Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) ribizly válasza niof (#82750) üzenetére


ribizly
veterán

Ha nem kettővel odébb lévő. Az a baj, hogy nincs most itthon a DT1770 (bent maradt munkahelyen), pedig most lenne időm rendesen összehallgatni az MT7-el. De az az igazság, hogy anno azért is maradt az MT7, mert valahogy jobban adta. Van valami "zeneiség" benne, amitől bármit indítok el megtelik élettel róla.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#82752) Gzula[HUN] válasza Aryan (#82747) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A listából szerintem ezek jönnének be neked:
Audio-Technica ATH-AVC500
Pioneer SE-MS5T

Előbbi, ha csak otthon használnád, utóbbi, ha utazáshoz is kell.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82753) niof válasza ribizly (#82751) üzenetére


niof
addikt

Ez jól hangzik! Jó lenne valahol megfülelni! De ez a jelen körülmények között most még nehezebb lenne itt vidéken, mint alapból...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#82754) kromatika válasza ribizly (#82749) üzenetére


kromatika
veterán

+1.Szerintem is magasan túl mutat a füles az ár kategóriáján.

(#82755) s4tch válasza ribizly (#82741) üzenetére


s4tch
veterán

Zeos egy jópofa őrült, de nem szabad túl komolyan venni. (Szerencsére ő sem veszi túl komolyan magát.)

Az MT7 egy piszok jó fejes az áráért.

(#82756) korpicschess


korpicschess
veterán

Tidal-ön 4 hónap 600 Ft jelenleg! [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#82757) csergyuri


csergyuri
tag

Köszi, megnézem.
Viszont ami meglepett, hogy volumio nem látja az RPI-n :(

(#82758) dik


dik
őstag

Ki melyiket részesíti előnyben melyik lehet a jobb választás? Esetleg tapasztalati hozzászólás lenne a legjobb.
[link] (bemart része nem tudom esetleg sértheti-e, elnyomja, akármi egy idő után a fejpánt részést. Nem épp 2gr. a súlya az alphanak.?)

[link]

Véleményeket előre is köszönöm!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82759) CyberFriend válasza dik (#82758) üzenetére


CyberFriend
tag

Javaslom az elsőt. Nálam egy Amiron Home pihen rajta, ami azért nem kis súlyú fejes. Semmilyen deformáció, benyomódás nincs a fejpántján.

(#82760) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok, milyen jó vétel van olyan 30-50 eFt közt fejhallgató + DAC együtt? Egy barátom kért tanácsot. Az ár nem kőbe vésett, de ésszerű keretek közt kb. ennyi

•Otthon (kis utazás)
•Zene hallgatásra (+játék)
•inkább kisebb, hordozhatóbb, fülre felülős
•Zárt preferált (utazás miatt)
•Hangzás: akusztikus zene, rock, blues, lehetőleg lineáris, de azért legyen mélye
•új kéne, esetleg tipp is jól jönne ha valahol akciós
• forrás: pc/iphone (jó volna olyan DAC, ami mindkettővel kompatibilis, pl nekem dragolfly van (+ B&W P5, ami sztem nagyn jó kombó), de az sztem nem fér bele a keretbe).

köszi!

PS: a B&W P3 miben különbözik a P5-től?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82761) dik válasza CyberFriend (#82759) üzenetére


dik
őstag

Aha köszönöm akkor megfelelő lehet az olcsóbbik.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82762) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok!
Itt a nagy online oktatásban szükségem lenne, egy fejhallgatóra amit azért nem szeretnék eldobni azt követően sem, ha már vennem kell egyet.
1. Csak otthon.
2. Játékra, zenehallgatásra és előadások hallgatására.
3. 15000
4. Csak új.
5. Circumaural.
6. Ezt sajnos nem tudom megválaszolni.
7. Különösebb elvárás nincs.
9. Alaplapi hangkártya esetleg tablet (Huawei M5 lite) vagy mobil (Oneplus 6)
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#82763) Bodz válasza dik (#82761) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha nem zavar hogy nincs pereme, meg nem is sürgős, akkor vehetsz ilyet is. Ez full fém.

