Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) Kolondrum válasza Archer (#29450) üzenetére

Alap helyzetben mint melegszenyósűtő funkcionál. De sokan megörültetek neki. Én mostanában fedeztem fel újra. :DDD

(#29452) polimorf


polimorf
tag

Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat!
Ígérem ha össze lesz rakva akkor is teszek fel fotókat, hogy milyen volt és milyen lett.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#29453) polimorf válasza csongi (#29441) üzenetére


polimorf
tag

Az átfestéshez nem kell feltétlen kamrába fújni, meg lehet csinálni garázsban is csak több koszt kell eltávolítani, többet kell vele dolgozni, de ott is meg lehet csinálni szépre. Ha már csinálod akkor olyanra csináld amilyenre szeretnéd (szerintem).

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#29454) vendingo


vendingo
veterán

Szerintetek érdemes lenne most télen meghirdetni a motoromat, vagy várjak vele tavaszig?

Nagyon cserélném már afrika twinre :)

Jövőre jobbnál jobb túrákat tervezek 1-2 már meg is érett bennem, várom a jó időt.
Ha lenne egy AT-m, akkor mehetnék durvább helyekre is. Tavaly Bulgáriában párszor olyan utakon jártam, hogy elég durván szétrázódtunk a gsxr-el meg a busával, bezzeg a tenerés nyélgázon mosollyal az arcán szaggatott el mellettünk.
(autópályán már nem volt őszinte a mosolya :) )

Ha időben leszervezek egy utat lenne rá jelentkező?
Továbbra is a balkánon szeretnék randalírozni :)

Legalább 3-4 fő kéne, máskülönben egyedül megyek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29455) BoB válasza vendingo (#29454) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem akkor kérdezd meg újra amikor már konkrétumokat tudsz mondani.

Milyen motorral mész? Ha jól értem Africa twin lesz ha meglesz addig.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29456) vendingo válasza BoB (#29455) üzenetére


vendingo
veterán

Sv650 vagy AT

Konkrétum attól is függ, hogy kit mi érdekel, mennyit hajlandó menni. Adria partjára gondoltam, akár le Albániáig.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29457) HUfantom válasza vendingo (#29456) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát a fene tudja mennyire érdemes pont télen hirdetni, de Pont most jött a hegylakókra egy cikk amiben a te motorodat éltetik, hogy milyen jó.....

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#29458) vendingo válasza HUfantom (#29457) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem is jó moci, csak nem az én méreteimhez, meg nem arra, amire én használom :)
Lehet majd tavasszal az első melegebb napsugarakkal egy időben kéne meghirdetnem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29459) HUfantom válasza vendingo (#29458) üzenetére


HUfantom
őstag

De ha úgy vesszük tökmindegy mikor hirdeted meg...
Csak azt döntsd el mikortól akarsz mindenféle szépséggel foglalkozni....
PL: / Mennyi az alja.../ Havernak van ilyen ő is 300-ért vette, lásd kivel van dolgod 320.000 :D / Tök szar az egész örülj, ha valaki ingyen elviszi.... Meg persze próbaút lehetőség, el tudod-e hozni Pestre ? .........

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#29460) vendingo válasza HUfantom (#29459) üzenetére


vendingo
veterán

Már egyszer meghirdettem tavaly, tudom milyenek a "vásárlók".
Végül mégse adtam el, mert közbejött egy túra, utána meg nem volt kedvem foglalkozni vele.
Legtöbbjüknek az volt a baj, hogy 45 ezer km volt benne. Felajánlottam nekik, hogy vételár kifizetése után visszapörgetem a kívánt értékre, de így nem kellet nekik.
45 ezret sokalltak egy 11 éves túragépben... Vicc.. Kergetik a magyar álmot...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29461) Mizsala válasza vendingo (#29460) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Én a csopperemet kb ilyenkor hirdettem meg tavaly és idén februárban el is ment, illetve addig is volt rá érdeklődő bőven("Mi a vége főnök!" :) ). Szerintem érdemes ilyenkor meghirdetni, mert aki megvette az is azt mondta, hogy 2-3 hónapig nézte folyamat a hirdetéseket és csak az enyémet találta a legjobbnak, csak ugye volt ideje bőven válogatni. Szóval úgy gondolom megéri feldobni. Én annyit tartottam észben, hogy a télre való tekintettel jobban alkuképes voltam, bár amúgy is a felső árakon hirdettem meg, mert pöpec állapotban volt, így középáron el is ment.

