Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) Kolondrum válasza huszi.gyb (#28450) üzenetére

Pontosan tudom, hogy 1-esbe hol milyen sebességnél kell kiengedni a kuplungot, hogy az ablak alatt durranjon. Mindezt reggel 5 felé. Én csendesen megyek a szomszéd agyára, köszönök meg minden, de elhúzhatna vissza pestre. :DD
Viccet félretéve nem szokásom hangosan járni. De amint kiérek a főútra... :R

[ Szerkesztve ]

(#28452) huszi.gyb válasza Kolondrum (#28451) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Ennyit a kímélésükről :K

Egyszer szívesen hazajönnék egy ilyen hangú géppel, megnézném mit szól a szomszéd. Csomószor mondta, hogy hangosan jöttem haza. (Utána meg megjegyzi, hogy milyen halk a robogóm)... :D

www.dongosofor.hu

(#28453) Kolondrum válasza huszi.gyb (#28452) üzenetére

Andrew nexusával is voltam már itthon. Akkor szó szerint kiugrott a szőlő közül, az nagyon durva hangú járgány. Apró megjegyzést szoktam kapni a másiktól, pl h ma nem motorral voltál dolgozni úgy hallottam. MAgukba biztosan fortyognak, mert ezek 4-kor (nyáron max 6kor) ablak lehúz, villany felkapcs és reggel 7-8-9-ig semmi. Hálószoba van az utunk mellett, nem hiszem el, hogy nem kelnek fel rá. Se a régi se ez nem teszik a népnek. A portásnak sem. Én meg élvezem a hangját. Szeretem hallgatni. Készül a tompító hozzá, de csak még "kell".

(#28454) AndrewTdi válasza Kolondrum (#28453) üzenetére


AndrewTdi
addikt

nem is durva... :P

(#28455) Kolondrum válasza AndrewTdi (#28454) üzenetére

De bakker! Én imádom! :R

(#28456) alvaro válasza ujskodas (#28441) üzenetére


alvaro
senior tag

Ugyanaz, mintha járna a motor, gurulsz a tájban :P

(#28457) #25954560 válasza Topiccsendőr (#28397) üzenetére


#25954560
törölt tag

ez nem rajz :) nekem bejon.

(#28458) Kolondrum

ezt vette.

http://www.kephost.com/images4/2013/11/7/a1_2013_11_7_s9dh9yemf5.jpg

http://www.kephost.com/images4/2013/11/7/a1_2013_11_7_knaemcz1np.jpg

http://www.kephost.com/images4/2013/11/7/a1_2013_11_7_dx30gf8q6d.jpg

(#28459) #25954560 válasza Kolondrum (#28458) üzenetére


#25954560
törölt tag

diavel. elso motornak, friss jogsival.
ne legyen igazam.

(#28460) TayRol válasza #25954560 (#28457) üzenetére


TayRol
veterán

előre egy másik lámpa és már rendben is van.:)

(#28461) -Mosquito- válasza #25954560 (#28457) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Eladnám.. :D Majd az árából vennék egy jó Hondát,Bmw-t. :))

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28462) F1DO


F1DO
senior tag

Szóval senki nem akar szép új kesztyűt féláron itt, hát jó. :U

Ez a BMW K1600 brutál.
Egy ilyennel nekiindulnék és megenném Európát.

(#28463) canniball válasza F1DO (#28462) üzenetére


canniball
nagyúr

Még mindig nem mondtál pontos típust, anélkül nehéz lesz...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28464) HUfantom válasza polimorf (#28446) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát mikor egyik "hobbináci" ismerősöm megkérdezte, hogy miért nem vettem valami rendes márkás motort,
/ Suzukim van / mondju BMW-t ???
Azt feleltem, mert a Volvo nem gyárt motorokat. / Autóban nekem number 1 /
De látván ezt és még 6 hengeres is hát............................ nagyon elfogadnám, csak az a fránya árcédula amitől biztosan lepadlóznék...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#28465) Integra válasza #25954560 (#28457) üzenetére


