Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81251) Remus389 válasza utgyuru (#81248) üzenetére


Remus389
veterán

Darvinya-t én is ajánlom, javítattam nála már jack-et és szépen megcsinálta jó áron, azóta is jó. :))

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#81252) utgyuru válasza Remus389 (#81251) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Köszönöm!

(#81253) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Tudtok olyan helyet ahol elfogadnak szépkártya szabadidő kártyát? Most kellene fülest vennem és szépkártyán összegyült egy nagyobb összeg.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#81254) ribizly válasza skitzoo (#81253) üzenetére


ribizly
veterán

omegapc.eu-n kérdezz rá. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#81255) darvinya válasza Gzula[HUN] (#81241) üzenetére


darvinya
titán

És (#81075) szente

OneAudio Pro-nál egyszerűen nagyban csökkenthető a túlzott mély.
Annyi kell hozzá, hogy belső szigetelőt ki kell venni.
Ekkor nem lesz tökéletes a légzár, de ez a változtatás kifelé ható hangokra nincs hatással.
Cserébe jobb teret, ráülős mélyek érezhetően csökkenti, és szellősebb lett.
Mivel van gyárilag belső légnyílás, emiatt nincs szükség újabbra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81256) bkercso


bkercso
nagyúr

Mégse olyan nagy sztár nálam ez a OneOdio Studio Pro-10. Álrészletességet csinál, mint a Beats-ek. Filmet nézni vele olyan, mintha tele lenne a felvétel zajjal: az összes háttérnesz azonos hangosnak hat a párbeszédekkel. :Y

Zézzük a jó oldalát: 70eFt helyett mindezt 7k-ért! :DDD

De amúgy boldogít vele a zenehallgatás egy darabig; azért legyünk fair-ek.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#81257) pulutodurumo válasza bkercso (#81256) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem lehet, hogy a sokcsatornás hang szoftveres lekeverése sztereóra a ludas?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#81258) fericske válasza pulutodurumo (#81257) üzenetére


fericske
addikt

+1
Szeretek filmet nézni fejessel, de akad elég rosszul kódolt hanganyagú film is. Olyankor headphone off.

(#81259) Đusty


Đusty
addikt

Tudnátok ajánlani olyan fejhallgatót ahol magába a fejhallgatóba is jack dugós kábel megy és ha eltörik csak azt kell cserélni? Az sem baj ha egyben vezetéknélküli is.

(#81260) Sonja válasza Đusty (#81259) üzenetére


Sonja
veterán

Pioneer SE-MS7BT

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#81261) Đusty válasza Sonja (#81260) üzenetére


Đusty
addikt

Köszönöm ilyenre gondoltam de van ettől olcsóbb is? Márka nem számít. Sehol nem találtam olyan keresési lehetőséget, hogy vezetékes és nélküli egyben sőt a jackes csatlakozást sem igen tüntetik fel.

(#81262) Sefter válasza Đusty (#81261) üzenetére


Sefter
veterán

Sonynak vannak olcsóbban ilyen fejesei 20k körül, vagy , ha csak tv-re kell, akkor aldis medion 8k...

Psn ID: sefter_hun

(#81263) Gzula[HUN] válasza darvinya (#81255) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Megnéztem, de egyelőre bent hagyom. Inkább párna csereberérek, félek a párnacsere+szigetelés kiszedéssel már túl sok lenne. Amúgy most szopórolleren vagyok, mert az Acer Predatoromnak valamelyik hűtő lapátja megadta magát, és bedarálta a többit. (Nem, nem nyúlkáltam bele.) Most szervízben van, és a 7-8 éves "játszós" Toshibával szopok, mert nem ismeri fel a Sonata HD-t. Szóval a hangváltozás szerintem nem jönne át az alaplapival.

(#81256) bkercso: Nyilván nem ez a világ legjobb fejhallgatója, de egy alaplapihoz részemről 20ezerig simán ajánlható. Sőt. Amúgy meg a Pro-10-t rendelted? Annak elég gatya a párnája.

