Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) buherton válasza nyunyu (#42998) üzenetére


buherton
őstag

Európai szemmel fura az egész, de a legjobban az abc sorrendbe rakott billentyűk tetszenek. Szerintem maguk a japánok az elborultak :D .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#43002) Ringman válasza Domonkos (#42999) üzenetére


Ringman
nagyúr

érdekes, de nekem nem jött be a sok gomb (több mint 2) egyszerre nyomogatása - egyénfüggő ez is.
nekem max az xd75 jöhetne szóba, de még az is 1 sorral alacsonyabb a kelleténél :)

ergodoxot/split planckot (nemtom mi a neve, gyak. 2 numpad :) ) nem próbáltál még?

szerk:
irány a gherkin :)

[ Szerkesztve ]

(#43003) Domonkos válasza Ringman (#43002) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ergodoxot probaltam az egyik munkatarsam jovoltabol, de nem annyira jott be. Ami keycapekkel erkezik teljesen tonkreteszi az egesz erzetet. En konkretan azzal definialnam a tejfolosdoboz keycap fogalmat. Biztos lehet kapni hozza normalis szettet is, de az sem orvosolna a masik problemamat, hogy nekem egy picit kicsi. (bar lehet hogy csak az en ujjaim nem elegge hajlekonyak...) Foleg a huvelykujjnal levo billentyuk vannak tul kozel.

Ahogy a poker-nel is megfogadtam, hogy nekem kisebb billentyuzet biztosan nem kell, mert annak is pont kenyelmesen elerem az osszes billentyujet, hasonloan gondolom most ennel is. Szoval par ev mulva terjunk vissza ra :DDD

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43004) nyunyu válasza Domonkos (#43003) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom, minek bonyolítod:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43005) Ringman válasza nyunyu (#43004) üzenetére


Ringman
nagyúr

dehát ez nagy!

[ Szerkesztve ]

(#43006) Domonkos válasza Ringman (#43005) üzenetére


Domonkos
Ármester

osu!-hoz klassz lehet, bar nem tudom hogy mennyire lehet stabil.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43007) Skullwipe válasza Domonkos (#43006) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nagyon gyanítom hogy semminyire, ez csak mutató próba daraboknak jók, kell azért a nagyobb kiterjedés. Már volt róla szó, akkor nem mondtam, de totál használhatatlan lehet az ilyen ha csak nem építed magába az asztalba. A még fentebbi meg szükséges, hiszen nem elég csak I/O-t ütni, a parancsot le is kell futtatni, ahhoz meg szükség van egy returnra valamilyen formában.

[ Szerkesztve ]

(#43008) Domonkos válasza Skullwipe (#43007) üzenetére


Domonkos
Ármester

Bar biztos kenyelmesebb ha tobbfele inputod van, igazabol egyetlen szimbolum felhasznalasaval is el tudsz kodolni akarmilyen turing gepet. Bar azokhoz lehet hogy meg az 50M-es elettartam is keves :D

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43009) buherton válasza Ringman (#42997) üzenetére


buherton
őstag

Mennyire lehet számolni minőséggel és eredetiséggel a kínaiaknál? Eddig ódzkodtam, hogy onnan alkatrészekből rakjam össze.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#43010) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Na, örömmel látom, hogy valaki észrevette a térképen Magyarországot. Köszi a közreműködést. :))

Egyik kérdésem :
- [HU kit] - 15$
- [Mod kit] - 17$
- Ez idáig oké, de nincs space bar. [Ez] az egyetlen megoldás rá ? 15$ egyetlen space-ért kicsit meredek. Egyáltalán ez a base kitje a magyar szettnek, vagy egészen rossz helyen keresem, és nem is ezzel kéne keverni ?

A másik :
- Mennyire tartós ez a dye sub megoldás ? Szoktátok emlegetni, hogy általában az egy megbízható eljárás, de nem tudom, van-e eltérés egyik dye sub és másik dye sub között. Konkrétan ettől a szettől mire lehet számítani ? Nyugodtan be lehet rendelni, 5 év múlva se lesz rajta semmiféle kopás ?

Bónusz kérdés :
- CM Masterkeys PBT-vel nagyjából megegyező minőségű ISO TKL billentyűzet "alapot" kupakjaitól függetlenül (azt cserélem rajta) mennyiből lehet a lehető legolcsóbban megszerezni ? Masszív, nem nyekergő, nem zörgős, akár nem is feltétlenül Cherry-s billentyűzetre gondolok, nulla extrával (melóhelyre raknék össze egyet, napi 8 óra gépelésre), de lehetőleg brown switch-el.

