Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) csongi válasza Bogyó bá' (#28871) üzenetére


csongi
veterán

Nem is jo az burkolat es plexi elol semmire :) hisz nincs motor kinezete:D

(#28902) Dexar007 válasza fattyu (#28899) üzenetére


Dexar007
veterán

En is ezt pofazom.Nem vagy koteles a helyszinen fizetni,foleg ha nincs is nalad mani.
Feljelentest megteheti,csak nincs ertelme.

Give me your cum,bull!

(#28903) -Mosquito- válasza fattyu (#28899) üzenetére


-Mosquito-
őstag

..és szerinted meg fogod úszni a történetet..? Nem. Ilyen szituban biztos lesz fotó mindenkiről,hiszen mögötte x méterre ott stand uppol-nak a kollégák aki ez alapján jelent fel,bírságol majd. Nem a szép motordért fognak kiinteni tuti. :) De ha konkrétan érdekel ez a szitu miként,hogyan zajlik akkor megkérdezem a motoros rendőr ismerősöket.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28904) fattyu válasza -Mosquito- (#28903) üzenetére


fattyu
veterán

sose igazoltattak és fotózni max szemből amiről nem tudok eddig.

Igen érdekelne mit mond a közeg erről, mert nekem hiányos jogismereteimmel ez nem végigvihető történet. Wow van a fotón egy honda fehér sisakkal. Maga az. lehet hogy igen lehet hogy nem. NEM bizonyíték.

Szerintem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28905) -Mosquito- válasza fattyu (#28904) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jön az infó,írom is! :K

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28906) Ferdzsoo válasza Integra (#28900) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jaja. Term. még a gyári van benne. De a szervízben már riogattak hogy örüljek ha a 4. szezont kibírja, mert ezek nem bírnak ki 4 évnél többet. Nah csak ezért kérdeztem. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#28907) stifi válasza fattyu (#28904) üzenetére


stifi
senior tag

ha lefotóznak és utána kiszednek igazoltatni, sehogy nem magyarázod el senkinek hogy előtte 20 másodperccel nem te vezetted a motort meg hogy a sisak alatt nem tudni ki vezette a járművet amikor utána rögtön kiszednek igazoltatni.. érted..
megint más ha lefotóznak szemből és nem igazoltatnak.. akkor megúszod
és megint más ha lefotóznak hátulról és nagyobb fokú a gyorshajtás, mert akkor nem is érdekli őket ki vezette hanem közigazgatási bírság és kész

én a jelentsen fel ha akar szituáció híve vagyok, de ilyen esetben szerintem rosszul lehet csak kijönni belőle..

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#28908) fattyu válasza stifi (#28907) üzenetére


fattyu
veterán

A kérdésre várom a választ. Nem fogadom el a helyszíni bírságot.

Mi lesz a BIZONYíTÉK a vádemelésben?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28909) Bogyó bá' válasza fattyu (#28908) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha megállítanak a helyszínen gyorshajtásért, akkor MI AZ, HOGY NEM FOGADOD EL?
Senki nem kért rá, hogy száguldozzál. Lebuktál, vállald a következményét. :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28910) Integra válasza Ferdzsoo (#28906) üzenetére


Integra
titán

az nagyon gáz, ha a gyári akksi 4 évet alig bír ki... nevetségesen kevés. fézerben 8 évet bírt lekötés nélkül, tavasszal pedig kis szivatózásra azonnal beröffenette mindig a blokkot.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28911) Ferdzsoo válasza Integra (#28910) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát majd megírom mikor adta meg magát. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#28912) stifi válasza fattyu (#28908) üzenetére


stifi
senior tag

a fotók (esetleg videó) a gyorshajtásról és a rendőrök vallomása, hogy a fotókészítés után igazoltattak és a képeken látható járműről személyesen te szálltál le, és adtad át a papírjaid.
elviheted persze perre a dolgot de nyilvánvalóan veszíteni fogsz. attól még hogy megpróbálod tagadni megtörtént a dolog, és akár hamis tanúzásért is felelősségre vonhatnak ha megpróbálsz beadni valami sztorit.. ha pedig nem teszel vallomást akkor meg ők mondanak amit akarnak és el kell fogadnod.
sehogy sem lehet ebből jól kijönni, ahogy a kolléga mondja tartani kell a hátat a botlásért.

