Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) szecskkaa


szecskkaa
csendes tag

Sziasztok!

Soha nem volt még mechanikus billentyűzetem, így gondoltam kipróbálnám milyen.
Ár: max. 30k
Felhasználás: programozás
Típus: mchanikus
Kiosztás: Magyar + Numpad nélkül
Extra: Világítás + csuklótáasz nem hátrány, de nem is kötelező

Van ilyen áron a fenti paramétereknek megfelelő billentyűzet?

Eddig ezeket néztem:
* REDRAGON Kumara RGB
* REDRAGON Kumara 2
* HAMA uRage Exodus 760TKL
* HAMA uRage M3chanical Exodus 860TKL

(#87002) Mephike


Mephike
senior tag

Kint van a Keychron Q1 Max. (BT+2,4Ghz)

(#87003) Komplikato válasza szecskkaa (#87001) üzenetére


Komplikato
veterán

Mondjuk az Exodus 760-as az ilyen 65%-os, a Kumara igazi TKL és abban cseréhetőek a switchek..

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#87004) Synthwave válasza szecskkaa (#87001) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább tegyél még hozzá egy ~6 pénzt, és mondjuk egy Keychron V2. UK ISO, de a gombokra ugyanaz igaz, mint amit egy bekezdéssel lejjebb írtam. Ettől függetlenül lehet hozzá szereni kifejezetten magyar karakteres kupakokat is.

Vagy tőle kérdezd meg, hogy van-e még neki Ducky One 3 SF-je vagy TKL-e, és ha igen, akkor milyen színben, illetve kapcsolóval. DE ISO, de a gombok elrendezése és formája ugyanaz, mint a magyarnál, és legalább rendes, kettős fröccsöntésű PBT-ből vannak a billentyűsapkák, nem lézerrel gravírozott ABS-ből. Feltételezem, ha programozó vagy, akkor használat közben nem kell a gombokkal szemezned.

Szerintem. Mindenesetre ezek kategóriákkal komolyabbak azoknál, mint amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87005) Domonkos válasza 0xmilan (#86935) üzenetére


Domonkos
Ármester

hehehehehehehehe :D

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#87006) Dr. Akula válasza Domonkos (#87005) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mi ez, 2 gyömbér? :D

(#87007) Mr.Csizmás válasza 0xmilan (#86935) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lol, alice-n pont így szöcskézek most, bezzeg a 60% meg sima ansin megy a pókozás :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87008) dqdb válasza Domonkos (#87005) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
utolsó bekezdés

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87009) knoxhu válasza Throme (#86999) üzenetére


knoxhu
senior tag

pont ott jön ki a 70k :)

(#87010) PROTRON válasza dqdb (#87008) üzenetére


PROTRON
addikt

Sose szerettem touchpadet, mondjuk a pöcök egeret mégkevésbé, bár melóban néha jól jönne hogy ne kelljen egeret vinni vonatozáshoz. Tudom vegyem meg HA-ról azt a lenovo USB-s pöcök egeres billzetet, időnként jó árban van, csak ugye az nem mecha...meg nincs rajta numpad...meg nem programozható.

Nekem egyébként baromira nem kényelmes a jobb hüvelykujjat spacehez használni akkor amikor egyenes háttal ülök, mert túl alacsonyan van a bill tálca és ki kell csavarnom hozzá a kezemet, de a bal kézzel kezeléshez is kissé...
Ha hátradőlök telesen, akkor más a helyzet, ez a "South park WoW póz", amiben a leggyorsabban tudok gépelni, tegnap néztem hogy a low profileal a korábbi max 76 wpm-ről már sikerült felmennem 82-re, pedig a szélessége miatt ez még messze nem optimális.

Szóval ja, ha épp egyenes háttal ülök, még ha háttámla is van, akkor is sokkal kényelmesebb a valamivel gyorsabb gépeléshez ha időnként jobb mutató ujjal spacelek...pl amikor nyomok egy "q"-t, mire a bal kezem kvázi "elindul" a másik irányba, a jobb mutató ujjal már lenyomtam a space-t...mert ugye ki van csavarva a kezem kissé és így nem tudok egyszerre 2 ellentétes ujjal ellentétes irányba kifejteni...

