Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) zolikaDB válasza nyunyu (#63000) üzenetére


zolikaDB
veterán

Most igy nehez eldonteni, hogy mechabol mennyire ajanlottak ezek ;)
A vilagitosnal a vilagitas kikapcsolhato?

(#63002) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A Logitech mk295-al van valakinek tapasztalata? Főleg az elem tartósságra (bírásra) gondolok és főleg a bill.-zet esetében (az az egér elég felejtős, de fehéreben jobb Wireless-t nem találtam.) Hosszú (akár 10-20 oldalas) szövegek begéplelésére (is) kellene.

THX!

[ Szerkesztve ]

(#63003) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

professzorok, ezekből melyik javasolt? black van most, opció lehet a red, yellow, green, silver.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63004) Alan[HUN] válasza zolikaDB (#63001) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Ki, illetve egészen pontosan a fényerejét le tudod venni 0-ra. Ha visszakeresel a topikban, akkor elég sokat írtam róla, nekem fényszennyezéses légkalapács van, most, hogy belement már nagy vonalakban az ára ráment (igazából több is, de ebből van ami inkább az én megalomániám volt), plusz egy csomó idő, de most már kifejezetten jó használni. A kék kapcsolót én is elengedném, még a brown is elég hangos és peng is. (Fejesben engem nem uavart, de barátnőm már nem tudott élni mellette, szóval nyunyu javaslata olyan kötelezően ajánlott, ha azt a bő tízest még rá tudod szánni - új kapcsolók, szivacs - akkor szerintem nem rossz darab.)

(Egyébként logisztikai okokból van egy kb. bontatlan filcem, ha Budapesti érdekeltségű vagy, és érintene, örömmel továbbadom beszeráron. :))

@Mr.Csizmás: Ez attól függ, hogy miért akarod lecserélni a blacket, ha megnézed, az actuaion forceon kívül a stílus is más (lineáris, taktilis, clicky), ha utóbbit kiválasztottad, akkor azon belül a black alapján tudsz szemezgetni, alapvetően egyéni preferencia dolog.

[ Szerkesztve ]

(#63005) copass válasza Mr.Csizmás (#63003) üzenetére


copass
veterán

mire kell?
pre travel azt jelent hogy mennyire kell lenyomni amikor kapcsol, tehát a clicky blue a legrosszabb a 2.3-el, silver viszont a leggyorsabb 0.6-al
total travel a lenyomáés teljes útja tövig.
actuation force, lenyomási erő.
pl: yellow- 35g majdnem fel annyi erővel kell lenyomni 35g mint a feketéd és rövidebb úton jár 3.2 viszont 1.0 kapcsol.
gyakorlatban ezt kábé azt jelent hogy ha ráteszel egy vastagabb pbt keycapot akkor majdnem érintésre kapcsolni fog.
vegyél switchtester és azon próbálgasd.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#63006) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Machez keresnék a gyárinál olcsóbb billentyűzetet. Ilyen alacsony gombos, nem baj ha fehér kivitel. Illetve szeretném ha az option gomb lenne rajta Windows gomb helyett, de végső esetben ez kihagyható.
Magyar kiosztás fontos. Numerikus rész sem elvárás.
Lehet egérrel készletben.
15k-t szánnék rá max.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63007) Mr.Csizmás válasza copass (#63005) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ Alan[HUN]

thy, mérlegelek :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63008) V.Stryker válasza V.Stryker (#63006) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Végülis vettem a Mediában egy Rapoo E9500m-et. Elég baba. Ez a szálcsiszolt forma nagyon jó.

Tud a hozzá adott usb kütyüvel és BT-on is kommunikálni. Van előnye, hátránya bármelyiknek?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63009) airwawes


airwawes
tag

1.Mekkora összeget szánsz rá? ~150k HUF
2.Használt szóba jöhet? igen
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Basic billentyűzet. Olyan billentyűzetet szeretnék, ami a kezemhez van konfigurálva. :)
4.Mire használnád a billentyűzetet? Munka, alkalmanként játékok
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? mechanikus, TKL kiosztással
6.Van konkrét modell ami tetszik? Drop CTRL Mechanical
7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? TKL
9.Extra igények Olyan billentyűzetet szeretnék, ami egy jó starter a DIY úthoz

Szivesen építenék is egy billentyűzetet, azonban tartózkodom egy picit a mélyvíztől. :DD

Előre is köszönöm a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#63010) DuncanGhola válasza V.Stryker (#63008) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

én ahogy kibontottam már vittem is vissza, a media kezelő hiánya miatt :) BT előnye hogy nem kell dongle ha van BT a gépben

Coca Cola, sometimes war

(#63011) V.Stryker válasza DuncanGhola (#63010) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Média kezelő hiánya? zenelejátszó és hang vezérlő gombok vannak rajta külön, még csak nem is Fn-el. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63012) magyarc


magyarc
tag

Sziasztok!
Milyen CK530 (barna kapcsolós) billentyűzethez hasonló TKL billentyűzetet ajánlanátok, esetleg halkabb, jobb visszajelzésű space gombbal?