[ Szerkesztve ]

(#82764) Sonja válasza dik (#82758) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem a második, azaz a König & Meyer van. Nagyon jó, erős és csak egyszer húztam meg az asztalra való rögzítőcsavart alul, azóta se mozdult meg. Egy HiFiMAN HE400S fejhallgató van rajta, meg rátekerve egy csináltatott 2m-es Forza AudioWorks kábel.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#82765) Gzula[HUN] válasza Aksomatic (#82762) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

invotone hd2000
OMNITRONIC_SHP-600
superlux hd681 evo
Kicsit túllóg az ára, de: Pioneer MS5T

Szoktam ajánlani az OneOdio Studio Pro-t is Kínából annak, aki szereti a sok mélyet, de érthető okokból most inkább nem. (Mire ide érne, vélhetően már kifelé mászunk a katyvaszból)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82766) Sinesol válasza Wolfskin (#82760) üzenetére


Sinesol
veterán

DragonFly Black + Creative Aurvana Live - ez megvan 50 körül.

Fiio Q1 + Creative Aurvana Live - Ez inkább 60-hoz közelit, viszont sokoldalúbb, erőteljesebb a forrás, emellett kifejezetten Apple cuccokhoz készült, plusz telót sem meriti, mivel akksis.

[ Szerkesztve ]

(#82767) Gzula[HUN] válasza Wolfskin (#82760) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

M40X + egy ilyen? Mondjuk én csak az elődjét ismerem. Az nem iOS kompatibilis.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82768) Wolfskin válasza Sinesol (#82766) üzenetére


Wolfskin
őstag

Köszi a tippeket:

Fiio Q1: nekem is van egy, mk l., szép a hangja és praktikus, hogy saját aksija van, de... macerás. külön átfordító kábel kell neki, összegumizni, vagy tépőzárazni (én öntapadós tépőzárat tetem rá, meg egy tokra, amiben ment a telefon). Ismerem a barátomat, nem fog bajlódni vele.

Dragonfly: amióta megvan, és folyton a kábelen fityeg, fel se tűnik. szerintem ez a max, amit át tudok vinni. én erre voksolnék

Creative Aurvana Live : nem ismerem, nem hallottam még, de rákerestem, sokan ajánlják, biztos jó, de ez egy full size fejhallgató, akkora mint a HD600, ezzel biztosan nem fog kimenni utcára...
Méretben valami olyasmi lenne a max, mint a AKG K450 (ennek nincs utódja?), B&W P3, tehát ez a medium size, ha van ilyen kategória.

@Gzula[HUN]
M40X: szerintem sanszos. ez méretben már barátibb, a AT-t ismerem és kedvelem,

TempoTec SONATA HD PRO: elsőre azt hittem, valami asztali cucc, de megnéztem a többi képet, ez pendrive (dragonfly) méret kb. és kb ugyanaz a funkció (nincs saját aksija), plusz hangerő szabályzó van rajta.
A paraméterei biztatóak, a hangja milyen a dragofnly black-hez képest?

Az M40X + dragonfly alig feszíti túl a keretet. A Creative Aurvana Live-hoz képest milyen a hangja? És a B&W P3 hogy jön hozzájuk... megérne annyival többet?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82769) Gzula[HUN] válasza Wolfskin (#82768) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Egyiket se ismerem, csak a "sima" Sonata HD-t. Mérsékelten jó, és meleg hangzású DAC, én meg vagyok vele elégedve. Nem egy hi-tech, de ár/érték arányban jó. Alaplapinál sokkal.
Neked az nem lenne jó, mert az nem iPhone kompatibilis. IPhonos cimbimtől kértem tanácsot, ő külte a Pro linkjét. Viszont még nem tartalmazza az egyéb költségeket (ÁFA), szóval ha bele fér a keretbe, akkor lehet inkább egy magyar beszerzésű BF Black-el jobban járnátok.
A CAL!-ban tudomásom szerint kicsit több a mély, mint az M40X-ben, utóbbi enyhe V hangzású, de előbbi anyagminősége rosszabb, hamarabb törik.

És csak zárójelben jegyzem meg, nehogy a tocsik gazdától kikapjak, de egy iPhone + M50XBT kombóhoz mit szólna a cimbid? Kicsit túlnyúlik a kereten, de ott lenne mély, és a kábel + átalakítókal se kellene kínlódni. Én úgy tudom, hogy a BT verziója se szól rosszabbul, mint a sima M50X.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82770) Sinesol válasza Wolfskin (#82768) üzenetére


Sinesol
veterán

A CAL nem túl nagy, annyira nem, hogy nagyobb fülüeknek inkább on ear, az M40x nem mostanában volt fejemen de ahogy emlékszem az lényegesen nagyobb, súlyosabb is volt, meg a kagylók is nagyobbak voltak, ott simán befért a fülem.

