Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) gaben22 válasza nyunyu (#49992) üzenetére


gaben22
senior tag

- kéne szabatni hozzá egy acél plateet (utánajárás, hol lehet szabatni, elmenni, logisztika, mennyibe kerül...)
- valami műanyagossal faragtatni házat neki (ki? hol? mikor? mennyiért?)

Ezen már nekem is elhalt pár ilyen-olyan ötletem más témában. Szerintem ha vidéken laknék könnyebben megoldanám, Pesten nekem ez nem megy :D.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#50002) nyunyu válasza gaben22 (#50001) üzenetére


nyunyu
félisten

Annak idején, amikor még a BTC 5131C-t akartam mechanizálni, vadásztam lézeres meg vizes vágó cégeket, de ahogy számolgattam a szükséges vágáshosszt, 8-10k lett volna egy rendes billzetre való plate.
Erre a több irányban tört, nagyobb lemezt igénylő billzetre se lett volna sokkal több, mivel a kapcsolók helyének kiszabása a fő tétel, nem a lemez külső körvonala.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50003) Radeon_5 válasza F34R (#49991) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Bizony ez marha jo lenne - igeny voona ra, ugymond :D

Szoval, nincs kedvunk osszerakni egy kozonsegtalalkozot?

"Mindenki hozza a sz*rjait (marmint a jofeleket :D) es kiprobaljuk egymaset?"

Erdekel ilyesmi meg valakit?

Son of a Bit

(#50004) Mr.Csizmás válasza Radeon_5 (#50003) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

anno volt rá kezdeményezés, támogatom újra :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50005) dqdb válasza nyunyu (#50002) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ahhoz képest, hogy 15-20 dollár alatt nem akad AliExpressen sem 60%-os plate, ez nem is olyan magas ár egy teljes méretért.

Egyedi nyákot már könnyen lehet gyártatni akár 1-2 darabos tételben is teljesen online rendelési folyamattal (akad olcsóbban kínai és drágábban EU-s cég is), azonban fémek vágására és hajlítására még nem találtam megoldást az USA-n kívül, onnan pedig egy ilyen kör a nagyon drágánál is drágább lenne. Pedig ötletem akadna :DDD

Jut eszembe: ha már plate-et emlegettem :) Van elfekvőben itthon egy 60%-os plate, ANSI/ISO megy vele, a bal Shift 2.25u/1.75u+1u kialakítású, szóval kurzorblokkos XD64-hez nem jó (különben nem elfekvőben lenne ...). Ha valakinek kell, ingyen viheti. Annyi kikötésem van, hogy kizárólag olyannak adom oda, aki meg szokott fordulni ebben vagy az építős topikban, hogy jó kezekbe kerüljön.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50006) nyunyu válasza dqdb (#50005) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyedi nyákot már könnyen lehet gyártatni

Amennyiben tudsz tervezni...

Ha nem, akkor megint elversz párszáz órát valamelyik áramkörtervező program elsajátítására.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50007) pengwin válasza Mr.Csizmás (#50004) üzenetére


pengwin
addikt

Hétvégére kéne szervezni, Budapestre, közlekedési csomópont közelébe, dél körüli kezdéssel, hogy a vidéki kollégák is (viszonylag) kényelmesen fel tudjanak jönni az ország bármelyik részéről.

De az érdeklődők földrajzi hovatartozásától függően akár Szolnok vagy Cegléd is jó lenne, ha a döntő többség kelet-magyarországi vagy budapesti.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#50008) Radeon_5 válasza pengwin (#50007) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

A helyszin az egyik fo kerdes mindig - itt ugye kene egy terem, arammal ellatva, asztalokkal.
Valakinek van kapcsolata/helyszine igy hirtelen?

Son of a Bit

(#50009) Zοltta válasza zefran (#49999) üzenetére


Zοltta
senior tag

CM logo +F5 gombot ( rgb profil mód váltás) szoktam használni, mikor nem akarom, hogy villogjon . Persze mikor kikapcsol a gép ő is kikapcsol és persze az utolsó beállitot profilt megtartja.

