Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Erre akkor senki? :U
[link]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#54452) Daywalker válasza pityaa23 (#54449) üzenetére


Daywalker
addikt

Azt remélem vágod, hogy nem az okmányiroda hátuljában fénymásolják ezeket, tehát nekik erre 0, azaz nulla ráhatásuk van. Szóval hiába mondták, hogy "náluk ez van" hanem máshol is ez a helyzet, mivel nyár van, szabadságolások stb, lassabban haladnak a központi nyomdában is. Itt max azzal lehet gyorsítani, hogy a központiba mész elsőre és ott kéred a személyes átvételt, ha készen van.

DonThomasino: azt gondolom, hogy ha valami a márkaboltban 40e forint, akkor kicsi az esélye, hogy eredetit kapj újonnan a feléért...(amin ugye az eladónak is van haszna már...)

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54453) Bogyó bá' válasza pityaa23 (#54449) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Itt, vidéken még rosszabb a helyzet: május elején iratkoztam be tanfolyamra 2 éven túli A1-gyel, és még csak ma este lesz a 3. forgalmi órám (összesen 5+5 órát kell vezessek). Mikor lesz ebből jogsi?! :W
Na ezért napoltam el a motorcserét, és mentem el inkább a haverjaimmal a kicsi nyergében túrázni. Nehogy már egy teljes szezont kihagyjak egy vacak papír miatt. Motorozni (bármivel) jobb, mint motort birtokolni, és itthon nézegetni. Most persze még kevesebb lett a pénzem, de seráfütty. :DDD Majd szezon után hátha az árak is lehjjebb csorognak egy kicsit.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54454) FIREBLADE78 válasza DonThomasino (#54428) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hm,helyi az eladó. Sztem igazi fox inget nem kapsz 20 rugóért :DD Kérdezz már rá,hogy van e mocis boltja vagy csak magánszemély? Mert elmennék meglesni élőben

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54455) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#54453) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Odamész,mondod hogy ne félévente osszanak be,mert otthagyod a picsába. Városit 1 héten belül megcsináltam vizsgával együtt ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54456) Bogyó bá' válasza FIREBLADE78 (#54455) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Itt sem az oktatóval van a fő gond (bár ő is volt tíz nap szabin, meg utána én is egy bő hétig), hanem a vizsgáztatással: Kecskemétről jár 2 hetente egy idős fószer autósokat-motorosokat-traktorosokat vizsgáztatni, így nehéz időpontot kapni, hetekre előre le kell kötni.

szerk: beletörődtem, már nem is idegesít. Előbb a kicsit úgyis el kell adni, hogy másikat tudjak venni. Az meg nem lesz egyszerű szerintem... :))

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54457) pityaa23 válasza Daywalker (#54452) üzenetére


pityaa23
senior tag

Természetesen tudom, hogy nem tehetnek róla, nem is úgy értettem, egy kis humor akart lenni, még módosítani is akartam mert tudtam, hogy valaki ezt fogja kiemeli a szövegből. Egyszerűen csak valakinek meg kell lakolnia a kellemetlenségekért ennyi lett volna a lényeg. :))

bogyo112 Hát ez elég katasztrofális akkor. Gondold el, sikerül a motorcsere, a csótányt már eladtad és te is nézegethetnéd még 2 hónapig a motort, mert ilyen lassan mennek a dolgok.

(#54458) Bogyó bá' válasza pityaa23 (#54457) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha május végén megvettem volna a kinézett SV400-at, már régen megütött volna a guta. :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54459) Daywalker válasza pityaa23 (#54457) üzenetére


Daywalker
addikt

Értelek:DDD
Egyébként egy pozitív példa: én más ügyből kifolyólag a 2. kerület adóosztállyal szívtam. Múlt hét szerdán kaptam egy levelet, amire csütörtök este írtam egy e-mailt, tegnap pedig megjött a válaszlevél (postai úton, tehát már pénteken megírták a levelet és fel is adták).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54460) canniball válasza pityaa23 (#54449) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek szerint arról lemaradtál, hogy én is 5 hétig vártam vidéken a jogsira...

