Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45651) dvids válasza need (#45649) üzenetére


dvids
aktív tag

Nincs rajta csuklótámasz.
A Tesoro Durandal Ultimate G1NL típuson van (plusz USB port, háttérvilágítás), az egy bő 10-essel drágább volt, de azt itthon ma már nem nagyon lehet venni.

(#45652) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hopp!

red switches kínai 18€ amazon! :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45653) need válasza dvids (#45651) üzenetére


need
addikt

na de jó és rendelni sem lehet hozzá?

TESORO Durandal G1N még lehet venni nem? néztem pár helyen hogy van raktáron

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45654) dugo_ válasza Mr.Csizmás (#45652) üzenetére


dugo_
veterán

A pénztárcám szerencséjére 100%-os...:D

(#45655) dvids válasza need (#45653) üzenetére


dvids
aktív tag

Azt nem tudom, hogy lehet-e rendelni hozzá, én is gondolkodtam rajta, de letettem róla végül.

A nem ultimate változatot még sok helyen lehet venni, azon is rajta vannak a lukak a csuklótámasznak.

(#45656) need válasza dvids (#45655) üzenetére


need
addikt

és miért gondoltad meg magadat? ha nem titok ;)
ill. mi lett helyette?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45657) Mr.Csizmás válasza dugo_ (#45654) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

még mindig készleten van...lassú a neted? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45658) dvids válasza need (#45656) üzenetére


dvids
aktív tag

Semmi különös, nem volt kedvem vele vacakolni, meg nem is néz ki annyira kényelmesnek az a csuklótámasz, inkább veszek majd egyet külön talán.

(#45659) nyunyu válasza need (#45649) üzenetére


nyunyu
félisten

Durandal G1N-nhez nem járt csuklótámasz, de a világítós G1NL csuklótámaszát a forgalmazó külön is árulta 2-3k-ért.

De ezek a billzetek újonnan már nem kaphatóak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45660) ssgk válasza ssgk (#45650) üzenetére


ssgk
aktív tag

Bocsi az árazás elcsúszott, <20.000 :)

(#45661) need válasza nyunyu (#45659) üzenetére


need
addikt

köszi az infót..

akkor most ott tartok hogy sehol..kezdem akkor elölről..

Lehet?

Mit akarok..!?

Legyen csuklótámasz
Legyen mechanikus
Legyen magyar a billentyűzet
Legyen valami kis fénye
25 K MAX
Ja és lehessen itthon kapni valami pudva webshopba

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45662) Ringman válasza need (#45661) üzenetére


Ringman
nagyúr

Legyen csuklótámasz
Legyen mechanikus
Legyen magyar a billentyűzet
Legyen valami kis fénye
25 K MAX
Ja és lehessen itthon kapni valami pudva webshopba

ebből valamit (minimum 1 feltételt) ki kell húzni - pl csuklótámaszt külön vedd meg.

(#45663) need


need
addikt

Sziasztok..

Szeretnénk egy billentyűzet a következő kritériumokkal

Mit akarok..!?

Legyen csuklótámasz ezt majd meg veszem külön ;)
Legyen mechanikus
Legyen magyar a billentyűzet
Legyen valami kis fénye
25 K MAX
Lehessen itthon kapni
ha van használt és garis az is jöhet

így ok? :B

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45664) Mr.Csizmás válasza need (#45663) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Lehessen itthon kapni

= meg akarod tapizni vásárlás előtt?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45665) need válasza Mr.Csizmás (#45664) üzenetére


need
addikt

akár ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45666) Mr.Csizmás válasza need (#45665) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

japp, mert amazon pl szállít ide, ergo itthon megkapod, csak épp nem tudod megtapizni előtte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45667) Ringman válasza Mr.Csizmás (#45666) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg nem lesz magyar :)

(#45668) Mr.Csizmás válasza Ringman (#45667) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

'164 :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45669) dvids válasza need (#45663) üzenetére


dvids
aktív tag

Esetleg Tesoro Excalibur?

(#45670) need válasza dvids (#45669) üzenetére


need
addikt

Hát hát őőőő tetszik a dolog
Köszi a tippet. :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45671) szasanyi


szasanyi
félisten

Sziasztok!

