Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) Zsiráfnyál válasza Ringman (#38990) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Ja, pont az ilyesmik miatt kérdezem, mert látok ilyen kriminálisan olcsó budget mechanikus billentyűzeteket, csak épp mindegyik ANSI (us).

A 2kro viszont mondjuk tényleg gáz. Meg kell akkor mégis válogatni ezeket valamennyire.

(#39002) Domonkos válasza Zsiráfnyál (#39001) üzenetére


Domonkos
Ármester

Igen. Itt az ar jelentos reszet a valogatas es utanajaras teszi ki. Ugyanugy ahogy egy valamire valo keycap szettnel is. Igaz, nyunyu? :D
A vegen a penz atutalasa mar csak a tiszteletkor. :DDD

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#39003) powerwade válasza Pityu. (#38996) üzenetére


powerwade
senior tag

Habár nem tőlem kérdezted, Aliexpressen így néz ki a dolog:

- szállítási költség: többnyire ingyen van, de ha mégsem akkor azt jelzik
- garancia: ez érdekesen van megoldva... néhol bemondásra elfogadják hogy "szar" a cucc és visszatérítik az árát vagy küldenek újat, valaki kér videó/kép bizonyítékot és azután refund/resend. Van aki azt mondja, hogy küldd neki vissza, megnézik, megjavitják stb... de ez többnyire bukó, mert egyszerűen nem éri meg senkinek se időben, se pénzben. És persze van aki azt mondja, hogy nem cserél, nem küld újat, nem adja vissza a pénzt. Azt "fel kell" nyomja az Aliexpressnél (dispute)
- fizetés: alipay fizetőrendszer amibe beregisztrálod a bankkártyádat.

(#39004) nyunyu válasza Domonkos (#39002) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem merem felszorozni a mostani programozói órabéremmel, hogy az utóbbi években hány órát baltáztam el mecha billzet ügyben itt, vakerán, ebayen, alin, amazonon, MDn, DTn, GHn, /r/mk-n, KLEvel, különböző gyártókat, webshopokat emailben nyaggatva.
Szerintem bőven milla fölött lenne, de inkább fél évnyi fizetésem.

De ha a ténylegesen zsebemből kivett összegeket számolnám össze, az is hatjegyű lenne, és nem egyessel kezdődne...

(Tegnap nagyon viszketett a tenyerem, hogy megrendeljem ezt, de valahogy sikerült ellenállnom a kísértésnek :DDD
Pedig alapjáraton utálom a sötét billzeteket.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39005) nyunyu válasza Skullwipe (#39000) üzenetére


nyunyu
félisten

A TKL szokható, de a grey - + * enter, nagyon hiányzik, ezt mivel szoktátok pótolni? Van valami jó ahk megoldás hogy ez is elérhető legyen? Nem tudom mit kéne helyette belőni.

Sima gépeléshez megtanultam a rendes helyüket (kötőjel, Shift-3, AltGr-kötőjel, Shift-6), így már csak Total Commander alól hiányoznak az extra funkcióik.

De mivel a TCt főleg az itthoni gépemen használom, aminek a billzetén van numpad, így ez nem okoz számomra akkora problémát.

[szerk:]TCben amúgy konfigurálhatóak a hotkeyek, valamikor a TKLes próbálkozásom idején Alt-F8-ra tettem a Num+ kijelölő funkcióját, hogy gyorsan lehessen sok fájlt kicsomagolni.
(Alt-F8 kijelöl, Enter, Alt-F9 kicsomagol)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39006) dqdb válasza Skullwipe (#39000) üzenetére


dqdb
nagyúr

a grey - + * enter, nagyon hiányzik, ezt mivel szoktátok pótolni?ˇ
Az Enter adott volt, a többit AHK-val varázsoltam rá a laptop billentyűzetére, mert a Lenovo szerint ezekre egy ThinkPaden nincsen szükség.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#39007) Skullwipe válasza nyunyu (#39005) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Elfelejtettem oda írni, hogy TC-ben kéne pótolni valahogy. Nagyon rossz ebből a szempontból a hiánya, sokszor használgatom itt-ott.

(#39008) nyunyu válasza Skullwipe (#39007) üzenetére


nyunyu
félisten

Mittudomén, billzet firmwareben Fn layerre ráprogramozod őket? :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39009) Skullwipe válasza nyunyu (#39008) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Már tudom, hogy nem lehetséges a gyárit átírni, így értem a célzást. Akkor még is csak teljes kiosztás kell.

(#39010) Ringman válasza Skullwipe (#39007) üzenetére


Ringman
nagyúr

sharpkeysben lehet numpados karakterek beállítani, pl altgr+ szabad karakterekre:
o,p,r,t,z,h ami szabad azt hiszem.