[ Szerkesztve ]

(#43011) Domonkos válasza Zsiráfnyál (#43010) üzenetére


Domonkos
Ármester

Utobbira: A dye sub a double shot feliratozas utan a masodik legjobb/legtartosabb.
Lehet ezt is jol es rosszul is csinalni (delutan teszek fel kepeket), de a 20+ eves IBM-jeim koszonik, jol imegvannak vele.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43012) Ringman válasza Zsiráfnyál (#43010) üzenetére


Ringman
nagyúr

a base kitben van egy 6.25u space.

Egyáltalán ez a base kitje a magyar szettnek, vagy egészen rossz helyen keresem, és nem is ezzel kéne keverni ?
base kit is kell hozzá, meg mod kit és mod pro kit is, fentebb írtam is, 63.80$ ha nincs semmilyen kupakod (iso enterért + bal shiftért kell a mod pro kit)

dyesubbal 5 év alatt sem lesz gond

szerintem csak használtan lehet cm minőséget olcsóbban venni, mint a cm pbt, főleg 284huf-os dollár- és 328-as euroárfolyamnál.

kb 21+áfa a masterkeys L (masterkeys S is kb ugyanennyi szokott lenni), ez 74$ vagy 66€ ma.

[ Szerkesztve ]

(#43013) Zsiráfnyál válasza Ringman (#43012) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Szóval ha valami random kínait választanék hozzá alapnak, az nem csak kupakjában lenne tróger, hanem összeszerelés / anyaghasználat, stb... terén is érezhetően rosszabb lenne a CM-nél ?

A súlyt szoktam figyelni, mert ha az egyik billentyűzet 800 gramm, a másik meg 1500 (azonos méretben), akkor ott valami trükknek lennie kell. :D De akkor nem is érdemes egyáltalán no name-ek között nézelődni, nem fogom ugyanazt a szintet ott megtalálni ?

A base kitben én nem látok modifiert, de lehet, hogy csak én nézek valamit rosszul (vagy rossz a kép ?). Sőt, Esc-et sem látok a modifier-ben. Nincs ennek a szettnek valahol egy teljes verziója ?

[ Szerkesztve ]

(#43014) dqdb


dqdb
nagyúr

Erről hallott már valaki? Lehetőleg rosszat :DDD

Jó lenne egy XDA készlet is 100%-nál kisebb billentyűzetre, de remélem, hogy valaki lebeszél róla :D A falvastagságától nem vagyok elragadtatva, de a négy sarokban van extra merevítés. A typeface magam sem tudom, hogy miért, de bejön. Árban a hosszadalmas nem kell, nem kell, na jól van, jöjjön, de tudom, hogy hülye vagyok után a még éppen belefér/egyszer élünk kategória (121 dollárra jön ki a 100%-os UK ISO layout szállítási költség és áfa nélkül).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43015) Mr.Csizmás válasza dqdb (#43014) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért a futhark (ógermán rúna) jóféle :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43016) Skullwipe válasza Ringman (#43012) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Base ($15.30) + Modifier($16.70) + Mod PRO ($16.70) + International-HU ($15.10) = ISO TKL ($63.80)

Base:
Esc
E, R, T, I, O, P
A, H, J, M
6.25u Space

Modifier:
F1-F12, Prl Sc, Scroll Lock, Pause, Instert, Delete, Home, End, PgUp, PgDown, Up-Down-L-R Arrow
Backspace
RShift
Tab, CapsLock
Crtl, Win, Alt, RAlt, RWin, Menu, RCtrl

Mod PRO:
ISO Enter,
1.25u Shift

International HU:
Nem kell a NumPad ", Del" TKL-hez.

(#43017) nyunyu válasza dqdb (#43014) üzenetére


nyunyu
félisten

A typeface magam sem tudom, hogy miért, de bejön.

XDA Canvas feliratozésa ránézésre Univers 57 fontnak tűnik, aminek a dőlt verzióját használta az Alu éra előtti billzetein az Apple.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43018) Ringman válasza dqdb (#43014) üzenetére


Ringman
nagyúr

pixalan használ(t) xda profilt, vsz ugyanaz van dyesubolva.