Túrára vevő vagyok, bármennyit hajlandó vagyok menni (Transalp), akár nomád módban is :DDD Ha már múltkor nem tudtam csatlakozni a horvát túrához, akkor majd most. Főleg ha időben leszervezzük és a szabit is sikerül rá kivenni.

(#29462) HUfantom válasza vendingo (#29460) üzenetére


HUfantom
őstag

Ez nem magyar vagy bármilyen nemzeti álom hanem hülyeség...

Flame on.............
Pont akkora mint mikor SymbianOS jött, hogy márpedig nekem vezetett szervizkönyves, patika+karcmentes állapotú motor kell a kínálat alsó tizedéből. Emlékszem győzködtük egy darabig mire lejjebb adta...
Ma mindenki csak fillérekért akar venni, és természetesen szalonállapotút. Megvetted szemed fényét újonnan iszonyat drága pénzért és elmúlt 10 évben csak a házkörül egy egy kört, hogy ne rohadjon le állásba. És várod, hogy 10 éves korában odaadhasd valami baromnak aki elvárja, hogy megvétel után a bontóig még tankolni se kelljen bele... És majd ő jó motorozik vele...
Flame Off.............

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#29463) Integra válasza vendingo (#29460) üzenetére


Integra
titán

betegek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29464) BoB válasza HUfantom (#29462) üzenetére


BoB
veterán

Sajnos ez a magyar hülyeség, nem véletlen hogy tőlünk nyugatabbra érdekes módon többet mutat a kilométerszámláló.

Bár autókkal kapcsolatban, de volt egy nagyon jó cikk erről korábban: a magyar hasznaltauto vasarlo hulye

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29465) KoVee84 válasza HUfantom (#29462) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ezt tökéletes sikerült megfogalmaznod! Totálisan egyet értek. Azt még mondjuk hozzátenném, hogy ha a motor nem eldőlt, hanem mondjuk csúszott két métert (és bármiféle ütközés nélkül megállt), akkor már nem kell, mert csúszott....

Szóval a sérült motortok 95%-a csak eldőlt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29466) BoB válasza BoB (#29464) üzenetére


BoB
veterán

Második és harmadik rész.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29467) Integra válasza KoVee84 (#29465) üzenetére


Integra
titán

megveszi a csúszatlan motort, amivel úgyis csúszni fog.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29468) -Mosquito- válasza BoB (#29466) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Wazz micsoda duma van benne.. :C :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#29469) csongi válasza BoB (#29466) üzenetére


csongi
veterán

Sajnos benne van a nagy igazság. Ilyen a Magyar. 10 éves járművet akar gyári állapotba , és mínuszos órával, majd 50 ezer kilométer után lesz csak gyári alap állapotba a verda :D
Úgy hogy nem is fogok engedni sokat a motorból mikor eladom :), akkor inkább marad.

