Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82801) Wolfskin válasza Faget (#82798) üzenetére


Wolfskin
őstag

nekem tetszik... :U

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82802) chosa921


chosa921
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy inkább mélytónusú, basszus orientált, elmélyülős, szívet megdobogtató fejhallgatót, ehhez kérném a mélyen tisztelt fórumtársak szakmai segítségét! :)
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Alapvetően PC-n keresztül, de tömegközlekedve is ha utazok.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
youtube zenehallgatás (house,pop,DnB, kattogós)
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
40000-60000 Ft nem baj ha túl nyúlik,de ne nagyon sokkal.
4.) Új vagy használt?
Nem zárkózom el attól sem, hogy használt legyen ha nincs tele folyasztva fülzsírral és hiánytalan a termék.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt, szeretnék én magam elmélyülni a zene világában, vájtfülű vagyok a magam 20 év zeneiskolában eltöltött időszaka miatt. Tudom jön az hogy akkor "miért mély?", miért nem egy közép, ide csatolnám azt, hogy korábban volt DT 770pro 80 omh-om, annyira nem élveztem...
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
A túlzott magas, nincs tökéletes füles ami mindenre IS jó, de azt várnám hogy inkább a közép és mély tartományokban domináljon.
8.) Honnan vásárolnál?
mindegy, hardverapro,jofogás,face marketplace, emag, not matter
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Hááát van a pc-mben egy Asus xonar D1, de néha megmakacsolja magát és csak sistereg, szóval lehet hogy a drága értékes fülesemet inkább a gagyi alaplapi hangkártyára kötném rá. Egyéb forrás az iPhone-om lenne még.

Köszönöm, hogy végig olvastátok, azt meg végképp ha választ is kapok rá!
:R :R :R
Üdvözlettel: Császi Péter

[ Szerkesztve ]

Üdv.:Peti

(#82803) Faget válasza Wolfskin (#82801) üzenetére


Faget
tag

A szivárgás? :Y :D

(#82804) Wolfskin válasza Faget (#82803) üzenetére


Wolfskin
őstag

hát ha szép zöld... :D :DDD

bakker, eggyel mellényomtam. (#82797) a creatív tetszik..

jó, tegye föl a kezét, aki még nem nyomott félre... ;]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#82805) Gzula[HUN] válasza chosa921 (#82802) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Alaplapi hangkártyához semmi értelme annyi pénzt kiadni fejhallgatóra. Nekem a 25 dolláros OneOdiom szebben szólt/szól alaplapiról, mint a Sony MDR-1A-m. Persze normális forrás helyre rakja a dolgokat.

Nemrég volt hasonló kérdés, kicsit olvass vissza (#82760)-tól, és lehet, hogy választ is kapsz.

(#82804) Wolfskin: Szerintem se csúnya a CAL!2, amúgy meg ízlések és pofonok. Kár vitatkozni róla.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82806) MrTuttle


MrTuttle
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni fejhallgató vásárlásához. A paraméterek következők:
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Elsősorban TV nézés, másodsorban zene hallgatás
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 20k
4.) Új vagy használt? Új
5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaurial
6.) Zárt vagy nyitott? Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Nem használtam eddig, nem tudom
8.) Honnan vásárolnál? Megbízható webshopból
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? TV - Samsung LE40C650L; iPad mini; Samsung A40;

Ami fontos még, hogy a TV a kanapétól légvonalban 240cm-re van, így kellene kb. 350cm madzag. Amennyiben rövidebb van egy fejhallgatónak, akkor kérlek ajánljatok jó hosszabbítót is, amennyiben az működőképes.

Köszi,
Tuttle

(#82807) fehér_ember válasza Gzula[HUN] (#82805) üzenetére


fehér_ember
addikt

Azért ez nem mindig igaz.
Én mikor mentem megfülelni fejeseket, legtöbbször csak a mobiltelómat vittem (mivel nem volt más hordozhatóm), arra dugtam rá őket és mégis megvoltak a különbségek. Mobilos megfülelés után vettem anno a DT880-at, a K550 MKIII-at és a DXP-t is.
Mind meghálálja a jobb forrást, de azért az nem törvényszerű hogy egy gyengébb jobb forrással lenyomja a jobbat. Persze nem mindegy hogy mi mitől mennyivel jobb ...
Az viszont valószínű hogy egy alaplapi nem a legjobb, erősítés szempontjából meg főleg nem.

[ Szerkesztve ]

(#82808) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Jé, lehet venni fekete HP 50-et is leértékelve.

