Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54801) Bogyó bá' válasza Xaels (#54800) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A gyáritól eltérő dobra kell homologizációs papír, ami ugye a legtöbb utólag feltett dobhoz ("sportkipufogó" nem létezik (hogyan is létezne, ha nem felel meg az érvényes előírásoknak).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54802) kcsa válasza Xaels (#54800) üzenetére


kcsa
veterán

Ha nem gyári a kipuff, akkor nem gyári állapotú a motrod, nem érvényes rá a típusbizonyítvány.

De remélem mindjárt megerősít vagy megcáfol valaki :)

(#54803) canniball válasza Topiccsendőr (#54799) üzenetére


canniball
nagyúr

De ahhoz nem kell dőlésérzékelő (vagy mifene a neve a bizgentyűnek)? Vagy a gixxerekben mindegyikben van?

Xaels!
Ha utángyártott kifufogót veszel, ahhoz kell/kéne adjanak papírt. Ha gyári a kipuff ahhoz nem fogják kérni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54804) Xaels válasza canniball (#54803) üzenetére


Xaels
félisten

Csak ugye én eleve így vettem, nem én raktam fel a kiput. Az előző tulaj is ezzel vette így ez a kipufogó van rajta vagy 7-8éve.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54805) kcsa válasza Xaels (#54804) üzenetére


kcsa
veterán

Attól mert 10 éve rajta van, nem lesz szabályos.

(#54806) fattyu válasza canniball (#54793) üzenetére


fattyu
veterán

váci mellett lakom. konkrétan váci felüljáróra nyílik az ablakom. péntek szombat este ugye a pesti vicces fiuklányok kedvelt utvonala.

aki álmos alszik...

mondjuk volt már olyan is hogy én is kimentem játszani :D

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#54807) canniball válasza Xaels (#54804) üzenetére


canniball
nagyúr

Tudom; és abban is biztos vagyok hogy rengetegen vannak ezzel így. Fogtok vele szívni rendesen, ha tényleg rászállnak a témára...

fattyu!
Így is lehet nézni a dolgot...meg úgy is ahogy a linkelt cikk kommentelői...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54808) Xaels válasza kcsa (#54805) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is azt mondtam, de így elég nehéz bármilyen papírt beszerezni... Mellesleg sokszor van olyan, hogy utólag hoznak hátrányos szabályozást, lehet annak idején mikor vásárolva lett nem volt még ilyenre szükség.

(#54807) canniball hát egy gyári kipufogó dobot kell akkor szerezni, 50-60k ebay-en. Ha szerencsém van talán olcsóbban is találok.

Páromat vittem múltkor, ő mondjuk nem találta olyan nagyon hangosnak. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54809) canniball válasza Xaels (#54808) üzenetére


canniball
nagyúr

Kipufogója válogatja, az enyém sem kifejezetten hangos csak ha a felső tartományban pörgetem. Megvan a gyári is, de inkább ne legyen szükség visszarakni. Viszont volt szerencsém találkozni olyan motorral is meg robogóval is amitől már pár másodperc után felállt a szőr a hátamon; ha azok éjjel randalíroznának az ablak alatt én is tuti idegbajt kapnék.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54810) pakriksz


pakriksz
őstag

Ezt most találtam közvetve, de meg kell osztanom, mert ha igaz akkor bizony a taxisok jó... márpedig eléggé hihető:
[link]

(egyébként nem értem ilyenkor miért nem kérnek a szemtanúktól valami elérhetőséget, sőt ha én ilyet látnék, magamtól is megadnék neki valamit, hogy ha gond van hívjon)

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#54811) Xaels válasza canniball (#54809) üzenetére


Xaels
félisten

Persze vannak elvetemültek. Én azért igyekszem nem polgárpukkasztani. Múltkor egy BMW mögé szorultam be. Lüktetett a fejem meg a mellkasom a hangjától.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54812) BoB válasza canniball (#54809) üzenetére


BoB
veterán

Én a kiherélt kipufogós kétütemű robogóktól kapok agyf@szt. Undorítóan sz@r hangja van, és nagyon hangos. Komolyan nem értem hogy nem zavarja azt aki vezeti.

