Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88524) parandroid válasza Qru (#88518) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ööö, az Aygo, a C1, és a Pug108 az gyakorlatilag ugyanaz az autó, egy csomó meg ezek közül még meg sem jelent, mint pl a Fabia, vagy a Passat, meg még jópár. Szóval kicsit korai lenne még tippelgetni.

Engem személy szerint egyébként a 2-es Active Tourer érdekel ezek közül, hogy hogy fog kinézni, illetve milyen lesz.

Szerk.: Ja, egyébként ha van vér a pucájukban, és tényleg oylan jó, mint ahogy áradoznak róla, akkor kihozzák a Cactust győztesnek - az összes többi a kötelezőt hozza, illetve fogja csak hozni szerintem.

Szerk2.: Emvyvel látom nagyjából egyre jár az agyunk, annyi, hogy szerintem business class középkategóriában, mint a Mondeo és a Passat már nemigen fognak tudni újat mutatni, csak csiszolgatják a meglévő technológiákat, és egyre több kütyüvel tolják őket teli. Persze ha ez a jövő, akkor lehet ezt is díjazni, de bátrabbnak tartom a BMW-t, hogy ki mertek jönni egy családi mini-egyterűvel, vagy nem is beszélve a Cactusról. Talán még a KIA Soul hasonlóan elszállt valami, de kétlem, hogy egy koreai megkaphatja ezt a díjat egy full Eu-s zsűritől.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.