Integra
titán

ezt néztem már én is, nagyon dögös, csak a kályhaezüstöt kellene valami másra lecserélni. szokásos zöldre vagy narancsra :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28466) Integra válasza #25954560 (#28459) üzenetére


Integra
titán

azzzigen, szeretnék én is így élni első motorosként.. nekem csak a szalonban tapizás maradt sajnos.. :DDD

walker:
nem-nem, utána taxi és go reptér.
de volt ott egy desmosedici is, na az egy picit jobban megfogott :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28467) Daywalker válasza Integra (#28466) üzenetére


Daywalker
addikt

Utána meg az otthoni öntapizás :O :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#28468) Dexar007 válasza F1DO (#28462) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat en biztos nem indulnek neki egy 300 kilos balnaval.

Give me your cum,bull!

(#28469) -Mosquito- válasza Dexar007 (#28468) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jó lesz az ~350kg is. :D Plusz csomagok,vezető,utas=500-530 kg. Viszont megy mint a mérgezett egér. Csak e mellé kell még egy motor is amit aktívan használsz.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28470) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#28469) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"...Csak e mellé kell még egy motor is amit aktívan használsz..."

Na jó, jó, de közben ki hozza utánam a bálnát?! Egy s*ggel két lovat egyszerre elég nehéz lehet... :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28471) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#28469) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egyebkent miert kell hozza? Nem lehet hasznalni masra, csak turazasra? :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#28472) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#28470) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Cégünk mindenre talál megoldást,csak az ön péztárcája szabhat határt. :D Létezik motor utánfutó is. Citán szokott fent lenni egy Lt. Sok Gw is használ ilyet. Vagy mint a HD-sek csinálják. ;]

Esetleg egy s.gg plasztikai sebészt tudok még ajánlani. :DD

Persu:

Akit ismerek az nem szokta levenni az oldaldobozokat. Városban így szenvedés,a kisebb motort használja inkább. Igen ők túrázásra használják legfőképp. Tudod ez olyan mint a sportmotor meg a túrázás/feldobozolva,két külön világ. :D

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28473) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#28472) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Alapvetoen nem ket kulon vilag, sportmotorral is lehet turazni, de a bomossel azert annyira nem kinszenvedes az. Koruton semmivel nem fersz el, ott a villamospalya. Rakpartokon ugye ferni lehet boven. Persze nem art ha tud motorozni az ember vele lassu tempoban is. :D
Meg ez a hozzaallas: nem veszem le a dobozokat, macera... Mit csinaljak... Veszek egy masik motort :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#28474) zsolt19900 válasza Kolondrum (#28458) üzenetére


zsolt19900
őstag

há' van egy ízlésficam az már biztos :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#28475) canniball válasza Topiccsendőr (#28473) üzenetére


canniball
nagyúr

" Koruton semmivel nem fersz el..."
Dehogynem! Épp a héten történt hogy elengedtem egy sportmotoros kollégát, tudott haladni. A robogósokról már nem is beszélve akik (akár a pizzás dobozzal a seggükön is) úgy cikáznak a kocsik között mint a megzakkant legyek. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28476) DigitXT válasza canniball (#28475) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért vannak helyek, ahol könnyebb felugrani a sínre, aztán hadd szóljon...
Mondjuk nem szeretem, mikor odaverem a Madison alját a fekvőrendőr-nőn.

(#28477) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#28473) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem nem.. A másik motor mellé vette a Bömöst. Szerintem több vezetéstechnikai tréningen volt ő egyedül mint itt az összes motoros. :D De lehet,hogy kényelmes is. Ha megteheti,miért ne. Az én motorom gazdája is tartott egy Gs 800-ast a Vara mellett. Megtehette.

Ui; Èn még nem láttam több ezer km lefutott sportmotort,konzolokkal,dobozokkal. Kevés km-el azt má igen.. ;) Nincs ezzel baj,nem erre valók.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28478) Kolondrum válasza #25954560 (#28459) üzenetére

úgy friss, h ez évi és azóta nem motorozott. Haverjával járnak párban ha már kettőt vettek.

(#28479) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#28477) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Van tobbezret lefutott, konzol es doboz nelkul szigoruan!