Egyik felvonuláson volt egy GSX-R-es srác. Na neki abszolút nem volt kipufogója, a kipufogócső szélesedett ki tölcsér formába. Annak olyan hangja volt hogy konkrétan fájdalmat okozott...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#54813) yodamastah


yodamastah
őstag

Súlyos baleset volt ma Hringen az SBK AA futamon. Camlek súlyosan megsérült állítólag. :O Többet egyelőre nem tudok.

(#54814) Xaels válasza BoB (#54812) üzenetére


Xaels
félisten

Tiszaföldváron volt egy fehér motoros, annak is csak egy csonk volt és állandóan pörgette tiltásig. Ezeket mi is szívesen melbe tudtuk volna néha csapni. Az étteremnél oda is mentem szólni az egyik ilyennek, hogy azért szeretnénk enni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54815) yodamastah válasza yodamastah (#54813) üzenetére


yodamastah
őstag

Sajnos több helyről is azaz info jön, hogy Camlek életét vesztette a balesetben :( :O

(#54816) Laraxior válasza yodamastah (#54815) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54817) Xaels válasza yodamastah (#54815) üzenetére


Xaels
félisten

+ (#54816) Laraxior: sajnálom szegényt. Nem ismerem nagyon a motorsport szereplőit, nem is követem mert nem az én világom, de részvétem a hozzátartozóinak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54818) Archer


Archer
őstag

"Termékeny" hétvége volt sajnos, több motoros baleset is volt, a tihanyinál a srác meg is halt :( Igazából ami itt megy a Balaton-parton, mióta ez a meleg van, az valami kriminális, komolyan mintha valami pszichiátria páciensei kiszabadultak volna az utakra... Múltkor a fószer akit megelőztek, kiszállt és elkezdte egy husánggal ütni az előzőt meg a kocsiját, ez is itt volt Balatonfürednél.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#54819) Bogyó bá' válasza Archer (#54818) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tessék, itt van még egy... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54820) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ma megjöttünk a tiroli túránkról, igen jól sikerült, az egész hét alatt egyetlen nap áztunk csak el, de akkor igaz 3x. :DDD
6 hágó, 4 ország, és majd 2500km. Eszméletlen volt, bármikor nekivágnék mégegyszer.
Brutális forgalom volt az utakon szinte minden nap belefutottunk egy dugóba mindegy merre, és melyik országban.
Jól beállt már a pakolási rendszerünk bőven elég volt a 3 doboz meg a tanktatyó két főre.
Egy-két dolgot levonnék mint következtetést így a 2. hoszabb túránk után a motorról:
Jövőre üléscsere lesz, sajna 4-5 óra után megfájdul az alsó felünk, bárhogy ülünk már nem kényelmes, jövőre be lesz zselésítve és tapadósabb huzatot rakatok rá, láttam már másnak készen ilyet ég és föld a különbség kényelemben....

Egyre jobban érzem a nyomatéklyukat a vifferen abban a bizonyos 2-3 ezres fordulat között, így mostmár csak 3.5 - 4 fölött motorozgatok. Érdekes megállapítás volt az is hogy így megpakolva, 2 személlyel alacsony fordulaton hegynek felfele nem megy úgy, kell neki is a fordulat nem lehet izomból 3 ezres fordulatnál kielőzni. Főleg ilyen rövid szakaszokon mint amik az Alpokban vannak. Egyszóval elkezdtem váltogatni, merthogy itthon, egyedül akár 5-ben is bármilyen helyzetben izomból megoldja a feladatot. A megváltozott körülmények között már nem.-. :) - Ezzel együtt meglepődve tapasztaltam hogy 1-ben 5k fordulat fölött mindegy milyen meredek a pálya annyira meglódult hogy győztem kapaszkodni a kormányba... :D

Az új pr4 gumik is nagyot bizonyítottak, csak ajánlani tudom őket bárkinek pedig volt a szakadó esőtől kezdve a reggeli 9 fokos hajtűkanyaros aszfalton túl az autópályás 34 fokos 150-es tempóig minden és semmilyen különbséget nem tapasztaltam semmikor... :Y

Sok képet csináltunk itt egy kis válogatás akit érdekel.

