Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) Alan[HUN] válasza ATI (#75994) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Nyunyu által ajánlottak mellett az Etele pláza mögött van a Révésztech, szintén XI. kerület, ott sem kérdeztek semmit, csak megrendeltem online, aztán átvettem. :)

(#76002) ATI válasza nyunyu (#75998) üzenetére


ATI
senior tag

#75998 nyunyu
Köszi! Még egyik boltot sem próbáltam, csak online keresgéltem eddig (Hestore és Somogyi).

#75999 copass
Értem, köszi!

#76001 Alan[HUN]
Köszi!
Majd kereslek, amiatt, amiről beszéltünk privátban. Remélhetőleg rövidesen megjön minden alkatrész és kezdődhet a móka. :)

[ Szerkesztve ]

(#76003) atok666


atok666
őstag

Egy Royal Kludge RK84 75% jo vetelnek szamit? Sub 70€ Alirol.

Atok

OFF: Elobb irtam, mint olvastam :)

[ Szerkesztve ]

(#76004) Menthirist


Menthirist
veterán

Tud amúgy valaki ilyen billentyűzetekhez adott műanyag porvédőt tkl-hez? ha design-os, még jobb :Da ck550-em ilyenjét vágtam méretre, de jobban örülnék egy rendesnek :D pláne hogy azon a négy irány nyíl helye ki van vágva.

milyen néven mennek ezek?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#76005) Alan[HUN] válasza Menthirist (#76004) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Pontos modelltől függ, de Amazonon pl. konkrét modellre is van :K

(#76006) Menthirist válasza Alan[HUN] (#76005) üzenetére


Menthirist
veterán

Köszi, ezeket találtam én is, bár reméltem hogy egy szaros műanyagdarabért nem kell 8-10 ezret költenem. Bár ez ahogy nézem akril lap. Viszont úgy nézem még "keyboard protector"-nak is szokták nevezni, bár az már tényleg az a vékony műanyag vagy szilikon lap amire gondoltam, de az se sokkal olcsóbb. Köszi, majd még nézegetem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#76007) dqdb válasza Menthirist (#76006) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vettél volna Wootingot, ők adják* a billentyűzetükhöz ;] Most vicc nélkül, jó minőségű, vastag, merev, de nem túl merev porvédőt adnak, olyat, amiből azt nézem ki, hogy rendszeres használat mellett sem áll neki megrepedni. Környékezz meg egy Wooting TKL tulajdonost.

Sok értelmét nem látom, mert a rendszeres takarítást ilyennel sem lehet megúszni, cserébe útban tud lenni, amikor használod a billentyűzetet.

Keyboard dust cover néven szokott futni AliExpressen, többféle méretben kapható, de lehet, hogy olcsóbban jársz, ha vágatsz magadnak akrilból egyet valahol itthon, és összeragasztod (azért csak lehet, mert az akril meglepően drága dolog tud lenni, és nem tudom, itthon** milyen áron vágnak).
[link] [link]

* Wooting two Lekker Editionhöz és 60HE-hez járt, a többi modelljüknél passz
** tényleg, tud valaki itthon jó helyett akril és egyéb műanyagok vágására?

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76008) dugo_ válasza dqdb (#76007) üzenetére


dugo_
veterán

Magánban innen rendeltem már: https://mkiplexi.hu/
A cégnél pedig innen jön szinte minden: https://ptplasztik.hu/

(#76009) dqdb válasza dugo_ (#76008) üzenetére


dqdb
nagyúr

Köszi!

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76010) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Megjött a Redragon Dyaus 2, még ismerkedünk, de kimondottan halk, összehasonlítva egy másik sima gumidómossal is. A gombok lenyomásához hasonlóan nagyobb erő kell, de nem vészes, tipikusan gumidómos érzése van, a K4 red swicth-e jobban tetszik ilyen szempontból.
A világítás kicsit bazári a széleken lévő ledcsíkkal, de statikusra téve simán jó, extra program nincs hozzá. 8k-ért szerintem egy teljesen jó alternatíva annak, aki kimondottan csendes billentyűzetet keres, és elfogadja, hogy nem mechanikus, hanem gumidómos.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#76011) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Miután sikerül öreg Durandalomat megjavítani (chatter), annyira felbuzdultam ezen, hogy a CM Masterkeys Pro M-en is kapcsolókat szeretnék cserélni, ott viszont nincs elég donor switch. Milyen cherry-red kompatibilis kapcsolókészletet tudok rendelni Ali-/Amazon-/Hardverapró-ról, amelyik kompatibilis lesz a keycap-ekkel és a ledekkel is? (vagy akár kb. az összes jó??)