Nem tudom pontosan milyen bill-t vegyek, ebben kérnék segítséget! :R

1.10k a keret (ha van picivel többért igazán jó vétel, akkor de csak akkor max. 12k)
2.Csak új vásárlás.
3.CM Devastator van de régi és nagyon zajos
4.Játék, net és hasonló ált. használatra
5.Fontos hogy HALK legyen használat közben, egyébként normál USB vezetékes.
6.Nincs konkrét gyártó / típus igényem
7.Magyar kiozsztású legyen
8.Normál bill. kell azaz numpad, fn-sor, kurzorblokk legyen rajta.
9.Extra igény csak a bill. háttérvilágítása (ha lehet fehér vagy kék esetleg piros).

Egérre is szökségem lesz, tehát ha olyan szett lenne az is jó lenne ~20k-ig.

(#45672) Vanir válasza szasanyi (#45671) üzenetére


Vanir
veterán

Ilyesmi nem nagyon létezik, talán a Cougar Vantar, de a 200K után nem hinném, hogy hosszú életű darab lenne.

(#45673) Ringman válasza need (#45663) üzenetére


Ringman
nagyúr

tesoro gram spektrum,
natec genesis thor
cougar attack x3

személy szerint egyiket sem próbáltam, keress rájuk a topikban is

csuklótámasznak cm masteraccessory - neked az L-es fog kelleni [link]

(#45674) szasanyi válasza Vanir (#45672) üzenetére


szasanyi
félisten

Típus nincs ami megfelel(ne) az elváásoknak vagy csak ilyen áron nincs?

Domonkos: valami konkrétu jó lenne. Normál, vezetések bill. ami alk, világít és mondjuk nem maygar?

[ Szerkesztve ]

(#45675) Domonkos válasza szasanyi (#45674) üzenetére


Domonkos
Ármester

A halk, jo es olcso harmas nem letezik egyszerre. Foleg nem magyarban.
Ha az egyiket ki tudod ejteni, akkor lehet talalni billentyuzetet egyeb kompromisszumokkal.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45676) dqdb


dqdb
nagyúr

[link]
slim, mechanikus (noname blue), wired/wireless (Bluetooth, de érthetetlenül 3.0), multidevice, háttérvilágítás, space gray, ANSI only, egész normális áron

Domonkos: A halk, jo es olcso harmas nem letezik egyszerre.
Meg úgy általánosan halknak nevezhető egyáltalán nem létezik a feltekerhető gumiretteneteken kívül. Olyan igen, amin lehet halkan gépelni, az más kérdés, hogy tud-e rajta valaki. Hiszen izomból ütve a leghalkabb ollós is hangosan fog csattogni.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45677) Beretvás válasza dqdb (#45676) üzenetére


Beretvás
addikt

Ez mehetne az összefoglalóba.. "Meg úgy általánosan halknak nevezhető egyáltalán nem létezik a feltekerhető gumiretteneteken kívül. Olyan igen, amin lehet halkan gépelni, az más kérdés, hogy tud-e rajta valaki. Hiszen izomból ütve a leghalkabb ollós is hangosan fog csattogni." :K

(#45678) need válasza Ringman (#45673) üzenetére


need
addikt

na most hirtelen a bőség zavara lett ;)
még nem is olyan régen el voltam kicsit keseredve ;]

no de tetszett amit dvids írt :R

köszi mindkettőtöknek a gyors infókat :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45679) harusakura1 válasza harusakura1 (#45582) üzenetére


harusakura1
tag

Erre esetleg valaki? Az egyik ajanlott nincs ANSI kiosztasban a masik amit apron arulnak vagy nem ir vissza az elado vagy mar nincs keszlete (valoszinuleg kifuto darab volt).

Megdobállak vadkörtével!

(#45680) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

Sziasztok,

Akkor íme:

1.30-35k huf
2.nem!
3.budget genius backup okán ( logitech wireless mx5500 - behalt )
4.Általános használtra kell ( nem vagyok se gamer, se programozó )
5.hátizé… lehet akármilyen is csak halk legyen ( szal ne egy blueMX harkály )… mx cherry red silent talán… de ha membárnos vagy ollós van csak halkban akkor az kell
6.Van konkrét modell ami tetszik?
Logitech MX5500 - nagy mérete alakja csuklótámasz, Corsair K70 RGB - mérete, alakja, csklótámasz RGB, CoolerMaster MK750 - RGB, nincsbenne macro meg ez az amaz gombok - szóval nagyjából ezek
7.Magyar ( nem csak én fogom használni )
8.Fullsize, macró nem baj ha nincs, és numpadnélkül is meg vagyok igazából
9.Világitás RGB ( vagy esetleg csak piros ), csuklótámasz nagyon jó lenne…

Szóval egy csendesebb de világítós nem túl csicsás bill kellene főleg általános célokra, csuklótámasszal és magyar kiosztással. Előre is köszi a segítséget.