DonThomasino!
Utcára vegyél rendes kabátot!

bogyo!
Attól hogy vizsgázni nem tudsz órákat még vehetnél...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54461) pityaa23 válasza canniball (#54460) üzenetére


pityaa23
senior tag

Mennyiii? Na ez kész. Akkor még lesz olyan szerencsém és én is így járok. Milyen időszakban volt ez? Milyen hónap?

(#54462) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Bakker tényleg nem vezethetek sikeres vizsga után az okmányirodai új jogsi adatlappal csak ha megjön az új jogsi 3-4 hét múlva? :Y (annak ellenére hogy központi okmánIrodába kértem ott állitolag gyorsabb)

[ Szerkesztve ]

(#54463) Daywalker válasza bigdady (#54462) üzenetére


Daywalker
addikt

Ezt minden héten meg fogja kérdezni valaki? :U ;] :F Nem vezethetsz.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54464) canniball válasza pityaa23 (#54461) üzenetére


canniball
nagyúr

Szintén nyár vége felé.

bigdady!
Tényleg.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54465) pityaa23 válasza canniball (#54464) üzenetére


pityaa23
senior tag

Csodás, akkor keresek valami más programot a következő két hétre, nem is gondolok rá, azt egyszer csak kész lesz.

(#54466) bigdady válasza canniball (#54464) üzenetére


bigdady
nagyúr

Értelme? Vki tudja?
Vagy azt kellett volna mondanom épp elveszett? Akkor adnak ideiglenest B miatt?

[ Szerkesztve ]

(#54467) Bogyó bá' válasza bigdady (#54466) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem adnak ideiglenest, mert addig "nincs az adott kategóriára jogsid", amíg legelőször ki nem állítják. :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54468) Daywalker válasza Bogyó bá' (#54467) üzenetére


Daywalker
addikt

Értem én, hogy fos a rendszer, de megint a magyaros ügyeskedés :U

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54469) Bogyó bá' válasza Daywalker (#54468) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ja, ezért tartunk ott, ahol.... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54470) Daywalker válasza Bogyó bá' (#54469) üzenetére


Daywalker
addikt

A rendszer miatt :DDD Az ügyeskedés a velejárója, sajnos... :(

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54471) canniball válasza pityaa23 (#54465) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy jársz a legjobban. :K

bigdady!
Sajna ilyen a renccer; értelmet sok mindenben nem érdemes keresni. Hiába kezedben a papír, míg át nem ér a bürokrácián addig ha megállít a rendőr nem látja hogy van érvényes engedélyed vezetni. Calm down; foglald el magad valami mással arra a pár hétre míg megjön az új kártya. ;)

Más.
Kriega akció a Motoroázisban Én tavasszal vettem egy R25-t, pipec cucc, tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54472) Pocee válasza Daywalker (#54463) üzenetére


Pocee
senior tag

és minden héten jön 100 hsz,hogy milyen lassú és hitványok az okmányirodák,hol vidéken,hol városban... :U

Mr.Brightside

(#54473) fattyu válasza canniball (#54441) üzenetére


fattyu
veterán

bográcsállvány :D:D:D:D:D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#54474) FIREBLADE78 válasza bigdady (#54462) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vezethetsz. Nyomozó mondta,hogy lehet. Ha felakarnak jelenteni,akkor nem kell aláírni és úgy sem megy bíróságra az ügy. Amúgy nem szoktak szórakozni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54475) fattyu válasza FIREBLADE78 (#54474) üzenetére


fattyu
veterán

imádom az ilyen sünöket. egész soknak van ilyen tévképzete hogy ő jogalkotó. még fegyvertartós korszakból rémlenek ezek, meg a légyszi ne kreáljál már újat itt a sufniban egyedül hanem alkalmazzad ami van.

szóval lehetőleg ne ajánlgassunk olyat amivel megütheti a bokáját. meg jogszabályba ütközik.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#54476) Debilon válasza FIREBLADE78 (#54474) üzenetére


Debilon
addikt

rendőrség (ig.rend.) az eljáró ha feljelentenek...különben sem menne bíróságra az ügy maximum akkor ha jelen esetben feljelentik, kap egy határozatot bírságról és megfellebbezi

ha nem írja alá a helyszíni bírságot (ami első körben lenne) akkor van feljelentés, ha kapásból feljelentés lenne ahhoz meg senki nem kéri a beleegyezését aláírással vagy bármivel, hogy feljelenthetik-e...

