Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46901) pengwin válasza Mr.Csizmás (#46900) üzenetére


pengwin
addikt

Dehogynem!
De mivel nagyon korlátozott a normális perifériák támogatása, így elég sokan csinálják, és van is rá hivatalos termék. Azért ha figyeled akkor a konzolokkal szembeni fő érvet többnyire a debil* perifériáik adják.

*:ha egy periféria nem működik autoaim és hasonló csalások nélkül, akkor az szerintem elég komoly hiányosság.

(#46899) ribizly
Nem ilyenre gondoltam, hanem olyan adapterre, ami rendes USB-s billentyűzetek használatát teszi lehetővé.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#46902) ribizly válasza pengwin (#46901) üzenetére


ribizly
veterán

Volt (meg ma is van) az XFPD nevű csoda, de azzal legalább akkora szívás volt lőni, mint a controller-el. Főleg mivel az autoaim is dolgozott valamint az analog karok leképezése is igen zavaró volt.
Amíg nincs valamiben natív támogatás (Fortnite, CSGO, Dust514 játékokban van), addig "csak" a gyors fordulásokban ad előnyt, effektív a célzásban nem sokat számít.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#46903) velizare válasza Ringman (#46729) üzenetére


velizare
nagyúr

még mielőtt megvenném: rá fog menni a cm saját kapcsolókhoz készült kupakja a corsair cherry mx kapcsolóira? esetleg más kupakokkal is csereszabatos a cherry mx? :) mert tesoro kupakokat talán könnyebben tudnék szerezni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#46904) nyunyu válasza velizare (#46903) üzenetére


nyunyu
félisten

Legtöbb mai mecha (+imitátum) MX rendszerű kupakfelfüggesztést használ, így a kupakjaik nagyjából csereszabatosak egymással.

Amire oda kéne figyelni: kupak profil, de az általad emlegetett márkák mindegyike OEMet használ a nem vékony billzeteken, így formára nem nagyon térnek el egymástól.

Jellemzően csak az alsó soruk (Ctrl, Win, Alt, szóköz...) kiosztása tér el, így oda a billzet eredeti kupakjait kell visszaraknod, ami valamennyire el fog ütni színben/formában/anyagban a donor billzetről származó többitől.

Corsair, Tesoro nem igazán jeleskedik "szabvány" 6.25 szóközös alsó sor használatában, míg CM az utóbbi 2-3 évben fokozatosan átállt arra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46905) Ghard válasza pengwin (#46901) üzenetére


Ghard
őstag

Van, de ott is csak a kontroller gombjait társíthatod a billentyűkhöz. Pl háromszög=w, kör=d...
Előttem is írták, az adapteres egér meg rémálom. Az analóg kar mozgását viszi az egérrel+input lag.
Egy "golyós" egér is precízebb pc-n, mint ez :D

(#46906) velizare válasza nyunyu (#46904) üzenetére


velizare
nagyúr

igen, azt néztem, hogy a k63 leginkább 6.5u széles space-t használ, a tesorok meg 6.0-t. ez a space-en kívül a két mellette lévő alt-ot érinti. ki fogom bírni, a tesoro feliratért amúgy sem rajongok a space-en. xd
köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#46907) HyoRemix


HyoRemix
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy nem-e hallani mondjuk 2019-ben erkezo felsokategorias billentyuzetrol?

Most vennek billentyuzetet, vegul a K95 RGB Platinum es az Asus Claymore maradt meg valasztasnak. Alapbol Asust vennek a gepem belseje miatt, de nekem nem tetszett annyira a leveheto billentyuzes, mert kesobb gondot okozhat, s ahogy latom itt sem javasolt.

A K95 RGB Platinum is nagyon tetszett, csak vhogy tegnap ota felvasaroltak az osszeset, nem elerheto... Brown switches kivitelben vennem.

Emiatt, mert nem nagyon tudok venni jelenleg fordult meg a fejemben, hatha hallani hireket, hogy esetleg jon-e vmi ujdonsag az iden. Tudtok-e esetleg vmi ilyenrol?

