Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91301) kcsa válasza Lomha 8V (#91300) üzenetére


kcsa
veterán

Vagy amikor valaki kesztyűt keresett, és szóltam hogy van egy nem használt felesleges páram. Warn. Persze olyantól aki nem jár ide, csak b.sztatni a népet. Ezzel együtt a kereskedő fórumtárs önreklámja az mehetett hetekig...

(#91302) dugynok válasza kcsa (#91301) üzenetére


dugynok
senior tag

Alàìràsban kell hìrdetni, azt lehet ès folyamatosan jelen van mindenhol :)

(#91303) kcsa válasza dugynok (#91302) üzenetére


kcsa
veterán

Nem akartam én hirdetni, elfér a polcon, egyszer még jól jöhet. Azóta már használtam is :D De na...

[ Szerkesztve ]

(#91304) -Mike- válasza tboldi (#91277) üzenetére


-Mike-
addikt

Azt hittem valami patkány, de ok, legyen kutya. :D

(#91305) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Hali,
a régi motoromat eladtam. Az új nincs meg még megvárom hogy 2018-as változik-e 2017-hez képest aztán döntök.

Ma kicsit utána olvastam a bejáratásnak. Majd ha esedékes lesz hogy kell bejáratni normálisan? Mert olvastam egy cikket, hogy nem biztos, hogy a kíméletes bejáratás a megfelelő. Lehet neki adni ésszerűen a "sportmotor.hu" cikk alapján.

(#91306) tboldi válasza Khaosz55 (#91305) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az MT-07-et? Elvileg változni fog az is.

A Yamaha másik újítása egy átdolgozott MT-07 lesz, mely műszakilag nem fejlődik nagyot, a formája viszont felzárkózik az MT-10 és az MT-09 mellé, hasonló fényszórót és takaróelemeket kap, valamint a rendszámtábla és a sárvédő is leköltözik a lengővillára.

(#91307) Khaosz55 válasza tboldi (#91306) üzenetére


Khaosz55
addikt

Igen az MT-07-et. Halottam kap modell frissítés a 07, gondolom led lámpa stb. MT09 lesz az utód. Megvárom november 7-et akkor lesz olaszban az új mocik bemutatója kíváncsi vagyok, hogy 2018-as Mt-09 mibe változik. Lesz SP változat is érdekel az ára, de szerintem a felárat nem éri meg nekem. Gondolom max színben de ezt az 1 hónapot már kivárom úgy sem fogok nagyon mocizni. Ha nincs változás akkor megkérdem mennyivel olcsóbban juthatok hozzá 2017-es kereskedésben bennragadt modellekhez. Ha nem olcsóbb akkor a 2018-as lesz nyilván ha lesz olyan szín ami tetszik.

(#91308) tboldi válasza Khaosz55 (#91307) üzenetére


tboldi
nagyúr

A 09 tavaly kapott faceliftet, szinte biztos, hogy a színeken kívül nem fog semmi sem változni. Meg az SP elől sem akarják elvenni a show-t, gondolom én.

(#91309) Khaosz55 válasza tboldi (#91308) üzenetére


Khaosz55
addikt

Azt tudom hogy a 09 SP ezüst illetve a kék színben lesz. Arra vagyok kíváncsi, hogy lesz piros 09-ből 2018-ban az a gyengém. Szóval vagy piroska lesz vagy szürke-sárga mindkettő bejön. Amcsiba tolták 17-ben a pirosat.

De kapna egy olyan sárga tankot mint az xsr 900 az nagyon bejönne.

[ Szerkesztve ]

(#91310) tboldi válasza Khaosz55 (#91309) üzenetére


tboldi
nagyúr

XSR900-ból már nincs sárga, az csak abban az évben volt, amikor 60 éves lett a Yamaha. Viszont abból most lesz/van piros. :))

(#91311) Khaosz55 válasza tboldi (#91310) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nagyon szép pirosban az xsr. Viszont MT09 lesz nem xsr.

(#91312) FIREBLADE78 válasza runner 125 (#91286) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

desokpézedvan ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#91313) demars válasza FIREBLADE78 (#91312) üzenetére


demars
addikt

Dolgozik, spórol, nem veri el (nem iszik, nem dohányzik, nőtlen). Majdnem olyan mint én :K Pici különbséggel: iszok, bagózok, nőzök ;]

Viccet félre téve, aki hosszú távon gondolkodik bizony zsebbe kell nyúlni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#91314) FIREBLADE78 válasza demars (#91313) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én is spórolok,de nekem a lakhatás fontosabb,mint egy motor v kocsi.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#91315) tboldi válasza Khaosz55 (#91311) üzenetére


tboldi
nagyúr

Értem, csak megjegyeztem. :B

(#91316) Lomha 8V válasza kcsa (#91301) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Pont így, sajnos.