Amugy Gzula[HUN] javaslata a legjobb, teló mellé szerintem egy vezetéknélküli eszköz sokkal sokkal praktikusabb, mint vezetékekkel kinlódni út közben.

[ Szerkesztve ]

(#82771) dik


dik
őstag

Ajjaj emberek így nem lett egyszerűbb a döntésem 3 szavazat mind másikra. :) Nekem a legjobb lehetőség kellene és öröm és boldogság. Nem értek hozzá így gondoltam ti jobban tudjátok...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82772) Sinesol válasza Sinesol (#82770) üzenetére


Sinesol
veterán

Lőttem gyorsan egy képet, ezen látható, hogy mennyire nem egy kategória méretben a HD600 vs CAL.

(#82773) Wolfskin válasza Sinesol (#82770) üzenetére


Wolfskin
őstag

Én csak képen néztem,. úgy nagynak tűnik. Hát igen... most hogy mondtad az anyaghasználatot, lehet meg kellett volna említenem azt is. tehát a haverom kezdő az audiofiliában... szóval ha az hangminőség, és ár/érték rovására kicsit a menőségfaktoron és prémium kinézeten emelnénk...? Sennheiser, AKG, Beyer vonalon nincs semmi ebben az ársávban? Vagy Focal, HK, Denon...?

Az árhatár nincs kőbe vésve, én elsőre ajánlottam neki egy DF +P3 kombót, igaz az 80, még nem mondott rá semmit... Szóval az 50 fölé lehet azért lőni. Nem azért itt húzta meg a határt, mert enni van rá, hanem mert szerinte ennyit érdemes erre költeni.

iPhone + M50XBT az hogy szól? milyen a BT hangminősége? mondjuk én annak örültem, hogy alapból zsinórosat kért.
és tényleg egy ilyen legújabb iphone (10?) milyen füles erősítővel bar? Én anno a Fiio Q1-et összevetettem a Note 4 saját hangjával és bár volt különbség, de nem eget rengető.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82774) Wolfskin válasza Wolfskin (#82773) üzenetére


Wolfskin
őstag

woow... :Y tényleg. köszi.
a képen olyan nagynak tűnt,. mondjuk egy képet se dobot fel a google amin emberen van

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82775) tudos4


tudos4
tag

Sziasztok, 5000Ft alatt milyen milyen in-ear fülest ajánlotok, most egy Panasonic RP-HJE125 van csak ugye nem jó, azért akarok újat venni, és egy olyat szeretnék aminek legalább olyen jó a hangzása mint ennek vagy jobb.
Ja, és vezetékes legyen.

[ Szerkesztve ]

(#82776) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82777) Sinesol válasza Wolfskin (#82773) üzenetére


Sinesol
veterán

Ez a fényes műanyag lehet nem a legmenőbbb, viszont fejes meglepően tartós, tippre vagy 3 éve van meg és gond nélkül birja a strapát, pedig volt, amikor főleg csak ezt hallgattam. Főleg a párna anyaga lett eltalálva, mivel egyrészt kényelmes, másrészt meg ennyi idő alatt sem ment szét, ami nagy szó, mivel többször ennyibe kerülő fejesek párnája fele ennyi idő alatt is szét tud esni. Amugy a belseje az anno 40-50kba kerülő Denon D1001-re épül, a hangja is ennek megfelelő, 40-50k alatt nem sok kihívója akad. Az M40x szerintem a közelébe sem ér, a párnája kényelmetlenebb, nekem szoritott is, nehezebb volt, plusz a hangja is gyengébb volt. A CAl! enyhén mélykiemelt V karakter, testes, meleg, hanggal, ezzel szemben az M40x szerintem kicsit túl sok magasban, plusz a mélyek kb. olyanok, mintha egy ütvefúrót hallgatnál, számomra kifejezetten kellemetlen élmény volt.

Az olcsobb AKG-ket nem ismerem, Beyerben a Custom One Pro ami tetszett, de az meg 40-50k. Ha jól emlékszem árulnak egy ATH A900x-et is AVX fórumon, lehet azt is érdemes lehet bepróbálni. Plusz kicsivel többért ott a NAD Viso HP50. Ja meg a Sony MDR1A is elég jó, talán 30k körül árulnak is aprón.