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#54477) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nem érdekel. Úgy sem tiltanak el. Max bírság. Nem fogok várni egy hónapot. Már két hét eltelt. Benne vagyok a rendszerbe.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54478) fattyu válasza FIREBLADE78 (#54477) üzenetére


fattyu
veterán

ez a szíved joga.

ne propagáld és ne bátorsítsd a népet a szabályszegésre.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#54479) vlevi válasza FIREBLADE78 (#54474) üzenetére


vlevi
nagyúr

En viszont pont azt hallottam, igaz, nem rendőrtől, hanem vizsgáztatótól, hogy azért nem vezethetsz a viszgapapirral, mert meg kell várni, míg a sikeres vizgsa jogerős lesz. Igaz, szinte 0 az esetek száma, amikor ez nem történik meg, de akkor is ki kell vàrni, ez a torveny.

(#54480) canniball válasza fattyu (#54478) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha már itt vagy egy kérdés a DD-s sisakokkal kapcsolatban (úgy rémlik a tiéd az) : az állszíj "felesleges részével" mi a helyzet, hová tűnik menet közben (mert gondolom nem lifeg a szélben)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54481) fattyu válasza canniball (#54480) üzenetére


fattyu
veterán

patent van a végéna szíjnak az anya meg a tövében

nem lifeg.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#54482) Bogyó bá' válasza canniball (#54460) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Most jöttem haza motoros okításból. Következő foglalkozás (a 4.forgalmi óra) augusztus 15-én (!!!), a vizsga meg 24-én. Eddig ráadásul mindig egyedül voltam, a vizsgán meg egy motoros csajt is kerülgetni kell... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54483) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#54482) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

[link] :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#54484) HSM válasza fattyu (#54481) üzenetére


HSM
félisten

Én sosem pattintom be. Nem lifeg. ;]

(#54485) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#54482) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hova valósi vagy?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54486) BoB válasza HSM (#54484) üzenetére


BoB
veterán

Torgyán, te vagy az? :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#54487) HSM válasza BoB (#54486) üzenetére


HSM
félisten

Nagyon nem. :D
De tény, hogy nem lógnak méterek a szíjból, ha bekötöttem. Ha véletlen elfelejtem, és csapkodja a vállam/nyakam, na azt észre szoktam venni. ;)

(#54488) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

erről a motoremelőről vélemény,tapasztalat? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54489) Czimby válasza FIREBLADE78 (#54488) üzenetére


Czimby
addikt

Havernak ilyen van szerintem nem az igazi, nagy bumfordi.

Ez sokkal jobb és érdemes szettben venni első-hátsó!
Sima első + gumis vagy villás hátsó egyben 21998 FT
Duplakerekes, szétszedhető, ha vinni kell pl ringre kisebb helyet foglal.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#54490) FIREBLADE78 válasza Czimby (#54489) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem elég egy hátsó,de fingom sincs,hogy melyiket kell venni. Illetve jó e supermotohoz :F :U Van gombám is hátul,gondolom akkor villás kéne?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54491) bigdady


bigdady
nagyúr

Kösz srácok akkor várok a jogsira addig lefoglalom magam :)
Amugy ma foglalóztam le az fz6-om, jövő héten műszakizik az is egy hét :))

(#54492) mm89 válasza FIREBLADE78 (#54454) üzenetére


mm89
őstag

Én szerintem tudom ki ez! Vettem videókártyát tőle (használtan), és akkor láttam hogy ilyenekkel foglalkozik. Sima dropshipper, de ha jó áron van érdemes próbálkozni. Sajnos a száma már nincs meg...

Emelő :
Nézd meg a lengővillán van e egy menetes furat ahova be tudnál tekerni egy csavart. Ha van akkor oda menne az emelőszem. Ha nincs akkor neked csak a gumis=tálcás lesz jó. Ennyi pénzért simán jó egyébként a fentebb linkelt!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#54493) PoLizei válasza FIREBLADE78 (#54490) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nekem a Czimbi által ajánlott van, és a csavarkötésnél tényleg elnyeklik. Úgy értve, hogy beállítod egy szélességre, de kicsit tudnak fordulni a szárak, és lehet, hogy rugdosni kell a beakasztásnál, hogy eltalálja mind2 villa a szemet. Ha már beakadt, stabil. Viszont a másiknak csak 2 kereke van, nem 4.

P*L****

(#54494) Archer válasza PoLizei (#54493) üzenetére


Archer
őstag

Nekem is volt csavarozott de sz@r is volt. Nyeklett-nyaklott a csavarozásnál, végül összehegesztettem. Ha nem feltétel a könnyű szállíthatóság, én is az egy darabból hajtottat javasolnám, dupla gumi (nem műanyag) kerekekkel. Érdemes egyszer venni egy normálisat, aztán örök. Azt hittem én is, hogy spórolok az olcsóbb gagyival de csak a mérget ettem vele, utána vehettem egy normálisat, akkor már érdemes egyből ott kezdeni.
Amúgy nem a hirdetésben említettet kritizáltam, nem ismerem, csak úgy általánosságban írtam.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#54495) r6man123 válasza Daywalker (#54402) üzenetére


r6man123
senior tag

Hopppá, tényleg eléggé mellélőttem. Picit rendezni kellene a soraimat. :)
Cserébe majd megosztok egy videót, amit az R6-on lőttem.

Viszont, hogy ON legyek.

Valaki már fóliáztatta a motorját? Elgondolkodtam rajta, hogy a 2002-es R6-omat, ha nem is teljesen, de a fejidomot és a tankot megcsináltatnám.

(#54496) Czimby válasza Archer (#54494) üzenetére


Czimby
addikt

Nem tudom nektek hogy tud nyekleni ha meg van rendesen húzva a csavar.
Én ezt használom 6éve, a linkelt hirdetőtől vettem.
Emelőszem van a motoron, simán felrakom egyedül hátsó emelőre, 1kézzel a motort fogom a másikkal meg betolom az emelőt nem kell semmit igazgatni.
De ha valaki nem birja el 1kézzel a motort akkor 3bútorlap összecsavarozva a sztender alá, így már majdnem függőben a moci, emelő hátulról betol, előszor csak a balos szemhez ér hozzá, de ahogy emeled fel kiemeli vizszintesbe és mindkét szemre felül egyből.
Első emelő meg egyértelmű ha már rajta van a hátsón.

Supermotohoz meg nem ilyen emelö kell hanem középemelő mint a cross gépeknél is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#54497) Topiccsendőr válasza FIREBLADE78 (#54488) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Akkor ez vajon magyar termek? :D
Nem lattam jol, mert beragadt a caps lock a sracnal, mint a csontinal, es eltakarnak mindent azok a krva nagy betuk. Mintha egyfolytaban ordibalna valaki.
En a helyeben a trianon a markanevet adtam volna az emeloimnek.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#54498) Xaels


Xaels
félisten

[link] ezt jól benézte.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54499) Anulu79 válasza Xaels (#54498) üzenetére


Anulu79
addikt

Azért az komoly, hogy a kamerás meg sem állt.

(#54500) Daywalker válasza PoLizei (#54493) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát emberek (Archer is beleértve), nem tudom ti mit csináltok, de nekem is ilyen összecsavarozott van, és rohadtul nem nyeklik. Hatodik éve használom. Rendesen meg kell húzni azt a csavart, nem kell tőle félni, és utána úgy áll mint a beton. Én is egyedül rakom fel legtöbbször a motort és még nem volt vele soha baj. Nagyon sokan veszik ezt az emelőt és ti vagytok az elsők, akiket hallok problémázni :D Szóval nálatok user error van, ez 100%.

r6man123: én anno a lámpát csináltattam meg Thomy Fóliánál kavicsfelverődés elleni fóliával. Jó lett, tart azóta is. A tankot simán megéri bevonni. De láttam egy zx12-t egyszer, ami végig meg volt csinálva átlátszó fóliával.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.