Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) niof válasza nyunyu (#45198) üzenetére


niof
addikt

Van otthon valahol elfekvőben régi, anno laborban használt, leselejtezett (elvesztek belőle darabok) súlykészletem, azzal egyszerűbb. Holnap délelőtt megnézem, ha megtalálom. Most már érdekel is! :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#45202) Bazsy válasza nyunyu (#45187) üzenetére


Bazsy
aktív tag

Ez sima svéd kiosztás (még csak nem is Nordic) elfogadnám bár TKL verzióban :)

Bazsy

(#45203) niof válasza niof (#45201) üzenetére


niof
addikt

Csak sima mechanikai vizsgálatra volt most időm, de az eredmény magáért beszél. A Rapoo 1db 100Ft + 2db 5Ft +20g alatt lekoppan, a Fnatic épp bemozdul, de nem megy le. Utóbbi esetében ez kb a gyári értéknek megfelelő ellenállást mutat.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#45204) dqdb válasza niof (#45203) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
8 + 4,2 + 4,2 + 20 = 36,4 gramm,ez tényleg nagyon puha bottom outra

-----------------------
Kivételesen egy olyan kínai gyártású XD75Re ajánlat a Massdropról, ami tényleg olcsóbb még az áfát felszámolva is, mint AliExpressről.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45207) dvids


dvids
aktív tag

Nem egy "őrült akció", de a Tesoro Durandal, Cherry MX Brown kapcsolókkal most 18 ezer az EMAG-on.

Egy ezressel olcsóbb, mint bárhol máshol. + ingyenes szállítás.

Erősen gondolkodom, hogy megrendeljem. Elég jókat olvastam itt róla a topikban.

(#45208) Ringman válasza dqdb (#45204) üzenetére


Ringman
nagyúr

francbamár, minek linkelsz ilyeneket :D

(#45209) Mr.Csizmás válasza Ringman (#45208) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha el tudnám számoltatni melóban, már rendelném is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45210) Snowy_owl válasza dvids (#45207) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Vajon meddig lesz akciós? Egyet én is lehet berendelnék. A CK61ről kezdek lemondani, túlzsúfoltnak találom. Durandal G1Nre meg fáj a fogam, mert brownba azt próbáltam élőben, és marhára bejött, +magyar + nem világít ami nem annyira hátrány, ide munkahelyre jó lenne, még ha "sok" pénz is.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#45211) ribizly válasza Snowy_owl (#45210) üzenetére


ribizly
veterán

Eleve sokkal jobbak a kupakjai (érdes felületű), mint bármelyik másik, amit eddig próbáltam (ami nem PBT). Nekem egyedül azzal volt bajom, hogy végül nem magyart akartam otthonra (se) és így lett másik. Lehet jobban jártam volna, ha marad és nem mászom bele ebbe a cserélgetésdibe... :U

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#45212) emvy


emvy
nagyúr

Uldogel a CTRL-em a vamon :(

while (!sleep) sheep++;

(#45213) dvids válasza Snowy_owl (#45210) üzenetére


dvids
aktív tag

Ez most az "őrült akciók" keretében belül lett leárazva, ami elvileg szept 25-27, de Emagnál sose tudni...

(#45214) nyunyu válasza dvids (#45213) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez is olyan őrült akció, hogy weblapon még kedvezményes ár van kint, de kártyás fizetésnél már full árat akarnak levenni? :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45215) dqdb válasza emvy (#45212) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha a posta hozza ki itthon, és nem egy futárcég (mindkettő szállítási móddal találkoztam már a Massdropnál), akkor kb. egy hónapig ott is fog üldögélni sajnos.

Ringman: máskor is szívesen :DDD

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45216) emvy válasza dqdb (#45215) üzenetére


emvy
nagyúr

DHL + Posta, ahogy kinez. Egy honap? :O

while (!sleep) sheep++;

(#45217) niof válasza Ringman (#45208) üzenetére


niof
addikt

Nekem ez tetszett meg :))

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#45218) PixAlan válasza dqdb (#45204) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Nem tudom, hogy most mennyire fogdosnak meg vámon aliról cuccokat, de ha feltételezzük, hogy nem akad fent egyik cucc sem aliról rendelve, akkor kb pont ugyan ott van a végén árban az is, csak azt kb egy hónap múlva kapnád meg, ezt meg leghamarabb decemberben küldik.