(#45681) need


need
addikt

Sziasztok

Na ma voltam egy számtek boltban és érdeklődtem Tesoro billentyűzetek felől teszem hozzá hogy az üzlet is árul billentyűzeteket de a prémium kategóriában a fő terméke a Varmilo.

Hát nagyon lesújtó véleménnyel volt a Tesoro termékekről oly annyira hogy ők a rossz minősége miatt már nem is forgalmazzák olcsó gagyi xarnak titulálta a Tesoro termékeit.

Azért ti akik itt vagyok a fórumba remélhetőleg ezt nem így látjátok hogy ezek ennyire szarok lenének nem?
Én legfeljebb csak videókat láttam de az nem olyan mint ha valaki minden nap azt használja.
Persze egy Varmilo hű+há néztem próbáltam mind a 3 féle mechanikus billentyűzetet de az árát én túlzásnak tartom.

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45682) dvids válasza need (#45681) üzenetére


dvids
aktív tag

Én csak egy hónapja használok Tesoro Durandalt, csak a beüzemelésnél volt vele apró gond (Windows nem akarta felismerni elsőre), azóta nincs minőségi kifogásom - persze ez még azért nem egy nagy időtartam. Ahogy én olvasgattam itt a topikot is: típusfüggő. A Tesoro Gram XS-re érkezett panasz például, a Durandalra nem nagyon.

Hogy két-háromszoros áron találsz jobb minőséget az nem vitás. (Ahogy azon sincs mit csodálkozni, hogy a kereskedő azt ajnározza amije van, és azt ócsárolja amije nincs...)

[ Szerkesztve ]

(#45683) nyunyu válasza need (#45681) üzenetére


nyunyu
félisten

V árának a fele a kupak, ami pont annyi, mint minden ilyesmi kaliberű kupak, szerintem ez a része nincs (nagyon) túlárazva.
Másik fele az alatta lévő mechanika, amit nem tudok megítélni, mert nem volt a kezem között.
Netes vélemények szerint a jobban összerakott billzetek közé tartoznak.

Reálisan max egy tizessel lehetne olcsóbban kihozni egy full méretű, így felszerelt billzetet, sokkal kevesebből biztosan nem.

Igazából kb. a MasterKeys L lenne az ellenfelük, ha azt lehetne kapni, de annak vékonyabb, lézerezett kupakjai vannak, viszont azokon nincs felesleges sallang, míg a V-ken van kupak körvonal retinádba égetés.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45684) dugo_ válasza need (#45681) üzenetére


dugo_
veterán

Ez a Pixel? Azokra nem kell hallgatni.

(#45685) Mr.Csizmás válasza dugo_ (#45684) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45686) gaben22 válasza need (#45681) üzenetére


gaben22
senior tag

Nekem van egy Tesoro Gram Spectrumom. Árakról inkább nem foglalok állást, többiek jobban értenek hozzá, szerintem kupakok nem olyan jók. Alapvetően érzésre a build quailty az egész billre nézve nem olyan rossz. De nekem pl. most garanciáztatva van, úgy kezdődött, hogy már első bekapcsolásnál 2 gomb nem működött rajta, aztán egyszer csak (1-2 újraindítás, kupak levétel, "paskolás" ;) után) elkezdett működni, majd 1 hónap múlva újra elkezdte csinálni a fesztivált. Visszavittem. Még dolgoznak rajta :).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#45687) Mr.Csizmás válasza need (#45681) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amit írtam személyes próba, áll bármikor. :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45688) PixAlan válasza need (#45681) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Let me guess, Pixel? Ők mindent elhordanak amit nem forgalmaznak, pl húzzák a logitech egereket ezerrel hiába az egyik legelismertebb márka egerek között. Legjobb az volt, amikor húzták a razert(mondjuk itt azért vannak okok rá), majd elkezdték megint forgalmazni, akkor hirtelen megint jó minőségnek tartották, majd amikor megint leálltak megint elkezdték szidni.