vagy ha igazán faszagyerek vagy nem állsz meg az igazoltató rendőröknek, akkor megint jó eséllyel megúszod bizonyíthatóság hiányában :D
de onnantól hogy megállsz és igazoltatnak, nem nagyon kell egyéb bizonyítékot összeszedni, ott van minden...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#28913) Archer válasza Bogyó bá' (#28909) üzenetére


Archer
őstag

Ha meglesz a nagyobb motorod, hidd el, azért néha neked is meg fog szaladni a sebesség :) Amúgy teljesen jogos, amit mondasz (persze ha nem kint felejtett 60-as tábláról meg hasonlókról van szó).

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#28914) zsolt19900


zsolt19900
őstag

emberek, választottam suzuki gsx 600F/750F vagy gsf 600s pro kontra, tapasztalatok mit érdemes tudni egyikről másikról :B

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#28915) fattyu válasza Bogyó bá' (#28909) üzenetére


fattyu
veterán

Te figyi. Ésszel má. Teoretikusan beszélgetünk. A helyszíni bírságot nem vagyok köteles semmilyen esetben elfogadni. Viheted feljelentésre és perre a dolgot. A te választásod.

Nem arról van szó hogy megfogtak és próbálom megúszni. Azért mert te a 30 is táblát is csak nekifutásból tudod megszegni, még kicsit magas lesz ez a ló nem? :W :W :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28916) Archer válasza fattyu (#28915) üzenetére


Archer
őstag

Azért szerintem nem kéne leszólni senki motorját...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#28917) fattyu válasza Archer (#28916) üzenetére


fattyu
veterán

Caps lockal osztani az eszet sem mikor fingot reszelünk.

Mintha tyúkot loptam volna.

Annyit kérdeztem hogy érdekelne HIVATALOS válasz a kétkerekű sün ismerősöktől hogy rendszámot nélkülöző tárgyi bizonyíték híján mi számít bíróságon bizonyítéknak. Lehet itten elmélkedni rajta semmi gond nincs vele, de caps lockos leugatást köszi nem kérem.

ismétlem teoretikus kérdésre kaptam olyan renderutasítást mintha elkövettem volna amit kérdezek.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28918) canniball válasza zsolt19900 (#28914) üzenetére


canniball
nagyúr

Ránézésre az 600F/750F szélvédelme jobb, de arra az ülésre én nem ülnék rá. :N

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28919) Archer válasza fattyu (#28917) üzenetére


Archer
őstag

A 30-as táblára írtam, a többi jogos, pusztán elméleti síkon ment az eszmecsere. Amúgy erre én is kíváncsi lennék, nem egyértelmű a dolog, az ember arca sem látszik a sisakban.
Mondjuk trafival már milliószor találkoztam de olyannal, hogy trafi után fél km-re meg várnak a kollégák vokitoki kapcsolatban a mérő autóval, egyszer sem. Mennyire gyakori az ilyen?

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#28920) fattyu válasza Archer (#28919) üzenetére


fattyu
veterán

Szerintem nagyon nem. Engem össz 25k km alatt egyetlen egyszer akartak megállítani még 2006ban ( boldog objektív felelősségi előtti időkben ) ilyen mérésgyanus helyzetben. Kihagytam a felkínált leparkolást kövér gázzal távoztam.

