Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82351) #56474624 válasza milkabrams (#82348) üzenetére


#56474624
törölt tag

Elolvastad, miről írtam? :F

(#82352) Sinesol válasza -Skylake- (#82344) üzenetére


Sinesol
veterán

Ja hát igen, az igaz. Én abból indultam ki, hogy nekem a hordozható azt jelenti, hogy mondjuk elviszem munkába, repülőre, nyaralásra, stb. Utcán nemigen hallgatok zenét, nincs türelmem kábelekkel szenvedni, ráadásul plusz egy dolog, amit hordani kéne magammal. Szerencsésebb a vezetéknélküli cucc, oda meg nem kell semmi a telón kivül.

[ Szerkesztve ]

(#82353) milkabrams válasza #56474624 (#82351) üzenetére


milkabrams
őstag

Igen és ennél szorosabbra nem tudom állítani.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#82354) #56474624 válasza milkabrams (#82353) üzenetére


#56474624
törölt tag

No igen, csak kicsit furán keveredtek a válaszok. :)

Másik lehetőség a párna lapítása, hogy közelebb kerüljön a fülhöz a driver.
Le is lehet esetleg varrni, mint szakibá szokta a Beyer párnákat.

[ Szerkesztve ]

(#82355) milkabrams válasza #56474624 (#82354) üzenetére


milkabrams
őstag

Az sem megy, így is olyan mint a satu.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#82356) kromatika válasza s4tch (#82342) üzenetére


kromatika
veterán

Szerintem meg Oppo HA2 hangban közel sem azonos szint a mojo val,vagy a Ifi micro iDsd -vel. Oppo HA2 volt,Ifi micro iDsd most van,És anno össze hallgattam.Nekem sokkal jobban tetszett az IFI és a mojo is.

(#82357) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

15-20 körül keresnék egy fejhallgatót, elsősorban játékra, filmekre, jutyub. Csak és kizárólag otthoni felhasználás, persze ha vezetéknélküli az plusz. Nem vagyok vájtfűlű, inkább kényelmes legyen mint audiofil.

Mikrofonból ilyet néztem mellé,
[link]

Nem streamelek meg semmi, csak annyi, hogy discordon értsék amit mondok. Ez elég lenne, vagy tudtok ebben is ajánlani valamit?

Eddig csak ilyen gaming csodáim voltak headsettel, razer, logitech g430, ilyesmik..

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#82358) Sinesol válasza kromatika (#82356) üzenetére


Sinesol
veterán

Ha jol emlekszem valami 20mw-ot tud 300ohm mellett, meg 50mW-ot. 33ohmon, szal a komolyabb fejeseket meg sem tudja hajtani, ugy meg nehez jobban szolni. :)

(#82359) s4tch válasza kromatika (#82356) üzenetére


s4tch
veterán

Persze, mert fejest dugtál bele. Fülhallgatóval az Oppo iszonyat finom tud lenni.

(#82360) Gzula[HUN] válasza Vismajor01 (#82357) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

- Hyper X Cloud vagy
- CM MH751-752 amit érdemes megnézned.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82361) PuMbA válasza PuMbA (#82336) üzenetére


PuMbA
titán

Rendeltem egy Focustire Solo 3rd Gen-t. Kíváncsi leszek :)

(#82362) biega válasza Gzula[HUN] (#82350) üzenetére


biega
aktív tag

Köszönöm a tippeket :R , a OneOdio Studio Pro 50-et kipróbálom, legfeljebb marad nálam (kénytelen leszek a rózsaszínt mellőzni, pedig nehéz ellenállni :) ).
Ez mennnyire hajtható? A Superlux Hd681 Evo kicsit halk nekünk.

Takstar HD2000 (van itthon) nem rossz, de a 681Evo szebben szól, ennél már csak jobb legyen, ha lehet.
Van esetleg legalább OneOdio Studio Pro 50 tudásúra tipped, ami kicsit kisebb?