(#81259) Đusty: Ha kicsit vissza olvasol, pont ilyenről beszélgetünk, minkét OneOdio cserélhető vezetékes. Van BT változat is, azt nem ismerem. Figyelembe véve, hogy az olcsóbbik párna van rajta látszólag, így párna csere kellene rá, hogy valamennyire "élvezhető" legyen a hangja.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81264) Đusty válasza Gzula[HUN] (#81263) üzenetére


Đusty
addikt

köszi

(#81265) Bodz válasza Kohautech (#81242) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nincs. Kevés helyen van raktáron, aztán ezekből sem mind küldi ide. Ha nagyon kell, akkor lehet muszáj leszel kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#81266) Kohautech válasza Bodz (#81265) üzenetére


Kohautech
junior tag

Igen, láttam sajnos. Fel is hagytam a keresgélêssel,inkább vissza küldtem az üzletnek a fejhallgatót,baromi kényelmetlen volt, ilyen satu fejes még nem volt a fejemen, viszont hangilag eszméletlen ..

(#81267) darvinya válasza Gzula[HUN] (#81263) üzenetére


darvinya
titán

Sharp Tv-n már érezhető volt a különbség, tehát már az alaplapin is kijönne.
Pár csak akkor szólna bele, ha egyáltalán nem szigetelne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81268) bkercso válasza Gzula[HUN] (#81263) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem azt... :F

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#81269) Gzula[HUN] válasza bkercso (#81268) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Akkor erősen javasolom a párna cserét. Igazából bármi másra. Én nem is tudom mikor volt a fejemen olyan gatya minőségű fülpárna. 95mm-es jó rá. Simán csak le kell húzni. A felrakás tök egyszerű, mert van egy pöcök rajta, amire csak fel kell helyezni az új párna szélét, és körbe tekerni rajta, kb. 10 mp. A Pro-50-é kb. közepes minőségű memóriahabos párna. Nem olyan, mint a Fidelion, hogy el kezd gondolkodni, majd miután megitta a kávét, szép lassan megindul, hanem egyből megindul a szivacs, de határozottan lassabban, mint egy nem memóriahabos. És a műbőr minősége se olyan szar, szóval ha a Pro-10 kielégítő volt legalább, akkor a Pro-50 legalább közepes-jó lenne.
Ahogy tapasztaltam, a két fejhallgató között lényegében a párna csak a különbség, így túl nagy kár nem ért, ha még költeni akarsz rá. ;]
Párnák: Hivatalos boltból. Máshonnan. Szeritem az.

Sima textillel nekem nem tetszett a hangzása, EZZEL a fajtával nem rossz, kicsit világosodik tőle.

(#81267) darvinya: Rávettem magam, kb. 2X 1 perc volt, szerencsére nem erős ragasztóval rakták rá, azért vigyáztam vele el szakadjon a szigetelés. Egyelőre a nagyobb teret tudom megerősíteni, de azt nagyon. A hangzásról még nem mondok véleményt. Első benyomás alapján kicsit rendezetlenebb lett a hangja a gyári párnával, a "bundással" meg inkább még szebb. Ja, és köszi a tippet ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81270) darvinya válasza Gzula[HUN] (#81269) üzenetére


darvinya
titán

Mondjuk nekem könnyű volt a kivétel, s rendesen leforrasztottam vezetékeket és így egyben vettem ki.
Nincs mit.
Amúgy nem értem miért rakták be. :F
Trendnek megfelelve agyon nyomnak mindent MegaXBASS-szal. :D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81271) Gzula[HUN] válasza darvinya (#81270) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én is egyben vettem ki, oválisra hajlítottam, és pont át tudtam bújtatni. Hátha vissza kell még rakni. Nyilván ki mint hall, kevesebb basszust én nem vettem észre (nem is baj), inkább néhány magas hang került elő, ami előtte nem volt. Meg a nagyobb tér. Az sokkal nagyobb lett.
Most el kezdtem a párnákat is cserélgetni, és most a gyárival tűnik jobbnak. Koncert felvételeket nagyon faintos vele hallgatni. Egyelőre marad így.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81272) darvinya válasza Gzula[HUN] (#81271) üzenetére


darvinya
titán

Na, erre a megoldásra nem gondoltam.
Nekem kézenfekvő volt egyből forrasztani.
De így már csak 1db szerszám kell hozzá.