(#39011) langerius válasza langerius (#38963) üzenetére


langerius
csendes tag

Sziasztok, végülis Logitech G413 Silver lett! Reméljük beválik!

(#39012) nak0n


nak0n
aktív tag

Üdv! Mivel lehet kiszedni mechanikus billentyűzetből a billentyűket? Egy fnatic rush pro az első mechanikusom, és nem szeretném tönkrevágni azzal, hogy nekiesek erővel. Gondolom tisztítanom kellene, mert egy éves kb, és egyre többször nem reagál elsőre egy-két gomb.

(#39013) Domonkos válasza nak0n (#39012) üzenetére


Domonkos
Ármester

Mit ertesz billentyu alatt? Kapcsolot vagy kupakot?

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#39014) panatha


panatha
csendes tag

Sziasztok,

létezik olyan vezeték nélküli billentyűzet ami nem mechanikus és játékra is alkalmas?

(#39015) nak0n válasza Domonkos (#39013) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ki szeretném tisztítani a billentyűzetet, és azt szeretném leszedni, amit le kell, gondolom csak a kupakokat. Az eddigi 2 ezer forintos membránosnál nem voltam ilyen gondban, lekaptam a kupakot és kész.

(#39016) dugo_ válasza nak0n (#39015) üzenetére


dugo_
veterán

Keycap puller néven tudsz rendelni fillérekért:
[link] vagy [link]

A drótos jobb, akár otthon is tudsz hajtogatni gemkapocsból.

Ha nem érzékelnek a kapcsolók, azon a kupak levétele nem segít. És mivel plate mounted a bill, ezért ideális esetben az összeset ki kéne forrasztani, hogy cserélni tudd. A stemek mellett próbálj meg sűrített levegős spray-vel belefújni.

(#39017) ovits00


ovits00
csendes tag

Sziasztok!

Nyáron kerestem egy 60%-os billentyűzetet munkába hordozáshoz. Nagyon sokáig válogattam, mert a Poker-t túl drágának találtam. Sokáig nem tudtam dűlőre jutni. Végül úgy voltam vele, hogy lesz, ami lesz megrendelem. A nagy igyekezetben csak másnap vettem észre, hogy Limited Editiont rendeltem (mert az európai webshopokban szinte mindenütt csak ISO kiosztású volt, én pedig ANSI-t kerestem). Röpke 5-6 hónap után meg is jött.

Eddig -gumiharangos billentyűzetek mellett- csak egy Cooler Master Quick Fire Pro-m volt. Úgyhogy csak azokkal tudom összehasonlítani. A CM már lassan két éves. Baja nincs, de azért gondolom más lenne egy újjal összehasonlítani.

Minőség-érzetre nagyon látni/érezni lehet a különbséget a két billentyűzet között. A Poker kicsi méretéhez képest meglepően nehéz. A fekete fém ház nagyon jó minőségű. Szeretem az egyszerűbb formákat. Nyáron még az alapján a pár kép alapján úgy voltam vele, hogy kissé gáz az az akrill csík középen, de így élőben egyáltalán nem rossz..
A CM hangosabb és természetesen más jellegű a hangja is. Mindkettő mx brown kapcsolós, így itt nincs különbség. A QF Pro-n már ki vannak fényesedve a gombok, de lehet, hogy eleve nem is volt annyira matt, mint a Pokeren.
A világítás nem különösebben érdekel; egyszer végignyomkodtam, és kész. A CM-en is általában ki van kapcsolva. Néha eszembe jut, akkor bekapcsolom és úgy marad egy pár hétig. A Pokeren talán van/lesz értelme használni egyedi színeket/kivilágítást a beprogramozott gombokra. Bár egyelőre még nem tudom, hogy használom-e ezt a makró funkciót.

Ami viszont durván szokatlan az a mérete, és a méretéből adódóan a gombok hiánya. remélem meg fogom tudni szokni. Egy nap használat után még keresgélnem kell hol is vannak a kurzor gombok. A ritkábban használt gombokról nem is beszélve. Az ESC legalább közel van, kár hogy a vim-et csak ritkán használom, abban pont kapóra jön.

(#39018) MaNR válasza nyunyu (#38916) üzenetére


MaNR
tag

Szia!

Ha nagyon szépen megkérlek tudnál nekem egy hasonló összeállítást csinálni egy TKL billentyűzethez?

Forrasztás megy csak nem vagyok biztos benne hogy ha én válogatnám össze az alkatrészeket akkor nem ütköznék kompatibilitási problémákba.

