Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149301) bacus


bacus
őstag

Menesztő gumi a magyar neve.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#149302) V.Stryker válasza Pttypang (#149300) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Van biztos ilyen, mert "ütközéskor" puha érzés, nem koppanos, fémes. Meg gondoltam is,hogy ez ilyen, csak nem rémlik, hogy normális lenne a lógás.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#149303) fattyu


fattyu
veterán

Van köztünk k6/k7 gixer birtokos?

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149304) etnies válasza fattyu (#149289) üzenetére


etnies
senior tag

Mások miatt te is szopsz.
Én ezért nem szeretem a hangos kipufogós motorosokat, mert miattuk szopok.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#149305) fattyu válasza etnies (#149304) üzenetére


fattyu
veterán

na az meg értelmetlen.
elég motivált valaki és szerez gyári kipufogót, azt belezteti ki, megvan a hang élmény és csont nélkül megy át műszakin. haverom mesélte....

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149306) etnies válasza fattyu (#149305) üzenetére


etnies
senior tag

Ezért mérnek az Alpokban és nem a papírokkal bíbelődnek.
És ha unatkozik a zsandár, akkor engem is kiszedhet, rabolva a drága időmet.
Tehát mások miatt én is szopok.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#149307) fattyu válasza etnies (#149306) üzenetére


fattyu
veterán

kéne egy decibelmérőt szereznem mostmár. nagyon kiváncsi vagyok.
a gixerem gyári nincs hozzányúlva.
a husky az odrdenáré hangos azt elismerem.
a két kawa viszont, a lentebb írt módszert kapták meg. SZÉP mély de nem üvöltő hangjuk lett tőle.
szerintem az adott fordulati gyári érték közelében vannak így is.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149308) Döglött Róka válasza fattyu (#149297) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nyilvan nem a tabla szakitotta szet, de elinditotta az uton a szeteses fele. Gyanitom hogy minden szabalyt betartva kozlekedett.

Mas: marha sok embert latok kesztyu nelkul orszaguton veretni. Be van oltozve, protektor mindenhol, nemelyik talpig borben, de egy 20-30 rongyos kesztyu mar sok lenne?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#149309) fattyu válasza yodamastah (#149298) üzenetére


fattyu
veterán

szerintem - műszaki állomás paranoia függvényében - azzal is elküldenek. Mikor a huskyról beszéltünk (mivel éreztem necces lesz) elmondtam mi van. Csávó a következőt válaszolta. lekérte a forgalomba helyezéskori képet. úgy kell kinéznie. mind rendszámtába tartó mind első sárvédő. ő azt mondta hogy a kipufogo még elmegy ha van benne e betű....

Róka: motoron ez azért nem olyan meglepő nem? már egy gyyorshajtás pl

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149310) bajnokpityu válasza fattyu (#149309) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem pont úgy nézett ki a motorom az egyik vizsgán, mint forgalomba helyezésnél. megbukott volna, és mondták, hogy inkább el se jöttem, mert szigoritott lenne.

forgalomba helyezésnél már 2 helyett 1 dobos versenyrendszer volt rajta, kormány végi tökrök, reszelt rendszámtartó. néhány vizsgán túl van már, így, h 12 éves...

eladó Kawasaki j300 robogó

(#149311) HoaryFox válasza Zoli bácsi (#149293) üzenetére


HoaryFox
őstag

3 autó és 2 motor tapasztalata: egy szelepsapkát sem sikerült tönkretennem.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#149312) Steven


Steven
addikt

Kalocsai reptér ... voltak páran szerintem többen voltak mint a visegrádi balhén és ráadásul mire én érkeztem csillió motort láttam távozni ... kb 10 percig bírtam ezt a tömeget.
[link]

Videó valszeg nem adja át és azt hozzá tenném , hogy pár percet már besétáltam úgy vettem fel szvl mögöttem is motoros :D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#149313) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Úgy látom beszívjuk rendesen, kedd reggel indulunk full esőben. Livornó-ig kb 950 km amit 2 nap alatt kell megtenni. Még nem tudom, hogy Szlovénia vagy Ausztria felé lesz kevesebb eső... Mindegy vol már ilyen...