Tesoroval vannak kisebb-nagyobb bajok, ugyan akkor bizonyos feltételekkel(magyar, mechanikus, világít, viszonylag olcsó) egyszerűen nincsen más, más gyártótól a magyar billentyűzet vagy 1.5x annyi alaphangon(CM), vagy abszolút alja minőség. Pl egy srác aki anno vett tőlem billzetet arra panaszkodott, hogy a gépén sípol a jack kimenet ha a tesoro billentyűzetet bedugja(mondjuk itt legalább akkora probléma szerintem az alaplap, de ez már más tészta). Ha valami gáz van vele azthiszem elég jó a gariztatása a tesoronak.

(#45689) ribizly válasza PixAlan (#45688) üzenetére


ribizly
veterán

Már forgalmaznak Logitech-et is.;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#45690) need


need
addikt

Sziasztok...

Én szándékosan nem írtam üzletet de kitaláltátok..
Viszont a srácok segítőkészek voltak és korrektek és egérvarsalás miatt mentem azt majd az egér topikba írom nem ide oda de ha már ott vagyok akkor nézzünk szét. Kíváncsi voltam a Gunnar szemüvegre hát nekem baromira húzta a szememet egy illúzióval kevesebb lett!

a hszek amiket írtatok. Hogy adok a véleményetekre az tény mivel nem ismerjük egymást és feltételezem hogy ti is úgy gondolkoztok ahogy én ha valami xar akkor xar ha valami jó az jó korrekt módon leírtátok a billentyűzet kapcsoltban a problémákat amik előfordultak nem fikázot senki semmit.

akkor egy kis idő utazás Nyunyuval mi már 2010 ben az egerekről csevegtünk meg egérpadokról az hogy most hozzá szolt egy olyan akit "időzőjelesen" innen ismerek persze hogy számít amit gondol erről és adok a véleményére

de itt van még a Cic akit nem rég megkerestem vele is 2012 óta csevegünk és nem változott semmit ugyan olyan segítő kész és rendes mint amilyennek megismertem :R

úgy hogy kösz a hozzá szólásokat :R

Ja még annyi ribizlynek most a Logi a legjobb egér a legjobb szenzor abban van és a legjobb szoftver is az övéké

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45691) Domonkos válasza need (#45690) üzenetére


Domonkos
Ármester

Bar en az egerekhez szinte semmit nem ertek, ugy gondolom, hogy a billentyuzet valasztas azert nehez, mert sokkal szubjektivebb dolog az, hogy ki mit keres egy billentyuzetben es hogy pontosan hogyan es milyen szempontok alapjan lehet oket osszehasonlitani, mint az egerek eseteben.
En valami ilyen utat jartam be veluk:
gigabyte force k7 -> daskeyboard model s -> ibm model m -> poker 2 -> apple aek 2 -> ibm model f xt -> ibm model f122 -> olkb planck

Nalam minden cserenel megvolt az indok, amiert az utodot jobbnak tartottam. Tovabba minden egyes csere utan meg voltam arrol is gyozodve, hogy az a vilag legjobb billentyuzete. Aztan az igenyeim formalodtak, a munkafolyamataim aramvonalasodtak es a fontossagi sorrendem is megvaltoztak. Valoszinuleg most mar nem ugyanazon szempontok alapjan valogatnam a billentyuzeteimet, mint amikor ez az egesz mecha piac eloszor igazan eletre kapott. Es azt is latom, hogy teljesen mindegy hogy milyen billentyuzetet hasznaltam, mas mas igenyekkel mast tartott jonak. De ez igy is van rendben.
Viszont van par szempont amivel egyszeruen nem lehet vitatkozni. Pl hogy melyik billentyuzet milyen anyagokat hasznal, hogy mennyi a meghibasodott billentyuzetek aranya stb. Persze ezeket is folul tudja csapni par egyeb szempont (pl utazashoz en sem hurcolnam az f122-t; vagy a poker 2 helyett a 3-at), de ezek csak ritkabban elofordulo igenyek.
Ellenben par szempont pedig teljesen semmis. Kedvenceim: a billentyuzethez jaro szoftver, az aranyozott usb, az antighosting mint 2018-ban egyedi feature, az 1000Hz-es polling rate es a 10+M leutessel tobbet biro kapcsolok.
Meg az orok kedvenc vilagitas. Vilagitas nem jar ingyen. Vagy le kell mondj a jobb minosegu kupakokrol (lasd razer, roccat, ss es tarsaik) vagy ki kell fizetned az arat (ducky vagy barmi egyedileg epitett).

