Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fsharp

    csendes tag

    Sikerült leszűkítenem az igényeimet. :D

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 250.000 ezer ft
    (3) Felhasználás? Egyetem, minimális játék, kíváncsi vagyok a dedikált vga-s laptopokra is
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? -
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Csak IPS Full hd, matt kijelző
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Egyetem és kollégium között
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem kell, windowst telepítek majd rá
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Nem kell SSD, ha majd később lemegy az ára, váltani akarok rá, most egy 500gb-os HDD tökéletes.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) Gondolom érdemes a gigabites lannal rendelkező gépet választani
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak számlás verzió érdekel, inkább az új, de ha van olyan használt gép, ami kielégíti a fenti paramétereket, fontos a névre szóló számla.

    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés