni?

Néztem a beszerelő műhelyeket, de mind messze van.

(#45636) freaghill válasza freaghill (#45635) üzenetére


freaghill
őstag

Már megvan. :U

(#45637) Hikvision válasza freaghill (#45636) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nem kimondottan ajánlom, ezeket a kínai bicskakulcsokat. vagy 3 félét próbáltam és pár hét után mind elkezdett lógni/szétesni.

20 éve a PH-n.

(#45638) Piwi válasza Hikvision (#45637) üzenetére


Piwi
addikt

nekem nem volt vele gondom,2 évig simán bírták,elvileg most is abban vannak még mert faterom nem szólt hogy valami ne működne otthon az autóval kapcsolatban

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#45639) Balupapa


Balupapa
senior tag

kár érte :( nemnormálisak.

_-=*WheelWhores*=-_

(#45640) TaaT


TaaT
veterán

Ma rámköszönt ESP a csabai teszkónál :D

Nem kicsit meglepődtem :DDD

Give them hell Ukraine!

(#45641) MunezXBK válasza TaaT (#45640) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Eskü?

(#45642) Balupapa válasza TaaT (#45640) üzenetére


Balupapa
senior tag

az széééép, ott volt az egész familia? (sonky,donky stb) ;]

_-=*WheelWhores*=-_

(#45643) TaaT válasza MunezXBK (#45641) üzenetére


TaaT
veterán

Hát beállt mellém egy ződ dízel Ibiza mk2 :D

Balupapa: csak ketten ültek benne, és a driver mondta hogy ő ESP :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#45644) latyak17 válasza TaaT (#45643) üzenetére


latyak17
tag

rögtön rámírt FB-n te képzeld találkoztam TaT-al mondom hurrá remélem bepirítottál :D

bp-i csak amióta szóltam neki, hogy menjen el abs tárcsát venni nekem Pesten, kettesben hagyta el a várost :(

[ Szerkesztve ]

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#45645) TaaT válasza latyak17 (#45644) üzenetére


TaaT
veterán

amúgy környékbeli? :)

Give them hell Ukraine!

(#45646) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Mágus, köszi az ötletet, frankón kitisztítottam a klímát. Mondjuk, a kesztyűtartót most nem szedtem ki, de szépen szipkázta be a pollenszűrő alatti nyíláson is. Természetesen a szűrőt is cseréltem.
:R

TaaT: :C

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45647) vilmaboy


vilmaboy
őstag

'96os Felíciába milyen másik autó első üléseit lehet betenni erőteljesebb átalakítás nélkül? Jó lenne ha magasságállítós, combtámaszos stb lehetne benne. Vagy mindenkép ki kell cserélni a tartósint is? Az menyire veszélyes meló? Karosszériást igényel?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45648) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

FritzzenFest:

[link]

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#45649) narancsnn válasza VR6-Fan (#45648) üzenetére


narancsnn
senior tag

Nem jó a link.

(#45650) tomcsi23 válasza narancsnn (#45649) üzenetére


tomcsi23
veterán

Me' kapkod a zegérrel. ;]
Ehune.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.