[ Szerkesztve ]

(#76012) dqdb válasza Gabbbb (#76011) üzenetére


dqdb
nagyúr

Milyen kapcsolót szeretnél? Mármint gépelési érzetre-hangra-súlyra.

A LED-ek miatt olyan kapcsoló kell neked, amin azokat át lehet fűzni, azaz ott van a kapcsolóházon a kivágás, mint ezen a fekete nylon házas Cherryn, és az SMD RGB LED-ekre optimalizált kapcsolók nem jók neked, mint ez a polikarbonát házas Cherry (persze ezeket is tudod használni, de akkor a LED-ekről le kell mondanod).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76013) Gabbbb válasza dqdb (#76012) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Köszönöm a választ!
Minél hasonlóbb legyen a Cherry Red-hez, az nem baj, ha picit más, esetleg picit jobb(vagy nagyon picit gyengébb), kevesebb pénzért :P

[ Szerkesztve ]

(#76014) Gabbbb válasza dqdb (#76012) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ez jó lehet?

(#76015) dqdb válasza Gabbbb (#76014) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, jó, de pont a termék teljes megnevezése nem látszik a kivágáson. Ár és kép alapján ez nem silent red, a felirat alapján igen. A kép alapján ez lehet Gateron Milky Red és Milky Pro Red is, az utóbbi változat szerencsésebb lenne.

A piros Gateron valamennyivel könnyebb a piros Cherrynél, a sárga Gateron valamennyivel nehezebb. Innen javasolnám az 5 pines változatot és a két felesleges láb csipőfogóval lecsípését, ha van vele kedved szórakozni, vagy a 3 pinest, ha nem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76016) Gabbbb válasza dqdb (#76015) üzenetére


Gabbbb
senior tag

(#76017) Skilly válasza Skilly (#76000) üzenetére


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Valaki erre a posztra segít? Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#76018) dqdb válasza Gabbbb (#76016) üzenetére


dqdb
nagyúr

Egyszerűbb lett volna, ha a linket dobod be. A kép alapján ez valamelyik Milky Red variáns lesz a sok közül, de a szöveggel ellentétben a képeken nem RGB és nem silent változat van. Ennél a linkelt Milky Pro jobb körülbelül azonos áron.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76019) Gabbbb válasza Skilly (#76000) üzenetére


Gabbbb
senior tag

"Havertól tudnék most venni egy Razer Huntsman (purple switch) billentyűt, közel 2 éves, szép állapotban. 20k huf-ot kér érte. Az vállalható ennyiért? Gondolom úgyse lesz hasonló ennyiért. Válaszokat előre is köszönöm! :R"

Haver miért szeretné eladni, ha chatter (duplán leütő gombok) miatt, akkor :W . Használt mechanikusért 20k azért már annyira nem kevés, szóval mennyire bízol meg ebben a haverban..

(#76020) Gabbbb válasza dqdb (#76018) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Köszönöm a segítséget. ( https://www.aliexpress.com/item/1005003803920093.html?spm=a2g0o.productlist.main.97.1e2821abH95PLU&algo_pvid=5b255e11-c4fb-4538-b85c-efd0c62d458c&algo_exp_id=5b255e11-c4fb-4538-b85c-efd0c62d458c-48&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000027222233511%22%7D&pdp_npi=2%40dis%21EUR%2129.58%2120.71%21%21%21%21%21%4021021b4716729164574378654d0688%2112000027222233511%21sea&curPageLogUid=c8nztg9ZhyWv )

Szerintem az lesz, hogy rendelek egy 90, vagy 110-es csomagot abból, amit te linkeltél és ha nem sikerülne a javítás véletlen, akkor belerakom őket egy barebones valamibe és használom a meglévő cap-eket.

[ Szerkesztve ]

(#76021) dqdb válasza Skilly (#76017) üzenetére


dqdb
nagyúr

Gépelésre nem optimálisak a "speed" kapcsolók, mint amilyen a Razer Purple, amelyek a szokásos 2 mm-nél hamarabb érzékelnek (ez 1,5 mm-nél), mert könnyebb ezeket véletlenül lenyomni. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehet rajta gépelni, hanem azt, ha a gépelés fontosabb, akkor én másfele nézelődnék.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76022) 4nick8 válasza Gabbbb (#76013) üzenetére


4nick8
őstag

Itt van neked Kailh Red.
De böngéssz az oldalon és találsz pár red variánst.