Koszonom szepen elore a valaszokat, es sry az ekezetek hianya miatt :/
Hyo

Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

(#46908) Mr.Csizmás válasza HyoRemix (#46907) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha sok pénzt akarsz költeni, passz.

de a G.Skill KM780 az biza Corsair oem cucc, ugyanazokkal a fődarabokkal készül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46909) gaben22 válasza HyoRemix (#46907) üzenetére


gaben22
senior tag

A K95 az felsőkategóriásnak számít bármiben is? Bár az ára az biztos :). Varmilo oldalán össze tudsz maganak legozni, amit akarsz. Szerintem azzal felsőkategóriás cuccod lesz. A vételárra még jön ÁFA + vám + kezelési költség is, de ha k95-öt megvennéd, akkor lehet az ár most mindegy. Bár ennyiért azért garancia valószínűleg mindenkinek számít már. Esetleg vehetsz itthon is ilyet, csak akkor nem tudsz egyedileg összeállítani a kedved szerint.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#46910) PixAlan válasza gaben22 (#46909) üzenetére


PixAlan
aktív tag

van rajta egy rakat makró gomb + média gombok hangerőszabályzóval + cherry kapcsolók + ergébé. Gémer szinten ez a felsőkategória.

Persze ha szigorúan vesszük persze a custom vágott ilyen olyan anyagból készül centi vastag plate, 5 kilós cnczett case meg 32 helyről összelegózott 3 dollár / kapcsolóra kijövő kitek az igazi felső kategória. Mindehhez természetesen valami nagyon extravagáns kupakszett dukál ami legalább legyen 300 dollár és lehetőleg alaphangon 2 évet kelljen rá várnod(extra hozzáadott érték hogy végig izgulhatsz, hogy lelépnek-e a pénzeddel). Kérdés az, hogy ezek közül melyik véglet éri meg kevésbé, szoros a verseny.

(#46911) Mr.Csizmás válasza PixAlan (#46910) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem egyszerűbb belinkelni neki a massdropot price down sorrendben? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46912) gaben22 válasza PixAlan (#46910) üzenetére


gaben22
senior tag

Valóban, magamból indultam ki, én nem szeretem a csillámpónikat karácsonyfaégőket RGB cuccokat, de amúgy igazad van, nem biztos, hogy K95 annyira rossz választás, csak drága. Massdrop nem rossz javaslat.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#46913) Domonkos válasza HyoRemix (#46907) üzenetére


Domonkos
Ármester

IBM model F
Remelem hogy jovore mar tenyleg kaphatok lesznek.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#46914) nyunyu válasza PixAlan (#46910) üzenetére


nyunyu
félisten

Persze ha szigorúan vesszük persze a custom vágott ilyen olyan anyagból készül centi vastag plate, 5 kilós cnczett case meg 32 helyről összelegózott 3 dollár / kapcsolóra kijövő kitek az igazi felső kategória. Mindehhez természetesen valami nagyon extravagáns kupakszett dukál ami legalább legyen 300 dollár és lehetőleg alaphangon 2 évet kelljen rá várnod(extra hozzáadott érték hogy végig izgulhatsz, hogy lelépnek-e a pénzeddel). Kérdés az, hogy ezek közül melyik véglet éri meg kevésbé, szoros a verseny.

/r/mk-n találtam ezt a gyöngyszemet:

Ottani arcok sem merték beárazni ezt a gumidómot. :DDD

Pár buzzword a speckójából: Topre, BKE Light, Norbauer, Hipro...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46915) Ghard válasza PixAlan (#46910) üzenetére


Ghard
őstag

Rakat makró? 6 darab van összesen :DDD
18 darab makró gomb 3 profillal, az már egy rakat [link]
Logitech is nagyon elaludt, tiszta nokia... Miért nem tudnak egy hasonlót kiadni akár romer g kapcsolókkal mondjuk csendes és minőségi változatban? Nekem bejön, hogy nem világít mindenfele, csak a gombon felirat. Vagy cherry kapcsolóval miért lehetetlen megoldani egy irányzott ledet, ami csak a kupak alját világítja? De egy 10 dolláros lcd-t is sajnálnak rátenni, erről(2:40től) nem is beszélve.
Hogy ezekre kinek van szüksége az más tészta. De nagyon lehangoló, ahol most tart a gémer felső szint és az milyen áron megy.