(#43019) dqdb válasza nyunyu (#43017) üzenetére


dqdb
nagyúr

"The Alphas kit will be manufactured with the custom typeface inspired by Univers, Mongoose, Kizo, etc."
Majdnem :)

Ez tetszik, a dőlt változat nagyon nem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43020) nyunyu válasza Zsiráfnyál (#43010) üzenetére


nyunyu
félisten

Felső kettő dyesub:
- EnjoyPBT
- huszonsok éves "Cherry" (BSP gyártotta anno ezeket, mivel Cherrynek csak DShez voltak eszközei)
Alsó kettő meg korabeli Cherry DS.

Ugyan EnjoyPBTt az egyik legjobb mai dyesubolónak tartják, de lényegesen életlenebb, elmosódottabb a feliratozása, mint a BSPnek, annak ellenére, hogy a Gateron kupak, amit feliratoznak finomabb textúrájú, nem olyan érdes, mint a BSP kupakja.
(BSPt tavalyelőtt kérdeztem a magyar kupakról, de nincs ISO öntőformájuk, meg pár éve abbahagyták a dyesub feliratozást :( )

Kérdés, hogy a kínaiak mennyire szépen/pontosan dolgoznak, meg eleve milyen alatta a kupak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43021) Zsiráfnyál válasza Skullwipe (#43016) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Most ezek vagy nagyon okosak, és direkt ilyen, hogy 4 szettet vetessenek meg 1 helyett a vásárlóval, vagy nagyon nem gondolták ezt végig. :(

Tényleg nincs ennek egy teljes ISO full, vagy TKL szettje, csak ilyen kis kitek, amiket akárhogy sakkozol össze, egy-egy kupak mindig kimarad ?

(#43022) dni


dni
őstag

Sziasztok,

melóhelyemre keresnék ISO, magyar kiosztású TKL billentyűzetet. Nincs semmilyen extra igényem, ne legyen világítós csiri-csáré, nem kell, hogy mechanikus legyen, jó nekem a membrános is, de leehtőleg ne legyen nagyon gagyi. Milyen lehetőségek vannak véleményetek szerint?

Válaszotokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#43023) Domonkos válasza dni (#43022) üzenetére


Domonkos
Ármester

lenovo preferred pro, esetleg logitech k120 ha nem kell napi tobb orat hasznalni.
Ha van 10k-nal egy kicsit nagyobb kereted ra, akkor meg valami olcso kinai mecha.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43024) Crabface válasza Domonkos (#43023) üzenetére


Crabface
senior tag

Ebből melyik a TKL? :D

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#43025) Mr.Csizmás válasza dni (#43022) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

#986, habár magyar tkl elég impossibru, német iso tkl-el beljebb vagy, darabra és helyileg megvan minden karakter: [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43026) Domonkos válasza Crabface (#43024) üzenetére


Domonkos
Ármester

hopp. Efelett teljesen atsiklottam.
Mondjuk az olcsobb mechak nagy resze TKL...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43027) Ringman válasza Mr.Csizmás (#43025) üzenetére


Ringman
nagyúr

elvileg már nem. - csak ~18k-t nem fog sok mindenki kiadni egy zacskó műanyagért.

a tegnapelőtt rendelt csomagra tegnap már azt hazudták hogy elindították.

szerk:
van gskill KM 780 RGB Mechanical Gam Brown Portug 76€-ért
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43028) Skullwipe válasza Zsiráfnyál (#43021) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ez sajnos valószínűleg direkt ilyen, mivel mindig megy a nyavalygás, hogy jaj de nem éri meg az ISO kiosztás. De mostani időkben ez már tényleg nem rossz vétel, lazán kibírja nagyobb szétfolyás nélkül, jó valószínűség szerint 20-30 évig folytonos használat mellett is, kopni meg ugye a PBT nem szokott hogy fényesedjen, bár maga a rücskösség az megint egy jó kérdés, ha ilyen részletek számítanak. Fakulás éppen azért lehetséges, de a lézeres azért ennél jóval rondább és fakóbb, ugye az tűéles a lézeres, a felületbe égetik szóval benyomosodik, á... az nem is szép, fakó, nem köszi, inkább akkor egy ilyen műanyaggal együtt égetett festés. Bár 18k az tényleg nem kevés, esetleg majd később ha erősödik a forint érdemes újra átgondolni, de nem gondolnám hogy ennyit nem érhetne meg, nekünk nem sok választásunk van úgy se. Legalább nyitottak felénk, azonnal a megkeresésre, ami önmagában is elképesztő. Pedig mennyit írogatott nyunyu ez ügyben anno.