Idén szabályos sebességgel kb csak a pirosnál álltam de nem kaptam csekket és ilyen szemből mérős megállítósat meg nem is láttam.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28921) zsolt19900 válasza canniball (#28918) üzenetére


zsolt19900
őstag

szerintem a régebbi nakedem után, mindnél jobb lesz érzésre a szélvédelem :) az a bajom, mind a kettő motor tettszik, igaz a bandit picivel egyenesebbhátas motor :) ezért a felé húz a szívem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#28922) -Mosquito- válasza Archer (#28919) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Gyömrőin kifelé rendszeres a trafizás. Trafi és megállít kb 1-2 hó naponta van ott. A kagylós benzinkút után a főiskolánál szoktak felállni. Ha van rendőr aki meg is állít/kiszed az az autómosó/kereskedésnél szokott lenni.

Fattyu:
Kaptam egy semmit mondó infót,nevezzük részeredménynek. :U Ha megállítanak nem írni alá semmit se,jelentsen fel. Mivel ez kevés,lóf@x infó várok még egy komolyabb,korrekt választ is!

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28923) Kolondrum

2 év 13db rendőr. Aki vagy körbevett vagy akart valamit. Motorral is volt már dolgom velük.

(#28924) canniball válasza zsolt19900 (#28921) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy látom az F-eknek pont olyan ülése van mint a ZZR-nek amit szoktam volt említeni hogy szerintem baromi kényelmetlen annak akinek 1-el kezdődik a személyi száma. De ülj rá egyre és meglátod neked mennyire passzol. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28925) -Mosquito- válasza zsolt19900 (#28914) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Azok jó nagy bocik. :) 5-6L simán eljárnak,persze ha nem rángatod a gázt. Én még ránéznék a GSF 600/1200 S Banditra is.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28926) HUfantom válasza zsolt19900 (#28921) üzenetére


HUfantom
őstag

Esetleg kérdezz meg egy olyant akinek van az egyik....... :B

Egyébként az 600 /750 F -nél melyik évjáratra gondoltál mert az egy elég nagy sorozatot és ráncfelvarrást megélt motor. Abban esetleg tudok segíteni, ha szeretnéd.

600 vs 750-es kérdésben a szakértőbbek és én is egyértelműen a 750-est ajánlom.

Szélvédelem: mekkora vagy ??? 170-175 fölött sajnos túrázó üléspozícióban pont a nyakadra nyomja a gyári plexi a levegőt. Érdemes ( KB 10e ) cserélni vagy túra-plexire vagy spoileresre és akkor nincs gond a széllel.

canniball
Biztos csak tulajdonosként érzem, hogy a szemem fényét ócsárolod: Ránézésre milyen kényelmetlen, meg Én ugyan abba az ülésbe sosem ülnék.........
Túra-sport kategóriában nagyon kényelmes az ülése. Még egyszer sem fordult elő, hogy amiatt kellett volna megállni. Mindig Cigi/Pisi/ Másik srácnak töri a motorja a seggét/Kifogyott a nafta/odaértünk egy köztes célhoz.....

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#28927) zsolt19900 válasza -Mosquito- (#28925) üzenetére


zsolt19900
őstag

és canniball

banditon ültem már, ismerősömnek van, tettszett, de bocin is ültem már, jóval hasalósabb, de csak kereskedésben ültem rá pár másodpercig :) de ha a boci is tettszik, azok picivel olcsóbban kezdenek árban, lehet, hogy az lesz a választás, majd meglátjuk

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#28928) csongi válasza fattyu (#28920) üzenetére


csongi
veterán

"ismétlem teoretikus kérdésre kaptam olyan renderutasítást mintha elkövettem volna amit kérdezek."

Pár hsz al később!!
"Idén szabályos sebességgel kb csak a pirosnál álltam de nem kaptam csekket és ilyen szemből mérős megállítósat meg nem is láttam."

Hmm, akkor most elkövetted vagy nem?