(#63013) Aljasvip válasza V.Stryker (#63008) üzenetére


Aljasvip
senior tag

BT esetén saját tapasztalatom szerint egy laptopos msata/nvme BT modul nem bír el egy headset mellett semmi mással. Egér és billentyűzet mehet egyszerre, de ott is előfordult az egér mozgásban erősen érezhető késés, ezért én az RFI mellett maradtam a billentyűzetnél (az egér maradt BT-on).

(#63014) dqdb válasza V.Stryker (#63008) üzenetére


dqdb
nagyúr

BT nagy hátránya, hogy csak onnantól él, hogy az OS elindította a Bluetooth stacket, így BIOS-ban matatás kihúzva, és néha összejöhet a csillagok olyan eléggé kellemetlen együttállása is, hogy csak logon után éled fel a billentyűzet, de neked be kellene rajta írni a jelszót. A lag is jellemzően nagyobb, mint dedikált vevőnél, de ez nem szentírás.

A hozzáadott vevő hátránya sokszor, hogy nem párosítható másik eszközzel, és ha elveszik, akkor megszívtad, mert nem pótolható (Logitech Unifying és Lightning kivételek, akadhat más is).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63015) ollie válasza V.Stryker (#63011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A BT-nek lassú a válaszideje, pl játékra alkalmatlan.

***

(#63016) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm mindenkinek. Csak kíváncsiságból kérdeztem. Egy eszközzel van használva és bedugtam inkább a kis vevőjét.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63017) nyunyu válasza magyarc (#63012) üzenetére


nyunyu
félisten

Valószínűleg egyszerűbb lenne szétszedni a billzetet, aztán megkenni a csörgő stabilizátorait, valamint a space kapcsolót kiforrasztva erősebb (pl. MX Black) rugót tenni bele, mint új, halkabb billzetet keresni.

Mondjuk átfűzős LEDes billzeteknél ez is elég macera lehet, nehezen férsz hozzá a stabilizátorhoz.
Bár ez nekem PCB mounted stílusúnak tűnik, azt talán egyszerűbb kihámozni a plate alól, mint a plate mounted stabilizátort.

Mivel a (magyar) CK5x0-ban Gateron Brown van, azt amúgy olcsón, és viszonylag hatékonyan lehet halkítani o-ringgel.
Dustproof Outemu kapcsolósoknál (CK350, Redragonok) útban van a kapcsoló stemjén lévő porvédő fül

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63018) dqdb válasza nyunyu (#63017) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mondjuk átfűzős LEDes billzeteknél ez is elég macera lehet, nehezen férsz hozzá a stabilizátorhoz.
Ugyanolyan nehezen fér hozzá SMD LED vagy világítás nélküli esetben is.

A kapcsoló kiforrasztás a nélkül a dróton a két "kanyart" lehet valamennyire megkenni (de messze nem optimálisan), a stabilizátorokat kihúzva fecskendővel vagy ecsettel lehet a drót végéhez betolni egy kisebb adag kenőanyagot.

Kiforrasztva ezeket a részeket rendesen meg lehet kenni, és abban igazad van, hogy átfűzős LED-nél kicsit többet kell forrasztani ebben az esetben.

A stabilizátoroknál a belső rész oldalát bármilyen szétszedés nélkül meg lehet kenni.

Bár ez nekem PCB mounted stílusúnak tűnik, azt talán egyszerűbb kihámozni a plate alól, mint a plate mounted stabilizátort.
Ez plate mounted. Bár sokat nem számít, mert csak plateless esetben lehet hozzáférni a stabilizátorok drótjához szabadon, mind PCB mounted, mind plate mounted stabilizátorok esetében ki kell kapni legalább a stabilizált billentyű kapcsolóját, vagy néha még többet is.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63020) nyunyu válasza dqdb (#63014) üzenetére


nyunyu
félisten

Plusz eléggé szabadon hekkelhető a BT, emiatt komolyabb céges környezetben alapból tiltja a domain policy.