(#82363) Vismajor01 válasza Gzula[HUN] (#82360) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem kell ra mikrofon, lenne kulon. Akkor is ok az ajánlott? Összefoglalóban azt olvastam h inkabb vegyek kulon mikrofont es fejest

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#82364) Gzula[HUN] válasza biega (#82362) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Fórum keresőjében találsz infót a Studio Pro-ra. Ha nem szereted a sok mélyet, akkor nem ajánlom. Egyik legjobb ár/érték arányú fejhallgató egyébként IMO. Valaki pont ps4 irányítójához keresett valami könnyen hajthatót, és azzal nem volt neki probléma. Megerősítem, hogy könnyen hajtható.
A titok egyébént nem kis részben a párnájában van. Én úgy adtam el az enyémet, hogy az eredeti párnáját meg is tartottam, és ráraktam a rádiós Sony-mra.

(#82363) Vismajor01: Ez a 2 kivétel van. Egyik a Takstar Pro 80, másik a Pro 82 reskinje. A CM Bodznak is tetszett. Én azt nem hallottam, de a HyperX Cloudot igen, az tetszett.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82365) fehér_ember válasza PuMbA (#82361) üzenetére


fehér_ember
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#82366) ChoppR


ChoppR
tag

Sziasztok!
Sennheiser HD 58X mellé melyiket ajánljátok?
Fiio E10K vagy K3?

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#82367) sisi24


sisi24
tag

Üdv. Szeretnék vásárolni egy korrekt, itthoni felhasználásra való fejhallgatót!

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Kizárólag otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Leginkább zenére használnám, (Electro, hip hop, rnb)
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 20-tól akár 50-ig
4.) Új vagy használt? Új
5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott? Kifejezetten zárt fejhallgatót szeretnék, itthon ne zavarjak senkit!
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Nagyon szeretem a mély hangzást, úgy h leginkább mélyre orientált fejhallgatót keresek.
8.) Honnan vásárolná?: Mindegy.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Számítógép, Notebook, Telefon.

:))

(#82368) #56474624 válasza sisi24 (#82367) üzenetére


#56474624
törölt tag

Beyerdynamic DT770, ATH-M50X

(#82369) Sinesol válasza sisi24 (#82367) üzenetére


Sinesol
veterán

A korabban emlitettek mellett jo lehet mèg a Nad Viso HP50, bar ez 55k. Ha nagyon sok mèly kell, akkor mondjuk ATH Pro700MK2, bar az sokaknak kenyelmetlen, nem tul nagy a parnaja, ja meg 60k igy mar jelentosebben tullepi a keretet.

[ Szerkesztve ]

(#82370) Zoliee


Zoliee
senior tag

(#82371) fehér_ember válasza Zoliee (#82370) üzenetére


fehér_ember
addikt

Akinek nincs tapasztalata a fejesezésben az biza hasznos megállapításokra tud jutni; meg hajlamos elhinni mindent amit összeolvas (mobiltelókhoz ajánlott).
Ha már ennyire képbe van vele hogy csak egy ellenállás kell egy monster kimeneteire, akkor megfülelhette volna valami rendesre kötve is. (én sajna ezzel nem vagyok képbe)
Mekkora basshead lehet a csávó, ha meze-t akar otthonra :D (na jó, ez csak vicc volt).
Amúgy miért nem jut eszébe hogy fórumokon kérjen tanácsot vagy hogy elmenjen meghallgatni jópárat?
"Én inkább a kis román manufaktúra, a Mezze típusára vágyom. Hogy miért? Nem tudom, valahogy szinpatikusabb, és nem ennyire bumfordi."
Így, ilyennek elhangzani egy hifistától :Y (egy világ omlott össze bennem ;]).
Akkor mit várjunk a kezdőktől (amikor pl. egy hangfalnál a dizájn az elsőrendű szempont, az olcsó ár mellett).
Talán érdemes elgondolkoznom azon is, hogy most akkor tényleg csak a színvonal romlik [link] vagy régebben is így születtek, ilyen "hasznos" tartalmakat hordoztak amiket olvastam /olvasok tőle?
Mindenesetre köszi hogy belinkelted.