(#28929) Bogyó bá' válasza fattyu (#28920) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

1., Csak azért "ugattalak le", mert a feltételezett példádban Te "szabályt, törvényt" sértettél, tettenértek, a helyszínen megállítottak, és Te a törvény képviselőit (rendőr és később a bíró) próbálnád meg hülyére venni. Szerencsére ez nem fog menni, sőt, ha ott hőzöngesz, akkor akár megbilincselve elő is állíthatnak. Ezen gondolkodj el...
2., Ne csak akkor legyen hosszú a pöcsünk, amikor csutkagázt húzunk, hanem akkor is, amikor a "tetteinkért" vállalni kell a (z akár anyagi) felelősséget is. Ja, hogy ez már nem tetszik, értem...
3., No flame, de szerintem Te vagy magas lovon.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28930) csongi válasza Archer (#28919) üzenetére


csongi
veterán

Régen ez volt a megoldás.Több oka is volt. Nem kellett várni, annyit a hivatalnak a befizetett összegre. Lehetett egy kis plusz pénzt keresni a rendőröknek.(elképesztő korrupció volt ám :D )
Akkor, még elbírálták a jogosságát a elkészült fotónak, stb stb. Így eltelt akár 1-2 hónap is mire megérkezett a büntetés. Ezért lefotóztak, majd egy km-en belül le is állítottak. A CB rádión lekérdezte mi volt a gond, azt bemondták, Pl bizti öv nem volt. Elismerted akkor helyszíni bírság ami kedvezőbb, fizetsz mehetsz.

Most: Kamera kint. Lassan mindenért büntetést fog kapni az ember. Kanyarodás, záróvonal stb.
Nincs jogossági bírálat, megnézik, a kép minőségét, ha megfelelő megy a büntetés. A kategóriákat a gyorsabb bírálat miatt hozták létre. A jogtalanságát, neked kell bebizonyítani. De ahhoz, hogy ezt méltasd, mert a büntetés jogtalan, ezért is fizetned kell.
Hallottam olyat, akinek a büntetésén lévő GPS koordináta az Atlanti Óceán közepére mutatott, némi cirkuszolás után nem lett büntetés.(Ez lehet csak Urban leneged)
Engem a járdán parkolásért akartak büntetni, motorral. Nem jött össze.
Édesapám, parkolásért. Befizette, de ha hamarabb látom a képet, akkor nem engedem meg neki, hogy befizesse. A fotók alapján nem lehet bizonyítani, hogy meg volt e a gyalogátkelőhelytől az 5méteres távolság. Szóval ilyenekkel lehet szarozni. Ezeket senki nem nézi. Nézze az akinek a büntetést kiküldték.
Kérdezem én, mennyivel másabb ez a jogtalan vádaskodástól, és a zaklatástól? USA-ban mindaddig ártatlan valaki, ameddig be nincs bizonyítva az ellenkezője. Itthon ez fordítva van. :(

(#28931) Kolondrum

Muhaha!

(#28932) maszekember válasza csongi (#28930) üzenetére


maszekember
aktív tag

Highly off ON "Ezeket senki nem nézi. Nézze az akinek a büntetést kiküldték." - De attól még ez nem jogtalan,sőt. A jogsértést mindig is a felperesnek kellett bizonyítania.

"Kérdezem én, mennyivel másabb ez a jogtalan vádaskodástól, és a zaklatástól? " Örülj neki,hogy nálunk ez még csak a közutat kapta el.Itthon a bírók/ák körében nem jellemző a korrupció (még) .

"USA-ban mindaddig ártatlan valaki, ameddig be nincs bizonyítva az ellenkezője. Itthon ez fordítva van."Ez egy jogbölcseleti alaptétel,nem pedig kógens szabály.Már maguk a kitalálói,a rómaik sem nagyon tartották be,mit vársz a 21. században,ahol a jog már nem az eredeti célját (az emberek békés együttélésének a megteremtését) hivatott szolgálni,hanem a fennálló "demokrácia" megmaradását. Ezért is került bele pölö -a "demokrácia" beköszöntével a- már létező,vagy készülő alaptörvényekbe a "Fennálló alkotmányos rend erőszakos megváltoztatása" , melynek már az előkészülete is büntetendő!