Régebben volt olyan céges laptopom, amiből az IT a friss laptopszállítmány beérkezése után egyesével kivette a gyári BT+WiFi modult, aztán kézzel cserélték csak WiFisre, mielőtt odaadták a júzereknek, nehogy véletlenül bekapcsolhassák...
Mostani cégesemen szimplán tiltja a Checkpoint tűzfal, így a mekkmestert csak unifying módban tudtam pároztatni vele.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63021) DuncanGhola válasza V.Stryker (#63011) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

benéztem 9900 volt, amúgy ez lett volna a tökéletes :)

Coca Cola, sometimes war

(#63022) omfgk


omfgk
addikt

Halihó.

Billentyűzetet keresek, ehhez kérnék segítséget.

Keret rá kb 35k. De ha pont 40k-ért van egy jó ajánlat akkor az még belefér.

ISO legyen a kiosztás. Angol feliratozású teljesen jó.
Mechanikus, lineáris kapcsolókkal.

Főleg játékra lenne használva.

Méretre igazából lehet teljes méretű a billzet, de a numpadot nem használnám. Tehát az akár le is jöhet.

(#63023) Crabface válasza omfgk (#63022) üzenetére


Crabface
senior tag

"ISO legyen a kiosztás"

Nem is emlékszem, hogy volt-e már ilyen a topikban, amikor valaki így használta ezt a kifejezést a billzet keresők között. :Y

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#63024) magyarc válasza nyunyu (#63017) üzenetére


magyarc
tag

Köszönöm! A kiforrasztással egyelőre várnék. A hangot nem a kapcsoló adja szerintem, inkább a stabilizátorokra tippelnék. Azokat a garancia elvesztése nélkül ki lehet szerelni kenéshez? Volt némi biztonytalanság a space érzékelésében, de tisztítás után pár nappal eltűnt (meglepő módon nem azonnal). Időközben bezárt a webshop, ahol vettem a billentyűzetet, de ha mégis megint gond lenne vele, állítólag Hollandiába még elküldhetem...

(#63025) khron78


khron78
őstag

Csak egy infó az alábbi billentyűzethez:

Aula Dawnguard mechanikus billentyűzet

Ha nem jeleníti meg az "í" karaktert, akkor resetelni kell a billentyűzetet az Fn+Esc billentyűk pár másodperces együttes lenyomásával.

(#63026) nyunyu válasza magyarc (#63024) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem hinném, hogy a billentyűzet házának megbontása nélkül ki tudnád piszkálni a plate mounted stabokat.

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy egy vékony ecsettel megpróbálsz szilikonzsírt kenni a stab háza és a kihúzott stemje közé, de ettől a drót és a stem köze nem nagyon lesz kenve, meg a tövigütéskor a PCBn csattanó drótot sem tudod halkítani.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63027) dqdb válasza nyunyu (#63026) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem hinném, hogy a billentyűzet házának megbontása nélkül ki tudnád piszkálni a plate mounted stabokat.
A stabilizált kapcsoló eltávolítása nélkül nem lehet eltávolítani a stabilizátorokat, mert a kapcsoló útban van a drótnak.

a drót és a stem köze nem nagyon lesz kenve
Ez a rész kihúzott stemnél "hátulról" megkenhető, mert nyitott a slider háza. Vékony ecsettel vagy fecskendővel be lehet juttatni megfelelő mennyiségű szilikonzsírt, persze több körben és folyamatosan tesztelve, mert a túlkent stabilizátor még rosszabb lehet, mint a zörgő.

A drót és a stabilizátornak a drótot megfogó karmos részét tényleg nem lehet megkenni összeállítva, az is hangforrás tud lenni.

tövigütéskor a PCBn csattanó drótot sem tudod halkítani
Nem csattan semmiféle drót a PCB-n, sem plate mounted, sem PCB mounted stabilizátoroknál. A nagyon széles U alakú drótnál a két szárat a slider öleli körbe, míg az összekötő elemet a két stabilizátorház karmos része tartja.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63028) nyunyu válasza dqdb (#63027) üzenetére


nyunyu
félisten

Slider aljára, meg a drót kilógó végére gondoltam, amit a bandaid moddal szoktak csendesíteni.

Hmm, nem is tudtam, hogy a GMMKból ki lehet operálni a stabokat az összes kapcsoló+plate kiépítése nélkül. Elég a stab kapcsolóját kivenni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63029) dqdb válasza nyunyu (#63028) üzenetére


dqdb
nagyúr

a drót kilógó végére gondoltam
Az a drót nem lóg ki, legalábbis a kezem ügyében eső egyik Durock/Everglide/GMK screw-in stabilizátornál sem teszi, mert a stabilizátorház csavar felőli oldala zárt. És bár a slider maga nyitott, abból sem lóg ki (innen lehet megkenni a drót végét).

bandaid moddal szoktak csendesíteni
A bandaid mod manapság már múlt időnek számít, a screw-in stabilizátorokon inkább ront, minthogy bármit is javítana, cserébe jól tudja gyűjteni a koszt, idővel elöregszik és még jobban gyűjti a koszt.