Ameddig féltem, a gyári védő boritást is rá teszem, mikor nem vagyok itthon :D , hogy addig is ne porosodjon xd

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#50010) gaben22 válasza nyunyu (#50006) üzenetére


gaben22
senior tag

Igen, ez biza így van, sajna nem triviális olyan nyákot tervezni, amit utána le is lehet gyártani bármennyire jónak is tűnik papíron. Sok apró buktató van.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#50011) Domestos


Domestos
tag

Próbáltam rákeresni, mérsékelt sikerrel, úgyhogy inkább megkérdezem:
75-80%-os méretben programozható billentyűzetre mik a lehetőségek? Amit eddig találtam, hogy aliról komponensenként összeszedni, és magam összerakni kb 120-140 dollár körül. Készen csinál valaki programozhatót?

(#50012) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Ezek az 'ertelmesebb' (NEM epitett) 40k koruli/feletti split es egyeb billek egyik sincs ISO-ban?!

[ Szerkesztve ]

Son of a Bit

(#50013) Domonkos válasza Radeon_5 (#50012) üzenetére


Domonkos
Ármester

Olcsobb split billentyuzetet a keebio-tol lehet kit formajaban beszerezni, de azokkal is ugy kell szamolni, hogy 600-700ft lesz per billentyu a vegso ara.
Keszen kaphatok kozul pedig az ergodox-nal kezdodnek a dolgok.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#50014) Radeon_5 válasza Domonkos (#50013) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Ultimate Hacking Keyboard?
Valaki probalta mar? Szallitanak egyaltalan mar?
Marha jonak tunik a leirasa alapjan

Son of a Bit

(#50015) F34R válasza Radeon_5 (#50014) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor mar inkabb Ergodox EZ. ha valoban ki akarod adni az UHK arat.

(#50016) Ringman válasza Radeon_5 (#50012) üzenetére


Ringman
nagyúr

matias ergo pro, kb 180font emlékeim szerint.

(#50017) Domonkos válasza Radeon_5 (#50014) üzenetére


Domonkos
Ármester

Most tenyleg nem kotozkodesbol kerdezem, de meg nem tudom erteni, hogy ebbe mi lehet a jo, azon kivul hogy split? :F

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#50018) F34R válasza Domonkos (#50017) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat a switch :DDD

(#50019) dqdb válasza Domonkos (#50017) üzenetére


dqdb
nagyúr

Modulok még mindig nincsenek, szóval továbbra is tartom, amit fél éve írtam. Amikor kijöttek az ötlettel, akkor tarolhattak volna, mostanra ennyi késéssel csak egyek a sok közül, és az a megkülönböztető feature, azaz a modulrendszer, ami kiemelné őket a többiek közül, az ki tudja, hogy mikor készül el. Ráadásul sok split layoutra vágyó felhasználó elment ortolineáris irányba, és csodálkoznék, ha visszatérne közülük bárki is a staggered split vonalra.

Ha készen kell és staggered split+ISO, akkor Dygma Raise preorderben (már közelítenek időben a szállításhoz). Hasonló ár, teljes Cherry MX választék, ráadásul hotswap, PBT kupakok, csillámpóni, négy billentyű a hüvelykujj számára.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50020) dqdb


dqdb
nagyúr

Ha még nem szerepelt volna ez az infó: a plate mounted Gateron Brown felülről megbontható.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50021) dyuri válasza Radeon_5 (#50014) üzenetére


dyuri
csendes tag

En meg egy prototipust kaptam kiprobalasra meg a fejlesztes kozepe tajan, teljesen korrekt volt mar az is, de igen, egy sima 60%-osnal pont annyival tobb, hogy split, illetve, hogy jobban testreszabhato, mint a legtobb nem custom firmware-es billentyuzet.

En magam ergodoxot hasznalok, ahhoz kepest "visszalepes" volt, de a legtobb embernek egy sima 60% is tul extrem. Egyebkent az ergoxhoz kepes sokkal mobilisabb, akar laptop mellett is el tudom kepzelni vinni ide-oda - bar van benne vas rendesen, szoval lehet nehezebb, mint egyes gepek.

Epp a minap jelentettek be, hogy az uj megrendeleseket egy heten belul teljesitik.

(#50022) nyunyu válasza dqdb (#50020) üzenetére


nyunyu
félisten

Feltéve, ha a plate is úgy van kivágva, hogy a kapcsolótető négy fülének kiakasztásához hagytak elég helyet.