(#76023) dqdb válasza Gabbbb (#76020) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez a full milky változat, abból is 5 pines, szóval le kell csípni az extra kettőt. Az általam ajánlott pro annyival tud többet, hogy gyárilag meg van kenve a kapcsoló, így simábban jár (a rugó maga nem, az enyhén hajlamos a pengésre, mint a legtöbb kapcsolónál).

rendelek egy 90, vagy 110-es csomagot
90 darab kevés lenne, mert az ANSI változaton 91, az ISO-n 92 billentyű van (és érdemes ráhagyni némi tartalékot is).

ha nem sikerülne a javítás véletlen, akkor belerakom őket egy barebones valamibe
Azt vedd figyelembe, hogy kiforrasztott kapcsolót nem szerencsés hotswap socketbe tenni, szóval forrasztható barebone-t keress majd.

Biztosan a kapcsolókkal van amúgy probléma, nem oldja meg a problémát a forraszpontok megfolyatása/felülforrasztása?

4nick8: az a Kailh Red másfélszer drágábbra jön a Milky Prónál, szerintem rosszabb nála, és az alacsony felbontású képről nem látszik, hogy melyik variáns a sok közül (van-e rajta kivágás a LED-nek).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76024) Gabbbb válasza dqdb (#76023) üzenetére


Gabbbb
senior tag

"Biztosan a kapcsolókkal van amúgy probléma, nem oldja meg a problémát a forraszpontok megfolyatása/felülforrasztása?"
Nem vagyok benne 100%-ig biztos, mert túl sok kezdett el egyszerre szórakozni, rendelés előtt még megfolyatom majd rajtuk az ónt, de szemre gyönyörű az összes forrasztás és fém backplate-re vannak a kapcsolók felfogatva.

"90 darab kevés lenne, mert az ANSI változaton 91, az ISO-n 92 billentyű van (és érdemes ráhagyni némi tartalékot is)."
TKL-t barebone-t vennék, ha vennék. (de a 110 logikusabb mennyiségnek tűnik számomra is)

(#76025) storm3


storm3
senior tag

Sziasztok,

laikusként lehet 'hülyeséget' kérdezek, de létezik olyan billentyűzet,ami wireless és tud kezelni több eszközt is?
A szitum: adott a saját laptopom és a céges, a billentyűzetüket használom jelenleg,de szívesen kitenném mindkettőt 'állványra' és használnék egy billentyűzetet rá. Nem kell,hogy egyszerre menjen a 2 gép,de mondjuk egy gombnyomással tudjak váltani a 2 gép között és onnantól oda írok.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#76026) dabadab válasza storm3 (#76025) üzenetére


dabadab
titán

Erre van színtisztán szoftveres megoldás is, pl a barrier (ami a synergy open source forkja), ami több gép között tudja megosztani a billt meg egeret (kopipészt meg ilyesmi is működik a gépek között), egyszerűen csak áthúzod az egeret a másik gépre (vagy megnyomod a shortcutot) és már azt irányítod.
Meg van ilyesmi szoftvere a Logitechnek meg talán vmi microsoftos izé is van, szóval lehet válogatni :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#76027) dqdb válasza Gabbbb (#76024) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az a számítás a Masterkeys M-re vonatkozott, oda a numpad rész miatt több kapcsoló kell, mint egy TKL-re.

A TKL kiosztástól függően 84-90 billentyűt jelent, a 90 oda is necces lehet.

ANSI WKL alsó sorral = 84
ANSI 7u alsó sorral = 86
ANSI 6.25u alsó sorral = 87
ISO = +1
osztott Backspace = +1
osztott jobb Shift = +1

szemre gyönyörű az összes forrasztás
Csalóka tud lenni. Az ünnepek alatt javítottam ilyen hibát egy általam összeszerelt billentyűzetnél, annak a kapcsolónak volt a sorban messze a legszebb forrasztása, aminél nem volt jó a forrasztás :B

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76028) 4nick8 válasza storm3 (#76025) üzenetére


4nick8
őstag

Bármelyik k szériás Keychron.