Clip-in esetében volt értelme, de ott is voltak, akik nem szerették, mert O-gyűrűsen nyúlóssá tette a bottom outot.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63030) magyarc válasza nyunyu (#63026) üzenetére


magyarc
tag

Ha jól értem, megbontás nélkül nem sokat tehetek. Mivel a bolt megszűnése miatt a garancia érvényesítése úgyis problémás lenne, lehet mégis belevágnék. Jópár éve nem forrasztottam, de remélem meg tudnám csinálni. De kicsit ki kéne művelnem maga előtte. A stem és a slider a stabilizátor részei, hol tudnék ennek utánanézni? Érdemes esetleg a stabilizátort lecserélni, ha már hozzányúlok, vagy elég lehet egy kenés? Az aliexpressen 5,6USD-ért találtam 7U Gateron stabilizátort, talán júniusban még ideérne... De persze még a méretét se tudom mérés nélkül. Milyen kenőanyagot érdemes használni? Ha netán elrontanám, van olyan szervíz, ahol helyre tudják hozni a galibát?

(#63031) nyunyu válasza dqdb (#63029) üzenetére


nyunyu
félisten


Cherry stabok nyitott aljára gondoltam, de abból sem lóg ki.

CK530-hoz innen kell a 4x2U+1x6.25U szett.
Numpados billzetekhez kell a 6x2U+1x6.25 szett.
(és megmarad egy 2U, mert az ISO billzeteken rövid a bal Shift.)

7U-s plate mounted szetteket meg nem értem, létezik egyáltalán olyan winkeyless billzet, amihez ilyen stab kell? Ősrégi Cherryjeimhez PCB mounted stab kell...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63032) dqdb


dqdb
nagyúr

[link] [link]
Érdekes koncepció a Filcótól, lényegében egy olyan "relegendable" kupak, aminél a feliratot tetszőleges általad nyomtatott helyett csak fix feliratra lehet cserélni. A kupak két része közötti perem mentén szépen meg fog ülni a kosz, amit élmény lesz kitakarítani.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63033) nyunyu válasza dqdb (#63032) üzenetére


nyunyu
félisten

RGB huszárokkal sem kompatibilis...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63034) dqdb válasza nyunyu (#63033) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem véletlenül Filco és még véletlenül sem Razer vagy Corsair.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63035) McDuglas válasza dqdb (#63034) üzenetére


McDuglas
aktív tag

Mondjuk ilyen puding rgb kompatibilisre pont nem nehéz megcsinálni, ha az egész alsó elem átlátszó. Amúgy érdekes koncepció, de az is fontos lehet, hány szétszedést bírnak azok a műanyag fülek - illetve, hogy a tüskék azok bepattanó kötést alkotnak, vagy csak pozicionálnak.

(#63036) dqdb válasza McDuglas (#63035) üzenetére


dqdb
nagyúr

Éppen, hogy nehéz. Az alsó rész öntőformája PBT-re van optimalizálva, míg a világítós, doubleshot PBT néven futó kupakkészleteknél az átlátszó rész nem PBT-ből készül, hanem jellemzően POM-ból. A felső rész feliratozás terén dyesubra van felkészítve, azon semmilyen fény nem megy át.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63037) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

Sziasztok!
Semi-off, de nem találtam jobb, aktív topikot.
Tegnap érkezett meg az első mechanikus billem, egy VARMILO VA109M Yakumo MX Brown.
A design tetszett meg és a minőségét is mindenhol dícsérték, úgyhogy gondoltam kipróbálom és ha nem ájulok el tőle (ilyen árért essen már le az állam :)) ) akkor majd visszaküldöm.
Nagyon jó érzés rajta gépelni, de a topikban már korábban említett fémes zörgés/csengés eléggé zavaró mértékű. Ezzel lehet kezdeni valamit, vagy küldjem vissza és válasszak másikat?
Ha ez a helyzet, mit ajánlotok full sizeban és magyar kiosztással? Fő szempont a minőség és hogy ne sárkánymintás-villogós-rgbs legyen :DDD

(#63038) copass válasza DiceBlade (#63037) üzenetére


copass
veterán

azzal semmit, rakhatsz alá 2-3 réteg nagyobb egérpadot az tompítja kicsit, de nem fog eltünni teljesen. ahhoz szét kellene szedni az egészet teljesen és módosítani, de akkor bukod a garit.
sárkányosban ki lehet kapcsolni a fényeket és jobban lehet módosítani. cserébe szar minőségű keycapot,stabikat kapsz. igaz tudsz venni utólag keycapet (mondjuk magyarból csak 1féle van és az is drága 65$)
ez az én redragonom a gyári tejfölöskupakkal is meglepően csendes a switch miatt.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#63039) nyunyu válasza copass (#63038) üzenetére


nyunyu
félisten

Azta, homing baros F kupakot kaptál a magyar KPR addonban?