[ Szerkesztve ]

(#82809) Gzula[HUN] válasza fehér_ember (#82807) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Persze így van. Valami olyasmi lett leegyszerűsítve az OneOdios példával, hogy hogy egy jobb fejhallgató elő tudja hozni a forrás hibáit is, amit egy szarabb fejes jobban leplez.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82810) Sinesol válasza chosa921 (#82802) üzenetére


Sinesol
veterán

NAD Viso HP50, Shure SRH840, Denon D1200, ATH-M50x
Apróról Shure 1540, de ez már 80k körül van, viszont egy magasabb kategória is.

(#82811) dik válasza Bodz (#82800) üzenetére


dik
őstag

:DDD

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82812) fericske válasza MrTuttle (#82806) üzenetére


fericske
addikt

(#82813) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!

Kb. 10-15 ezer forint (ha valami nagyon megérős lenne ennél is drágábban, azért küldjétek el) értékben szeretnék venni egy fülest, 2 okból kifolyólag:
- Szeretek játszadozni néha, ehhez kellene, mindenképp mikrofonosra van szükségem.
- Megkezdődött a távoktatás az egyetemen, a laptopomat nagy monitorra kiterjesztve használom, és messze van az asztaltól, ha az ő mikrofonját használom, az nagyon gyenge hangminőséget eredményez, tehát újból a mikrofon szükségessége jött elő.
Aránylag jó hangzása legyen, a mikrofon is legyen használható, de tisztában vagyok vele, hogy ebben az árkategóriában nem lehet megváltani a világot.
Webshopból vásárolnék, hogy jövő hétre kihozzák, használnám amint lehet.
Btw. ebben az árkategóriában láttam már 7.1-es füleseket. Azokról mit lehet tudni? Nagyon gagyik, vagy vállalható? (Rampage volt a márkája azt hiszem)
Hasznos infókkal dobálhattok, nem vagyok audio profi :)

(amelyik kérdésre nem adtam választ az összefoglalóból, azt tekintsétek mindegynek)

Köszi,
Algotis

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#82814) Aksomatic válasza Gzula[HUN] (#82789) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Találtam HyperX Cloud Alphat 20000-ért, és bevallom elgondolkodtam rajta. Nem tudom hogy Cloud alatt melyikre gondoltál amelyik jó. Esetleg erről van valami információd?

(#82815) pulutodurumo válasza Algotis (#82813) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha találsz neked megfelelő áron Cooler Master MH 751-et, vagy 752-t, vagy Kingston HyperX Cloud valamelyik verziója. Olcsóbban Pioneer SE-MS5.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#82816) Gzula[HUN] válasza Aksomatic (#82814) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nekem egy Cloud 2 volt a fejemen, de a hozzá adott hangkártya nélkül. Tudomásom szerint a Core, az 1. és a 2. változat közül a kiegészítők mások, de maga a fejhallgató ugyanaz. A 2-eshez már digitális mikrofon van, 2 pár párna, fejhallgató tartó, stb. A fő küldönbség, hogy egy külső hangkártyát is adnak a 2-eshez. Én ezt a fejhallgatót ismerem.

Az Alpha nem volt a fejemen. Néhány tesztet néztem róla. Azt nem tudom, hogy az "alap" ugyanaz-e, de ahogy elnézem igen. A fém részeket könnyítették ki, más a párna, és talán a kagyló felső részén is van néhány lég áteresztő nyílás (nem teljesen zárt), amitől nőtt a térérzete állítólag.
Puding próbája az evés, de ránézésre jobbak a párnái az Alphának. Amin viszont megakadt a szemem, hogy az Alpha-nak cserélhető kábele van (nem is értem, miért nem tűnt ez eddig fel), szóval ingerenciát érzek most már én is ahhoz, hogy legalább kipróbáljak egyet :))

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82817) Dorien válasza Sinesol (#82810) üzenetére


Dorien
veterán

"Apróról Shure 1540, de ez már 80k körül van, viszont egy magasabb kategória is."

Árban és anyagminőségben igen, hangminőségben nem feltétlenül...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82818) Exodius válasza Dorien (#82817) üzenetére


Exodius
őstag

Mihez képest?

(#82819) ZephX


ZephX
senior tag

Sziasztok!