(#76029) Menthirist válasza dqdb (#76007) üzenetére


Menthirist
veterán

" mert a rendszeres takarítást ilyennel sem lehet megúszni,"
Jah, csak épp kétszer annyi ideig elvagyok így takarítás nélkül :DNem mindegy hogy napokban vagy hetekben mérhető az észrevehető pormennyiség képződése rajta :)

btw ki milyen rendszeresen takarítja a billentyűzetét? pormentesítés vagy gombok leszed és elmosás szintjén?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#76030) Skilly válasza Gabbbb (#76019) üzenetére


Skilly
aktív tag

Megbízom benne, ma kölcsön kaptam vasárnapig. Addig kitudom próbálni. Ha szuper és nincs hibája, akkor annyiért oké az ára?

dqdb: gépeléshez milyen billentyűt ajánlanál 20-30e huf-ért. Bár most tesztelem a kölcsön kapott razer-t.

HyperX

(#76031) Tsebacsi válasza 4nick8 (#76028) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vagy a Redragonok.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#76032) storm3 válasza dabadab (#76026) üzenetére


storm3
senior tag

Teszemazt a barrier megfelelő lenne, viszont mindkét gépre telepítenem kellene gondolom.
A cégesre nincs telepítési jogom és a céges policy nem is biztos,hogy engedné,hogy 'feltetessem' az ITOPS-sal.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#76033) dqdb válasza storm3 (#76032) üzenetére


dqdb
nagyúr

UGREEN switch, billentyűzet és egér a switchbe, az egyik USB kimenet az egyik gépbe, a másik a másikba, és egy gombnyomás váltani. Van belőle USB3 változat is, és lehet, hogy olcsóbban is van, csak az első találatot dobtam be.

Pár wireless Logitech, Keychron K sorozat, némelyik wireless gamer billentyűzet tud olyat, amit szeretnél, de azoknál az egeret külön kell váltani.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#76034) Menthirist válasza storm3 (#76025) üzenetére


Menthirist
veterán

A sógorom épp most vett magának egy TESmart kvm switch-et amire rákötötte a monitorát a billentyűzetét és egerét és 3 gép között tudja váltatni mindet egy gombnyomásra. 4k 60 fps hdr-t bír.

nekem K8 pro meg logitech mx master 3s-em van, mindkettő wireless, de így két eszközön (plusz a monitoron) kell váltani, ha gépet váltok. Mivel nekem kellett a wireless-ség is, így belefér.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#76035) Tsebacsi válasza dqdb (#76033) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyenem van, nem egyértelmű nekem, hogy ér-e valamit a rádugott mobiltelefontöltő, mint kiegészítő táp. A CK550-es billel a laptop folyamat olyat hibákat produkál, hogy megfagy az egér és elindul egy irányba, majd el is ugrik valameddig, amerre éppen húztam előtte.
PC-n nincs ilyen problémám, nem tudom mi okozza, a Ugreen dokkolón keresztül van a gépre dugva...
Másik normál vagy a mostani Dyasu 2 redragonnal nem produkál ilyet.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#76036) nyunyu válasza storm3 (#76032) üzenetére


nyunyu
félisten

A cégesre nincs telepítési jogom és a céges policy nem is biztos,hogy engedné,hogy 'feltetessem' az ITOPS-sal.

Céges policy általában ki szokta lőni a bluetooth billentyűzeteket is, csak olyat tudsz használni, aminek dedikált USB vevője van.
Saját gépedhez persze lehetnek bluetoothon párosítva..

Második, nembluetooth vevőt jellemzően csak a Logitech billzetekhez tudsz külön venni, de ott több eszköz támogatás elég limitált, pár modell tudja csak. (K375s, ha még kapni, K380? K800 már rég nincs, MX Keys/MX Keys Mini)

Esetleg ha vezetéskes megoldás is jó, akkor korábban valaki linkelt egy két gép között kapcsolható Ugreen USB elosztót (én inkább a monitort is kapcsoló KVM switchek híve vagyok, de azok jóval drágábbak)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#76037) dabadab válasza nyunyu (#76036) üzenetére


dabadab
titán

monitort is kapcsoló KVM switchek

Vagy pláne a KVM switches monitorok.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#76038) Alan[HUN] válasza nyunyu (#76036) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

https://www.aliexpress.com/item/1005003135946697.html - Akkor ez vagy nem KVM, vagy valami nagy dealt fogtam ki :DDD Mondjuk nekem sose volt igény billentyűzetről váltani, mert egyszerre 95%-ban csak egy gépet használok, szóval jó a dedikált gomb.