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#28480) Integra válasza Kolondrum (#28478) üzenetére


Integra
titán

hány évesek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28481) fattyu válasza -Mosquito- (#28477) üzenetére


fattyu
veterán

15 ezret mentem idén sportmotoron. doboz nélkül. És ez mind csak örömmotorozás volt. egy segg budapest pécs meg akármi. Túl van ám spilázva ez.

Van az a fajta túrázás amit egy "kényelmes" motoron nem lehet mert letép a 230as utazó... Eszerint mint annyi minden ez sem fekete meg fehér.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#28482) Integra válasza fattyu (#28481) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy túl van. 800-1000km-t letekerek egy nap az rr-en és élvezem, ha valami hiányzik, akkor az a +400cc.. :) persze aki k1600-at vesz, alapvetően, nem korombeli és nem csattan ki az erőtől és az egészségtől:D hanem erősen pocakosodó, korosodó palik..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28483) yodamastah válasza Integra (#28482) üzenetére


yodamastah
őstag

Haver 1 évesen 44 ezerrel adta el a k4es 1000es gixxert. Vett egy tökugyanolyat 0km-el :D Sokat túráztunk akkoriban sportmotorral :)

(#28484) Integra válasza yodamastah (#28483) üzenetére


Integra
titán

igen, emlékszem a fotókra amiket mutattál :) nekem is sportmotor a túrázás még bőven, nem tudom, hogyan lehet 90 kmh-val túrázni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28485) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#28479) üzenetére


-Mosquito-
őstag

A régiekből biztos,az újabb gépeken kevéske létezik. Mondjuk 4-5 éves gépekben jó ha van +10ekm

Fattyu:
Pécsről hoztam a motoromat egy seggel,240km az semmiség. :) Ezzel a motorral 11ekm mentem,5hó alatt és most is használom. Nagyon minimál öltözködés/gurulás tanktatyiból,táskából ;) :)

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28486) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#28485) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt nem ertem. Most futasteljesitmenyversenyt allitottal fel a turaszekcio es a sportmotorok kozott?
Egyreszt. Nem ugyanaz a terheles. Mig egy sportmotorral 6. Vegfordulaton mennek le a palyaig, majd ott meg nyelen koroznek egy egesz napot. Majd haza ugyanigy. Percekig vegfordulaton tartva! Az tudod mekkora terheles? A legtobb motor sosem kap olyat. A turamotor ugyanugy kikonyokolne kb olyan futasteljesitmenynel, csak meg nem is menne. Legyen akarmi rairva.
A tipikus turamotorosnak pedig mar az nyuzas, ha 130 al kell menni. Ezzel nincs semmi baj ! Azzal van amikor jon a de meghajtottam, de ez birja, nem ugy mint azok a sportmotorok :D
Ezek a mai motorok mar nem olyanok... Nem birjak :D ezektol a sztereotipiaktol vagyok ki.
Van 100 ezret futott R6 os egyebkent. Vagy 60 ezret futott dt 125 gyari hengerszettel (a megbizhatatlan 2t ugye) Ha kimeled kimegy minden a vilagbol.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#28487) Kolondrum válasza Integra (#28480) üzenetére

Azt nem tudom, de ügyvédek.

(#28488) Integra válasza Kolondrum (#28487) üzenetére


Integra
titán

na, biztos akkor 40 felett vannak, szerintem belefér :)

mod:
16690 ojró alapár, a 3kg-mal könnyebb karbon verzióért már 19690-re húznak le :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28489) Kolondrum válasza Integra (#28488) üzenetére

Nagyon tetszik a gép... NEm néztem még mennyibe kerül.

(#28490) Kolondrum válasza Kolondrum (#28489) üzenetére

He? 6 misi körül? Egy motorért ami szar időben nem használható? úúúúú!