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#87011) 0xmilan válasza Domonkos (#87005) üzenetére


0xmilan
addikt

Az Eltartott Kisujj Szindromarol anno novellat is irtam, szoval mar semmi nem lep, de azert az ilyen kepekre mar-mar elkelne a NSFW / spoiler tag. 🫣 Az illeto konkretan bemutat a bal kezevel. :D

Amugy igaza van a Hodnak, nem illik gunyolodni. Lehet, hogy fizikai (vagy mentalis) fogyatekossag miatt nem tudnak gepelni.

(#87012) dqdb válasza 0xmilan (#87011) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az a bekezdés konkrétan róla szólt. De attól, hogy szinte fizikai fájdalom nézni, ahogyan gépel (nálam a derékszögben álló bal hüvelykujj okoz rövidzárlatot), még az egyik legjobb hangtesztek terén, és szakértelem terén is. Szerintem sokkal jobb egy gépelni pocsékul tudó streamer, mint az, akinek tíz ujjal gépelve fogalma sincsen a dolgokról, és ez utóbbiból bőven akad.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87013) fuximaxi válasza knoxhu (#87009) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ne vegyél 70k-ért, drágábban is lehet. :C

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#87014) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ismeri valaki a Razer Ornata V3 X Gaming?
Valamire jó lehet? 🫣

(#87015) dqdb válasza ANDROID??? (#87014) üzenetére


dqdb
nagyúr

Billegő asztalt kitámasztani talán igen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87016) Mr.Csizmás válasza ANDROID??? (#87014) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eladni a razer hívőknek, és venni rendes anyagot belőle. (profit)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87017) ANDROID??? válasza Mr.Csizmás (#87016) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor marad a white shark. :DD

(#87018) PROTRON válasza ANDROID??? (#87014) üzenetére


PROTRON
addikt

Nem is értettem amikor ez megjelent...az Ornata-t egy tök jó hybrid megoldásnak tartom, erre beleraknak a szériába egy full membránost? Miért nem kapott saját nevet?

Trollon:
#87012dqdb
De hét azért kell derékszögben tartani azt a hüvelykujjat, hogy legyen hely a másik kéz mutató ujjával spacelni...Te nem így szoktad? shame....shame....shame...

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#87019) Synthwave válasza ANDROID??? (#87014) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Razernek egy olyan billentyűzete van, amit akár használnék is (bár most már nem :D); a BlackWidow V4 75%.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87020) Ereshkigal válasza Mephike (#87002) üzenetére


Ereshkigal
őstag

+ USB. :DDD
Q Pro 10 dollár előnnyel szerintem nem lesz vonzó ajánlat.

(#87021) PROTRON válasza Synthwave (#87019) üzenetére


PROTRON
addikt

jaja az aksis V3-mat majdnem sikerült szereznem használt piacról, csak az eladó nagyon inkorrekt módon miután megegyeztünk hogy hova utazom el a cuccért, felrakta ismét a hirdetést, 2 k huffal drágábban és eladta másnak + szállítási költségért...

Persze ennek is rossz oldalon vannak a görgői, de jaja ez ugye a K6-om előtt érdekelt...meg mert van másik razer termékem...

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#87022) nyunyu válasza PROTRON (#87018) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem is értettem amikor ez megjelent...az Ornata-t egy tök jó hybrid megoldásnak tartom, erre beleraknak a szériába egy full membránost? Miért nem kapott saját nevet?

Eddig is membrános volt az Ornata széria, csak a kupakok felfüggesztéséhez tettek egy-egy fém fület, hogy kattogjon, mintha mechanikus lenne. (ami aztán idővel elkopott, és inkonzisztensé vált az egyes gombok hangja)

Ennél az a nagy újitás, hogy kihagyták a fém füleket, aztán máris silentnek marketingelik.