[ Szerkesztve ]

(#82372) greenbirdy


greenbirdy
friss újonc

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni fejhallgató vásárláshoz.
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene, klasszikustól rockig vegyesen.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
60000 és 100000 között.
4.) Új vagy használt?
Új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural.
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Dinamikus és részletes hangzás. A basszus se legyen hanyagolva. :)
8.) Honnan vásárolnál?
Hazai bolt, webshop.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
hangkártya, pontos típust sajnos nem tudom.
Előre is köszi a segítséget!

(#82373) Dorien válasza Zoliee (#82370) üzenetére


Dorien
veterán

Ez is egy vélemény. Sokat szerintem nem ér.

greenbirdy: NAD Viso HP50, ATH-A550Z, ATH-A990Z, esetleg sok méllyel Meze 99 Neo / Classic

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82374) Zoliee válasza fehér_ember (#82371) üzenetére


Zoliee
senior tag

+1
Én is hasonlóan gondolom. (ugyanakkor engem sem fogott meg a 4xx)

Dorien: csak érdekességképp linkeltem. Azt viszont jól mutatja a cikk, milyen sokféleképpen értékelhetünk valamit.
Kis határozottság (meg persze önbizalom) , és már meg is van az ellentmondást nem tűrő vélemény. :D

(#82375) niof válasza fehér_ember (#82371) üzenetére


niof
addikt

A blog írójának régebben szerettem az írásait, de számomra mára inkább átment zagyvaságba. Kivéve a lemezajánlói. Nem tudom mi lett vele, régen tényleg jobbakat írt...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#82376) biega válasza Gzula[HUN] (#82364) üzenetére


biega
aktív tag

Megrendeltem a OneOdio Studio Pro 50-et, elvileg a jövő héten szállítják, kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz :)

(#82377) Tim82 válasza fehér_ember (#82371) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aztán nem valamelyik Meze modellnél, hanem egy Grado SR125e-nél állapodott meg, szóval remény van még számára is. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82378) p76 válasza Tim82 (#82377) üzenetére


p76
senior tag

A Gradok nem arról híresek hogy sikítanak?
A Meze meg ultra mély?

(#82379) Tim82 válasza p76 (#82378) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt a "sikítanak"-ot nem tudom, honnan veszed.

Van egy SR60e-m, amit rendszeresen használok és hosszú távon is maradni fog (hacsak nem találok számomra jó ár/érték aránnyal egy jobb Grado fejest), egyáltalán nem "sikít".

Tény, hogy a középtartomány felső részének visszaadása az erőssége, de ezt nem bántóan csinálja. Nagyon kulturált hangú fejes, hangszeres zenékre kiváló (legyen az klasszikus zene vagy blues/rock/metál vonulat).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82380) fericske válasza p76 (#82378) üzenetére


fericske
addikt

:D :D :D
Egyik sem igaz.
A Meze (99 classics gondolom amire gondoltál) a béna bumszli párnával basszusfossá válik, az eredeti vagy laposabb párnával meg egy szuperjó hangú fejes.
Grado-t nem mindet hallottam, de eleget, hogy azt az általánosítást cáfoljam.
Az E sorozatból a 60, 80, 325, meg a gs1000e, ps1000e.
Egyik sem volt sikítós.

[ Szerkesztve ]

(#82381) milkabrams válasza fericske (#82380) üzenetére


milkabrams
őstag

Ath msr7 párnával hallgatható, de akkor is szörnyen sötét.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#82382) fericske válasza milkabrams (#82381) üzenetére


fericske
addikt

Elhiszem. Én csak a saját párnáival hallottam.