Ha négyzet alakú a lyuk, ahogy eredetileg Cherry specifikálta a plate dimenzióit, akkor nem bontod ki.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50023) dqdb válasza nyunyu (#50022) üzenetére


dqdb
nagyúr

Hmm, én mostanáig azt hittem, hogy a négy füles változat létezik csak, kizárólag ezzel a változattal találkoztam eddig :B Most is csak véletlenül derült ki, amikor a teljes kapcsoló helyett csak a teteje jött le.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50024) nyunyu válasza dqdb (#50023) üzenetére


nyunyu
félisten

Cherry, Gateron (+nála gyártott Zealio), pár újabb klón fixen 4 fülű, ezek bonthatóak.
2 nagy fülű kapcsolók fülei viszont nem ott vannak, azokat nem lehet felülről bontani: kb. összes Kailh, meg a régebbi Outemuk.

Outemu Ice meg Sky az már Cherry jellegű, 4 fülű házzal bír.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50025) Radeon_5 válasza Domonkos (#50017) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Hat az van hogy nem probaltam meg split billt de ergonomiai szempontbol az tunik eddig a legjobb megoldasnak nekem, es a sajat preferenciam szerint. Mas kerdes hogy milyen lehet megszokni, biztos meg lehet.

Son of a Bit

(#50026) Radeon_5 válasza F34R (#50015) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Hat meg tenyleg csak nezelodok, es persze vakon nem szivesen adom ki az arat ezeknek.

Viszont ami fontos es csak most esett le :D
Basszus ezeken a spliteken meg mecha meg szuper ergo billeken szinte egyiken sincsenek kurzorok! Na azt nem tudom meg tudnam-e szokni egyaltalan, es mondjuk nem is akarna, megszokni azt hiszem, nem ertem miert hagyjak le? Meret sporolas?

Kb. csak a Matias ergo pro-n vannak.

Son of a Bit

(#50027) gaben22 válasza Radeon_5 (#50026) üzenetére


gaben22
senior tag

Ha ilyen billentyűzetekben gondolkozol, akkor minden mondatod layerrel fog kezdődni :).

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#50028) 7 válasza Radeon_5 (#50026) üzenetére


7
addikt

Egy dedikált kurzorblokk megnövelné a jobb oldali billentyűzetfél a szélességét, és így pl. oldalirányú döntéssel nem igazán tudnál operálni. Ez azért fontos, mert az igazán ergonomikus megoldás az, amikor a kézfejed nem az asztallappal párhuzamos, hanem majdnem merőleges rá (csak simán tedd az alkarodat az asztalra magad előtt, és egyből megérted).

(#50029) Radeon_5 válasza gaben22 (#50027) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Hat ezt igy nem ertettem, oszinten szolva :D szoval oke.

7: Mi a baj az oldaliranyu dontessel akkor ha vannak kurzor nyilak? Marmint nehanyon van es lehet oket donteni is.

Son of a Bit

(#50030) 7 válasza Radeon_5 (#50029) üzenetére


7
addikt

Ha nem egyforma méretű a két fél, akkor nem tudod ugyanúgy beállítani őket.

(#50031) nyunyu válasza Radeon_5 (#50029) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk az, hogy akkor nem szimmetrikus a billzet két oldala?

Klasszikus tört billzeteknél (Pl.. -t CDP 3.0) ugye a jobb kéz térfele nagyobb, mint a balé, mivel a G gombtól balra csak 6.75 széles, míg H-tól jobbra 8.25.
Mondjuk ezt az MS Ergo4k-n jól elcsalták, mert azon az Enter környékét belekanyarították a nav cluster és a numpad síkjába, és csak a jobb térfél bal oldala dől úgy, mint a bal térfél.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50032) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok!

Jártam itt nemrég és kérdeztem billentyűzettel kapcsolatban.
Azóta sikerült kipróbálnom egy K-type-ot. Ezért nem bírtam magammal és megvettem az ASUS Rog Clayemore-t, ezt sokkal finomabban elég lenyomni.
Ez egy Asus Cerberust válltott és azt kell mondanom, hogy nem béntam meg. Az biztos, hogy még szokni kell, de nagyon jó vele gépelni, illetve játszani is. Ami külön tetszik, hogy levehető a numerikus része és világít :) A kupak az tény, hogy furcsa, a K-type-on jobb volt, de ez annyira nem számít.