Persze a rendes mechanikusokkal vetekedő árcímkét meghagyták.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#87023) Mr.Csizmás válasza Synthwave (#87019) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy Razert egyszer vettem én is, de PH-s régi ismerősnél kötött ki árában, boldog karácsonya lett azévben :D (RZ03-02640800-R3M1)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87024) t256


t256
őstag

Sziasztok,

Keycap-et honnan érdemes rendelni? ANSI-t keresek, fehéret vagy beige-t. 60%-os billentyűzethez. 40-50$ körül költenék rá.

KPRepublic-nál nézegetem, egész szimpatikusak. Némelyik set tartalmaz lépcsős Caps lockot, sőt lépcsős CTRL-t is.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#87025) Synthwave válasza PROTRON (#87021) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na de a V3 az nagyon nem V4. :))

A V4 kb. ROG Azoth szint, csak kijelző nélkül.

A parasztot meg remélem, jelentetted. Vagy megoszthatod nyugodtan a nevét, legalább tudjuk, hogy kivel nem kell bizniszelni. Legalábbis én olyannal biztos nem tenném, akinek ~4000 forintot ér a becsülete.

A nagy VGA-láz idején, mikor felraktam a GTX 1080 Ti-omat 2 kilóért, a hirdetés aktiválása után két perccel (nem túlzás) már három privát jött, a tizedik percre meg ötre dagadt az érdeklődők száma. Az első kapta meg a kiírt áron, pedig az egyik arc ráígért egy 20-ast, csak az övé legyen. De nein, az adott szó kötelez az üzletben, és ezt mástól is elvárom.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87026) Synthwave válasza t256 (#87024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak sanszos, hogy a lépcsősöknél nem középen lesz a szár. Legalábbis nálam a Shenpónál el volt tolva balra, így azt — nagy bánatomra — nem tudtam felrakni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87027) dqdb válasza t256 (#87024) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
Jelenleg a JC Studio/Leek Bros nyújtja a legjobb minőséget olcsón (ha valaki másnak megtetszene, akkor figyelem, az ISO támogatás nem teljes)

Utána XMI jönne, de azt AliExpressen nem látok.

[link]
Majd a Shenpo, ez kicsit gyengébb dyesub minőségben.

A KPRepublicot felejtsd el, a dyesub minősége közelében nincsen a fenti hármasnak.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87028) dqdb válasza Synthwave (#87026) üzenetére


dqdb
nagyúr

A Shenpóé a normális és elterjedt megoldás, az értelmes nyákok támogatják mindkét kapcsolópozíciót. A lépcsős és mégis középre helyezett stemet csak akkor lehet stabilra megcsinálni, ha a lépcső kisebb, különben a stem a lépcsőre esne (létezik ilyen is, de ritkaság).

Igen, ilyenkor jön jól, ha nem teljesen fix a kiosztás, hanem a felhasználó a saját igényeihez tudja szabni. Vagy úgy, hogy oda forrasztja be a kapcsolót, ahová kell neki, vagy úgy, hogy a hotswap nyák mindkettőt támogatja. Nem véletlenül hozzuk fel ezt a Keychron ellen rendszeresen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87029) nyunyu válasza Synthwave (#87026) üzenetére


nyunyu
félisten

Cherry billzeteken 1/4U-val odébb volt a Caps kapcsolója, mint a teli kupakosakon:

Lépcsős kupak erre való.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#87030) Synthwave válasza nyunyu (#87029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kár, hogy nem szabvány. Tetszik ez a lépcsős dizájn.

Viszont akkor nem írtam hülyeséget; erősen valószínű, hogy nem középen lesz a száruk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87031) Ispy válasza nyunyu (#87029) üzenetére


Ispy
veterán

Ennek a lépcsős caps locknak egyébként mi a funkciója?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#87032) Domonkos válasza Ispy (#87031) üzenetére


Domonkos
Ármester

Hogy nehezebben erd el. :K

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#87033) nyunyu válasza Ispy (#87031) üzenetére


nyunyu
félisten

Nehezebben nyomod meg véletlenül, mint a teli kupakosat.