Mondjuk ez a kupakszett egész hívogató, kár, hogy némelyik feliratozás picit csúnya.

(#45219) Ringman válasza PixAlan (#45218) üzenetére


Ringman
nagyúr

switchek nélkül:
ali: 46,9+77,9 = 124,8 (plusz kábel, de feltételezzük az van elfekvőben, bár akkor már ezt a fasza spirálkábelt megvenném)
massdrop: $88.62 - kábellel; 88,62×1,27 = 112,55 - kb 12$ marad a vámkezelésre.

switcheken is van árelőny massdropnál (75db gateron kb 20$ szállítással), hátrány a lassú szállítás.

---
nekem a kb 69$-os kupakszett ezzel a csomagra írt összeggel is átcsúszott múltkor a vámon.

(#45220) gaben22 válasza Ringman (#45219) üzenetére


gaben22
senior tag

Ez a vám dolog ez elég ad-hoc, a 69-es csomagod massdropról jött vagy Ali? Lehet massdrop eleve vámkötelesen küld mindent, Aliról meg szerintem 99% ajándékként jön vám papírok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#45221) dqdb válasza Ringman (#45219) üzenetére


dqdb
nagyúr

A plate-et kihagytad az AliExpresses változatnál a számításból.

Nekem eddig AliExpressről minden billentyűzettel kapcsolatos csomag átcsúszott a vámon (közte 80 dolláros alumínium ház is), sőt Massdropról is a GMK kupakszett (ezt mondjuk nem értem, mert bekérték a papírokat, beküldtem, és valamit félremehetett náluk, mert ingyen odaadták, a WASD-ra ellenben fizethettem), de EU-n kívülről mindig a 27% + 3500 Ft képlettel számolok, hogy megrendeljem-e. Aztán legfeljebb utólag örülök.

gaben22: Aliról meg szerintem 99% ajándékként jön vám papírok nélkül.
Amit aztán mostanában eléggé gyakran kiemelnek, ha olyannak találják. És ezt a PH-s topik alapján egyre többször olyankor is megteszik, hogy a végén nem kell fizetned, mert a határ alá esik a csomagérték, de várakozhattál emiatt plusz 3-5 hetet.

emvy: DHL + Posta, ahogy kinez. Egy honap?
Ha nem DHL Express, hanem eCommerce vagy Paket, akkor sajnos igen, a legtöbb esetben így vagy még ígyebben néz ki. Nyár elején volt 6 hetes vámkezelésem úgy, hogy 4 nap alatt az országba ért a csomag.

------
Elvileg az év vége felé lesz ismét GMK Carbon kupakkészlet a Massdropon.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45222) PixAlan válasza Ringman (#45219) üzenetére


PixAlan
aktív tag

Én aliról nem a kifejezetten xd75-höz gyártott plate+case-el számítottam, hanem egy sima 60% casel(40) plusz plate-tel(20), bár előbbivel tény, hogy tisztább a végeredmény(massdropon sem teljesen világos, hogy sima gh60 kompatibilis a case vagy xd75höz van-e csinálva, előbbinél nem az összes csavar van jó helyen, bár plate-tel szerintem ez nem igazán számít.

kapcsolók 15 dollár körül jönnek ki gateron esetén, kprepublic levonja a szállítást ha rendelsz vele free shipping terméket.

---

nekem is átengedtek múltkor rendelést még úgy is, hogy nem kamuztak a csomagon, bár ez csak minimálisan volt vámérték felett.

(#45223) emvy válasza dqdb (#45221) üzenetére


emvy
nagyúr

eCommerce.

Koszi az infot.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#45224) Ringman válasza dqdb (#45221) üzenetére


Ringman
nagyúr

az benne van, nem? [link]
Pls pay attention: Including Alu upper case/Acrylic diffuser(Ver2.0 Edition is stalinite diffuser with silk printing ) /Anodized aluminum rotatable supporter

szerk - vásárlói véleményekből

This is the second XD75 RE that I ordered from the same seller. The first one I bough was with the bent steel case. This aluminum case is nicer than the bent steel case, but there is a big difference to be aware of. The bent steel case has a wooden plate to anchor the pcb. This case does not have the same wooden plate, so the the pcb only mounts to the steel plate that comes with this case. It was confusing on how to mount the PCB at first, but it turns out that you place the plate over the PCB and attach all of the switches. The switches provide the compression that then holds the plate to the pcb. You then drop the plate with the PCB and switches into the case and then attach the plate with two screws. When putting the keycaps on the switches, the PCB/Plate flex a bit (a lot more than bent steel case). However, typing on the board feels really comfortable. I am typing on Kalih Heavy Box Navy Switches.