Vezetéknélküli cuccokról sokat nem tudok nyilatkozni, mivel nem igazán hallgatok zenét mobilról, csak azért emlitettem a dolgot, mert amikor még hallgattam, akkor mindig agyamra ment a kábelekkel való bajlódás, ha ujra kéne valami utcara, tuti csak vezetéknélküli jöhetne szóba.

[ Szerkesztve ]

(#82778) Wolfskin válasza Sinesol (#82777) üzenetére


Wolfskin
őstag

köszi mindenkinek, nézegetem!

és ő? Shure SRH440

PS: megnéztem képeket, hatalmas nagy

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82779) tudos4


tudos4
tag

Ja, bocs rossz topik.

(#82780) Wolfskin válasza Wolfskin (#82778) üzenetére


Wolfskin
őstag

vagy ez Creative Aurvana Live2

mikrofonos a kábele és cserélhető is
szebb

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82781) Bodz válasza dik (#82771) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Vedd amelyik tetszik, tök mindegy.

(#82782) Aksomatic válasza Gzula[HUN] (#82765) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Ezek között minőségben nagy különbségek vannak vagy nem nyúlok mellé egyikkel sem? Igazából a Pioneer tetszik legjobban, de van a listában olyan ami fele annyiba kerül

(#82783) Gzula[HUN] válasza Aksomatic (#82782) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A Pioneerrel nem nyúlsz mellé, max a vezeték lesz egy kicsit rövid. Veszel/rendelsz hozzá hosszabbítót.

(#82778) Wolfskin: Shure440 az árkategória legkiegyenlítettebb fejhallgatója, de eléggé rossz minőségű műanyagból készült és ha mélyebb orientált fejhallgatót keresek, akkor nem ez lesz az.
Creative Aurvana Live2-ben ugyanaz a driver, mint az elődjében. Tesztek szerint az első változat szebben szól. Én nem tudom, ha nem vagy audiofil, szerintem nagy különbséget nem éreznél ebből, de cáfoljon meg, akinek mindkettő volt a fején.

Ha mélyebb tónust szeretnél, akkor szerintem is a Sinesol által javasolt fejhallgatókból érdemes válogatni, de hozzá toldanám még az M50X-et.
Sony MDR1A-t csak használtan találsz már, a 2-es meg valamivel kiegyenlítettebb.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82784) korpicschess válasza Gzula[HUN] (#82783) üzenetére


korpicschess
veterán

Meg az M40X-et se felejtsük akkor már el, főleg, hogyha mélyek kellenek.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#82785) Wolfskin válasza Wolfskin (#82778) üzenetére


Wolfskin
őstag

a head-fi.org -on nagyon dícsérok a creative aurvana live! 2-t

az is Denon D1001 leszármazott, tehát nem valami újat kreáltak, csak módosították és kapott egy jobb dizájnt

a pcmag-nak viszont az AKG Y50 tetszett jobban. Arról mi a vélemény?

@korpicschess
az M40X volt már, arról azt mondták feljebb, hog a creatív sokkal jobb nála.

@Gzula[HUN]
nem nekem lesz, de amennyire ismerem a barátom ízlését nem kell az extrém mély. nem hallgat elektronikus zenét, ilyen hiphoppot meg ilyesmit, inkább normális rock/pop/blues vonal

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82786) Aksomatic válasza Gzula[HUN] (#82783) üzenetére


Aksomatic
senior tag

És ha esetleg azt kivesszük a listából?

(#82787) Gzula[HUN] válasza korpicschess (#82784) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Azzal kezdtem.

(#82785) Wolfskin: Akkor +1 az M40X mellé.

(#82786) Aksomatic: Mind jó ár/érték arányú. Én a Pioneer mellett tenném le a voksot, mert nekem jobban tetszenek a mélyebb tónusú fejhallgatók. Enyhe V hangzás, de egy kicsit több mély van benne, mint egy (magasabb ár sávban is lévő) M40X-ben, ami sokkal részletesebben tükrözi a lejátszott hangokat, de a nyersessége ellenére énekem jobban tetszett az MS5T.

Ha van szerencséd, ki tudsz fogni 16-17ezer körül új HyperX Cloud-ot. Pár napja emeltek az árán, de ha találsz 15 körül egy jó állapotú használtat, még azt tudom ajánlani.