Több könyvet is olvastam már az amcsi halálbüntetések menetéről.Náluk egy gyanús időben,gyanús helyen lévő embert is elküldenek meg.ögleni,a bizonyítékokat pedig hozzá koholják,hisz "jár a cirkusz a népnek" (volt rá példa,hogy egy bizonyítottan autista férfit is elküldtek meghalni,pedig ez az állapot minden Btk. Általános részben a "büntethetőséget kizáró vagy korlátozó" okként szerepel),a börtönből pedig általában nem továbbítják a fellebbezést a bíróságnak... A rendőrök ott még rosszabbak,pölö Texas állam híres arról,hogy ellenszegülés esetén ott a rendőr egyenesen megver,nem pedig feljelentget (helyi lapok tele vannak ezzel) .

Akármennyire is vagyunk hajlamosak ezt hinni,messze nem kis hazánk a Föld legmélyebb bugyra. Highly off OFF :DDD

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#28933) KoVee84 válasza Bogyó bá' (#28929) üzenetére


KoVee84
senior tag

"ha ott hőzöngesz, akkor akár megbilincselve elő is állíthatnak"

azért ezt se sem gondolod komolyan ugye? :U

(#28934) maszekember válasza KoVee84 (#28933) üzenetére


maszekember
aktív tag

" (2) A rendőr a hatóság vagy az illetékes szerv elé állíthatja azt,

a) aki a rendőr felszólítására nem tudja magát hitelt érdemlően igazolni, vagy az igazolást megtagadja; "

Btw,ha az illető megpróbál menekülni,vagy a rendőr bácsi ennek a kísérletét okkal feltételezheti,akkor ilyen esetben is meg lehet bilincselni.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#28935) fattyu válasza csongi (#28928) üzenetére


fattyu
veterán

Szelektív olvasás ötös.
Adott megállított vitatkozok helyzetről volt szó.

Bogyo. Ez nem pöcs kérdése hanem a keretrendszer ismerete amiben élünk. Ha jogom van adót fizetni meg 30al menni meg minden egyébhez amibe szintén bele se kezdjünk, akkor ugyan had tegyem már fel a kérdést hogy az elvileg ártatlanságom vélelmét ők hogy bizonyítják egyértelmű azonosító nélkül.

Ennyi volt a kérdés. Erre jön a nyugger duma hogy a hülye gyorshajtó motorosok....

Csongi amugymeg. Azzal együtt hogy motorral úgy megyek ahogy nem okoztam semmit senkinek.

Biciglin kétszer ütöttek el egy éven belül ( legyen 3ezer km ) HÓT szabályosan védett biciklisávon. 20al. Két törés.

Szóval ez a jujj ne menjünk gyorsan ez részemről semmi más mint benyeltük a sünök agymosását. És ez a társadalmi validálása az útmenti adószedésnek.

És ismétlem. Az egész diskurzussal semmi baj. De ne egy internethuszár ne mondja már meg hogy az márpedig úgy van.

Nem lenni jogalkotó. AZok ugye a tisztelt házban ülnek.

Jogalkalmazó se lenni. Azok a sünök.

Mi próbálhatjuk értelmezgetni meg beszélgethetünk róla. De a stílusra figyeljünk már oda egy kicsit. így egymás között....

Meg sem emlíem hogy pár hete elhangzott itt a lenézés meg hogy a motorosok fikázzák egymást.

Itt most egy 125 chopper meg egy robogós kötött bele a speedesbe.

Tényleg megvan a lenézés csak az irány nem az amit hisznek sokan.

Uff befejeztem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28936) Bogyó bá' válasza fattyu (#28935) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jó, már meg is szűntem, én nem "motoros", csak egy "többé-kevésbé" jogkövető állampolgár vagyok, akinek véletlenül van egy kis motorja is. Gyorshajtás (kocsival) van, de csak a közigazgatási bírság határain belül. Ha mégis megállítanak, elkapnak, akkor meg nem "cigánykodni" próbálok, hanem vállalom a tettem anyagi és büntetőjogi következményét.