[ Szerkesztve ]

(#46916) PixAlan válasza Ghard (#46915) üzenetére


PixAlan
aktív tag

[link] <- ugyan úgy k95 néven futó billzet 18 makró gombbal, bár ezen a régi "tramp stamp" logo van, lehet azóta csak 6 gombos verzió van, annyira nem követem a corsair vívmányait.

(#46917) PixAlan válasza gaben22 (#46912) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Félreértés ne essék nem tartom egyáltalán jó dealnek a k95-öt viszont termékkategóriában ez a maximum, aka mindent tud amit gamer szinten nyomnak. Persze ha nem gamer kategóriában gondolkozunk egy csomó dologban kifejezetten gyenge, pl kupakok vékonyak(bár wasd-ra adnak double shotokat, de az meg nagyon gamer dizájnra sikeredett).

(#46918) Ringman válasza nyunyu (#46914) üzenetére


Ringman
nagyúr

novatouch norbauer case valami 260-300$ volt, tippre ez is legalább annyi, realforce 250$, bke dóm gondolom 70-80$ :)
hipro kupakszett gondolom billentyűzettel együtt megint 250$ körül van

(#46919) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Milyen billentyűzetet ismertek, amire lehetőleg 2 évnél több garancia van? Egyáltalán van olyan? Nem számít, hogy magyar vagy mondjuk US kiosztású, továbbá makró gombok sem izgatnak, lényeg hogy tényleg minőségi legyen.

Pénz "nem számít", a lényeg, hogy Cherry MX Brown legyen (esetleg Red) és bírja az alapos strapát, ami napi minimum 10-12 óra ütögetés (ezen dolgozom és szórakozom is).

Elegem van, hogy hullanak a billentyűzeteim éppen a garancia lejárata után. Most egy Corsair K70 RGB LUX (Előtte Razer Blackwidow Ultimate)... Valószínűleg javítható és csak switch baja van (duplán érzékel pár gomb). Viszont hülye vagyok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#46920) Ghard válasza ForRedGlory (#46919) üzenetére


Ghard
őstag

A4 Tech Bloody B120 gamer billentyűzet 5év gar ;]
Hát ez is érdekes: Razer BlackWidow Chroma V2 Jótállási idő: 6 hónap :DDD
Hirtelen ezeket találtam 3 évvel, lehet máshol is ennyi. Minőség passz.
ASUS Horus GK2000 ROG
Kingston HyperX Alloy FPS Cherry MX Red

(#46921) PixAlan válasza ForRedGlory (#46919) üzenetére


PixAlan
aktív tag

nagyon egyszerű ezeket javítani, kb bárki aki birtokában van egy forrasztó pákának és egy ónszippantónak meg tudja csinálni 10 perc alatt

Hát ezek nagy problémák, lásd nagy lelkemet ingyen és bérmentve megszabadítalak ezektől a használhatatlanná vált billentyűzetektől ;]

(#46922) ForRedGlory válasza PixAlan (#46921) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja hát oké, csak én egy darab műszerészt sem ismerek és még csak véletlenül sincs célszerszámom. :D

(#46920) Ghard: Na azt az ASUS-t megnézem, köszi a tippet.

(#46923) Ghard válasza ForRedGlory (#46922) üzenetére


Ghard
őstag

Daskeyboard 4Q barna kapcsolókkal esetleg.

(#46924) Ringman válasza Ghard (#46923) üzenetére


Ringman
nagyúr

erősen túlárazott (mondjuk úgy 30%-kal, ha nem kell a tekerentyű meg az erzsibé, akkor inkább 50%-kal)

(#46925) gaben22 válasza Ringman (#46924) üzenetére


gaben22
senior tag

O-ring tompít valamit a becsapódáson? Gondolom kérdező nem jut el kupak kopásáig, hanem egyszerűen szétveri az eszközt :). Nem ismerem azokat a billeket, amiket említett, lehet PCB mount mind. Esetleg az a baj? Akkor esetleg valami plate mount bill lehet tartósabb lenne.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#46926) PixAlan válasza gaben22 (#46925) üzenetére


PixAlan
aktív tag

minden modern gaming billzet plate mountolt szerintem, az említett kettő fixen az.