Az általam felsorolt többi közül a többi mind jó ár/érték arányú. Ha "pisztolyt fognának a fejemhez" akkor vsz. az EVO-t választanám. 2 párna jár hozzá, egy pár textil és egy pár műbőr.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82788) Aksomatic válasza Gzula[HUN] (#82787) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Próbáltam olvasgatni erről a gamer vonalról, mert ha jól tudom a HyperX Cloud oda sorolható, de az egy másik fejhallgató újrabrandelt változata egy mikrofonnal megtolva. Igazából így a HyperX meg a Pioneer maradt a képben

(#82789) Gzula[HUN] válasza Aksomatic (#82788) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Mind a kettő mikrofonos. Az MS5T-nek a vezetékén van, ami sajnos rövid. A HyperX-ben a párnája nem tetszik egyedül, mert nekem egy kicsit "fülre tapadós", meg "összelapulós" volt, de annyi utángyártott párna van brand és kevésbé is, hogy ez igazából nem probléma. Ha még cserélhető is volna a vezetéke, akkor részemről az árkategória non plus ultra-ja lenne :D

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82790) dik válasza Bodz (#82781) üzenetére


dik
őstag

Na az azt igen. :D Ok. Gondoltam az olcsóbbra mert ugye csak olcsóbb, de az felül a feliratnál a bemarás elbizonytalanított. Szóval majd erő vezeti kezem az majd lesz valami... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82791) dik válasza Aksomatic (#82788) üzenetére


dik
őstag

Ugyan ez a kettő között variáltam sokat. Majd a Cloud Alpha lett(hang erőszabályozó volt a döntő érv :) ). Nagyon szépen szól és a fülpárnája valóban atom puha, de baromi kényelmes. Szóval nézegetem az utódját nagy erőkkel a párnának. Bár nem egyszerű az sem mert tapasztalati részről sok mindent nem olvastam még. Plüss valami kell az már 100%. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82792) Aksomatic válasza Gzula[HUN] (#82789) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Akkor végülis a kettőből már nem tudok rosszul választani :D ez a gamer térhatás meg ilyesmi az tényleg szoftveres dolog? Vagy érdemes azt is belevenni a döntésbe

(#82793) niof válasza Wolfskin (#82785) üzenetére


niof
addikt

Lehet, hogy dicsérik, lehet jó a hangja, de hogy bűn ronda, az ziher! ;]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#82794) Wolfskin válasza niof (#82793) üzenetére


Wolfskin
őstag

ezt melyikre mondod? creativ 2 vagy az AKG Y50?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82795) Gzula[HUN] válasza Aksomatic (#82792) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A saját "hangkártyája" nélkül (Cloud 2 talán) hallgattam csak telefonon, így erre a kérdésre nem tudok válaszolni. Általában a gamerek se szokták használni tudomásom szerint a szoftveres csillivilliket.
Sima sztereóban állítólag jobb a hangja a saját "hangkártyájának", mint egy átlag alaplapi hangkártyának, de ezt se tudom se megerősíteni, se cáfolni. A "hangkártyás" verzió egyébként drágább, ha jól tudom, mint egy alap Cloud. Én nem erőltetném, alap verzió is jó a csillivilli nélkül. De lebeszélni se foglak róla.

Szerintem se tudsz mellé lőni egyikkel se. Mindkettőnek populáris hangja van.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82796) Aksomatic válasza Gzula[HUN] (#82795) üzenetére


Aksomatic
senior tag

A letisztultabb dizájn miatt a Pioneer lesz :R köszönöm a korrekt segítséget

(#82797) niof válasza Wolfskin (#82794) üzenetére


niof
addikt

CAL!2-re

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#82798) Faget


Faget
tag

Sziasztok!

Segítséget kérek, meg tudná nekem mondani valaki, hogy mit jelent az, hogy a Grado sr60e fejhallgatómból zöld folyadék szivárog? A fejhallgató résznél és a jack dugónál is. Még működik, esetleg ez azt jelentené, hogy elfáradt az anyag?

(#82799) darvinya válasza Faget (#82798) üzenetére


darvinya
titán

Réz vezeték oxidálódik, emiatt lett zöld folyadék.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#82800) Bodz válasza dik (#82790) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tessék! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.