Fejhallgatót szeretnék venni, mert az előző kipurcant.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
zene hallgatás (rock, jazz, klasszikus), esetleg filmnézés
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15 ezer, maximum 20 ezer (de minél kisebb az összeg annál jobb)
4.) Új vagy használt?
új
5.) Circumaural vagy supraaural?
circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
ez alapvetően mindegy
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
alapvetően kiegyensúlyozott hangzást, kicsit lehet több mély, de nem kell extrabass
8.) Honnan vásárolnál?
hazai webshop vagy olyan ami normálisan szállít külföldről ebben a helyzetben
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Telefon, notebook, semmi DAC

Alapvetően a plüss párnát preferálom, de akár műbőr is lehet csak ne az a ráncos fajta.

(#82820) Sinesol válasza ZephX (#82819) üzenetére


Sinesol
veterán

Creative Aurvana Live, Cooler Master MH751/752.

(#82821) Dorien válasza Exodius (#82818) üzenetére


Dorien
veterán

Pl. NAD Viso HP50 vagy bármelyik Focal

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82822) Exodius válasza Dorien (#82821) üzenetére


Exodius
őstag

Focal-ék feljebb vannak, NAD meg lejjebb. A NAD elmondásotok szerint az egyik legjobb a kategóriájában.
Ez igaz a Focal-okra is? :)

(#82823) Sinesol válasza Exodius (#82822) üzenetére


Sinesol
veterán

Legtöbb helyen a 1540-et is arkategoriajaban a legjobbnak mondják. A Focal-ok is elég jòk, az utobbi evekben kijott fejeseik altalaban az arkategoriajuk legjobbjai közt vannak, jelenleg talan a legkomolyabb névnek mondhatò fejesek terén.

[ Szerkesztve ]

(#82824) dik


dik
őstag

Ez is szép kis darab, de az ára ajjaj.... :)

[link]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#82825) Dorien válasza Exodius (#82822) üzenetére


Dorien
veterán

Én a Focal Spirit szériát ismerem. (Classic, Professional, One S) Zavaró hibáktól mentes, részletes, zenei hang, hangfalszerű, feszes basszusokkal, jó izolációval. Részemről mindet a HP50 elé teszem, mert annak számomra hosszú távon elviselhetetlen volt a szorítása illetve a teljes légzárból eredő bass impact-ja. (Ez nyilván eltérő fej- és fülformával, -mérettel rendelkező emberek számára más lehet.) A fejpánt gumírozása is sz@rul van megoldva. A hangja egyébként csodás...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82826) Exodius válasza Dorien (#82825) üzenetére


Exodius
őstag

Belőhetnék maguknak a 100 rugó körüli árkategóriát is. Jó lenne oda is egy bajnok, ha már felsőbb körökben ilyen szépen képviselteti magát. :)

(#82827) KisTücsök


KisTücsök
addikt

DT 770-hez lehet valahol kapni fejpántot? Nem a bőrt, a fém részét. Vagy szarul keresek rá, vagy nincs is, de az meglepne.

(#82828) Dorien válasza Exodius (#82826) üzenetére


Dorien
veterán

Szvsz 100k-ért ne Focalt vegyél, hanem Final Sonorous III-at + rá egy Final A párnát. :)
[link] [link] - Mindent ver, amit eddig hallottam...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82829) Bodz válasza KisTücsök (#82827) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#82830) KisTücsök válasza Bodz (#82829) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, csak a műanyag részekkel együtt. Jobban mondva, elég lenne csak a műanyag, mert azok vannak eltörve.

(#82831) ZephX válasza Sinesol (#82820) üzenetére


ZephX
senior tag

Nem feltétlenül kell mikrofonos rész, vagyis egyáltalán nem. A Cooler Master kicsit túl van a keretemen. Amiket néztem eddig Philips SHP6000/Audio-technica ATH-M20x/Pioneer SE-M531. Ezek közül vállalható valamelyiknek a hangja? Philips SHP2500 volt előtte annál biztos jobbak.

(#82832) Exodius válasza Dorien (#82828) üzenetére


Exodius
őstag

Milyen a hangzása? Nekem eddig a Sundara visz mindent, bár ott a kényelemmel küszködök. :U

(#82833) Bodz válasza KisTücsök (#82830) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ez?