WASD-ot keresve notóriusan beleakad az ujjam a teli Caps élébe.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#87034) micafighter válasza Synthwave (#87030) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha szereted a lépcsős kupakokat: [link] :))itt ráadásul a stem is közepén marad :) Sajnos nem jutott eszembe, hogy Taobaon megkeressem, a kb 100 EUR-t meg amennyiért Candykeysnél ment, kicsit sajnáltam érte.

[ Szerkesztve ]

(#87035) dqdb válasza micafighter (#87034) üzenetére


dqdb
nagyúr

Kivéve az ISO Enterét, aminek elrontotta a Hammer az öntőformáját és 0.125u-val balrább van, mint kellene :DDD

Most szállítják/szállítanák a készleteket a vendoroknak, a Dropnál bukott ki, hogy itt mind a gyártó, mind a Drop, mint vendor QC terén eléggé lebőgött, mert egyikük sem próbálta meg feltenni billentyűzetre, ami egy vadonatúj profilnál finoman szólva is gáz.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87036) micafighter válasza dqdb (#87035) üzenetére


micafighter
nagyúr

Upsz :DDD Nem gond, ISO enter úcccse' kell :DDD Amúgy remélem jön még majd tőlük ebből a profilbol valami hasonló szín/dizájn (javított ISO enterrel :DDD ) Taobaos akciós áron szívesen lecsapnék rá :) A fordított feliratos megoldásuk is nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#87037) Synthwave válasza micafighter (#87034) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi, de most egyelőre pihi van ilyen téren. A fontért amúgy annyira nem vagyok oda.

A lépcsős elég csak a CapsLockra; Doomban a 'turn left' és 'turn right' bindot a controlra, meg az altra raktam, és a WA/WD/SA/SD + jobb klikk ('strafe on') mellé — a kívánt iránynak megfelelően — ezeket nyomom, mikor SR50-zni akarok, oda meg kell a teli kupak, csakúgy, mint a shifthez (walk).

A CapsLockon a map/demo restart van, és ezt néha nyomtam már meg véletlenül (volt, hogy naaagy örömömre :DDD), szóval a lépcsős kivitelnek itt gyakorlati haszna is lenne azon kívül, hogy tetszik. : >

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87038) Molydeus válasza micafighter (#86996) üzenetére


Molydeus
senior tag

Mi volt a baj a UHMknown-nal? Bocs, ha írtál már róla, akkor lemaradtam.
Kíváncsi voltam rá a stem miatt, de nekem az Ink annyira nem jött be a háznál, úgyhogy kihagytam végül.

M.

(#87039) Molydeus válasza dqdb (#86973) üzenetére


Molydeus
senior tag

Tetszik ez a forma, a körítés is, a 6.5°-os dőlés meg még inkább. Remélem megmaradnak ennél, ha majd eljutnak a 60%-ig.

M.

(#87040) Molydeus válasza PROTRON (#87010) üzenetére


Molydeus
senior tag

Vonatra egy trackball az egér helyett?

M.

(#87041) [Prolixus] válasza dqdb (#87000) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Húú, szerintem meg nagyon csecse. Középen az a süllyesztett bizé nekem kifejezetten tetszik, a NeoTKL-el szemben, ami szvsz oldalról is ronda, meg felülről is az a kis karika a jobb nyíl fölött elrontja (érted...egy TKL-t ami felülnézetből amúgy elég standard más szempontból, de azt a karikát nem tudom hova tenni. Legalább lenne középen vagy valami)

Ha lenne tri-mode ISO nyák, és ha nem úgy lennék már lasan hogy "minek megvenni, lesz fél év múlva jobb", még lehet be is ruháznék rá. :D De tényleg nagyon szép TKL lett ez a Cycle8 szerintem, az alsó súlyok is parédésak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#87042) PROTRON válasza micafighter (#87034) üzenetére


PROTRON
addikt

Sőt, a mostani Logi G915 low profile-ba is belefért nekik a lépcsős caps lock...a többi persze nem, de azt legalább kialakították.