(#29470) HUfantom válasza BoB (#29466) üzenetére


HUfantom
őstag

Akkor azt is linkeld be mikor arról ír, hogy vesz a nepper külföldről autót. Mivel ha tényleg nem lehet kifogást találni egy autón/motoron akkor jönnek a de hát mobile-n mennyivel olcsóbban megkapod. A sok Arab nem írja, hogy a képek nem arról a kocsiról készültek, de megszólalásig ugyanaz. Mint a Videóban

A végén úgyis az jön ki bármelyik oldalon vagy megszoptad. Ha el akarsz adni akkor semmit nem kapsz érte. Ha meg venni akarsz rád fognak baszni egy romot. Tele a használt-autó ilyen meg olyan szép képekkel a hirdetésekben mikor odamész meg nem látod meg a hibákat. Csak majd gond lesz az autóval és jönnek az ajánlatok, hogy még az ég alját is ki kéne cserélni benne.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#29471) KoVee84 válasza Integra (#29467) üzenetére


KoVee84
senior tag

na ez meg a másik... :C

(#29472) -Mosquito- válasza csongi (#29469) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Csodák meg érdekes dolgok vannak azért. Benézel 1-2 fórumba és ott azt olvasod,hogy valaki 1000-max 3000kmt megy egy szezonban el. Apriliás ismerős tavaly előtt valami 300km ment,majd el is adta a motort.. :F Mindennek megvan az ellentéte,valaki a wc-re is motorral jár,másoknak vagy idejük/anyagi keretük vagy egyéb tényezők miatt nem engedi meg a motorozást.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#29473) KoVee84 válasza -Mosquito- (#29472) üzenetére


KoVee84
senior tag

Persze, 1000-ből 1. De mindenki ezt szeretné. Az én motoromban is 10300 km van és 2007-es, én vagyok az első tulaja. Bár már 2x csúszott

(#29474) csongi válasza -Mosquito- (#29472) üzenetére


csongi
veterán

Igen ez így van. De azért átlag 2000Km meg van egy évben a használatban lévő motor, ami látszik is rajta . De a varász Km itthon a 25ezer :D tíz év felett már nem mennek többet, megáll a számláló.
Folyamatosan igazolódik, be állapotot kell venni és nem Km óra állást. Ez van :D

(#29475) vendingo válasza -Mosquito- (#29472) üzenetére


vendingo
veterán

Ismerősöm 2 év alatt ment 3500km körül.
Se ideje, se pénze, de azért jövőre lecseréli a nexus 500-at egy ER6N-re, hátha lesz ideje illetve pénze.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29476) Kolondrum

[link]
[link] :C
Kipufot le kell venni, hogy fel tudjam rakni...

(#29477) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#29476) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A középállvány jól néz ki, de az az index végtelenül bazári a karbon imitációjával (szakszóval élve: egypálcás...)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#29478) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#29477) üzenetére

Nöm baj! :DD

A sztendert attól vettem akiről a gyújtás fedelet. Megbízható ismeretlen.

[ Szerkesztve ]

(#29479) -Mosquito- válasza KoVee84 (#29473) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Vannak ilyen motorok ami patika használtan is,de azt meg kell fizetni. A Km állás legalább stimmel nálad. :)

Csongi:

Kicsit beszélni Magyar? :F :D

Vendingo:

Ha a Nexussal nem akkor a Kawával sem fogja a földet megkerülni. ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#29480) polimorf válasza Kolondrum (#29476) üzenetére


polimorf
tag

Azért azt a középsztendert lefesthetted volna mielőtt felraktad. A szép motorodat elcsúnyítja a rozsdás szender.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#29481) Archer


Archer
őstag

Az a baj, hogy sokan azt csinálják, van X pénzük, de nem ám azokat nézegetik, ami annyiból kijön, nem, a pénzüknél sokszor jóval drágábbat, aztán mindenféle hülye indokra hivatkozva bepróbálkoznak, hátha találnak valami madarat aki hajlandó annyit engedni (biztos van egy-kettő, akinek nagyon kell a pénz, gondolom ők is erre mennek). Van ugye az a bizonyos mondás, "Addig nyújtózkodj..." de nálunk nagyon sokaknak ez nem jut el az agyáig.
Ismerek olyat, aki valami közmunkán van lóf@sz pénzért, erre mit csinál, vesz egy ájfon mittudomén hányast két éves hűséggel, mellé valami hiper-szuper csomagot, aztán tízen valahány ezret fizet havonta, utána meg sírt nekem, hogy nem tudta fizetni aztán mindenféle késedelmi kamatokat rávágtak a számlájára. Megérdemled te marha! Hány ilyen van...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29482) kenta


kenta
tag

Üdv!