Motorozz gyorsan, de ésszel, használj trafipax előjelzőt (szabad). De könyörgöm, ha tettenérnek, megállítanak, akkor legyél már annyira férfi, hogy viseled a következményeit balhézás nélkül. Ennyi, részemről már be is fejeztem a témát.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28937) Daywalker válasza fattyu (#28935) üzenetére


Daywalker
addikt

Hülye példa, de kirabolsz mondjuk egy dohányboltot. Nincs a homlokodon rendszám, sőt még az arcod is el van takarva, de van rólad egy kép, amin látszik, hogy mit viseltél stb. Ha elkapnak utána két sarokkal odébb, ugyanúgy rád tudják húzni a vizes lepedőt, nem tudsz majd azzal védekezni, de "máson is lehetett ugyanilyen ruha". Ott is lesz tanú, aki bizonyítja, hogy te voltál, ugyanígy lesz akkor is tanú, amikor megállítanak, hogy bizony te vagy a képen, mert más nem haladt arra, aki ugyanúgy nézett ki. Két rendőr szava a tied ellen szart sem ér. Max te szívod meg, és a végén a büntetésen felül minden egyebet kifizettetnek veled.
De lehet még vitatkozni erről. Meg arról is, hogy te hogy látod a saját motorozási stílusod: lehet, hogy neked nem balesetveszélyes, de autóban ülve sokszor másképp látszanak a dolgok.
Mindegy, én nem akarok beleszállni e magasröptű vitába (ami utóbbi időkre jellemzően undorító módon átcsap egymás gyalázásába), csak jelzem, hogy minden álláspont kikezdhető így vagy úgy.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#28938) ALI_G


ALI_G
veterán

A hondaba milyen olajat vegyek? :DDD

(#28939) KoVee84 válasza maszekember (#28934) üzenetére


KoVee84
senior tag

A baráti társaságom 80%-a rendőr. Szerinted fog veled foglalkozni, attól hogy te ott hőbörögsz? Megkapod a kis feljelentésed és majd a vizsgáló intézi a papírmunkát meg a többit. Elképesztően nagy baromnak kell lenned ahhoz, hogy elérd egy járőrnél, hogy bevigyen :DDD

tudnék mesélni miket hallottam... :C

[ Szerkesztve ]

(#28940) HUfantom válasza ALI_G (#28938) üzenetére


HUfantom
őstag

Amit a gyár leírt, hogy olyan kell bele... :DD

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#28941) maszekember válasza KoVee84 (#28939) üzenetére


maszekember
aktív tag

Akkor ezek szerint nem gyakorolják ezen jogosítványukat,de joguk van hozzá. Meg szerintem nincs értelme ezzel b@szakodni,ha egyszer megtörténik,már nagyobb szívás,mint amit próbáltál elkerülni... :(

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#28942) Daywalker válasza ALI_G (#28938) üzenetére


Daywalker
addikt

:DDD Szerintem napraforgó olajat:) Úgy hallottam, hogy azzal "elforgathatod" a napig is:DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#28943) fattyu válasza Daywalker (#28937) üzenetére


fattyu
veterán

Tényleg elég hülye példa. büncs lesz tárgyi bizonyíték ugy mint a rabolt javak meg mittomén.

A gyalázkodást nem én kezdtem csak szóltam hogy na ne már.

Ismétlem a tököm se kezd el vitatkozni, meg menekülni se meg Bogyo megint álljá már le mi az hogy legyél már annyira férfi??? személyeskedést kibaszottul abba kéne már hagyni.