De most hogy rácsekkoltam, a K13-ban nem foglalkozott vele a Keychron, de még a +24 dodóért rendelt extra kupak szettnél sem... :(

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#87043) dqdb válasza micafighter (#87036) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
És a Drop support ismét hozta a formáját, ezért érdemes őket olyan messzire elkerülni, amilyen messzire csak lehet (tudom, MT3, de akkor is). KBDfans support amúgy ugyanez, csak pepitában.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#87044) PROTRON válasza dqdb (#87043) üzenetére


PROTRON
addikt

Ohh átlag LvL 1 "rázd le a hülyegyerek ügyfelet" support szint, 10-ből 9 helyen ezt tapasztalom, ki van adva a kézikönyvbe, hogy először az ügyfél hülye, aztán másodsorban az ügyfél hülye, aztán harmadsorban kérdezd meg a melletted az irodában üldögélő másik supportost, hogy az ügyfél hülye.
Amikor az 1000 ügyfélből összegyűlik 30 akik nem hagyják magukat, utána meg kérdezd meg mégegyszer a gyártást hogy milyen "szakmai bullshit" kifogással kell leráznod őket.
Ha ezután sem kopnak le és szakmailag is alá tudják támasztani, akkor várd meg amíg a főnök azt nem mondja hogy "húúúú gyerekek az elmúlt 2 hónapban szart értékesítettünk, de ez csak most derült ki, szal finoman váltsatok hangnemet"---jelzés meg nem érkezik. Addig viszont tagadni-tagadni-DAGADNI(mármint az ego).

Csak jól kell megfogalmazni az erre adott válasz levelet hogy feljebb jusson a dolog, lehetőség szerint belevonni a válaszlevél címzettbe nem csak az adott supportot, hanem a sales email-t, meg esetleg 1-2 nagyobb nemzetközi tech újság emailcímét is, a válasz levélbe meg beleírni hogy:
"
Nem fogadom el hogy hülyének néz Mr., amikor látványosan a Ti mérnökeitek el k...ták...itt van mellékelve, ez a Ti hibátok!
A levelembe belevettem címzettbe másokat is, csak hogy lássa kedves "ügyfelet le kell hülyézni" supportos, hogy maga az ügy milyen szinten lett rosszul kezelve.

Szívélyes válaszát várva,
aláírás.
"

:D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#87045) Synthwave válasza bajaki (#86977) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle megkérdezném, hogy van-e még Ducky One 3 Minije Cherry MX Silent Reddel, esetleg MX Speed Silverrel.

Ezen kívül marad boltból a két kategóriával gyengébb, csörgő-zörgő mecha vagy a még ócskább membrán.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87046) Synthwave válasza bajaki (#86977) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha esetleg sikerül bizniszelnetek, némi O-gyűrűvel (O-ring; filléres tétel) még tovább lehet halkítani picit. Ha emberünket nem készíti ki a némileg membránosabb feel, mehet a vastagabb + 40A keménységű, amúgy meg a vékonyabb, 70A-s. A bottom outot is felpuhítja picit.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87047) Mephike válasza dqdb (#87035) üzenetére


Mephike
senior tag

Az szép munka! :C
Biztos agyvérzést kapnék amikor teszem fel az Entert és nem megy fel.

(#87048) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Keychron QMK Q7 70% Gateron G Pro Hot-Swappable Brown Switch Mechanical, Blue - US - Gamer billentyűzet | Alza.hu

ALZAAKCIO20 kóddal 52k a "felbontott"
-------------------------
tegnap rendeltem egy Q2 barebone ansi-t, most nézem mindenhol elfogyott, vagy drága. kifut a KC outlet? :Y

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87049) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#87048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1: Keychron Kailh Switch Set 35pcs/Set Brown - Mechanikus kapcsoló | Alza.hu ebből egy szett 3200-ért megéri? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87050) dqdb válasza Mr.Csizmás (#87049) üzenetére


dqdb
nagyúr

3200 forint bruttó = 9,05 USD bruttó = 7,13 USD nettó = 20,3 cent/kapcsoló

Ez az ár nem rossz, de a kapcsoló maga eléggé rossz. Ha barna kellene, akkor Gateron G Pro 3.0-t vagy Cherryt vennék. Ha lineáris is jó, akkor a mostanában sokat emlegetett Gateron KS3X47 Prót 10-15%-kal drágábban.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.