Ha korai kailh kapcsolókkal volt megtámogatva a razer, akkor teljesen normál, hogy sorban halnak ki a kapcsolók két év alatt, sajnos az a széria ennyit bírt. A corsairben viszont csodálkozom, hogy ilyen hamar megadták magukat a cherryk.

(#46927) ForRedGlory válasza gaben22 (#46925) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi bajod? :U

Szep jellemvonasokat csillogtatsz, amikor egy vadidegent, akivel eletedben nem beszeltel, latatlanban olyannal vadolsz, hogy szetveri a billentyuzetet es biztos az a gond.

Megsugom, a kupakok is le vannak kopva par helyen (irtam, hogy napi 10+ orat hasznalom es a sok matek miatt kifejezetten igenybe vannak veve a szamok), de ha esetleg nem hiszed, hogy makulatlan a billentyuzet egyebkent, szolj es lefotozom a kedvedert. :U

Rakas helyen olvasni neten, hogy doglik meg a Cherry MX... de persze biztos nem igy van es a felhasznalo azzal baseballozik...

[ Szerkesztve ]

(#46928) pengwin válasza ForRedGlory (#46922) üzenetére


pengwin
addikt

Én egy teljesen fapados bölcsész vagyok és úgy is megcsinálom.
Tényleg csak kis kézügyesség és egy normális forrasztóállomás meg ónszippantó kell hozzá.

(#46927) ForRedGlory
Nem kell rajta megsértődni, tényleg sokan vannak akik olyan nagy vehemenciával gépelnek, hogy szétnyüstölik a billentyűzetüket.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#46929) PixAlan válasza ForRedGlory (#46927) üzenetére


PixAlan
aktív tag

A kupakok teljesen más tészta, a corsairnek és a razernek is még gaming téren is rossz kupakjai vannak, 1 év aktív használat ezt tejlesen átlagos, hogy megkezdje.

Viszont a cherry MX kapcsolók az egyik legmegbízhatóbb kapcsolónak számítanak(mármint MX-en belül, ergo jobbak ilyen szempontból, mint az utánzataik), nem tudom hol olvastad egy 'rakás helyen', hogy döglenek. Most rákerestem r/mk-n és szinte csak copy kapcsolós vagy corsair billzetekről találtam panaszokat.

Viszont ezzel javítanám is magam, lehet nem a kapcsolóval van a gond hanem a corsairrel, lehet csak a forrasztás engedett el és elég, ha újrafolyasztod, de az is lehet, hogy a nagy gémerkedésben túl alacsonyra rakták a "chatter threshold"-ot.

A chatter tényleg az mechanikus kapcsolók velejárója, de normál esetben nem kellene problémát okozzon sokkal hosszabb ideig, mint 2-3 év.

(#46930) Domonkos válasza PixAlan (#46929) üzenetére


Domonkos
Ármester

En a debounce-ra 5ms-t szoktam allitani, mert ennyi van a cherry mx specifikaciojaban is ajanlva. Nem tudom, hogy a corsair mennyivel dolgozhat, de meglepodnek, ha kevesebbel.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#46931) dqdb válasza Domonkos (#46930) üzenetére


dqdb
nagyúr

A mechanikus kopástól elvileg idővel tud változni ez az érték, lehet, hogy itt is erről van szó, és a túl szorosra vett paraméterezés üt vissza.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#46932) ForRedGlory válasza Domonkos (#46930) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez állítható valahol? Igazából azt sem tudom miről beszélsz. :D Amúgy nem mindig érzékel duplán csak olyan 10-ből 2-3 alkalommal, de számításnál nagyon nem mindegy, hogy 5 vagy 55, pláne mert nem is mindig nézem a kijelzőt közben.

Letöltöttem ezt a SwitchHitter alkalmazást és az 5-ös gombnál valóban írja, hogy gond van... Azt látom még, hogy ez a ms érték 8 vagy 9 alapból, de amikor kiírja, hogy hiba, akkor 19ms-t ír az 5-ös gombra. (Viszont ezeken nekem laikusnak abszolút semmit nem jelentenek)

(#46929) PixAlan: A kupakot totál másra írtam, az nem is lényeg. Ez csak egy egyszerű Google keresés.