(#91317) vendingo válasza Lomha 8V (#91316) üzenetére


vendingo
veterán

Lokál fórumcsoportba kell helyezni ezt a topicot, ott lehet hirdetni.
Anno a kávés topic is odakerült, hogy lehessen hirdetni magánszemélyeknek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#91318) kratos30


kratos30
újonc

Hello

Szeretnék egy kamu webshopot bejelenteni. Rendeltem tőlük egy kabátot és egy kesztyűt, de nem küldték meg. A rendőrségen megtettem a feljelentést, de ha valaki esetleg szintén befürdött velük akkor jelezze. Az alábbi weboldalakról senki ne rendeljen mert átverés. Az oldalakat Radó Tamás üzemelteti, és egy rohadt nagy csaló szélhámos!!!!! A weboldalak még mindig működnek és szedik áldozataikat.

www.hooligansmotors.com
http://www.ladyrider.hu
http://www.motoroskendok.hu
http://www.custom-chrome.hu
http://hd.hooligansmotors.com

(#91319) kcsa válasza kratos30 (#91318) üzenetére


kcsa
veterán

Ezért kár volt ide regisztrálni.

(#91320) Horvi válasza Gaboman (#91291) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi erre nem is gondoltam és még tesómnak is tetszett. Amik nekem hirtelen még eszembe jutottak az a TDM meg az XT.

(#91299) vendingo Köszi ránézünk azokra is.

Hello darkness, my old friend...

(#91321) Tarill válasza kratos30 (#91318) üzenetére


Tarill
őstag

Kösz a figyelmeztetést! :R

(#91322) kratos30 válasza kcsa (#91319) üzenetére


kratos30
újonc

Akkor áruld el hová kell ilyenkor regisztrálni

(#91323) kcsa válasza kratos30 (#91322) üzenetére


kcsa
veterán

Mondjuk valami fogyasztóvédelmi oldalra, homár stb. De ne egy IT oldal fórumára...

(#91324) imibogyo válasza kcsa (#91323) üzenetére


imibogyo
veterán

Miért, itt nem motorosok vannak? És ha tényleg átverés, akkor nekünk motorosoknak nem jó ha tudunk róla? Nem igazán értem a hozzászólásodat. Én pl. pont nem olvasgatok unalomból fogyasztóvédelmi oldalakat, sem homárt, ellenben ezt a topikot igen. Nem mintha most aktuális lenne ezek közül akármelyik is számomra, de na... :U

[ Szerkesztve ]

(#91325) Laca1212 válasza kratos30 (#91318) üzenetére


Laca1212
őstag

Komoly, hogy előre fizettél? :Y

(#91326) BoB válasza Laca1212 (#91325) üzenetére


BoB
veterán

Egy webshopban talán nem előre szoktak fizetni? :U

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#91327) Micsurin válasza BoB (#91326) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha opció én mindig futár és utánvét pl. Miért te nem? Nekem ha opció megéri azt a plusz 6-800 ft-t. :U :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#91328) Laca1212 válasza BoB (#91326) üzenetére


Laca1212
őstag

De...ebay és hasonló külföldi shopokban ahol van pay pal. Magyar shopban sosem fizetek előre.

(#91329) BoB válasza Micsurin (#91327) üzenetére


BoB
veterán

Soha nem veszek utánvéttel, felesleges macera. :)) Eddig sosem volt problémám, magyar webshopban sem.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#91330) demars válasza Micsurin (#91327) üzenetére


demars
addikt

Futár és utalás, olcsóbb és nem kell itthon kp -t tartani.
Én szinte csak igy rendelek webshopokbol. Mondjuk kabátot, cipőt, ill ruhát pont nem veszek próba nélkül, de más dolgot simán kifizetek előre.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#91331) Laraxior válasza Laca1212 (#91325) üzenetére


Laraxior
titán

En is elore fizettem a sisakomat. ~200ezret utaltam bankszamlara, mert a Paypalra tobbet mondott. (660vs690€). Igy az elobbit valasztottam.
Raadasul ugy hogy a hirdetes is eltunt idokozben. Allitolag a Schuberth szolt nekik hogy ennyiert nem arulhatjak a sisakot. :DD
De halistennek minden oke volt. Azert elotte utanaolvastam a boltnak, mert azt illik. 22.000-es 100%-os ertekelessel nem nagyon ereztem veszelyben a penzem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#91332) tboldi válasza Micsurin (#91327) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is utánvét-párti vagyok, de még inkább Pickpack vagy MPL, aminek oka van. Egy 3 lakásos társasházban lakom és a szomszédokkal nem túl jó a kapcsolatom. Egyszer vártam egy csomagot, amiért nem kellett fizetni, de sajnos nem volt senki otthon tőlünk. A követésben láttam, hogy valaki átvette a csomagomat, amit szóvá is tettem, de letagadta mindenki. Másnap reggelre érdekes módon ott volt az ajtónk előtt a lábtörlőn. :U

[ Szerkesztve ]

(#91333) fattyu válasza Laraxior (#91331) üzenetére


fattyu
veterán

szerintem az is bátor volt.

nálam ez paypal vagy személyes. és pont. esetleg ha ismerem TÉNYLEG az eladót.

az utánvéttel se mész semmire ha kifizetted mire kibontod...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#91334) Gaboman válasza fattyu (#91333) üzenetére


Gaboman
nagyúr

az utánvéttel se mész semmire ha kifizetted mire kibontod...