Jó lenne jövőre innen valakikkel menni,... :B

Musquito: stelvio az tényleg 1-2-1, brutál. Több embert is láttam elfektetni a kanyarokban a gépet... :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#54821) canniball válasza Ferdzsoo (#54820) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez bitang jól néz ki.
De ez a legjobb kép! :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54822) Ferdzsoo válasza canniball (#54821) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Esetleg kérhetnék egy 1. hsz motorképcserét a legutolsó képre? :B

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#54823) canniball válasza Ferdzsoo (#54822) üzenetére


canniball
nagyúr

Betettem (egyelőre az eddigi alá), de nálam nem jelenik meg (csak a helye), nálad mit mutat?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54824) Ferdzsoo válasza canniball (#54823) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen nálam sem jó...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#54825) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#54819) üzenetére


-Mosquito-
őstag

FB-n irta valaki. "A mototros hölgy és a lánya Kiskunlacháza irányába haladt, SZABÁLYOSAN (!!!), amikor egy, a folyamatosan haladó sort, SZABÁLYTALANUL ELŐZŐ SZGK ELÜTÖTTE ŐKET!!! Az apa mögöttük haladt személyautóval és látta a családja halálát. Szabadságra mentek a Ráckevei nyaralójukba..." :( Zárovonalon, ívelt kanyarban előzött az autós. :W

Feree:

Egészségetekre! :) Akár megpakolva,utassal ilyen helyeken húzni/pörgetni kell a technikát,húzzad neki tud az menni. ;]
PR4, Motorozz. Hu-n az r17 és más is írta, hogy 11-13ekm között van a gumi vége. Ez azért kicsit kiábránditó. Kíváncsi leszek alattad mennyit megy majd el. Kinti gurulásban benne vagyok.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#54826) vlevi válasza -Mosquito- (#54825) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont most olvastam a motorrevüt, túragumikat teszteltek FJR-en. Mondjuk az FJR nem a 200kiló körüli kategória. Le is nyalta némelyik gumi profilját szinte teljesen, a 4000km alatt. Állítólag főleg az elsők koptak, a nagy súly miatti fékezéseknél.

(#54827) -Mosquito- válasza vlevi (#54826) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Motorja válogatja,nálunk GS, Vara, Crosstourer-nél a hátsó fogy el hamarabb.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#54828) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#54825) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem igaz, olvasd el a kommenteket (szemtanú írta): [link]

"...Nos, a motoros Kiskunlacháza irányából jött. Az autós Budapest irányából. Amit ott, a fotón látsz, annak a féknyomnak semmi köze ehhez a balesethez. Ahhol a motort látod kiégve, az addig csúszott a frontális ütközéstől. A valós csattanás, abban a magasságban történt, ahhol a helyszínelőket látod. Ott valóban van féknyom, a felezővonaltól befelé, kb. 100-110 cm-től kezdődik és teljesen az árokig tart, 5-6 méteren.
Az elhunyt motoros hölgy, a kanyar előtt még ellőzésbe kezdet, s az előtte haladó Renault Espace személygépkocsit szerette volna melellőzni, de sajnos a vele szemben közeledő autót, az ellőzendő autó takarta. Amikor a motoros megkezdte az ellőzést, bukkant fel a semmiből a bordó Opel szgk. Pillanatok alatt történt az egész. A csattanás kioldotta a légzsákokat, s a vétlen autó eleje totálkárosra tört. Az autót egy 25-28 éves fiatalember vezette, aki akkor ment haza a munkából. Kérdésemre elmondta, hogy semmit nem tudott már tenni, csak a hatalmas lendülettől, az árokban landolni. Ja, és nem fogyasztott sem alkoholt, sem drogot, vagy egyebet.
Sokkolták az események, de enyhe lábsérülésen kivül nem történt semmi baja. Az érdekessége a dolognak, hogy az áldozatok közvetlen hozzátartozója,a férj és apa, egy világoszöld Suzuki Swifttel követte a családját, egy pár méter különbséggel. A balesethez érve, még több percen keresztül próbált az aszfalton fekvő gyerekéhez beszélni, de akkor már szegény mozdulatlanul feküdt. Ennel ellenére, én és egy másik uriember, levettük a kislány sisakját, s megpróbáltam kisérletett tenni az ujraélesztésre, ami hiabavalónak bizonyult.
Hogy miért tudom ezt ilyen részletesen? Ott voltam és az én saját fotóim, egyértelmüen mutatják az állapotot, amiből kiderül mi is történt...."