Cagiva Elefant 125, újra szeretném kábelezni az egészet, de csak a fontosabb dolgokat.
Első/ hátsó lámpák, vízhőfok, benzinszint mérő...
Neten nem találtam semmilyen rajzot, ötlet?

Eladó cuccok: http://t7.hu/15yk Megbízhatóság: http://t7.hu/15yl

(#29483) Kolondrum válasza polimorf (#29480) üzenetére

nincs felrakva. Hát úgy ismersz, h ezt elnézném? Áááá

(#29484) polimorf válasza Kolondrum (#29483) üzenetére


polimorf
tag

Csalódtam volna benned ha így tennéd fel :)

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#29485) Kolondrum válasza polimorf (#29484) üzenetére

Elmegy a céghez ahol mindent lemarnak róla csak a fém marad és befestik valami olyan anyaggal amit nem mondhatom meg hol használnak, de sokat ki fog írni. Jó lesz.

(#29486) vendingo válasza Archer (#29481) üzenetére


vendingo
veterán

Iphone-os szitu ismerős.
Telefon boltom van, csomóan próbálnak eladni 2-3 hónapos iphonet, de át se veszem őket, mert nem bírják fizetni a törlesztőt, a telefont meg letiltják...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29487) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Honda CBR 1000RR Egy kört na jó kettőt :B is mennék vele,de ez nem az én világom. :R

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#29488) fattyu válasza -Mosquito- (#29487) üzenetére


fattyu
veterán

és megint.. az a kipufogó... my eyes!!!!! :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#29489) Archer válasza fattyu (#29488) üzenetére


Archer
őstag

[link] :R

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29490) BoB válasza Archer (#29489) üzenetére


BoB
veterán

Furán néztem az RVT feliratra, rákeresve kiderült hogy az USA-ban ilyen névvel futott.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29491) canniball válasza Archer (#29489) üzenetére


canniball
nagyúr

Na ez aztán űberranda...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#29492) Archer válasza BoB (#29490) üzenetére


Archer
őstag

Jah, vannak ilyen furcsa elnevezések, Hornet is pl. náluk szimplán Honda 599.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29493) Pocee válasza canniball (#29491) üzenetére


Pocee
senior tag

nana...összekötjük a bajszot :)

Mr.Brightside

(#29494) ALI_G válasza vendingo (#29460) üzenetére


ALI_G
veterán

Nekem 30.000re is ugyanezt mondtak :) evi 5000re jott ki a futasteljesitmeny. Igazabol mindenki uj allapotut keres hasznalt aron, mi ezzel a baj? :)

(#29495) Integra válasza ALI_G (#29494) üzenetére


Integra
titán

hogy hülyék? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29496) Daywalker válasza Integra (#29495) üzenetére


Daywalker
addikt

Jobban járunk lassan, ha felgyújtjuk, mint eladjuk... :(

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#29497) KoVee84 válasza Daywalker (#29496) üzenetére


KoVee84
senior tag

Enyémet 1,5-ért felgyújthatod :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#29498) Daywalker válasza KoVee84 (#29497) üzenetére


Daywalker
addikt

Képletesen értettem. Feladnád másfélért, csörögne a telefon, hogy mennyit engedsz a feléből...ez a baj.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#29499) Integra válasza Daywalker (#29498) üzenetére


Integra
titán

az ilyennek megmondom, hogy beteg vagy kisfiú és rárakom a telefont.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29500) Kolondrum válasza polimorf (#29484) üzenetére

Folyamatban: http://www.kephost.com/images4/2013/12/12/a1_2013_12_12_cejic77qmf.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.