(#28491) vlevi válasza Bogyó bá' (#28470) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Na jó, jó, de közben ki hozza utánam a bálnát?"
Ha csak így nem : :D

(#28492) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#28486) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Rosszul látod. Arra próbáltam rávílágitani,hogy egy túramotorral sokkal több,nagyobb távokat lehet megtenni x idő/szezon alatt mint egy sportmotorral. A sportmotort nem több napos túrára tervezték. Természetesen el lehet menni vele,tény hülyén is nézz ki felmálázva. Az igazi élete a pályán van és a közúton ahol néha (mind :DDD ) megcibálják (igen én is szoktam,na nem úgy mint Symbian :B ). A régi sportgépek még aránylag kényelmesebbek mint a maik. A mai gépek minimás súly,áramvonalas idom,sorolhatnám. Minnél kényelmesebb egy motor annál nagyobb távokat lehet vele megtenni,hiszem erre lettek tervezve. Neked sport géped van pályázól leginkább,nekem túra vas van én meg szeretek hosszabb,több napra is elgurulni. Motort cserélnék te biztos kinyomnád a szemét,én max mennék egy kört vele és letenném. Nem az én világom,ahogy a tiéd se lehet az enyém. :) :R

Vlevi:

Erről beszéltem. :)

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28493) Bogyó bá' válasza vlevi (#28491) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Lyesszus! :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28494) Daywalker válasza -Mosquito- (#28492) üzenetére


Daywalker
addikt

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#28495) Integra válasza -Mosquito- (#28492) üzenetére


Integra
titán

asszem igazából lassan arról van szó, hogy 3 szabályos fekvőtámaszt sem tudsz lenyomni :P :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28496) SocketA


SocketA
aktív tag

Sziasztok!

Nagy segitsegre lenne szuksegem:
Testveremnek szeretnek motoros kesztyut vasarolni. Holnapra kell valami, szoval csak olyan, ami helyben van.
Eddig egy jo boltot talaltam itt Debrecenben: Yamaha Máthé

Ti innen milyen kesztyut tudnatok ajanlani ferfi reszere? Telen nem hasznalja a motort. Egy Honda Hornet-je van. Tulzottan nem szaguldozik, nem jar palyara, csak hobby motoros.

Ezek a 10-20eFt kozotti kesztyuk mennyire jok? Erdemesebb lenne dragabbat venni?

Illetve ezen a kepen van a regi kesztyuje, valami ilyesmit probalnek neki venni. Ez milyen (marka) lehet?

Elore is nagyon koszonok minden hozzaszolast! :R

(#28497) Kolondrum válasza #25954560 (#28457) üzenetére

Ez is egy nagyon szép motor. :B

(#28498) vlevi válasza -Mosquito- (#28492) üzenetére


vlevi
nagyúr

Túra és túra kozott is rengetg kulonbseg van. Termeszetesen mindenki olyan turazasi modot valaszt maganak, ami neki a legjobban mehfele, szerencses esetben ehhez a turazashoz is valasztott motort. Speedesek pl. marhanagy szarban lennenk, ha velem jonnenek turazni, de csak azert, mert a dl650-en eszre sem veszem azt a szar utat, amitol egy sportturas, csutkakormanyos mar a keresztezodesben rosszul lesz :-)
En viszont nem tudok ugy turazni, kirandulni, hogy azt merjem, hogy hany perc a bp-pecs tavolsag a hatoson.
De ez ilyen, mindnenki erezze jol magat ugy, ahogy neki a legjobb :-)

(#28499) -Mosquito- válasza Daywalker (#28494) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem tom mi az,a tabon nem jelenik meg.

Integra:

Hehe,rápacsáltál. :D Lehet naponta többet mozgok/emelek mint te egy hónapban/évben. :DDD Kereskedésünk/telephelyünk van,szóval nem egy irodai kukac vagyok. Szólok majd ha megjön a 20-25 mázsa árú,azt ki kell pakolni kézzel. :))
Mod.
Fel vagy véve! :C

Vlevi:

Pontosan. Ahol mi elmegyünk,ott lehet sok motor beadja a kulcsot. Túrázás is több féle képpen lehet értelmezni.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#28500) Integra válasza -Mosquito- (#28499) üzenetére


Integra
titán

heti 10x1 óra edzésem van. funkcionális erőedzés meg bunyó. plusz mezítlábas teljesítmény túra. jól vagyok, köszönöm érdeklődésed :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.