Megjön az árú, kibontod, ha nem az van benne akkor nem fizeted ki.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#91335) vendingo válasza Gaboman (#91334) üzenetére


vendingo
veterán

Megnézem, hogy ebben melyik postás, futár lesz a partnered....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#91336) kcsa válasza imibogyo (#91324) üzenetére


kcsa
veterán

Alapvetően igazad van, de egy frissen regisztrált, nulla hozzászólásos újonctól, ilyen gyönyörűen összeszedve hamarabb tűnik valami lejáratásnak vagy személyes sértettség kiváltotta bosszúnak, mint egy minden irányból, mindkét fél véleményét kifejtett igazságnak.

(#91337) Lajkó válasza kcsa (#91336) üzenetére


Lajkó
őstag

Szerintem nincs ezzel semmi gond! Jelezte, befogadtuk az infót, tovább lépünk... Ennyi!

(#91338) Gaboman válasza vendingo (#91335) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Megnézed?

Olyantól akit ismerek és rendeltem már tőle nem csinálok ilyet, de bizony akit nem ismertem kinyitottam a dobozt és a postás addig ott várt, ennyi, ha nem tetszik neki akkor is!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#91339) demars válasza Gaboman (#91338) üzenetére


demars
addikt

Bizony, elvileg így a helyes. Meg kell nézni és ha gond van jegyzőkönyvet felvenni. Bár én még sosem néztem meg és egyszer sem várta meg semelyik küldönc, futár, postás, hogy kibontsam. :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#91340) Laca1212 válasza Laraxior (#91331) üzenetére


Laca1212
őstag

Bátor...én ennél fostosabb vagyok. :)
De hát kinek mi...

(#91341) Laca1212 válasza Gaboman (#91334) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez csak akkor működik,ha a küldő ezt a szolgáltatást is megrendelte futár cégnél,MPL-nél. Különben egyik kézbesítő sem engedi kibontani.

(#91342) Laca1212 válasza tboldi (#91332) üzenetére


Laca1212
őstag

Postapont, pickpack, csomagautomata. Ezeket szeretem. Nem kell a futárt várni,akkor megyek átvenni amikor akarok.

(#91343) tboldi válasza Laca1212 (#91342) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

(#91344) Gaboman válasza Laca1212 (#91341) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az az igazság hogy engem ez nem igazán hat meg, ha nem engedné kibontani akkor viheti is vissza, ennyi, mivel nem fogok én plusz postaköltséget fizetni ha esetleg nem jó vagy nem az van a csomagban.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#91345) Laca1212 válasza Gaboman (#91344) üzenetére


Laca1212
őstag

A futár csak viszi a csomagot. Ő azért felel,hogy sértetlenül adja neked át. Nem felel a tartalmáért. Nem bonthatja ki,te sem amíg ki nem fizetted. Kivéve ha ezt az opciót is tartalmazza a kézbesítés. Mint pl tavalyi BF-kor az emag csomagjai esetén volt. Mert így szerződött emag MPL-el. A postás külön kérte,hogy nézzem meg mi van a dobozban. Erre külön fel is hívta figyelmet emag a reklámokban,honlapon.

Ha meg sima kézbesítéskor így faxkodsz,azzal az eladód és a futárt is szopatod. De csak csináld. Nekem nem fáj. :)

Amúgy pl egy műszaki kütyüt ki is próbálsz mindig? Teszteled rendesen, hogy működik e mindene? Ezt mind megvárja futárod?

[ Szerkesztve ]

(#91346) Gaboman válasza Laca1212 (#91345) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Természetesen nem próbálom ki, de azt megnézem azt küldte e amit megbeszéltünk.
Ha nem akkor viheti is vissza, így nem tudnak átverni a csomag tartalmával, nem kell ezt túlkomplikálni.
Ezt is csak olyan helyről érdemes megtenni akitől még nem vásároltál, pl itt a PH-n.
A másik meg hogy neked ez miért is böki a szemed az te gondod, én nem foglalkozom vele ki hogy csinálja.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#91347) Laca1212 válasza Gaboman (#91346) üzenetére


Laca1212
őstag

Extra futár cégek vannak felétek ezek szerint ha ezt te tudod alkalmazni. Mindegy. :D

(#91348) demars


demars
addikt

Bakonyi kör megvolt. Rohadt jó arra az út. Sokan voltak ma is kint, remélem sokáig ilyen marad az idő! :K

Futár téma: szinte minden webshop szállítási feltételei között olvasható, hogy a csomagot átvételkor kibontani és ellenőrizni a tartalmát! Ha nem megfelelő, vagy sérült a cucc vagy vissza kell adni vagy jegyzőkönyv. Mi ebben olyan bonyolult? A futárnak, postásnak kutya kötelessége megvárni!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#91349) FIREBLADE78 válasza imibogyo (#91324) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hagyjad. Mindenki tudja,hogy egy gyökér robogós :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#91350) kcsa válasza FIREBLADE78 (#91349) üzenetére


kcsa
veterán

Hát ahogy nézem te se álltál sorba amikor az észt osztották volna. Nem hogy kétszer, egyszer se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.