[ Szerkesztve ]

(#43029) Mr.Csizmás válasza Ringman (#43027) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cikkszám alapján németchen mx brown: GK-KCL1C3-KM780S10DE

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43030) powerwade válasza Domonkos (#42999) üzenetére


powerwade
senior tag

Hát köszi... miattam most úgy másfél napja nézem a 40% billentyűzeteket, ismerkedem a szóba jöhető pcb-kkel... vajon NIU mini vagy JJ40 -t szerezzem be? :) A JJ40 mezei steel plateje nagyon bejön. A melóhelyen meg órák óta "próbálgatom", hogy a különböző layerekkel vajon mennyire lesz probléma a különböző nem alfa/numerikus jelek bevitele (linux konzolok és vicces jelszavak :) )

(#43031) Ringman válasza Skullwipe (#43028) üzenetére


Ringman
nagyúr

esetleg majd később ha erősödik a forint érdemes újra átgondolni

:DDD

(#43032) Ringman válasza Mr.Csizmás (#43029) üzenetére


Ringman
nagyúr

ennyit szerintem megér, akinek kell a sok makrogomb, meg az fényáradat.

(#43033) Mr.Csizmás válasza Ringman (#43032) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

nekem is bejött, csak kicsi az asztal...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43034) nyunyu válasza Ringman (#43027) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha azt veszed, hogy egy nem túl tartós feliratozásúnak mondott Max vagy WASD tejfölösdoboz is 60-70$-ra jön ki szállítással együtt, akkor nem drága a mostani kínai.

Előző, nemszeretem kínaiaknál ugye 27-28k lett volna egy éve a 108gombos ISO-HU kupakszett (TKL talán 3-4k-val olcsóbb?), ami kizárólag szabvány alsó soros billzetekre lett volna húzható, se WKL, se Cherry Caps, se 1800/75/96% támogatás, egzotikusabbakról nem is beszélve.

Ha meg háttérvilágítós ISO mechára kell magyar kupakszett, akkor még mindig a CM MKL Combo a legolcsóbb opció 18-20k körül: eladod belőle az egeret párezerért, kupakszett alatti mecha imitátumot meg kidobod.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43035) Domonkos válasza powerwade (#43030) üzenetére


Domonkos
Ármester

Szerintem a pcb edesmindegy, ha megvannak rajta a lyukak a tervezett kiosztashoz es mindketto tamogatja legalabb a tmk vagy qmk egyiket - ugy tudom hogy igen.
Ami sokkal fontosabb, az az acel (es nem alu) plate valamint a fem haz. Ilyen konfigban sokkal masszivabbnak erzodik, mint akarmelyik IBM billentyuzetem. Nagyon klassz. :)
Jelszobeirassal nekem is meggyulik a bajom. Bar nem tudom hogy ez az ortolinearitas miatt van-e inkabb...

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43036) nyunyu válasza Domonkos (#43035) üzenetére


nyunyu
félisten

Huszonnyolcadik layerváltó+P nem lenne egyszerűbb a leggyakrabban használt jelszavadnak?

Mondjuk én a júzerneveimmel vagyok bajban, mert ahány rendszer, annyiféleképpen képezték a nevemből, de legalább a hozzájuk tartozó jelszavakat egységesítettem.

Persze az nem segít azon, hogy nincs minden rendszerhez megfelelő jogosultságom, amivel dolgoznom kéne, így kollégák júzereit is muszáj használni...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43037) dqdb válasza Domonkos (#43035) üzenetére


dqdb
nagyúr

Jelszobeirassal nekem is meggyulik a bajom. Bar nem tudom hogy ez az ortolinearitas miatt van-e inkabb...
Valami lehetetlen kombinációval elérhető layerre tedd rá a jelszavaidat egyben vagy darabokra vágva makróként :) Korábban már felmerült bennem az a gondolat, ha sikerül túllépni a lustaságomon és összeszerelem a GH60-at, akkor megnézem, mennyi szabad ROM áll rendelkezésre, bele tudok-e tolni valamilyen diceware szótárat és mellé működést az egyik rétegbe.

nyunyu: eladod belőle az egeret párezerért, kupakszett alatti mecha imitátumot meg kidobod.
Jó lesz az a gyári kupakkészlet tartójának :)

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43038) Mr.Csizmás válasza dqdb (#43037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ehh, mióta Domonkos beszélt róla, azóta birizgál engem is az ortho téma :D