(#82383) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Mivel sikeresen leamortizáltam az ATH-M40x -et keresem az utódját ugyanezekkel a paraméterekkel.
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
pc zene, youtube, film játék
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
ezekkel hangkeltőkkel szerintem nem érdemes 100.000 fölé menni
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Dinamikus kiegyensúlyozott, kellő basszus de ne zavaróan
cincogás idegesít
8.) Honnan vásárolnál?
Digitec Svájc [link]
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Pc, Tv,
Egy külső hangkártyát ha tudtok ajánlani szívesen veszem.

Az ATH MX40X igazából megfelelt... bár hozzáteszem fél óra múlva kényelmetlen volt mert nem teljesen fért el benne a fülem.
Tehát ez is orvolásra vár
Köszi előre is az erőfeszítéseteket :R

(#82384) Pxs


Pxs
aktív tag

Sziasztok,

AKG K550 utódjaként az AKG K712 Pro-t néztem ki. Megérné a váltás?
Esetleg alternatívák hasonló (70-80K) árban?

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
PC zene, stúdiózás (zeneszerkesztés, keverés, beszédfelvétel)
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
70-80K
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Nyitott/félig nyitott/zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Semlegeset, basszus ne legyen gyenge
8.) Honnan vásárolnál?
Nem tudom
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
PC (Presonus Studio 26 USB kártya jelenleg, Universal Audio Apollo x6 TB3 várható), Samsung Note 9

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#82385) Sinesol válasza fericske (#82380) üzenetére


Sinesol
veterán

+1
Pàr ève hallottam a SR80-at, meg 225-öt es egeszen jo hangjuk volt, nem ereztem sok magasat annyira, bàr az is igaz, hogy akkoriban a Shure SRh940 volt a main fejesem. Annyira emlekszem, amugy, hogy egesz kellemes, reszletes volt, plusz a 940-nèl vastagabb hangja volt mindkettönek.
Gondolkoztam is mar rajta parszor, de nem tetszett a parna, meg inkabb on ear, mint over.

[ Szerkesztve ]

(#82386) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok,
tudom olvastam az összefoglalót nem ajánlott a vezeték nélküli fejhallgató, mégis ilyenem van a TV nézéshez, és ilyet is szeretnék, de van a jelenlegivel egy kis problémám: [link]

A kérdésem az lenne, hogy a fenti problémára van-e ötletekek, illetve, hogy mit ajánlotok helyette vezeték nélküliben 50k-ig TV-n való filmezéshez? (új, zárt, circumaural, zárt) :R :R

(#82387) Zanik válasza nyesix (#82386) üzenetére


Zanik
addikt

Egyszer olvastam olyat hogy a Samsung TV okostávirányítója zavarta a BT jelet.
Próbáld ki hogy kiveszed az elemet a távirányítóból, akkor is csinálja-e?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#82388) Bodz válasza nyesix (#82386) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Akkor biztosan olvastad azt is, hogy melyik a megfelelő topik. :)

(#82389) Bodz válasza Gempas 70 (#82383) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szűrtem circum, jack csatis fejesekre és nem tudok mit ajánlani az ottani kínálatból. Lehet velem van a baj.
A 770 Pro kényelmes lenne szerintem az M40X után, mélye is van, de lehet a Beyer féle kiemelést cincogásnak éreznéd. Vagy arra gondoltál, hogy ne legyen úgy általában vékony hangja?

[ Szerkesztve ]

(#82390) s4tch válasza Bodz (#82389) üzenetére


s4tch
veterán

Focal Spirit Pro? A pici párnák ellenére könnyű, kényelmes, és könnyen hajtható.

Egyébként szerintem az M50x is jó lehet, ha a mélykiemelés nem zavarja a kollégát. Ilyen felhasználásra a Meze 99 Neo se lenne rossz, az is V karakter, mint az M40x, és annak parádés a kényelme.