Nálam kevesebb lett, inkább azt mondanám nem ül rá, és nincs az az érzésem félóra után, hogy szétnyomta az agyamat.
Amikor kell ott van.
Tér viszont nagyon ott lett.

Lehetne még mit faragni, de ahhoz már kell barkács véna, mert annélkül nem igazán kivitelezhető.
Emiatt kerestem egyszerűen kivitelezhető javítást.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81273) Remus389


Remus389
veterán

Kellemes ünnepeket!

[link]

Nehéz kiszúrni, hogy Beyer-e van, biztos olvassa a fórumot. :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#81274) verybigboy válasza Remus389 (#81273) üzenetére


verybigboy
senior tag

:R :R :R

:D :D :D

(#81275) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Boldog karácsonyt cimborák :DD :C :)) :)

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81276) mcs válasza gretzky77 (#81247) üzenetére


mcs
veterán

Menj be a Westend Mediaba, és hallgasd meg mindkettőt. Fél éve, amikor jártam ott, kint voltak, de számomra 1AM2 tulajként a QC25 jócskán sötétebb, tompább hangzásúnak tűnt.

(#81277) OPiiPO válasza Gzula[HUN] (#81275) üzenetére


OPiiPO
addikt

vazze :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#81278) gretzky77 válasza mcs (#81276) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi akkor te inkább a Sonyt javasolnád? Megnézem hátha kint vannak még

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#81279) mcs válasza gretzky77 (#81278) üzenetére


mcs
veterán

Ha nem kell az aktív zajszűrése a Bose-nak, akkor egyértelműen a Sonyt, mert színesebb és közvetlenebb hangzású.

(#81280) gretzky77 válasza mcs (#81279) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi főleg itthon használnám, úgyhogy a zajszűrés nem szempont!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#81281) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#81280) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor eléggé Sony. A Bose próbál színezetlen lenni ebben az nc bizniszben, de nem áll igazán jól neki. A Sony pofátlanul fun hangzása néha viszont jól sül el. Pl ebben az esetben szerintem is.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#81282) Gzula[HUN] válasza bkercso (#81268) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Most néztem, hogy a fekete Pro-10 és a Pro-50 között 11 dollár különbség van, szóval ha ennél olcsóbban veszed a Pro-50 párnáját, akkor még olcsóbban is jössz ki, mintha egyből a Pro-50-et vetted volna. Ha meg a korábban linkelt hivatalos OneOdio Store-ból, akkor is max 1 dollár a bukta.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81283) kromatika válasza gretzky77 (#81280) üzenetére


kromatika
veterán

+1 a Sony-ra.

(#81284) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Hyperx Cloud Core (cloud I) esetében van valahol hozzá passzoló plüss fülpárna (esetleg bőr) ami sokkal vastagabb szivaccsal szerelt?
Csak játék van vele, nem baj ha ront a hangon, csak kényelmesebb kellene, mert 3 havonta szétnyomja a fejem a gyárit. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#81285) mcs válasza gretzky77 (#81280) üzenetére


mcs
veterán

Amúgyis otthon van csak értelme használni, hiába vezérlős a 3,5ös madzagja. Kint olyan szinten beereszti a zajokat, hogy elveszik a zene fele. :)

Érdekességképpen rákötöttem a Sound Blaster Z hangkártyám hangszóró kimenetére ,,direct stereo" módban a dedikált, erősített fejes jack helyett, és se nem halkabb, se nem erőtlenebb, sőt. Mintha magas terén javult is volna az összképe. Különösen jó tulajdonsága szerintem ennek a fejesnek, hogy rettenetesen könnyen hajtható, így egy mai középkategóriás telefonnal is élvezhető.

[ Szerkesztve ]

(#81286) Gzula[HUN] válasza F.B.I. (#81284) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Briainwavz HM5 párnája elvileg jó rá. Guglizz rá. (Vagy Kìnából a másolatàra.)