(#149314) dellfanboy válasza Steven (#149312) üzenetére


dellfanboy
őstag

mit osztogattak? vagy mi volt ott?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#149315) Pttypang válasza Khaosz55 (#149313) üzenetére


Pttypang
veterán

En penteken kinaltam meg az uj lancot egy jo esovel. Igazan kellemes volt.

Everybody lies.

(#149316) Steven válasza dellfanboy (#149314) üzenetére


Steven
addikt

Mondjuk az XR klubb kint volt azért gondoltam hogy ki megyek nem emiatt:

De kb képtelenség volt bárkit megtalálni.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#149317) fattyu válasza bajnokpityu (#149310) üzenetére


fattyu
veterán

hiába- következetes logikus kiszámítható. nagy segítség ez a magyar családoknak

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149318) F1DO válasza bajnokpityu (#149310) üzenetére


F1DO
senior tag

Egyre jobban rámennek a kipufogó témára itthon - haver régi CBR 900 RR - hosszú évek óta (tizen x évről van szó) ment át a nem gyári kipufogóval műszakin, idén megvágták emiatt pedig egy centit sem változtatott a motoron.. Bár eddig is kvázi úgy volt logikus most aztán egyre inkább hogy meg kell tartani a gyári kipufogót, nem szabad eladni.

(#149319) Fáraó válasza Steven (#149316) üzenetére


Fáraó
őstag

Ez nem a Dodor logója?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#149320) Des1gnR válasza Fáraó (#149319) üzenetére


Des1gnR
őstag

De, Ő szervezte. Én amikor megláttam a tesztmotorozás (15p) árait akkor dobtam egy hátast és mondtam, hogy köszi ebből nem kérek. Btw vicc ha azt az oldalát nézzük. Mint közösség építés lehet jó volt. :B

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#149321) bacus


bacus
őstag

Nem jár valaki mostanában (nem tervezi), hogy benéz a louis északi bécsi üzletébe? Vennék egy sisakot, de valahogy nem szeretném postán rendelni, illetve mivel kifutó típus nem tudom lehet e hinni annak, hogy ott még van. Tavaly egy barátom 2x megszívta, hogy külföldről rendelt, levonták a pénzt, majd 1 hét múlva közölték még sincs, megy vissza a pénz, de mindig bukott az árfolyamokon egy rakat pénzt.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#149322) norbert1998


norbert1998
veterán

Elhatároztam, féket cserélek a motoron, mert ganaj. Öreg. Arkos. És nemrég használtam 4 dugattyus Aprilia féket fém csővel, és nagyon durva a különbség. Igaz, a súly is nagyon más.

EBC HH széria szinter, Brembo Carbon ceramic betetre gondoltam, alig drágább, mint az organikus.
Tárcsa esetén szintén ebc trw vagy brembo. De ebc felé hajlok. Árban sok különbség nincs

Előre fém fékcső is lehet, hogy érkezik, 90 euró a TRW átalakító szett. Az megértheti vajon? Akarom, hogy harapjon. És ne olyan legyen, mintha a cefrét markolnám

(#149323) Steven válasza Des1gnR (#149320) üzenetére


Steven
addikt

Ohh ;] fizetni kellett érte elég mókás bár addig nem jutottam el. Haver akar 660 tiger sportot, azt megnéztem volna ,ha nem lett volna végeláthatatlan tömeg.....

"Mint közösség építés lehet jó volt. :B"
Hát én azon röhögtem ,hogy egymással is mekkora parasztok az emberek két házaspár úgy döntött hogy nem megy tovább a sorral és megfordul kicsit tolattak majd próbáltak volna megfordulni DEEEE,

A parasztok annyira erőszakosak voltak ,hogy mikor tolatott a két házaspárt bementek mögéjük és hát neki tolta az egyik csávónak (mert nem bírt 2 percet várni a mögött álló és bement mögé akkor is elférek alapon) aki majdnem bezuhant az árokba. Aztán indulnának előre a két motoros ,hogy megforduljanak erre többi mögötte lévő motoros megy be elé majdnem telibe verték egymást mondom fasza.....

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#149324) Topiccsendőr válasza norbert1998 (#149322) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az aprilia fek azert harap, mert 320 as tarcsa van meg a 125 oson is, azzal a nyereggel, es azzal a betettel ami a 750 es shiveren van. Egy 125 oson... persze hogy fog rendesen.