Az egész onnan indult hogy kolléga mondta rákérdez ismerős rendőröknél hogy megy ez. Majd jött mindenki és osztja a másikat.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28944) csongi válasza fattyu (#28935) üzenetére


csongi
veterán

"Itt most egy 125 chopper meg egy robogós kötött bele a speedesbe."
Én ugyan nem kötöttem beléd.
Csupán az általad leírtakat illesztettem be, miszerint ellentmondás van az állításodba. És ezt később sem tagadod, hogy szabálytalanul gyorsan hajtasz. De ennek semmi köze a motor típushoz vagy hogy milyen motoron ülsz. Ezt ne keverd bele, mert pont nem lényeg a motor típusa. A lényeg az ember aki rajta ül. nem a motor megy magától gyorsan vagy lassan.
Az hogy bringán elütöttek, azt sajnálom de komolyan. Senkinek nem kívánom. De ez nem lehet indok!!
Ha belinkeled, azt hogy én hol néztem le a másik motorost, és ne keverjük bele megint a motort mint eszközt, akkor kérlek linkeld be és elnézést kérek. :)
Egyébként tőlem úgy közlekedsz ahogy akarsz, de az éremnek két oldala van. Ha a gyerekem lenne áldozata egy gyorshajtónak, és megint mindegy nekem, hogy motor vagy autó.Valószínűleg én is átmennék rajta, csak lassan, hogy érezze a súlyát:).
Mindettől függetlenül, nem értek egyet a tötymörgéssel sem,mert az is baleset veszélyes motoron, mivel több figyelmet von el a motor egyensúlyba tartása, mint amennyit a forgalomra tudna fordítani a motoros.Ezért van középút. Én nem nevezem a 120-as országúti közlekedést gyorshajtásnak. :)
Békesség van részemről, és nem vitatkozom, csupán a véleményem írom le.
Széles utat, baleset mentes sok kilométert mindenkinek. :)

[ Szerkesztve ]

(#28945) csongi válasza maszekember (#28932) üzenetére


csongi
veterán

Sok mindenben egyet értek.

"De attól még ez nem jogtalan,sőt. A jogsértést mindig is a felperesnek kellett bizonyítania."
Most az alperesnek kell az ártatlanságát bizonyítania.
Remélem rosszul tudom, és az infóm a téves :)

"Kérdezem én, mennyivel másabb ez a jogtalan vádaskodástól, és a zaklatástól? " Örülj neki,hogy nálunk ez még csak a közutat kapta el.Itthon a bírók/ák körében nem jellemző a korrupció (még) .
Szerintem itthon sosem volt pártatlan bíró, vagy olyan aki nem ment bele korrupcióba. De ne legyen igazam :)

(#28946) TommyGun válasza fattyu (#28935) üzenetére


TommyGun
őstag

"Itt most egy 125 chopper meg egy robogós kötött bele a speedesbe."

ilyen az amikor pejoratíve használják a robogós jelzőt :P
haverom nap mint nap csak gp800-as robogón üldögél de amikor az aszfaltba dönti a gépet és dobogókőn letolja a gixer huszárokat a szerpentínen olyankor én elgondolkodom hogy ki számít motorosnak, attól mert speeden ülsz még lehetsz pancser, no offens, csak amikor az ember mérges akkor jön elő a sztereotípia ami nem szép. Attól mert nem tolja ki a garázsból a busát és a gp800-on üldögél már azt hisszük ő csak egy robogós...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#28947) TommyGun


TommyGun
őstag

Ez se kerek > Nitro rofl

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#28948) Bogyó bá' válasza TommyGun (#28947) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha egyszer valaha öngyilkos akarok lenni, akkor azt nem 2 milláért fogom megtenni, hanem veszek 2 méter jó erős kenderkötelet a mezőgazdasági boltban egy ezresért... :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28949) csongi válasza Bogyó bá' (#28948) üzenetére


csongi
veterán

De csak azért mert kötélre van pénzed:)
Én ha teli lennék lével, már csak nem sajnálnék szaros két millát egy öngyilokra vazze :D

(#28950) Bogyó bá' válasza csongi (#28949) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Végül is igazad van, akkor már "utánam az özönvíz": Provident gyoskölcsön! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.