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81287) F.B.I. válasza Gzula[HUN] (#81286) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#81288) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Sziasztok,

Az Audio-Technica ATH-A990Z-nek elvileg milyen hangja van? (zsír újként illetve teljesen bejáratva?)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#81289) WiZARD


WiZARD
addikt

Vettem egy Master&Dynamic MW60 fejhallgatót Cybermonday akción, jó vételnek tűnt.

1 hét alatt megjött az első, a kábelein a csatlakozók rozsdásak/oxidáltak voltak.

2 hét alatt sikerült kicserélniük egy másikra, hát ez se bíztatóbb...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#81290) gretzky77 válasza mcs (#81285) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi
Mégegy kérdés egy MX40 vagy Sony 1am2? Mondjuk a Sony majdnem duplája árban!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#81291) Remus389 válasza WiZARD (#81289) üzenetére


Remus389
veterán

2 hét után küldtek egy újabb rozsdásat? Hehe, milyen cég ez? :U

Talán ez segít:
[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#81292) Gzula[HUN] válasza gretzky77 (#81290) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Igaz, nekem nem az am2-es van, hanem az elődje, és az "utód" hangját nem ismerem, de túl sok különbség szerintem nincs, leírások alapján a magas lehet több benne. Az M40X viszont volt a fejemen. Szerintem hangzás alapján inkább az M50X-el lehetne párosítani, mert abban több a mély, az M40X kicsit kiegyenlítettebb, de nem kiegyenlített. Enyhe V inkább.

Szerintem amúgy nagy mellé lövés egyikkel se lenne, de azért felhívom a figyelmed arra, hogy elég kiábrándító tud lenni, ha egy egy 50ezer +-10ezer Forintos fejhallgatót megveszel, és pár hónap után (minden nap használtam 3-5 órát) elkezd foszlani a párna, és mint a hímestojást kell "leoperálni" róla a fülpárnát, mert egy tök vékony műanyag kereten van. Megrendeled rá az új párnát, ami nagyjából megegyezik az eredetivel, és konstatálod, hogy a pár eurós párna több magasat enged át, és mivel az 1A-n amúgy szinte semmi magas nincs, még jobb a pár dolláros elvileg szar (de gyakorlatilag nem) párna. Az M-es AT sorozaton meg simán leszedet, és felrakod rá a másikat, és bazi nagy a választék mind műbőr, mind textil fronton. + nem kell átalakítót szerezned a 4,4-es csatlakozóhoz.

Ha előtted lenne a két fejhallgató, simán a Sonyt választanád, mert csilli villi, tök igényes kinézete van, stb. Hangja is szép, de nagyon hamar amortizálódik.
Amúgy, ha szemüveges vagy, akkor felejtős az MDR, mert az egyetlen fejhallgató, amin ez nekem probléma volt. Amúgy nagyon nem zavart, de a többin ez fel sem merült problémaként. Egyen se.
+ Rövid a vezetéke, és körülményes találni hozzá megfelelőt, ha valami lesz vele.

Részemről, ha csak ritkán használnád, akkor választ a Sonyt. Igényesnek látszik, kényelmes, egy igazi ékszer. Ránézni is bódottá. De ha tartósat akarsz, akkor inkább a valamelyik AT. Lehetőleg cserélhető vezetékes (M40X vagy m50X). Hang alapján szerintem egyikkel se lenne problémád. Ha a sok bass zavar, akkor az M50X inkább ne.