(#50033) dqdb válasza Radeon_5 (#50026) üzenetére


dqdb
nagyúr

A nyilvánvaló megoldáson kívül (külön layerre kerül, amit valamelyik Fn billentyűvel együtt lehet elérni) a jobb oldali Shift+Win+Fn+Ctrl négyese például eléggé adja magát kurzornak (vagy a Shift helyett AltGr-rel), csak értelmes firmware kell, ami támogatja a módosítók kettős működését. Vagy lehet játszani a rövid/hosszú/többszöri lenyomással/nyomva tartással is.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50034) 7 válasza dqdb (#50033) üzenetére


7
addikt

Nekem is pont ez a megoldásom van a 60%-oson; egyszeri lenyomásra kurzorbillentyű, hosszan nyomva pedig Shift, Ctrl, layerváltók.

(#50035) Franky74


Franky74
tag

Sziasztok!

Billentyűzet váltást fontolgatok, egy CM Suppressorról térnék át a mechanikus bill. világába. Az eddigi hozzászólásokat átböngészve, kettő típust találtam jónak:
-Ozone Strike Pro
-CM CK550 RGB

Az elképzelés mechanikus barna(halk), magyar, RGB billentyűzet, nem karácsonyfa kell.
Netezés -pötyögés és játék, 50-50%.
Tehát a kérdések: - melyiket vegyem? - van esetleg ebben az árkategóriában jobb? - esetleg számításba jöhet?

Válaszokat Előre is Köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#50036) dudLee válasza Franky74 (#50035) üzenetére


dudLee
tag

Még ez is magyar: Tesoro Gram Mx One

(#50037) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Pár hónapja vettem egy angol bill-t, megszokás céljából. Már egyáltalán nem zavar, hogy nem magyar...
Most már sokkal szélesebb körben tudok nézegetni mechanikus bill. tek közül.

Az alábbi 2 közül szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

Razer Huntsman Elite vs Corsair K95 Platinum RGB Keyboard Comparison!

Ha ezek közül egyiket sem, akkor melyiket?
Leginkább fps (BF V) sel játszom, de gépelni is szoktam.
A segítséget előre is köszönöm!

(#50038) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Ergodox EZ (vagy egyeb EUn kivulrol erkezo bill) eseten gondolom semmi esely meguszni a vam+afa koltsegeket, csak onnan lehet rendelni?
Ez mondjuk igen kellemetlen, probakent osszeraktam a konfigot, 354 dodo, es arra meg ki tudja mennyi jonne ra amig ideer? Vam+27%+ki tudja meg mi.

Son of a Bit

(#50039) Mr.Csizmás válasza Dtomka (#50037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

corsair, egyértelmű (razer optobizbasz pls)

btw. ezek nem gyári kupakok :N

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50040) pengwin válasza Radeon_5 (#50038) üzenetére


pengwin
addikt

Ha nem egyben rendeled a csomagot, akkor egyáltalán nem biztos.

Pl. ha kínából jönnek alkatrészek akkor nem nagyon szokott vám+ÁFA lenni.
Neke jött ~78$-os kupakkészlet így extra terhek nélkül, és pl. egy pár ErgoDone PCB is hasonló árkategóriában mozog.

Üdv, pengwin

(#50041) nyunyu válasza Dtomka (#50037) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez a két pédány tökéletesen megtestesíti mindazt, amit nemkívánatosnak tekintünk a modern gamer billentyűzetekben :DDD

- drága
- karácsonyfa
- nem jó kupakok, ráadásul nem szabvány kiosztással
- véleményes kapcsolók

De ennyi erővel a ROG Claymoret is nézegethetnéd, abban legalább MX Red van, meg kupakot is lehet rajta cserélni, ha szükséges, még ha nem is jobb, mint a másik kettő.

(Személy szerint ezekért a világító ipari hulladékokért 35-40k-nál többet nem adnék, legyen bármilyen brand rajta.
Tudom, apple 50k-ért osztogatja a drótnélküli nyomogatható alulemezét, ahhoz képest bármelyiken fényévekkel jobb gépelni, de ne ez legyen a mérce.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50042) nyunyu válasza Radeon_5 (#50038) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha Ergodoxban gondolkozol, akkor lehet lengyelből is rendelni alkatrészeket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#50043) Radeon_5 válasza nyunyu (#50042) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Elgondolkodom legalabbis rajta, eleg jonak tunik, bar atszokasi ido itt is biztos lenne boven. Mar csak a nyilak miatt es a ctrl alt shift miatt is, de legalabb megoldhato hogy ott legyen ahol akarod, es a huvelykujjnal van boven lehetoseg pl. Csak annyi ido belefolyni ebbe a temaba (is) hogy...na, sok. Plusz kicsit felek hogy a noti bill utan egyben kicsit nagy ugras lenne egy ilyen cucc, split, tok mas elrendezes, mecha kapcsolok. Egy hetig nem tudnek dolgozni kb :D