Elsosorban betet keverekkel tudsz elerni fekhatas javulast. Ezutan a hidraulikus attetellel, tarcsaatmero valtoztatassal. Feknyereg monoblokkra cserelese talan annyit hoz, mint a fekcso, de a fekcso inkabb erzetet hoz, ha fekhatas javulast akarsz, elsosorban betet anyagot kell cserelj, ezutan mellyebben kell belenyulni, egy cso cserevel semmit nem ersz sajnos.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#149325) norbert1998 válasza Topiccsendőr (#149324) üzenetére


norbert1998
veterán

Betét az vagy carbon ceramic brembo lesz, vagy szinter ebc. Dönteni nem igazán tudok, talán a kíváncsiság az EBC felé húz.

A cső tehát az érzetet javítani fogja? Mennyire jelentősen? Azt megértem, ha a fékhatás nem lesz jobb, hiszen a nyomásviszonyok és erőkarok nem változnak, csak nem rugalmik a vezeték :D

Ha azzal együtt beférek 500 euró alá, akkor meglépem szerintem. Ha már lúd...

[ Szerkesztve ]

(#149326) Topiccsendőr válasza norbert1998 (#149325) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hatarozottabb lesz a nyomaspont, de ugyanannyira szarul fog lassulni fem fekcsovel.
Egy brembo nyeregbe is rakhatsz vmi organic fekbetetet, az is egyszeruen rossz lesz.
Ha ez a dl650, akkor nem hiszem, h barmelyik gyarto gyartana olyan kevereket, ami csak 8-10 000 kmt-t megy el, eszi a tarcsat is, de emelle retteneteset harap.
Ez a szegmens ezt nem igenyli, amelyik gyarto egy ilyen betetet kihoz, az ehenhal belole.
Szoval a betettel talan vmit hozhatsz, de nem fogsz olyat talalni, amivel a feked jo lesz. (Mihez kepest, ugye...)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#149327) norbert1998 válasza Topiccsendőr (#149326) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem sportmotor, ezt értem is. Kerülgettem a fékcserét már jó ideje, de most már tényleg meg kellene lépnem, majdnem egy egész mm-rel méret alatt van a tárcsa. Ezért gondolkodok azon, hogy mit tudok tenni, választani. Az organikusakat hagyom a fenébe. Szerintem most az van rajta, szerintem azt vettem rá tavaly, olcsó fos. Brenta :DDD
Nem rosszabb, mint ami benne volt másik, kopott, ismeretlen :D

(#149328) fattyu


fattyu
veterán

kibontottam az akkumlátort a ninjából. hátsó ülés első ülés. tank boritás és egy deknifedél amit le kell szedni, 4 csatlakozót széthúzni, az akku pozitív iszonyat hülyén van kihozva a barlangból az egy másik művelet és csavarok, a negatív saru lekötése is nőgyógyász érzés volt. 18 csavar összesen sokféle ilyen olyan fajtájú...

ha én ezt össze is rakom oltári büszke leszek.

kérdés. akkutöltő kiállásnak nem kell vastag drót ugye?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149329) xmad


xmad
őstag

Sötét és az iridiumos plexi miben különbözik? Bukósisakon

(#149330) csongi válasza fattyu (#149328) üzenetére


csongi
veterán

Ha csak az automata töltővel töltöd, akkor a 0,5 is elég.
Vettem kínából, 0,75mm vezeték csonkkal.

(#149331) Topiccsendőr válasza fattyu (#149328) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nemreg az 1.4 zzr nel bontottam ki, nem sokkal jobb, de azert ne kereseregj, a 696 os monsternel a tank alatt van az akku. Le kell venni a tankot, es nem ugy, mint az ős-monsternel, ahol egyetlen gumiszalag tartja, hanem itt is tankboritas van, a tankban pedig a lambda szonda kabele, amire ha nem vigyazol (vagy elfelejted) es felemeled a tankot, elszakithatod. Ennel mar csak a 821-1200 es szeria a jobb, ahol a - polust elobb kell felcsavaroznod, valahogy alulrol feltolni a hatso kerek moge az akkut, egy harmadik kezzel felcsavarozni a tartot, majd a + polust a vazon keresztul csavarozd fel. Szikrazo elmeny, ha kicsit remeg a kezed.
Szoval ha nekem szarabb versenyt akarsz nyerni, ahhoz mas motorral kell indulnod sztm :D