(#81289) WiZARD: Nem ez lesz a legnagyobb bajod a vezetékkel, ez a gubancolódós, könnyen megtörős fajta ránézésre.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81293) gretzky77 válasza Gzula[HUN] (#81292) üzenetére


gretzky77
veterán

Szuper válasz köszönöm szépen! Nem vagyok szemüveges így ez számomra lényegtelen! Megmondom őszintén jelenleg egy garis szinte új 1am2 (35e) illetve egy állítólag nagyon szép dobozos már nem garis M40x (20e) a kiszemelt! Árban viszonylag nagy a difi, viszont amit a párnával kapcsolatban írtál az elég sokat számít, nem gondoltam volna, hogy a Sonyn ennyire macera a párna csere! Elsősorban itthonra szánnám és közel sem napi 3-5 órát, az, hogy csilivili nem számít, nem mutogatni szeretném, a hangja fontosabb! Jelenleg van egy rohangálós Marshall Major II Bluetooth fejesem utcára viszont azt is sokszor vezetékkel használom egy LG V50-el! Az elmondottak alapján úgy gondolom az MX40 elég lesz számomra!

Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#81294) mcs válasza Gzula[HUN] (#81292) üzenetére


mcs
veterán

,,Igaz, nekem nem az am2-es van, hanem az elődje, és az "utód" hangját nem ismerem, de túl sok különbség szerintem nincs"

Az 1A-hoz képest észrevehetően világosabb hangja van az 1AM2-nek, és térben is szélesebb.
Basszusban az 1AM2 se szégyenkezhet, de kevésbé tolakodó, mint az 1A-nak.
Az 1AM2-t saccperkábé fél éve használom, és sehol se foszladoznak a párnái, pedig izzadékony is vagyok.

(#81295) Gzula[HUN] válasza mcs (#81294) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Igényes cucc, elődjének nekem a hangjával sincs problémám. Öröm kézbe fogni, igényes munka. De kényes is. A párna előbb utóbb szétmálik mindegyiken, az egy dolog. De körülményes vele a párna csere. Ha az a műanyag keret, ami egyébként tök vékony elpattan, akkor töredékére esik a fejhallgató értéke. Már maga a vissza helyezése is eléggé "homlok gyöngyözős", valamelyik "fog" az Istenért se akar a helyére ugrani. Ha erőltettem volna, akkor meg persze törik.

Nem azt írom, hogy szar, sőt. De tény, hogy a support jobb az AT-khoz fejpárna terén, és a csere is jóval egyszerűbb rajtuk. Ha ez is szempont a vásárláskor.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81296) contaxg válasza Remus389 (#81291) üzenetére


contaxg
veterán

Én frankón Coca-Colával tennék először próbát :K

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#81297) mcs válasza Gzula[HUN] (#81295) üzenetére


mcs
veterán

Az 1A megépítésben masszívabb és emiatt nehezebb is. Az 1AM2-nél szinte semmilyen fémes megerősítés nincs, majdnem full műanyag az egész, de eddig szerencsére nem éreztem hátrányát ennek. Amúgy már annak az 1A-nak is erősen szét voltak foszladozva a párnái, amit a Westend Sony üzletben hallgattam. Hangzásra őt is jópofának véltem, de az 1AM2 számomra szórakoztatóbb, és főleg finomabb zenei stílusokban részletezőbb. Egyedül közép feletti hangerőn hajlamos kicsit harsánnyá és mosottassá válni olyan számoknál, ahol a magasak vannak előtérben.

[ Szerkesztve ]

(#81298) WiZARD válasza Gzula[HUN] (#81292) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem a vezeték a fő bajom, hanem az, ha ilyen nedvesség volt a csomagolásban, akkor abból a fejhallgató is kapott...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#81299) Gzula[HUN] válasza WiZARD (#81298) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

(Képekre ránagyítás után.) Ez egy gagyi kínai terméktől is felháborító volna, attól függetlenül, hogy a gyártó vagy szállító hozta így össze. Amúgy ilyen kis zacskó szilika gél (macska alom :D ) nem volt benne? A Fidelio dobozában volt 2 is.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#81300) WiZARD válasza Gzula[HUN] (#81299) üzenetére


WiZARD
addikt

Volt benne 4 kis nedvszívó izé. (Nem szilikagel, hanem vmi más)

Na igen, egy olcsó kínai gagyitol is gáz. Ez meg nem is olcsó, meg előadják mekkora prémium luxus termek... A fejhallgató tényleg jónak tűnik, egy szavam se lenne rá.
USA cég, designed in New York, blabla made in china :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.