[ Szerkesztve ]

(#45225) dqdb válasza Ringman (#45224) üzenetére


dqdb
nagyúr

Tényleg, ott van, hogy upper case, ezt benéztem akkor :)

PixAlan: nekem is átengedtek múltkor rendelést még úgy is, hogy nem kamuztak a csomagon, bár ez csak minimálisan volt vámérték felett.
A 22 euró egy "soft" határ, minden hónapban kihirdetik, hogy milyen összeg alatt tekintenek el az áfa+kezelési költség megfizetésétől, ez 40-43 dollár környékén szokott lenni (10 euró alatti lenne a teljes sarc, ekkor egy EU-s rendeletre alapján eltekintenek a befizetéstől).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45226) emvy válasza dqdb (#45225) üzenetére


emvy
nagyúr

200 dolcsis billentyuzet vszeg nem fog atcsuszni :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#45227) powerwade válasza emvy (#45226) üzenetére


powerwade
senior tag

NIU mini kitem 117 $ volt Aliexpressről, mezei kínai postával. A postán várt, minden cécó nélkül 3 múlva :)

Ha darabban jön valszeg nem néznek utána, de egy full billentyűzet eredeti árat lehet kiguglizzák.

[ Szerkesztve ]

(#45228) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

olcsó 60%-ra van jó tipp? kipróbálnám, unom a KG010-et :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45229) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

amazon pörgetés, blue olcsóságok [link] [link] [link] [link]

daskey 4 [link]
KM780 RGB MX red [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45230) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Sziasztok,

Azokhoz lenne kérdésem akik használnak vagy használtak Thunderobot K70-es billt, hogy tapasztaltak-e olyat, hogy gépelés közben a bill. pengő hangot ad ki. Nem maguk a billentyűk, mert azokkal nincs semmi gond hanem maga a belső szerkezet, mintha berezonálna.
Próbáltam szétszedni, de nem jutottam túl messzire, az oldalát sikerült leszednem, akkor láttam, hogy a PCB és némelyik bill között mintha lenne egy kettéhajtott kis fémlapka, gondolom az okozza, de nem tudom mi az és miért ill. hogy ez lehet-e ok egy csere kérésére vagy sem.

(#45231) nyunyu válasza Solymi81 (#45230) üzenetére


nyunyu
félisten

Pengés megszüntetéséhez teljesen szét kell szedni a kapcsolókat, és megkenni a rugók végeit valami vastagabb olajjal-zsírral.

Ezt viszont a legtöbb billzeten nem tudod megtenni a kapcsolók ki-beforrasztása nélkül.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45232) Snowy_owl válasza Mr.Csizmás (#45229) üzenetére


Snowy_owl
őstag

azon gondolkodom egy ideje, hogy amazonról magyar paraszt is tud rendelni, csak eddig még nem tettem fel sehol sem a kérdést? Mindig kattintgatok a linekidre, de nem tudom, nem igazodok ki rajta egészen.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#45233) Mr.Csizmás válasza Snowy_owl (#45232) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, én is szoktam HU címre. írj privátot, hátha tudok segíteni :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45234) Helsing


Helsing
aktív tag

Szeretnék egy tényleg halk billentyűzetet. Egy olyat ami mellett gépeléskor is hallani lehet ha egy légy elfingja magát. Egy Logitech M220-as egerem van és nagyon bejön, hogy alig van hangja. Szóval gondoltam keresek hozzá egy társat.

Átolvasgattam a topicot és többen is kerestek halk billentyűzetet, de ajánlások nem nagyon érkeztek a kérdésekre. Pár darab merült csak fel. Pl a Cougarok meg az Apple billentyűzet.
A Cougarral a világítás a problémám. Állítólag gagyi, nélküle meg nem látszódnak a gombokon lévő betűk. Ráadásul egy-két gomb sem az igazi rajta. Apple-t meg már nem nagyon lehet kapni.