Osszesegeben jo billentyuzetet talalni igencsak komromisszumos (es draga).

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45692) Pokesz007 válasza Vanir (#45672) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Én hamarosan megrendelem a Vantart! Alig játszok ,de akkor is lightosan szoktam. Gépelni jó lesz.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#45693) Domonkos válasza Pokesz007 (#45692) üzenetére


Domonkos
Ármester

Azert a vantar eseteben alaposan nezz utana, hogy hany kro-val rendelkezik. Jateknal kellemetlen lehet, ha keves.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45694) PixAlan válasza Domonkos (#45693) üzenetére


PixAlan
aktív tag

elméletileg a releváns gombok teljes rollovert kaptak [link]

mondjuk azért elfért volna oda egy r-f-v illetve 1-5 is szerintem

(#45695) Domonkos válasza PixAlan (#45694) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ugy legyen!

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45696) mucsiattila


mucsiattila
csendes tag

Sziasztok!

Végignéztem az ajánlott listát, de nem találtam olyat, ami igazán tetszene, ezért segítséget szeretnék kérni.
Előre is köszi.

1.Mekkora összeget szánsz rá? max 30.000 de az nagyon max
2.Használt szóba jöhet? nem
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Genius SlimStar 120 mert hangos és esetenként nem érzékel, vagy akad a gomb, és nem látom a sötétben, mert nem világít
4.Mire használnád a billentyűzetet? játék, programozás, gépelés
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.) nem értek hozzá
6.Van konkrét modell ami tetszik? Logitech G513 v G810 (de ezek drágák)
7.Milyen kiosztást szeretnél? magyar
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? normál (f1-f12, numpad, nyilak)
9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.) valamilyen világítás, mert főleg sötétben vagy kevés fény mellett használom, és legyen minél halkabb, a gyerek ne keljen fel rá :)

[ Szerkesztve ]

(#45697) Domonkos válasza mucsiattila (#45696) üzenetére


Domonkos
Ármester

tesoro gram spectrum

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45698) dqdb válasza Domonkos (#45691) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vilagitas nem jar ingyen. Vagy le kell mondj a jobb minosegu kupakokrol (lasd razer, roccat, ss es tarsaik) vagy ki kell fizetned az arat (ducky vagy barmi egyedileg epitett).
Valamint eléggé nagy valószínűséggel 100-200 Hz-es frekvencián villog a szemedbe, ha nem teljes fényerőn használod, és ezt a periferiális látómeződben teszi, ahol a szem érzékenyebb rá. Ja, hogy direkt flicker-free monitort vettél, hogy ne villogjon? Akkor nem kellett volna világítós billentyűzetet venni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45699) repvez


repvez
addikt

lehet , hoogy nem ez a megfelelö topic, de hátha tud vallaki nyilatkorni, a vezeték nélkuli billentyü bármelyik másik usb-s vevövel képes müködni?
Mert vettem egy vezeték nélküli billentyüt amihez volt egér is, de már volt elötte is egy vezeték nélküli egerem, igy az megoldható, hogy egy usb vevöt használjak a két külön gyártó termékéhez és ne fogéaljon két foglalatot?

illetve ha smart tvre van ilyen vill dugva akkor mindegyik tudja kezelni alapbol, vagy csak a spec tvkhez kifejlesztettet lehet használni?

A bill egy rapoo8200p és egy a4tech g10-810f lenne amit használni szeretnék vagy az egyik vagy a másik vevöjével egyszerre .

(#45700) Domonkos válasza repvez (#45699) üzenetére


Domonkos
Ármester

>a vezeték nélkuli billentyü bármelyik másik usb-s vevövel képes müködni?
Meg lennek lepve, ha akar ugyanaz a gyarto 2 kulonbozo termeke ugyanazt a vevot hasznalna. Kiveve a logitechnel, mert ott par eve megoldottak az unifying dologgal. Az egy jo cucc - persze csak a vezetek nelkuli cuccokhoz viszonyitva...
Szoval ha nem logitech, es foleg ha nem ugyanaz a gyarto termekei, akkor nem.
Bluetooth-szal viszont valoszinuleg nem lesznek ilyen problemak.
A smart tv-s dolgot nem tudom; de nem hiszem hogy akarmi problema lenne vele. Ha tudod, akkor probald ki!

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.