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#54829) Something_


Something_
őstag

Holnap es kov hetfon valaki kakucsring?

(#54830) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#54828) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Basszameg,mi a fasznak kell páváskodni egy gyerekkel mögötted?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54831) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#54828) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jahh azóta olvastam/lattam más írást is, ami pont az ellenkezőjéről szól. :(

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#54832) Xaels


Xaels
félisten

Császáron van egy Western "falu". Volt arra valaki? Még én sem voltam, de nincs annyira messze Bp-től. Ha gondoljátok hó végén egy túra?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54833) HSM válasza Bogyó bá' (#54828) üzenetére


HSM
félisten

Nekem sántít ez a történet több ponton is. Én megvárnám a "hivatalos" verziót is.

(#54834) baboss válasza Xaels (#54832) üzenetére


baboss
őstag

Engem érdekelne.
Merre lenne az útvonal ?
A 100-as úton a Zsámbéki leágazásnál tudnék csatlakozni a csapathoz,ha ez lenne az útvonal.

Western farm.
Mekkora lenne a tempó.100-110 felett nemszívesen megyek.

(#54835) baboss válasza baboss (#54834) üzenetére


baboss
őstag

(#54836) kcsa válasza baboss (#54834) üzenetére


kcsa
veterán

A "százas" alatt nem az egyes számú főútra gondolsz? :)

(#54837) baboss válasza kcsa (#54836) üzenetére


baboss
őstag

Igen,én még így ismerem.Ez az elnevezés maradt meg bennem.

(#54838) Xaels válasza baboss (#54834) üzenetére


Xaels
félisten

Így nem terveztem még. :B Egyelőre csak igényfelmérésnek dobtam be. A 100-110 bőven jó, legalább is nekem. Meg arra gondoltam, hogy ha már arra mennénk ott van mellette Bokod is vagy Tatabányán a Turulszobor.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54839) kcsa válasza baboss (#54837) üzenetére


kcsa
veterán

Általában nem zavar az efféle elnevezés-probléma, de ez már vagy 20 éve így van :P

(#54840) baboss válasza kcsa (#54839) üzenetére


baboss
őstag

Nekem az M1 kivezető szakasza még mindig Osztyapenkó,a Széll Kálmán tér meg Moszkva tér. :U
Xaels
Nekem megfelel.Még úgyse motoroztam csapatban.15 év szünet után 3 hónapja van motorom megint.
Ha már útba esik akkor érdemes Zsámbákra is elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#54841) jaktib


jaktib
tag

(#54842) SirKero


SirKero
őstag

Wayteq tartós teszt

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#54843) Daywalker válasza SirKero (#54842) üzenetére


Daywalker
addikt

Ezt nekem is ajánlgatták tesztre, de gondolom pályán sok értelme nincs :D Robogóra meg nem akartam feltenni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54844) runner 125 válasza Lipton (#54743) üzenetére


runner 125
nagyúr

Biztos h hajósabb érezte van a CB1000R-edhez képest már a 800-asnak is, nem az a tipikus szlalomkirály, az 1200-asnak meg pláne, de nekem alapvetően túrázni kell, kellő lendülettel. Városban, ha egy mód van rá nem használom, oda előveszem a 180-as Runner-t.
Viszont a naked bike meg egyszerűen nem az én világom. Kizárólag fejidomos, kissé sportos vonalvezetésű motorok jönnek be.

bogyo

Grat a GS-hez, kifejezetten jól mutat ebben a fekete gúnyában, még nagyobb motor látszatát kelti.

HSM

Átrágom még, mert tényleg hamar beleesek abba a cipőbe, h rálapátolom az 1200-as árkülönbözetét.

