Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56519) #25954560 válasza Daywalker (#56518) üzenetére


#25954560
törölt tag

mondjuk ebben a temaban nekem egyertelmuen pozitiv tapasztalataim vannak a markas akkukkal, mig a kozismerten olcsokkal meg nem.
auto: optima red top. mindent kibirt, mindent inditott. mar direkt szorakoztam azzal h volt nalam birkakabel es figyeltem h latok-e raszorulokat. megdobbentoen sokat lattam. es amikor pl a sokliteres dizelekkel kirohogtek h biztos-e az h az 1.3-as toyota starlet-ben levo akksival akarom-e megprobalni, megkertem oket h azert probaljuk meg. vagy amikor nem volt nalam kabel, akkor kikaptam az akkut a kocsibol es fejjel lefele raboritottam a masik kocsi akkumulatorara (erintkezo-helyesen persze) es mar ment is :)
oriasi inditoaram, tetszoleges beepitesi helyzet, mindent kibirt, csak legyen a generatorom jo allapotban.

motoron ugyanez: marpedig en kifizettem a yuasat, meg parom zxr400-asaba is es sosem hagyott cserben.
az en fzr-emben is yuasa volt, tobb het allas utan tel kozepen is siman inditotta a vasat.
mig a csudalatos bosch (cimkes) darab egy evet elt baratom fzr1000-eben, pedig papiron boven megfelelt.

nem ketlem h egy megbizhato, de olcsobb akkumulator is megfelelo karbantartas mellett sokaig hasznalhato, de az en motorozasi szokasaimnak (vagy csak az igenyeimnek) sokkal jobban megfelel egy gyakorlatilag gondozasmentes darab. az is igaz h amikor utoljara yuasat vettem, azert nem volt szo 3-4x arkulonbsegrol.

(na, egyszer sem irtam h 'akksi', mit szolsz? :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.