Olvasgattam a billentyűzetekről és ha jól értelmeztem akkor az ollósok a leghalkabbak. Viszont olvastam olyat is hogy a mechanikus is halk tud lenni ha nem nyomják ütközésig a gombot. Főleg, hogy van külön silent verziójú kapcsoló is meg lehet gumigyűrűzni is (vagy mi).

Szóval lenne egy olyan kérdésem, hogy melyik a halkabb? Egy jobbféle, csendesített mechanikus vagy egy átlagos ollós? Illetve ha finoman nyomkodom, úgy hogy még épp hogy érzékeljen a mechanikus akkor kb hangtalan? És ha igen, akkor mennyire macerás így gépelni?

Valamint még két billről szeretnék érdeklődni.
K375s
K780

Mi indokolja a nagy árkülönbözetet? A K780-nál meg van említve a halkság. Szerintetek ez mennyire fedi a valóságot?

Eredetileg nem volt szempont a vezetéknélküliség meg a bluetooth kommunikáció, de nagyon tetszik, hogy gombnyomással válthatok PC és telefon között.

A K780-at picit drágállom a K375-höz képest. Nem tudom miben nyújt többet nála ami indokolná a jelentős árkülönbözetet.

Ja és még valami. Állítólag az ollósok nagyon érzékenyek a szennyeződésre és a piszkálásra (tisztogatás). Én elég gyakran eszem gépnél és hát van amikor morzsa kerül a billbe. Múltkor két év után kipucoltam és szerintem öt kiló rántotthúst be tudtam volna panírozni abból ami kijött belőle. Szóval ilyen körülmények között lehet hogy nem ajánlott az ollós mechanika?

(#45235) PixAlan válasza Mr.Csizmás (#45228) üzenetére


PixAlan
aktív tag

most megnéztem emiatt kicsit jobban az alin 30 dollár körül kínált motospeed ck1-et

kailh box whites, szóval nem valami random noname
double shot kupakok
n-key rollover
cserélhető type-c kábel
rgb

szinte már túl jó hogy igaz legyen, erre(kapaszkodjatok meg)

fn layerek nem a szokásos tartsd nyomva a gombot alapon mennek, hanem először meg kell nyomni az fn-t, utána 1-4 számgombot, majd adott layerre vált a billentyűzet egészen addig, amég megint nem váltasz layert fn+(1-4)-el

el sem tudnék ennél rosszabb megoldást képzelni, egy amúgy ennyire korrekt csomagot így elcseszni :W

(#45236) Solymi81 válasza nyunyu (#45231) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Hiszek neked, mert te értesz hozzá, de számomra úgy hangzik, mintha a fémtest rezonálna.
Ha egyenként nézem a kapcsolókat akkor azok rugói nem nyikorognak.
De ettől függetlenül lehetséges, hogy tényleg azokkal van a baj.

Esetleg tudna nekem segíteni valaki, hogyan kell ezt a billt szétszedni? Legalább magát a probléma forrását ki tudnám deríteni.
Fura, mert eddig nem vettem észre, hogy ezt csinálná, illetve most hogy becsuktam a talpát és az asztalon fekszik, nem adja ki mindig ezt a hangot, csak ha nagyon erősen gépelek rajta.
Ha finomabban írok, akkor nem hallani, de legalábbis a leütött billentyűknél nem jelentkezik.

(#45237) Mr.Csizmás válasza PixAlan (#45235) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eszerint a review szerint az új driverrel már lehet programozni [link], meg itt a címkén ír szabad eeprom-ot, kérdés mennyire igaz: [link] :F

összeségében az Fn layeres agyf@sztól eltekintve elég bestbuynak tűnik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45238) Ringman válasza PixAlan (#45235) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez ugyanez, vagy más?
[link]

vagy van hotswap plate+stab+case+pcb 42$-ért: [link]

(#45239) dqdb válasza Ringman (#45238) üzenetére


dqdb
nagyúr

vagy van hotswap plate+stab+case+pcb 42$-ért
Kár érte, hogy nem tud ISO-t, nem tud split space-t és nem open source firmware-re épül, mert tényleg jó áron van.

A GK64-nek is a zárt firmware a nagy hibája az én szememben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45240) Necc válasza Helsing (#45234) üzenetére


Necc
addikt

Üdv.