(#82391) Dorien válasza Bodz (#82389) üzenetére


Dorien
veterán

Gempas 70:
A "cincogás" szakavatott ismerőjeként (lásd avatarom :) ) én úgy tudom, hogy ezt fejhallgatóknál leginkább a kifelé nyitottság szinonímájaként használjuk (cincog kifelé a fejes). Ebben az esetben gondolom inkább a sok magas hangot értheted rajta. A DT770 Pro 80 ohm szerintem kellő méllyel rendelkezik és a magas sincs zavaróan túltolva. A középtartomány kicsit hátrébb van, de engem közel sem zavart annyira, mint a DT990 Pro esetében.

Egyéb tipp: ATH-A550Z, A990Z, Yamaha HPH-MT5, MT7

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82392) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Sziasztok !

Van egy pc-milyen lappal Alaplap neve Gigabyte GA-Z270M-D3H

Vettem hozzá egy mikrofonos fejhallgatót .....amin 1 dugó van.... és sehogy se tudom beállitani , hogy a mikrofon működjön.... Ebben kérnék segítséget! Elég SOS lenne :(((

Köszönöm a segítséget ! :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#82393) fr3ntzen válasza fr3ntzen (#82392) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

ahogy olvasom kell átalakító...jó arcok... :Y :(((

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#82394) sisi24 válasza Sinesol (#82369) üzenetére


sisi24
tag

Köszi a segítséget! :R és "Ba cy Lus kollégának is!" Az érdekelne hogy a kettő megnevezett típus közül melyik a jobb?

Beyerdynamic DT770 <> ATH Pro700MK2 Bár árban van köztük különbség.. Nem ismerem egyiket sem, ezért érdekelne melyik típus jobban bevállt? :U

(#82395) Gempas 70 válasza Bodz (#82389) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

igen.. vékony hangja ne legyen.

(#82396) Gempas 70 válasza Dorien (#82391) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

köszi neked is. megvizsgálom,

(#82397) Samtya válasza fr3ntzen (#82393) üzenetére


Samtya
senior tag

Milyen fejhallgató és kik a jó arcok?
A száj elé kihajtható mikrofonos gémer fejesekhez a gyártó legtöbbször ad adaptert. A telefonos használatra szánt, vezetékbe épített mikrofonosokhoz viszont már nem jellemző, hogy adnának.
TRRS, tehát négypólusú jack csatlakozó esetén az alaplapi használathoz valóban kell átalakító.

[ Szerkesztve ]

(#82398) fr3ntzen válasza Samtya (#82397) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

loszart se adtak de vettem hozzá.úgyhogy minden ok!!!

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#82399) invisibelle


invisibelle
csendes újonc

Sziasztok.
Mindenre is jó, első fejhallgatómat keresem a budget szegmensben. :)

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zeneszerkesztés (trance, hardstyle), zenehallgatás (metal, industrial, ebm....), single/multi FPS játék
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
~30k
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circum
6.) Zárt vagy nyitott?
Mindegy, bár nekem a szellőzés fontosabb, mint a hangszigetelés
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Mivel mindenféle zenét hallgatok, előny, ha minden tartományban jól szól. Játék közben legyen érezhető, honnan jön a hang, a jó ízlés(stereo) határain belül. x)
Mikrofon hangzása (ha van rajta) nem annyira érdekel, tervezek külön venni hozzá később.
8.) Honnan vásárolnál?
Belföldi webshop
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Realtek® ALC892 (B450 Tomahawk Maxba integrálva), később elképzelhető, hogy DAC-ra váltok.

Kiszemeltjeim:
- HyperX Cloud Alpha (most erre hajlok)
- HyperX Cloud II
- CM MH751 / 752
- Shure SRH440

(#82400) Dorien válasza invisibelle (#82399) üzenetére


Dorien
veterán

Ha a szellőzés fontos, akkor Omnitronic SHP-600 + némi EQ, ha tud ilyet a hangkártyád szoftvere.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.