Nem tudom PCB-k esetén mennyit számít, hogy rendes nagyenteres ISO kiosztást szeretnék.
Switchnek az általad is említett Gateron Silent Brown-t használnám.

Előre is nagyon köszönöm a segítésget!

(#39019) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Sziasztok!

A közeljövőben barnáról kék switch-re váltanék.
Jelenlegi billengyűzetem CM Masterkeys pro m. Egy gondom azért van vele, a hosszú billengyűk zörögnek lenyomáskor és felengedéskor. Biztos a stabilizátorok miatt van, ez a tippem. A többi mechanikus bill. is ilyen egyébként?
A két alternatíva Corsair K70 és HiperX Alloy Elite. Nincs lehetőségem kipróbálni egyiket sem.Fukciókat átnéztem ok mindkettő.
Arra lennék kíváncsi, minőségben melyik a jobb?

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#39020) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Külföldön haverom vett nekem, egy CM Masterkeys Pro L Nvidia Edition Billt.

Sajnos úgy néz ki csak a "sima" verzióra lehet felrakni a magyar billentyűkészletet :O :O
Z nincs a készletben, azt nem lehet vagy csak elég bénán kicserélni az Y-val.
Gondolom más verziókkal tökéletesen működik.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#39021) nyunyu válasza MaNR (#39018) üzenetére


nyunyu
félisten

TKLre szerintem a legegyszerűbb megoldás az amazonról 30€ körül vehető német Victsing tuningolása (Outemu Blue kiforraszt, másik kapcsoló be, esetleg kupakcsere...) lenne, de most nem látom a világításmentes verziót, csak a szivárványosat 46€-ért.

Valami hasonló Aukey kapható csak 30€-ért, de ezt nem ismerem részletesebben, nem tudom, hogy ez is NKRO-e, mint a Victsing.

Gateron Silent Brown az még csak előrendelhető, nem tudom, mikor tudják szállítani.

Hirtelen nem tudnék Aliról olcsóbb megoldást mondani, hiszen csak egy DIY PCB többe szokott kerülni, mint a komplett Victsing, és akkor még a billzet többi részéről nem is beszéltünk (ház, plate, stabok...)

[szerk:]Ezeknek az olcsó kínai billzeteknek persze az a hátrányuk, hogy nem lehet programozni a firmwareüket, nem nagyon van Fn layer.
Cserébe elég faék bonyolultságú a Victsing, bedugod, működik.
(Ha lehetne fehér ISOt venni, már vettem volna...)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39022) nyunyu válasza Predator2 (#39020) üzenetére


nyunyu
félisten

Régi magyarító szettet kaphattál, mert ha jól rémlik, a javított verzióban már Z kupakot is adnak.

Kérdezd meg a CM forgalmazóját, hogy mi az ábra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39023) Predator2 válasza nyunyu (#39022) üzenetére


Predator2
addikt

Szerinted elég ha a FB-on írok nekik?
Vagy melyik csatornán keressem őket?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#39024) Ringman válasza Predator2 (#39023) üzenetére


Ringman
nagyúr

vagy írsz neki pm-et:
CM Hungary

[ Szerkesztve ]

(#39025) Skullwipe válasza nyunyu (#39021) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Valamit tudok tenni, hogy hiteles legyen a véleményem, tapasztalatom a Aukeyről (majdnem ugyan az mint amit linkeltél csak felül van egy vékony káva egy szolid logóval és kék vissza jelző ledekkel, ez a kialakítás jobban tetszik). Állíthatom, hogy NKRO windows 10 (Switch Hitter-el is ellenőriztem winben) és Linux Mint alatt is (M$ oldalán).

[ Szerkesztve ]

(#39026) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ezt a billentyűzetet ismeri valaki?
Gamdias Hermes E2 olvasgattam az oldalát [link] de csak ennyit tudtam meg a switchekről "GAMDIAS certified mechanical switches" ezek milyen gyártmányok lennének? Érdemes lenne megvenni tizenezerért a billentyűzetet vagy noname switchek vannak benne?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39027) dugo_ válasza Pityu. (#39026) üzenetére


dugo_
veterán

Azt mondja a google, hogy Trantek Co (TTC) Blue-k vannak benne. Hogy milyen, azt nem tudom.
'98 óta gyártanak mikrokapcsolókat.

http://www.ttc0.com/cp/

(#39028) nyunyu válasza Pityu. (#39026) üzenetére


nyunyu
félisten

2 hete emlegették:
- TTC Blue
- mártogatós
- fix szivárvány

Mi kell még?