[ Szerkesztve ]

(#82834) Dorien válasza Exodius (#82832) üzenetére


Dorien
veterán

Final Sonorous III + Final A párna: Nekem tökéletes. :) Amolyan "magyar népmesék" szintű jelzőket használhatnék: Zárt, de mégis nagy tere van. Kiterjedt a mélye és magasa, mégsem nyomja el a testes középtartományt, nem szúr a magas és nem bántóan sok a mély. 410g, mégis baromi kényelmes. Irtó izgalmas a hangja, mégis lehet vele relaxáltan is zenét hallgatni. (Na ez a Final IV-essel sosem sikerült...) Meghálálja a jó forrást és erősítést, mégis nagyon jól szól egy xDuoo X2 DAP-ról is. Nekem itt kezdődik a high-end kategória és egyben végződik is, mert már nem keresek ennél jobb hangzást. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82835) Exodius válasza Dorien (#82834) üzenetére


Exodius
őstag

Hát ez...elég meggyőzően hangzik. H majd lesz fejes-tali 2021-ben (!!!!), akkor ez a fejes benne lesz a top 1-ben. :D

Akkor ez afféle zeneibb/fun lineáris fejes? Részletekben milyen? :)

[ Szerkesztve ]

(#82836) KisTücsök válasza Bodz (#82833) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh igen. Köszi! :R

Még jó, h ilyen olcsó ez a néhány kis darab műanyag...

(#82837) #56474624 válasza KisTücsök (#82836) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát önmagában nézve nem olcsók a Beyer-alkatrészek, de onnan is meg lehet közelíteni, hogy az ember örüljön, hogy megússza ennyivel a komplett új fejes helyett.
Így lesz egy ráfizetéses vásárlásból win-win szituáció. :D

(#82838) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Sziasztok!
Van valakiknek AKG K1000-es fülese?

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#82839) Sefter válasza Dorien (#82834) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem bejött a pandora, C párnával, Aune S16-al használom. Olyannyira tetszik, hogy most megpróbálok ápgrédelni Sonorous X-re ("hallatlanba") :DDD , de ha nem sikerül akkor marad ez!

Psn ID: sefter_hun

(#82840) Dorien válasza Exodius (#82835) üzenetére


Dorien
veterán

Mondom, hogy csak ilyen mesébe illő jelzőket tudok rá. :) Nagyon részletes, nagyon tiszta, nagy felbontású hang, ami zenei, dögös, de nincs agyon színezve, max. enyhe V karakternek mondanám. Nekem endgame, innen teljesen felesleges jobbat keresnem.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82841) Exodius válasza Dorien (#82840) üzenetére


Exodius
őstag

Mi a lánc többi része? :)

(#82842) Dorien válasza Exodius (#82841) üzenetére


Dorien
veterán

A szokásos: Starting Point DAC 3 + Sense V1
De az xDuoo X2-ről is brillíroz, csak a nagy láncon még jobban érezni a kraftot, a dinamikát a zenében.

Egy kis zene estére: :)

Pearl Jam - Smile [link]
Eddie Vedder - Hard Sun [link] (A film is qrvajó - Into The Wild :) )
Eddie Vedder - Long Nights [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82843) korpicschess válasza Exodius (#82841) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem gyári párnával van, Chord Mojo-val én is nagyon szeretem. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#82844) Dorien válasza korpicschess (#82843) üzenetére


Dorien
veterán

A gyári Final D párnával is nagyon jó, de más. A mély és magas nem kap akkora súlyt, jobban lekerekítettebbek a szélek. Viszont sokkal kevésbé dögös a hangzás, inkább a részletes középtartományra fókuszál. Sajnos a mélyek sem olyan feszesek, mint az A párnával és szerintem a tere is zavarosabb. Viszont pihentetőbb, igazi relax fejes így. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#82845) Gzula[HUN] válasza ZephX (#82831) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Az olcsóbb Philipseknek tapasztaltam olyan tulajdonságát, hogy idővel jelentősen összemennek a párnái, és olyankor elég tré hangja lesz, a mély elmegy levesbe. Ha nincs eltörve a 2500-as, vagy a hangerő szabályzója nem döglött be, akkor én elsősorban egy párna cserét javasolok. Mondjuk egy ilyet. 95mm-es kell. Pont a napokban tuningoltam vele egy ősrégi Philips fejhallgatómat, ami kb. 7 éve már a pincében volt, de kaptam egy ugyanolyn rosszat. A kettőből raktam össze egyet, + felhasználtam egy Pioneer M290-es vezetékét. Ami az M531-es egyik felmenője. (És itt meg is van az átkötés.)
Szóval amiért felhoztam a párna cserét, mert az általd felsoroltak közül a Pioneer nem lenne előrelépés. Elég drága ahhoz, hogy ropira törjön a pántja, de szerintem tartja magát a régi trend, és elég rossz anyagból van. Annyi jó tulajdonsága van, hogy ameddig nem törik, addig kényelmes, és évekig jó a vezetéke, nem keményedik ki. Ja, és jól fogja a pillanatragasztó az anyagát. :DD(Meg a szigszallag.)
Szerintem az SHP6000-es se lenne, bár nem volt a fejemen, de ránézésre nem lesz jobb, max máshogy szar. Ami egyébként túlzás kicsit, mert a 2500-as (legalábbis újonnan, jó párnával) elég jó ár/érték arányú fejhallgató, és 10ezer alatti kategóriában szerintem racionális választás.
Az M20X már jobb/jó választás, de a 2500-asnak (szintén új, vagy újszerű párnával értendő) van egy kis mély kiemelése, ami után az M20X "túl" kiegyenlített lenne, valami hiányozna belőle. Persze, ha ki van már a 2500-as párnája lapítva, akkor vsz. nem tűnne fel :D