Megtalaltam ezt a Falba-t mar igen, es ha jol lattam lehet toluk osszeszerelve is kerni (azzal tenyleg nem fogok idot tolteni akarmi is lesz), viszont annyi valasztasi lehetoseg van itt es sok dolgot nem is ertek mi es miert kene ezt vagy azt valasztanom, hogy megint csak megakadtam. Hat nyilvan egyedi cuccok ezek ertem, de tenyle nem epp felhasznalobarat az osszerakojuk sem, erteni kell a dologhoz ahoz hogy tudd mire nyomsz. Sosem lesz igy keyboardom a francba :D

[ Szerkesztve ]

Son of a Bit

(#50044) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

BTW talaltam egy ilyet, es felaron lehet meg elorendelni 149 dodoert pentekig, ha valakit erdekel.

[cleave-truly-ergonomic-mechanical-keyboard]

Nem split viszont erdekes elrendezes, ilyet meg nem lattam. Valakinek velemeny rola?

Es mellekesen ezekrol az infra/lezer kapcsolokrol?

[ Szerkesztve ]

Son of a Bit

(#50045) dqdb válasza Radeon_5 (#50043) üzenetére


dqdb
nagyúr

lehet toluk osszeszerelve is kerni (azzal tenyleg nem fogok idot tolteni akarmi is lesz)
A forrasztás és összeszerelés idejének a sokszorosát fogja elvinni a firmware reszelgetése. Ha olyan a PCB, hogy az MCU és a diódák már rajta vannak (azaz csak a kapcsolókat kell beforrasztani), és a legtöbb kit ilyen, akkor egy 60%-os billentyűzetet röhögve össze lehet rakni 2 óra alatt nulla tapasztalattal, ebbe a két órába az ilyenkor kötelező bénázást is beleszámoltam, valamint a forrasztás begyakorlásához valami ilyesmi összeszerelését is (ami amúgy nehezebb, mint a switcheket sorban beforrasztatni).

Ha pedig hotswap socketek vannak, akkor még kevesebb idő és a forrasztás is kimarad.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50046) pengwin válasza Radeon_5 (#50044) üzenetére


pengwin
addikt

Ilyen jellegű kapcsoló csak pár speciális billentyűzetben van.
Az élettartamuk igazából az alájuk szerelt "lámpa" üzemórákban mért élettartamától függ, nem a leütések számától.
Elvileg játékra nagyon jók mert gyorsak.
A legnagyobb hátrányuk, hogy kb. beszerezhetetlenek, és ha valamelyik elromlik akkor tipikusan az "izzóját" kéne cserélni, ami ha nem a kapcsolóba van integrálva akkor NYÁK-mókolást jelent.

Üdv, pengwin

(#50047) dqdb válasza Radeon_5 (#50044) üzenetére


dqdb
nagyúr

"Shipping is estimated as soon as July 2019"
Első termékes cég esetében GB és preorder vonalon ez általában azt szokta jelenteni, hogy talán még idén, inkább jövőre, de ősz előtt semmiképpen.

Ilyen billentyűzetet én nem vennék open source firmware nélkül, mert ezek az ergonomikus darabok arról szólnak, hogy a saját ízlésedre szabod a kiosztást. A másik problémás pont szerintem a kapcsoló, pontosítva annak az utórendelhetősége, ha bármi probléma akadna az egyikkel.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50048) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

üdv, játékokok miatt szükségem lenne egy makrózható bill-re
semmi csicsaság, világítás, ilyesmi nem kell. legyen old school, numerikus paddal, magyar kisztássak, klasszikus elrendezéssel, különálló iránygombokkal. minél halkabb annál jobb.
tudtok valamit ajánlani?
nagyon köszönöm
6

- no es importante -

(#50049) Ringman válasza Radeon_5 (#50044) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez a régebben szidott truly ergonomic keyboard, nem?

(#50050) Zola007


Zola007
veterán

ha két szomszédos irodán belül van 10db gép és veszünk hozzá vezetéknélküli bill+egér kombókat, mennyire fogják egymást zavarni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.