[ Szerkesztve ]

(#46933) Domonkos válasza ForRedGlory (#46932) üzenetére


Domonkos
Ármester

Kontakton alapulo kapcsoloknak van egy olyan fenejuk, hogy amikor kapcsolnak, akkor a benne talalhato kis lemezek nem siman ernek ossze es maradnak egybe, meg nyomod az adott billentyut, hanem lenyomaskor az elso par ms-ben vagy 100-at "pattognak" egymason, mire fixen egybe maradnak. Ezt a pattogast valahogy ki kell szurni, mert kulonben tobb lenyomasnak fog erzekelodni. A legtobb billentyuzet azt csinalja, hogy amikor erzekli az elso kontaktot, akkor var egy par ms-t, majd ha kesobb is azt erzekeli, hogy ossze vannak nyomva a lemezkek, akkor kuld csak jelet. Ez par ms kesest jelent, de nem nagyon eszreveheto. Akkor van baj, ha a kapcsolo kikopik, es mar nem 5ms-et pattognak egymason a lemezek, hanem tobbet. Ekkor vagy a kapcsolot erdemes cserelni, vagy ha lehet, akkor a debounce-t feljebb vinni, hogy tobbet varjon a kontroller a kovetkezo scan elott.
Persze ennel vannak hatekonyabb megoldasok is, pl. osszekapcsolaskor nem kellene semennyit sem varni, csak szetkapcsolaskor, stb.
Meg vannak kapcsolok is, ahol nincs ilyen pattogasos jelenseg, pl az optikai elven mukodoknel. Azok tobb szempontbol is jobbak.

Ha a gyarto altal adott szoftverben nem lehet ezt valahol explicit beallitani, akkor szerintem eselytelen.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#46934) ForRedGlory válasza Domonkos (#46933) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, köszönöm! :)

Megnézem a szoftvert később, hátha van benne okosság...

(#46935) so86


so86
tag

Ha egy Cooler Mater Masterkeys Pro M-et szeretnék egyedibbé tenni - pl. a vezérlőket, funkció gombokat más színűre cserélni - akkor mire kell figyelnem? Teljesen standard-ek ezek, tehát ha találok valahol Cherry MX kompatibilis, megvilágítható PBT keycapeket, akkor a méret, forma a többivel stimmelni fog? Vagy milyen keresőszavak mentén próbálkozzak?

(#46936) ribizly válasza PixAlan (#46929) üzenetére


ribizly
veterán

Csak poénból írom ide, mert lazán kapcsolódik a thread-hez, de nagyon érdekes módon döglött be haverom Logitech G413-as billentyűzetén a W gomd. Attól függően, hogy hol nyomod le (értsd milyen XY tengelyű erőhatást gyakorolsz még a Z felől érkező nyomáson felül) a kupakot (felső részén, alsó részén) érzékel vagy nem érzékel. Egy vicc.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#46937) PixAlan válasza so86 (#46935) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Annyiban tér el a megszokottól, hogy nem 2u a '0' a numpadon, nyilván mivel ez kurzorblokként is működik.

A CM OEM profilt használ, így ilyet keress.

Double shot pbt backlit ritka madár, szerencsére teljesen standard amúgy a CM, de a külön '0' és '00' gombos szettet nem hiszem, hogy találsz sajnos(helyette használhatod a kurzorkupakokat), illetve ugye a numpadon lévő kettős feliratozásnak megfelelőt sem fogsz találni.

(#46938) so86 válasza PixAlan (#46937) üzenetére


so86
tag

Köszönöm! Tehát teszem azt ennek vagy ennek a szettnek az ISO gombjait tudom használni? ha mondjuk a ctrl, win, enter, shift, stb teszem át?