[szerk:]TTC hírnevét az egérbe való kapcsolóik is öregbítik :DDD
Kb. minden más noname jobb náluk.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39029) Pityu. válasza nyunyu (#39028) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor xar gondolom.De egyébként a világítós billentyűzeteknél van olyan ár kategória ami nem mártott?Vagy mind az?
Hát a keretemben nem nagyon találni az így is ritka magyar kiosztású világítós mechanikus billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39030) Zsiráfnyál válasza ovits00 (#39017) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Pontosan mit is vettél, tudnál adni légyszi egy linket róla ?

Én is kerestem egy ideig 60%-os billentyűzetet, de ennek inkább az ellenkezőjét tapasztaltam :D : "mindenütt csak ISO kiosztású volt, én pedig ANSI-t kerestem"

[ Szerkesztve ]

(#39031) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Egy ideje olvasgatom a topicot, most szeretnék venni új billentyűzetet. A CM Masterkeys Pro L-re esett a választásom, de előtte szeretném megkérdezni, hogy ha lemondok a magyar nyelvről, akkor ebben az árkategóriában van olyan bill, amivel egyértelműen jobban járnék? (teljes billentyűzet, ISO, háttérvilágításból elég egyszínű is, nem volt még mechanikus billem, Brown kapcsolóst nyomkodtam párszor, az tetszett, de ha mást ajánlatok, az is lehet)

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#39032) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Van egy ilyen hitvány billentyűm, csak ISO layouttal. Ebből nem tudnék építeni valami élvezhetőbbet?

Mondjuk másik switcheket bele lehet szerelni másik kupakokkal?

Mert méretben, kiosztásban nálam ez vált be.
:R

(#39033) nyunyu válasza Mukucs (#39032) üzenetére


nyunyu
félisten

Dehogynem, csak páka kell hozzá:

Kupakcsere meg egyszerű, mivel szabvány alsó sora van, gyakorlatilag bármilyen ISO kiosztású rámegy.
Más kérdés, hogy 88db tetszőleges kapcsoló*0.3$ az eleve megduplázza a billzet árát, aztán a kupakszett még az eredeti ár duplája (Max, WASD)-négyszerese (GMK).

Amúgy 3/4 éve várja, hogy átfessem fehérre, meg másik kapcsolókat tegyek bele.
Ami bajom volt a Victsinggel, ami miatt inkább legóztam egy 75%-ot jóval drágábban:
- fekete
- floating dizájn, plate a billzet teteje (nem szeretem a kilátszó kapcsolós billzeteket)
- acél plate nagyon hangos, pláne a gyárilag benne lévő Outemu Blueval
- plate nem támogatja a kapcsolók felülről nyitását (mondjuk amíg Outemu vagy Kailh van benne, addig tökmindegy, azokat amúgy se lehet felülről nyitni)
- PCBn nincs kialakítva a PCB mounted stabok lábainak helye, plate mounted Cherry stabot használ (-> nem lehet plate nélkül használni az elektronikát)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39034) Mukucs válasza nyunyu (#39033) üzenetére


Mukucs
senior tag

Na akkor erről ennyit!

Életembe nem forrasztottam, pedig hegesztő a szakmám.. :DD

Valaki foglalkozik ilyennek itt a topikban? :U :B

Hol lehet venni ilyen kupakokat?

[ Szerkesztve ]

(#39035) powerwade válasza Mukucs (#39032) üzenetére


powerwade
senior tag

Dehogynem... rendelsz egy marék switchet amit akarsz (kb 20 dollár), kiforrasztod ami benne van és visszaforrasztod az újakat. 2-3 óra alatt megvan. Kupakot meg olyat veszel amire pénzed van és van ISO szettje. Tehetsz rá 5-10ezres kinait vagy 20-30-40-50e+ "amerikai" kupakokat :)

A topikban korábban linkeltem a James Donkey bill-t. Azon egy kinai 8e forintos DSA klón kupakszett van. Tökjó rajta gépelni, de pár billentyűn már kopik a felirat :D Ha meglesz az új épitett billentyűzetem, akkor "spórolok" valami fasza eredeti SA szettre, de az valszeg úgy 30-40e-től indul.

[ Szerkesztve ]

(#39036) nyunyu válasza powerwade (#39035) üzenetére


nyunyu
félisten

Most olvastam MDn, hogy a héten kezdődik valami GMK Mint Dolch GB.
Előre félek az árától, gondolom "szokásos" 130-140$ lesz a fenti kit, színes módosítók nélkül...