Enyémbe simát tettek :W
Ráadásul elfelejtettem megreklamálni, amikor a hiányos numpadért szóltam nekik. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63040) Grizzlu


Grizzlu
tag

Sziasztok!

Igényem a következő:

- Általános cél, nem, vagyok gamer.
- Magyar kiosztás.
- Numpad nem fontos.
- Világítson, ez nagyon fontos.
- Lehetőleg vékony legyen, elegáns.
- Lehet mechanikus is, bár nem kitétel.
- Keret max 15 ezer.

Köszi!

MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI, i5-11400F, Intel ARC380, 2x8 GB DDR4 Kingston HyperX Fury 3000 Mhz, BeQuiet PurePower 12M 650W

(#63041) copass válasza nyunyu (#63039) üzenetére


copass
veterán

ja hogy a hupli. még xdas-on és az abs doubleshoton is van! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#63042) dqdb válasza copass (#63041) üzenetére


dqdb
nagyúr

Három megközelítés van a home row jelölésére: bar, scoop és nipple (vagy bar, nipple és scoop, ahogyan a képen van).

Cherry profilnál az első kettőt próbáltam, és egyik sem igazán működött (akik próbálták, azok szerint a harmadik a legjobb), MT3 és SA esetében a scoop tökéletes.

A legtöbb kupakkészletben az F, J és num 5 duplán szerepel, egyszer hagyományos billentyűként, egyszer megjelölve. Eddig egyszer láttam olyat, hogy triplázva volt ez a három gomb: normál + bar + scoop.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63043) DiceBlade válasza copass (#63038) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

Köszi, próbáltam több egérpaddal alatta de nem változott. O-ringek esetleg nem segíthetnek rajta? Ezt találtam még mint mod ami nem befolyásolja a garit.
Az ajánlott bill-ed pedig nem full size, én ragaszkodom a num padhez. A gombok színe is tetszene, de valahogy a betűtípus nem jön be

(#63044) copass válasza DiceBlade (#63043) üzenetére


copass
veterán

o-ring is halkít, van aki nem szereti. köztük én se.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#63045) nyunyu válasza dqdb (#63042) üzenetére


nyunyu
félisten

Mint a legelső, majdnemwhitefox PBT kupakszettemen
Eltartott 2 hétig, mire észrevettem, hogy összecseréltem az F és a Num5 kupakokat. :))
2 scoop+bar és 1 bar volt a sok egyforma kupak között...

Nipplet én max Num5-nek vagyok hajlandó elviselni. (ahogy a Cherry kupakszetteken van.)
D-n, K-n (ahogy munkamániás pisti középső ujja mutatta) NEM.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63046) janor


janor
csendes tag

Sziasztok!

Corsair K70 RGB-hez kompatibilis keycapet keresek. ISO layout, Cherry Brown switch.

Korábban említettetek egy Glorious Keycap setet, ez esetleg jó lenne? Van más magyar+világítós opció? Gondolom PBT-ről ne is álmodozzak :D

(#63047) dqdb válasza janor (#63046) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nincsen a Corsair alsó sorával kompatibilis világítós magyar kupakkészlet. Maxkeyboardnál tudsz gyártatni szokásos tejfölös doboz minőségben, szállítás és áfa után valahol 30-40e között jön ki.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#63048) nyunyu válasza janor (#63046) üzenetére


nyunyu
félisten

Ctrl-Win-Alt-szóköz kupakokat leszámítva passzolni fog, max fenthagyod a Corsair alsó sort.

Nyilván a kupakok színében, mintájában, formájában, hangjában, tapintásában lesz némi eltérés a Glorious kupakok, meg a fenthagyott Corsairek között, de IJ, ennél jobban nem tudod magyarítani.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#63049) janor válasza nyunyu (#63048) üzenetére


janor
csendes tag

dqdb, nyunyu, köszi mindkettőtöknek! :R

(#63050) DuncanGhola válasza DiceBlade (#63037) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

logitech g915 tkl? :)

Coca Cola, sometimes war

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.