(#46939) dqdb válasza so86 (#46938) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mindkettő OEM profilos, így magassági eltérés nem lesz, de a konkrét forma kissé eltérhet, a billentyűk felülete pedig biztosan el fog térni (rücskös PBT és sima mártogatós). Az első készletnél a képen az ISO kiegészítők nekem nem doubleshotnak tűnnek. A második készlet laser etched, így gyorsan fog kopni, és nem igazán jó világításhoz.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#46940) gaben22 válasza so86 (#46938) üzenetére


gaben22
senior tag

Massdropon mindig van mindenféle kupak set (sokszor minőségi cuccokról van szó), nem tudok nyilatkozni róla, hogy megéri-e valóban, mindenesetre ha szállítással együt ~$42 alatt megveszed, akkor áfa (és vám) nélkül megkapod. Mondjuk az tény, hogy sokszor nagyon sokat kell rá várni (többet, mint a sima kínai postára).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#46941) ForRedGlory válasza Domonkos (#46933) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eddig ez a megoldás működik :D Legalábbis most nem hibázik a gomb... Meglátjuk mennyire lesz tartós.

I'm on my second k70 and I have found the solution!

You have to condition the keys! I remember this from the 80s i **** you not.

Find a key that chatters. Take you finger and hit down on it real hard about 30 times. Test again and you'll find it no longer chatters. And continues to no longer chatter. God I knew it! There's nothing wrong with these keyboards you just have to break them in.

Hooked up the old keyboard and this also fixed that one, every single key.

Don't do this when your mad, your stronger than you think, lol

(#46942) Domonkos válasza ForRedGlory (#46941) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nem igazan tudom, hogy ez hogy segitene akarmit is, de ha neked megoldotta, akkor annak orulok! :)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#46943) PixAlan válasza ribizly (#46936) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Nekem nagyon hasonló volt amikor eleresztett a forrasztás az egyik billzetemben, miután újrafolyasztottam megint jól működött.

(#46944) nyunyu válasza gaben22 (#46940) üzenetére


nyunyu
félisten

Más kérdés, hogy 42$ alatt úgysem találsz minőségi kupakszettet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46945) Ringman válasza nyunyu (#46944) üzenetére


Ringman
nagyúr

Az a kínai nem átlátszó doubleshot kupakszett ami volt párszor linkelve, vállalhatónak tűnik. Csak kár hogy OEM. Loop és kprepublic talán

(#46946) ribizly válasza PixAlan (#46943) üzenetére


ribizly
veterán

Még garanciális, szóval valahogy majd megoldódik.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#46947) pengwin válasza gaben22 (#46940) üzenetére


pengwin
addikt

Massdrop és 42$ alatt?!

Mikor volt utoljára ilyen?! ;]

(#46944) nyunyu
Háttérvilágjtáshoz pl. ott vannak a Cool jazz PBT doubleshot szettek, FR, DE, UK, NOR. FI is van, valahogy 20-30 dodó körül.
Olyasmi, mint ami gyárilag volt a billentyűzetemen, szóval teljesen vállalhatónak tűnik az is.
Meg ott a színes doubleshot készlet is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#46948) ElGatto válasza ElGatto (#46893) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Hi,

A következő kettő között van nagy érdemi különbség nagyjából most egy árban vannak?
GENIUS SCORPION K9 vs GENIUS Scorpion K20
Ez lenne használva lapos és ps4 - en mi róluk a vélemény?A Genius az régebben nem volt rossz nem? :)

Köszi

(#46949) starius


starius
tag

Sziasztok! Low budget mechanikus billentyűzetet keresek játékra, eddig a Spirit of Gamer K500 a kiszemelt, de sajnos most sehol sincs készleten. 10-15k körül van esetleg best buy, vagy igazából mindegy melyiket veszem?

(#46950) gaben22 válasza pengwin (#46947) üzenetére


gaben22
senior tag

Jogos, bár én annyira régen nem követem az oldalt, viszont pár hónapja postával kb. $42-$42.5-re jött ki egy Ducky Horizon PBT Doubleshot Keycap Set (108 keys), úgyhogy ha más nem, legalább ez befért :), mondjuk lehet nem volt akkora vétel. Viszont so86 úgy értetem nem akar komplett cserét, lehet ebbe az összegbe pár Artisan keycap belefér (viccet félretéve talán találna pár kedvére való keycapet).

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.