Nem kell vastag drot. Ne kinabol rendeld :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#149332) macilaci78 válasza fattyu (#149328) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A töltő max áramához kell, annyi terhelés lesz rajta. 5-10A.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#149333) macilaci78 válasza Topiccsendőr (#149331) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyszer egy gumis szerelőkesztyűt beáldoztam: a levágott ujját ráhúztam a kábelre szigetelés gyanánt.
Autóról húztam le a sarut és a merev kábel mindig visszakívánkozott.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#149334) Pttypang válasza Steven (#149312) üzenetére


Pttypang
veterán

Most neztem a videot, damn, durva tomeg, nem is ertem, mi lett volna a cel :D

Everybody lies.

(#149335) Döglött Róka válasza xmad (#149329) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Esti latasviszonyok tekinteteben nagyjabol semmiben

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#149336) macilaci78 válasza Döglött Róka (#149335) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És nappaliban? Ahogy rémlik, nekem a napszevüglencséből is létezik mindkettő, tehát este dönthetek úgy, hogy nem használom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#149337) Mentolka válasza xmad (#149329) üzenetére


Mentolka
senior tag

Ahonnan te nézed (belülről) mindkettő sötétebb, mint a víztiszta. Sötétedéstől kevésbé látsz bennük.
Ha este is motoroznál, akkor cserélgetheted a plexiket (bár ez nekem nem tűnik kényelmesnek).

[ Szerkesztve ]

(#149338) xmad válasza Mentolka (#149337) üzenetére


xmad
őstag

ez valóban hátrány.emiatt gondolkodok csak rajta. mert a beépített napszemüveg nem annyira izmos. nyáron erős napsütésben a sötét plexi nem lenne rossz..

(#149339) Döglött Róka válasza macilaci78 (#149336) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A nappaliban nem hordok napszemüveget.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#149340) Apophis válasza xmad (#149338) üzenetére


Apophis
őstag

Én régóta iridiumost használok, fő szempont: javítja a kontrasztot és nem látnak be a sisakba. Emellett enyhén sötétít is, de pl. az enyém (Shark) nagyon messze van a rendes sütétített plexitől. Én nappal eleve a beépített szemüveget használom (ez UV védős, a plexik nem).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#149341) macilaci78 válasza Apophis (#149340) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Shark napszemüveg plexije zseni az alapján a csekélyke tapasztalat alapján, amivel rendelkezek. Nem kell sötétebb még olyan erős fényben sem, ahol szabályosan fáj a szemem nélküle.

Döglött Róka: úgy értettem, hogy nappali fényviszonyok között mi a különbség a sima sötétített és az iridiumos plexi között?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#149342) Döglött Róka válasza macilaci78 (#149341) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Segitek:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#149343) fattyu válasza Topiccsendőr (#149331) üzenetére


fattyu
veterán

Na jó de én egy ostoba informatikus vagyok.

Amúgy győzelem. Reggel elmentem akkuert össze raktam, csak egy anya tűnt el amit el kellett menni megvenni és poccroff. Mind a négy motor el. Egyen van műszaki :)

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149344) fattyu


fattyu
veterán

utvonalengedélyt lehet ügyfélkapun?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149345) tboldi válasza fattyu (#149344) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez engem is érdekel. :R

(#149346) zgospel válasza fattyu (#149344) üzenetére


zgospel
őstag

Ha nem félsz attól hogy útközben megállít a rendőr, vagy van kamera ami a műszakit is nézi, akkor odagurulhatsz, nem kérik a vizsgaállomáson az útvonalengedélyt.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#149347) macilaci78 válasza Döglött Róka (#149342) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak azt hiszed, hogy ezzel segítesz. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#149348) fattyu válasza zgospel (#149346) üzenetére


fattyu
veterán

azt tudom, csak most már jó lenne nem növelni tovább a számlát... :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#149349) zgospel válasza fattyu (#149348) üzenetére


zgospel
őstag

A következő mi lesz, betartod a 130-at autópályán? :B

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#149350) fattyu válasza zgospel (#149349) üzenetére


fattyu
veterán

az nem fenyeget. Minap láttam totalcaron hogy a május eleji razzia nyertese 147 a gyömrőin.... még nem nyugodtam meg hogy nem én voltam :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.