(#43039) nyunyu olcsóbb, mint hobbiautózni :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43039) nyunyu


nyunyu
félisten

Mecha billzet hobbi csak pénztárca függvénye.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43040) powerwade válasza Mr.Csizmás (#43038) üzenetére


powerwade
senior tag

Mert ő egy tudatalatti influencer és mi meg birkák vagyunk :)

nyunyu: hiába a vastag buxa és a végtelen mennyiségű pénz ami a rendelkezésemre áll, mégis megtudok szabni egy határt, ami felett a hobbi már "hülyeséggé" alakul amire nem szabad költeni :)

[ Szerkesztve ]

(#43041) Domonkos válasza nyunyu (#43039) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nalam ez a billentyuzetes tema a fotozast valtotta - biztosra mondom, hogy ez joval olcsobb. :K

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43042) PixAlan válasza dqdb (#43014) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Ahogy Ringman mondta, én használtam/ok XDA-t, ezt a profilt összesen egy helyen gyártják, szóval az összes ugyan olyan a színen meg feliratozáson kívül

Formára minimálisan magasabb, mint a DSA, nagyon széles a felülete így gyakran súrolja az ujjad a környező kupakokat ha nem teljesen pontosan középen nyomod le. A felülete kifejezetten érdes, ez kicsit fura elsőre de nekem bejött.

A falvastagság egy milis, szóval elég vékony, viszont egyenesek a falai, nem horpadnak be mint egyes olcsóbb alis szetteknél. Minőségre nincs panaszom, nekem eddig mindegyik kupakom hibátlan volt(bár ezek blankek), a stemek kicsit szorosak de nem vészes.

(#43043) dqdb válasza PixAlan (#43042) üzenetére


dqdb
nagyúr

Köszi a leírást, ebből sajnos vásárlás lesz.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43044) Domonkos válasza Domonkos (#42999) üzenetére


Domonkos
Ármester

Szoval akkor a kepek:
A planck pici (vs F122)

apro (vs Model M)

paranyi (vs poker 2)

ennyire:

meg a modern kompakt billentyuzetekhez kepest is az (vs i200)

tovabba lapos is:

mondjuk csak a mechakhoz kepest...

de vannak aranyos labai:

meg usb kivagata a haznak. Ezen a kepen latszik, hogy mennyire vastag a haz:

A layout-ot egyebkent teljesen onkenyesen valasztottam. Mivel nem hiszem hogy valaha akarki ilyen keycapeket kezdjen el gyartani, igy teljesen elszoktam attol, hogy erdekeljen, hogy mi van a kupakok tetejere festve. Ezek pl egy grab bag-bol vannak.

es meztelenul:

Az OG cherry kupakokkal is jol nez ki:

szexi:

No meg az irdalmatlan puha tokjaban (RIP alpakka)

Igy a masodik nap vegere sem csokkent a szimpatiam a billentyuzettel kapcsolatba. Tovabbadni mar tuti nem fogok rajta. Lassan a gepeles is a megszokott sebesseggel fog menni - ma mar felulrol suroltam a 80wpm-et ezzel is.

Ugyan draga, de ennel nem nagyon lesz jobb. Ajanlott.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43045) Crabface


Crabface
senior tag

Az a tokba bújó plank az elég rejsz... ;]

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#43046) nyunyu


nyunyu
félisten

Szegény 0312 :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43047) Domonkos válasza Domonkos (#43044) üzenetére


Domonkos
Ármester

Amugy igen poenosnak talalom, hogy mechanikus billentyuzetet mindig ugy vesz az ember, hogy "na most ez majd 2-3-szor tovabb fogja birni/tovabb fogom hasznalni, mint az elozo nem mecha billentyuzetet"; de a sajat kepeimet visszanezve pont nem ez a helyzet. Noha nem mintha az elettartamukkal ne lenne minden rendben...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43048) ribizly válasza Domonkos (#43044) üzenetére


ribizly
veterán

Érdekes koncepció. Gratula hozzá és szolgálja ki az igényeidet jó sokáig!:C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#43049) Domonkos válasza ribizly (#43048) üzenetére


Domonkos
Ármester

Koszi! :B

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#43050) PixAlan válasza Domonkos (#43047) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Szerintem minden hobbiba ragadt emberre azért jut egy pár, aki tényleg egy billentyűzetet vesz és azt használja utána sokáig, de ha valaki rendszeresen látogatja a kapcsolatos fórumokat akkor nehéz zárva tartani a pénztárcát :B

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.