Amit viszont tudok ajánlani, az a Pioneer MS5T + rendelsz hozzá kínából Ugreen kábelt, de ne a szövetborításút, mert az egy rakás szar. A sima viszont jó. Vagy a HyperX Cloud valamelyik változtatát. Tegnap rájöttem, hogy a Cloud Alpha cserélhető vezetékes, és a keretedbe is bele férni. Ok, hogy mikis, de max nem rakod fel. Nekem a "sima" Cloud volt a fejemen.
Szerintem ez a kettő nem lenne rossz választás a 2500-as után.
Szépen szól még a CAL! is, ott max annyit tudok felhozni ellene, hogy kicsi, meg arra is vigyázni kell.

Hardcore fejhallgató bütykölői véna esetén még esetleg bedobom az OneOdio Studio Pro-t is, ami viszont csak akkor nem lesz mély túlsúlyos (annyira), ha a párnáját kicseréled textilre, és kiszedes belőle a szigetelő gumi gyűrőket a kagylő beljeséből. Hátránya, hogy foglalkkozós, előnye, hogy kapsz hozzá 2 vezetéket is, és - mivel cserélhető a vezeték rajta - akkorát rendelsz hozzá, amekkorát, és olyan mintásat, amit akarsz.
Ez utóbbit csak azért említem, mert a szívem csücske, de a fenti 3-as után néznék utánad a helyedben, ha nem cserélsz párnát.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82846) ZephX válasza Gzula[HUN] (#82845) üzenetére


ZephX
senior tag

Köszi az ötleteket.
Én a Philips hangjával elégedett voltam alapvetően leginkább a konstrukció nem volt a legjobb (a mostani 2 darabból lett összerakva és ez is végérvényesen széthullott :D ), szóval ha a SHP6000 jobb konstrukció egy kicsit ugyan azzal a hanggal akkor nem baj. Az M20X-ről sok jót olvastam, az nem lenne baj, hogy kevesebb a mély, leginkább az zavar, hogy nagyon sokan írják azt, hogy fáj a fejük 2 óra hallgatás után, vagy belesül a fülük. :D Tényleg ennyire gáz? Amúgy a Pioneer lenne a legjobb, tetszik belőle az okker színű, de sajnos azt nem nagyon akciózzák le, inkább 15 000 Ft a keret mint 20.

(#82847) Gzula[HUN] válasza ZephX (#82846) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Esetleg itt érdemes még megnézni az eladó fejhallgatókat. Tegnap raktak fel egy jó állapotú szürke MS5T-t 12e-ért. Nem reklámozni akarom, nem az enyém.

"Besülés" ellen is van olcsóbb megoldás. (Szerintem ez inkább nyáron probléma.)

Ja, és ha inkább a kényelem számít, mint a mély hangzás, akkor SHP-600

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#82848) SokiGergo


SokiGergo
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni! Van egy Hyperx Cloud Alpha fülesem, annyi problémám van vele, hogy a discordon játék közben a csapattársak hallják a magas hangokat tőlem a füles mikrofonjából pedig nem hangfalon vagyok, hanem a fülesben szól a hang. Nem értem hogy hogy veheti fel azt a hangot amit én a fülesben hallok! Win10-em van, alaplap: ASUS TUF Z370 Gaming plus alaplapi hangkártyával.

A segítségeteket előre is köszönöm!

(#82849) #56474624 válasza SokiGergo (#82848) üzenetére


#56474624
törölt tag

Úgy, hogy valamennyire még a zárt fejesek is kihallatszódnak, persze ez hangerőtől, hallgatott hanganyagtól is függ, mennyire. Illetve szerepet játszhat még a mikrofon beállított hangereje, mikrofon erősítés/boost be-kikapcsolt jellege, ezekkel érdemes kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

(#82850) SokiGergo válasza #56474624 (#82849) üzenetére


SokiGergo
csendes tag

Köszönöm szépen majd ránézek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.