Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Kellemes árazás? :F Kinek? Szerintem a hardverhez képest mindegyik FE modell drága, de üsse kő, ha lesz microSD bővítés és jack. :))

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Kicsit sajnálom, hogy az S24 pár hónap alatt jobban szerepelt, mint az S23. Nálam az S23 család a favorit. De ez azzal magyarázható, hogy a 2 éves cserélési ciklust nézve az S21 nem volt olyan rossz, mint az S22. Ezért váltottak kevesebben S23-ra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Predatorr válasza janeszgol (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Megúszva a banánt és a fotózás degradálását. Azokat javították már? Az S21, ismerősök tapasztalatai alapján, tényleg jobb az S22-nél.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) janeszgol válasza Predatorr (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem még nincs lefrissítve az 23, nem is lesz egy ideig. Maradok A13/OneUI5.1-en.
De megnézem délután.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) janeszgol válasza Predatorr (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért megnéztem a neten. Állítólag tavaly augusztusban kijavították a banán-effektust.
Emlékszem máshol is kérdezted már, illetve így hivatkoztál az S23-ra. Amúgy az S24-nél is felütötte a fejét, ami tök gáz, ha augusztusban tényleg kijavították a 23-as családnál.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) doooo válasza Predatorr (#1) üzenetére


doooo
veterán

Lesz mindkettő, sőt, egy 1000 eurós kupon is jár majd mellé, mert úgy illik. Abból lehet valódi telefont is venni, ami nem hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#7) dnelb válasza Predatorr (#1) üzenetére


dnelb
veterán

ezt a microsd meg jack témát nagyon ideje lenne már elengedni.. 4 éve nincs. Vége van, sohasem fog visszajönni.

(#8) judas13


judas13
addikt

"Kellemes árazás".

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) DS39 válasza dnelb (#7) üzenetére


DS39
nagyúr

SD felesleges (100+ GB tárhely mellett), de a Jack csatlakozó az kell. Töltögesse a fülesét a hóhér.

(#10) dnelb válasza DS39 (#9) üzenetére


dnelb
veterán

én inkább töltöm mint hogy szenvedjek a kábellel, de mint látszik ez egyénfüggő :D

(#11) bence1024 válasza dnelb (#10) üzenetére


bence1024
tag

Helyzetfüggő is.
Otthonra jó a kábel, útközben már nem feltétlen.

(#12) tomboy0013 válasza bence1024 (#11) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem otthonra se jobb, sőt. Még otthon is hordozgassam a telefont magammal bárhová megyek hangoskönyv vagy zenehallgatás közben? Nem igazán értem manapság mobillal a vezetékes füles használatát.

[ Szerkesztve ]

(#13) joey04 válasza dnelb (#10) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) TODI1111 válasza tomboy0013 (#12) üzenetére


TODI1111
addikt

+1

(#15) cs.zs. válasza bence1024 (#11) üzenetére


cs.zs.
addikt

és tomboy0013 #12
Több órás vonatos utak, vasárnap Pest felé, pénteken haza. Soksok diák, soksok felnőtt dolgozó.
Nekem van JBL Live Pro+, ami kitűnő, csodásan is szól, (Leginkább SAMSUNGGAL!!) de vonaton a vezetékes nyer.
Nálam laptop, + 2 telefon, feleségemnél tablet + telefon, filmnézés, zenehallgatás,
a vezetékes nyer.

A 3,5mm jacknek nagyon is van létjogosultsága, nálunk is prioritás.
45000 Ft-ot kiadtunk a JBL-ért, 120.000 Ft volt az Iphone 14 Pro-hoz a saját fülese, és akkor a 2900 Ft-os ACME HE22 a vonaton mindet leiskolázza...

Van olyan élethelyzet, amikor az ANC elvérzik a JBL-ben. Vonaton, lehúzott ablaknál. Nem tud mit kezdeni az ütemes susogással, megbolondul.

Más az, amikor Bpesten BKV-zik az ember, buszra fel-le, stb, persze hogy a brutuszos a tuti.

...

(#16) janeszgol válasza cs.zs. (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Én csak egy helyen használok vezetékest. Ha zenehallgatás közben fekszem. Otthon.
Amint mászkálok a lakásban vagy elmegyek otthonról, szigorúan vez. nélküli.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) updog


updog
senior tag

A Snapdragonos S20FE-m most lesz 3 éves, azóta is tökéletesen helytáll mindenben, ha az S24FE majd alapvetően rendben lesz, várok pár hónapot hogy előjöjjenek az esetleges problémái, aztán a leárazások :D ;], és ezzel lehet hogy meg is van az utód.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#18) janeszgol válasza updog (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Az SD verziós S20FE egy kiváló telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Osnyak válasza janeszgol (#18) üzenetére


Osnyak
lelkes újonc

Igen, jól öregedett. Nekem is az van.

(#20) zolikaDB válasza judas13 (#8) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nemrég az S23FE kuponnal (amit a Samsungtól lehetett kérni), 190 körülre jött ki...

(#21) TODI1111 válasza zolikaDB (#20) üzenetére


TODI1111
addikt

Az S24FE hivatalos megjelenési ára ettől még nem lesz "kellemes".

(#22) golf válasza janeszgol (#18) üzenetére


golf
kezdő

Egyhamar nem lesz még egy olyan ár/érték arányú Samsung, azt hiszem. Alig több, mint fél éves modellként már ilyen 160-170 ezerért lehetett megvenni hivatalos helyekről rendes áron, kuponozás nélkül.
Akkoriban 1 évesnek számító Snapdragon-nal, nem 2 éves Exynos-szal, mint ahogy most lehet a 23 FE-t beszerezni.

De egyébként sincs azóta túl sok érdemi előrelépés ezen az FE vonalon sajnos. Kíváncsi leszek, a 24-ben is még mindig ugyanazt a 8MP-es zoom kamerát és fixfókuszos ultraszélest fogják-e használni, mint 4 éve. :D

(#23) Predatorr válasza dnelb (#7) üzenetére


Predatorr
őstag

Ebből látszik, melyik gyártó szarja le a fogyasztókat (igénytelenek), és melyik tekinti őket vásárlónak (igényesek). Nyugodtan vegyél sok 10e Ft-ért eldobható, vacak hangminőségű bt fülest.

janeszgol: Akkor miért nem frissítesz? :) Ismerősöknél valamiért kimaradt az S23, így csak olvasni tudok róla. Értem is, miért.

DS39: Ha kapok 1TB tárhelyet, nem kell az SD, elismerem, de az 512GB SD kártya majdnem tele veszteségmentes zenékkel, családi videókkal, képekkel, amelyeket szívesen hallgatok/nézegetek utazás közben.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.