Ha szempont a könnyű tisztíthatóság, akkor olyan billentyűzetet keresnék, ahol a gombok nincsenek belesüllyesztve a burkolatba azaz ne ilyet, hanem ilyet. (A képek csak rögtönzött példák!).

Utóbbit valószínűleg csak mechanikusban fogsz találni.

Ami a gépelés hangját illeti, eddigi tapasztalatom szerint a membránosnál/ollósnál keresve se találsz jobbat, mechanikus billentyűzetet pedig régóta nem használtam, bár most szállítás alatt van egy mechanikus 'Silent' billentyűzet számomra, miután a mostani ~10 év után elkezdte megadni magát, erről csak később tudok írni tapasztalatot.
Persze a hangot befolyásolja még a gépelés ereje, illetve a billentyűzet hogyan adja át a gépelés rezgését a környezetnek, azaz billentyűzettől függetlenül párnával körbebélelve gépelni valószínűleg a leghalkabb :D .

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#45241) Snowy_owl válasza PixAlan (#45235) üzenetére


Snowy_owl
őstag

ez a ck1 vagy a ck61-et akartál írni? mert ilyen sima ck1-et nem találok.

szerk.: már látom közben, hogy igen. így meg aztán teljesen kiesett nálam a képből.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#45242) Mr.Csizmás válasza Snowy_owl (#45241) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ck61 lesz.

az új driveres feature nagyon birizgál engem :U :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45243) Snowy_owl válasza Mr.Csizmás (#45242) üzenetére


Snowy_owl
őstag

tehát lehet hogy átprogramozhatod magadnak olyan módon, hogy ha fn+gombot nyomogatsz akkor be tudod állítani, hogy ne layereket kelljen használni a hiányzó gombok pótlására, és váltogatni közöttük, (ami szerintem körülményes, kompromisszumos), hanem egyszerűbbé lehet ezt tenni? csak találgatok.

szerk.: ha megvetted várjuk a tapasztalataidat romolás ügyben! :D

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#45244) Domonkos válasza Necc (#45240) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nem hiszem hogy a floating dizajn annyira sokat konnyitene a tisztithatosagon. A kupakokat amugy is le kell venni, es amugy sem a kapcsolok koze ragadt morzsakat a legnehezebb kitisztitani...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45245) Mr.Csizmás válasza Snowy_owl (#45243) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

háát, ha lehetne egy olyat, hogy az alap layer mellé bűvölni egy numpad + extrák layert mondjuk kétoldali enterrel az excel miatt, az boldogság lenne nekem (és rendelném persze) :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45246) dqdb válasza Domonkos (#45244) üzenetére


dqdb
nagyúr

Sőt, ha nem box kialakítású a kapcsoló, akkor sokkal rosszabb a floating design.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45247) Locutus válasza Domonkos (#45244) üzenetére


Locutus
veterán

Porszívó+szívószál kombóval azért jóval könnyebb a floating designt takarítani, mint aminek be vannak süllyesztve a gombjai.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#45248) Domonkos válasza Locutus (#45247) üzenetére


Domonkos
Ármester

Hat ha a takaritas annyibol all, hogy kifujod a billentyuk kozul a koszt, akkor jah.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#45249) dqdb válasza Locutus (#45247) üzenetére


dqdb
nagyúr

Floating design esetében könnyebben jut be a kapcsolóba magába a kosz, ha az nem olyan kialakítású, mint a Kailh Box vagy az Outemu SMD RGB (szemre a Romer-G is védettnek tűnik).

És ha a switchbe jutott a kosz, akkor azt igencsak nehéz kitakarítani.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45250) Helsing válasza Necc (#45240) üzenetére


Helsing
aktív tag

Üdv.

Átgondoltam és inkább megpróbálok vigyázni rá. Ne ez legyen a limitáló tényező.

Szerintem akkor egy Logitech lesz valószínűleg. Membrános vagy ollós belű. Viszont sajnos nem mindegyiknél írják, hogy melyik van benne. Legalábbis a honlapjukon.

Tetszenek a multimédiás billentyűzeteik, amiken lehet váltogatni gombnyomással az eszközöket.
A világítós billentyűzeteik is sokkal jobbnak tűnnek az átlagnál. Sajnos a jobbakat nem lehet magyar gombokkal kapni.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.