Daywalker

Nyugodtan, adok a véleményedre.
Nyilván, 800-astól nem is várnám el a Fazer fogyiját, csak cserébe kicsit komolyabb dinamikának örülnék már alul is, főleg h V4-es blokkról beszélünk.
Világos, mondom, lehet ez az egész én hülyeségem, hisz egyértelmű h sokkal többet tud a technika mint én, és nincs komoly nagymotoros tapasztalatom, hiába ülök 12 éve 2 keréken, pontosan ezért balgaság azt mondani, h kinőttem. Viszont én nem versenypályázom, engem nem érdekel h minél jobb köridőt fussak. Szeretek túrázni, szeretek lendületesen, de kellő körültekintéssel közlekedni.
ÁGO-ék eleve előtte utáni méréssel lövik be a PC-t padon, szóval van látható különbség. LE-t, nyomtatékot tekintve kb 10-10-et ki tudnak hozni pluszba a VTEC-ből.
Noh mindegy, igazat kell adjak neked. Használom még idén így, aztán meglátjuk jövőre mi lesz.

Feree

Ah, gyönyörű helyeken jártatok, nagy élmény lehetett.

Látod látod, még az 1.2-esből is van h elfogy a nyomaték. :D Ha kicsit visszaolvasol én pont erről panaszkodtam a minap. Alsó tartományban túl sok gépészkedést igényel a 800-as, h meglegyen a kellő tolás. Megy ha nyelezem, VTEC felett meg pláne, de ott bekér 8 litert, kissé ezt kifogásoltam, viszont 6800 alatt nagyon kislányos, "kezes", ezért gondolkodtam egy PC-n.
Tényleg, nálad mennyit fogyaszt 1 személlyel a VFR vegyesben?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#54845) Daywalker válasza runner 125 (#54844) üzenetére


Daywalker
addikt

Rendben :R Szerintem is ízlelgesd és próbáld feljebb használni, aztán majd kialakul, hogy milyen, és mennyi az annyi.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#54846) Xaels válasza baboss (#54840) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor már találkozhatnánk az Üvegtigrisnél :D Nincs onnan olyan messze már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54847) canniball válasza Ferdzsoo (#54824) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor a Dropbox a ludas, töltsd fel ide és beteszem úgy.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#54848) baboss


baboss
őstag

Most próbálom szinkronizálni a karburátorokat.
Nyugalmi állapot.

Alapjárat.


Baromi nagy az eltérés

Google fordító.
Húzza ki a tömlőket vagy sapkák ki a vákuum felszállás csonk (A)
A szinkronizálás csavart (B) vannak egymástól pár karburátorral.
Nálam az 1-3-4 le van gumi dugózva és csak a 3-as karburátorról megy egy cső a benzincsaphoz.
Csak akkor férek hozzá a csavarokhoz ha leveszem a légszűrőt és az ahhoz csatlakozó gumikat.Nem gond, hogy amíg beállítom a szinkronizálást nincs fent a légszűrő ?
A karburátor alján van egy csavar.Azzal mit lehet állítani ?

Xaels
Részemről oké. :K

[ Szerkesztve ]

(#54849) BoB válasza runner 125 (#54844) üzenetére


BoB
veterán

Sornégyes 800-as még annyira sem tol alul.

Szerintem neked komolyan cserélned kellene egy 1000-es V2-esre, az tol alul is.
Bár mégsem lenne jó mert annak ugyanúgy nagy a fogyasztása ha húzod neki, sőt még több is :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#54850) Ferdzsoo válasza canniball (#54847) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

köszi. :R

runer:
Megmondom őszintén a 2 év alatt még úgy istenigazán pontosan sosem számoltam ki a fogyasztását, csak mentem vele.- Talán 2x, 3x számoltam valamit, de nem voltak pontos mérések, azt tudom hogy 6 alatt sosem volt és 6,5 felett sem. És igazából tök mindegy neki hogy ezt most 1 vagy 2 személlyel mérem, mert ha egyedül megyek akkor kicsit jobban is húzom neki. :B Bár 5-5,5k fordulat felett nagyonritkán használom, egyszerűen nincs rá szükség... :U
A mostani 2500km-es fogyira holnap tudok mondani valamit de ez sem lesz pontos, csak kb, de próbáltam írogatni mert mostmár én is kíváncsi voltam mennyi az annyi...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.