(#76039) nyunyu válasza Alan[HUN] (#76038) üzenetére


nyunyu
félisten

Enyém 55$ volt (plusz a HDMI kábelek külön), de agyfaszt kapok a hotkey kezelésétől.

4k@120Hz-t, még nem nagyon tudtam kipróbálni, mivel az asztali gépemben lévő 1050Ti csak 4k@60Hz-t tud, céges HP 830G8 viszont RGB helyett 4:2:2 YCbCr-ben tudja átvinni a 4k@120Hz-t, úgy meg életlen a kép :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#76040) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Végül a használt piacról lőttem egy Gmmk Full size billentyűzetet, Glorious Kailh Speed Silver Switchekkel és Glorious magyar kiosztású keycappel. Foam meg stabilizátor modot csinált rajta az előző tulaj, majd ha átolvastam a topikot billentyűzetről és a mod lehetőségekről belenézek majd milyen lett a foam mod.

(#76041) Gabbbb válasza dqdb (#76027) üzenetére


Gabbbb
senior tag

"Az a számítás a Masterkeys M-re vonatkozott, oda a numpad rész miatt több kapcsoló kell, mint egy TKL-re."
Első nekifutásra kb. 15-öt gondoltam kicserélni, a numpad konkrétan hibátlan.

(#76042) haddent


haddent
addikt

Alakul, alakul.. Meglepően jó lett elsőre, igazából konkrétan "gyári" minőség. De jól megszívattam magam, mert jó 4.5, ha nem 5mm -es a választott usb kábel külső átmérője, a paracord meg 4mm -es, szóval konkrétan rá van feszülve, mm -enként tudtam áttologatni. De megérte, már most. Egy baj van vele, valahogy a rugózása a spirálnak nem elég erőteljes. Vagy nem volt elég az alufólia + hajszárító kombó, vagy még inkább szintén a masszív usb kábel súlya. Sebaj, a célnak tökéletesen megfelel igazából :B Most várás az YC8 -ra és a fém usb csatikra.

[kép]
[kép]

(#76043) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az Asus ROG Falchion a leírása szerint PBT kupakokkal van. A magyar leírás szerint is. Azért jól sejtem, hogy ez annyira nem igaz, és ugyanúgy ABS mint mondjuk a Ducky, és csak az ANSI kivitel a PBT?

(#76044) Horvi válasza haddent (#76042) üzenetére


Horvi
őstag

Alakul ez, jól néz ki a dolog. Végül milyen kábelt használtál? Szétkaptál egy meglévő USB kábelt vagy találtál valahol méretre kapható kábelt?

Hello darkness, my old friend...

(#76045) haddent válasza Horvi (#76044) üzenetére


haddent
addikt

Elektronikai boltban, sima egyszeru 5m es usb2.0, 700Ft azt hiszem, jooo vastag sodrott erek es szigeteles. Nem talaltam “meterre” usb specifikusat :F

(#76046) Mephike válasza Dr. Akula (#76043) üzenetére


Mephike
senior tag

Nehéz ezt megmondani, de több helyen is PBT írnak.

(#76047) nyunyu válasza nyunyu (#76039) üzenetére


nyunyu
félisten

Amikor spammelnéd a Ctrl-C/V-t, de a KVM switch gépet vált helyette, az az érzés megfizethetetlen. :O

(Hova a rákba tettem a RaspPi Picokat, amiket USB-USB interfésznek vettem???)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#76048) Alan[HUN] válasza nyunyu (#76047) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

:O Ezért nem kell bele hotkey ;] 4K amúgy szerintem nekem nem tud a WQHD@144 úgy van megoldva, hogy az egyik gép DP-n a másik HDMI-n megy be, és a KVM csak az FHD monitoron vált

(#76049) ez foglalt? válasza Dr. Akula (#76043) üzenetére


ez foglalt?
csendes újonc

*A billentyűsapka anyaga régiónként változhat

Itt a dobozon rajta is van, hogy ABS: https://www.youtube.com/watch?v=80PFvnUTFVw

(#76050) Mephike válasza ez foglalt? (#76049) üzenetére


Mephike
senior tag

Akkor ez eldőlt, mondjuk gondolom senki sem lepődött meg az ABS megoldáson.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.