Mondjuk azt nem értem, miért gyártanak két különböző 6U szóközt a Cherry MX 1800-nak (off-center), illetve a többi billzetnek (center).
Többi gyártó 6.25U szóközein általában mindkét helyen megvan a hüvely a kapcsoló fogadásához.
Persze sem az NPKC, sem a Gateron/enjoyPBT szettjeim 6U-ján sincs középen hüvely, csak MX 1800-ra húzhatóak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39037) Mukucs


Mukucs
senior tag

Tehát akkor mennyiből jönne ki ez a sztori és ki forrasztaná rá nekem az új kapcsolókat? :)

Honnan érdemes pl.: gateron red kapcsolókat venni?

jaaaaj :DDD

(#39038) dqdb válasza nyunyu (#39036) üzenetére


dqdb
nagyúr

+ áfa + 3000 Ft ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#39039) Ringman válasza powerwade (#39035) üzenetére


Ringman
nagyúr

eredeti SA szettre, de az valszeg úgy 30-40e-től indul.

doubleshot abs maxkey SA szettek 90$ körül indulnak - pl kbdfans aliexpress

(#39040) nyunyu válasza Mukucs (#39037) üzenetére


nyunyu
félisten

Forrasztás alsó hangon 2-3 óra munka, úgy kalkulálj.

Gateron Redre meg rákeresel Alin, eBayen.
Arra figyelj, hogy neked a 3 lábú (plate mounted) verzió kell, nem az 5 lábú (PCB mounted)
Mittudomén, 90 Gateron Silent Red: 37$, 90 sima Red 28$

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39041) Pöttön válasza nyunyu (#38994) üzenetére


Pöttön
őstag

Én is hasonló cipőben vagyok.
A mechámra szeretnék egy iso szabványú ősrégi doubleshot keycap szettet.
Mert a régi mechákon egyszerűen jobb minőségűek voltak a keycappek, amikkel fényévekkel jobb volt gépelni.
Szerintem a ma kapható mechákon egyszerűen nincs értelmes keycap, és nem is lehet hozzájuk kapni (újat).

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#39042) pengwin válasza nyunyu (#39036) üzenetére


pengwin
addikt

Egyébként van cég, aki vállalná mondjuk blank PBT kupakok feliratozását?
Gondolom lézerrel megoldható lenne akár kisebb mennyiségre is.

(#39034) Mukucs
ebay és aliexpress... elvileg kb. 6-7 ezer forintért kapsz double shot ISO PBT kupakszettet háttérvilágításos billentyűzetre, és az nem fog kopni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#39043) nyunyu válasza pengwin (#39042) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha tudtok ilyet, akkor szóljatok, van itthon egy NPKC szettem, aminek jobban tetszik a színe, mint a nagyon bézs enjoyPBTnek, de blank volta miatt nem tudom rajta begépelni a bonyolultabb jelszavakat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39044) Mukucs


Mukucs
senior tag

Ez elég vagánynak tűnik, van olyan szinten, mint a mostani? :)

(#39045) Pöttön


Pöttön
őstag

Ezekről a keycappekről van valakinek tapasztalata?

Tetszik, hogy felirat nélküliek. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#39046) powerwade válasza Ringman (#39039) üzenetére


powerwade
senior tag

Dehülye vagyok, nem néztem nála :D

(#39047) Pöttön


Pöttön
őstag

Na találtam egy ígéretes keycap szettet.
Iso kiosztású Double-Shot PBT, az egyedüli bibi az, hogy német feliratos, jobban örülnék a felirat nélkülinek. :)
Erről van esetleg valakinek véleménye, tapasztalata? :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#39048) Domonkos válasza Pöttön (#39047) üzenetére


Domonkos
Ármester

Double-shot, blank, PBT. Ez am az igazi kiralysag :C

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#39049) Iginotus


Iginotus
őstag

AUKEY
Ez ajánlott vagy csak a háza a jó és gombokat ki kell cserélni? :)

Egyéb TKL nem 30-40 ezerért?

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#39050) pengwin válasza Pöttön (#39047) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem ennél sokkal olcsóbban is kaphatsz, valószínüsitem, hogy valamelyik kínai szett kicsit igényesebben QC-zett változata lehet.
Fekete double shot PBT ebay-ről, 25,90$: ISO DE, ISO UK

Választható színű, aliexpress-ről, 33.90-35.90$: International ISO Nummer Einz, Nummer Zwei

A double shot blank PBT meg tényleg vicces elképzelés... :C

Ha blank PBT kell, olyan van 20-25$-ért is aliexpressen, ráadásul vastag anyagból.

(#39049) Iginotus
Esetleg a Victsing-et nézheted német amazonon, vagy van cserélhető kapcsolós az Aliexpressen kicsit drágábban (45-55$ között). Az amazon lehet jobban megéri, csak macera ha nem jön be a kék Outemu.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.