Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89751) neduddki válasza tboy93 (#89750) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

olajszuro 2.5k en vcasaroltam fel az utolso /aszem/ 8db-ot:- )
valtoolaj Endre 6K/2l
levegoszuro k&n 9k voltde faragnmi kellett /azota mosom/
pollenszuro vmi utangyartott me az agyari is egykutja... aszem 2k volt
mas?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89752) TaaT válasza neduddki (#89751) üzenetére


TaaT
veterán

"levegoszuro k&n 9k voltde faragnmi kellett"

Give them hell Ukraine!

(#89753) neduddki válasza neduddki (#89751) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ja gyertjak: ik16 6-8k koze usa
feknetet kizaroalg nissin 22k /de 80Mm-et ment el/
mas tenyegl nem gyun ezzmbe

udv

neduddki

mod: TaaT: ugyan kirlek:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89754) tboy93 válasza neduddki (#89753) üzenetére


tboy93
nagyúr

Holnap atragom meg egyszer a szervizkonyvet. Mindent le akarok tisztazni, illetve tel elott meg szeretnek alvazvedelmet is :)

(#89755) VOid


VOid
tag

Sziasztok segíségeteket szeretném kérni, elég nagy dilemmában vagyok, maximum 8 év körüli használt autót szeretnénk venni,a keret 1.5millió(max+200ezer ha nagyon jó az ajánlat) a következő feltételekkel:

Az autó kb 60%ban városban 40%ban országuton lenne használva, évi 15000km lenne benne kb:)
- fontos hogy megbízható autó legyen
- fentartási költségei ne verjék az eget
- se túl nagy se túl pici ne legyen, közepes méretű legyen lényeg a parkolás azér ne legyen vele horror
- nem fontos szempont hogy bivajerős legyen, de nem lenne hátrány ha azér életveszély nélkül lehetne vele előzni, de alapjában véve nyugisan lenne vezetve.

Alapos, fórum ,autonavigátor , totalcar böngészgetés utána következő típusokra jutottam, de mindegyiknél van egy két kisebb aggály, amiben szeretném ha valaki megerősítene v megcáfolna, esetleg felhívná egy másik típusra is a figyelmem ami felett elsiklottam:)

Toyota corolla ferdehátú: Ezzel kapcsolatban annyi hogy drága az alkatrész, viszont cserébe kevesebbszer romlik el, és jobban tartja az értékét, ez ellensúlyozhatja azt ha esetleg valami gebasz van vele?:)

Kia Cee'd : ez az a típus amin erősen gondolkozom, de olvastam egy cikket h városban megehet 10 litert is,
recsegő kormány, + gyári rádióra is írták h problémás+ belül gyenge minőségű anyagok, ennek ellenére elég jók a vélemények róla összeségében.

Opel Astra H hát itt nem tudom nem igazán merültem bele, megbízhatóság?, gyenge értéktartás
Seat Cordoba (86Le változat) itt is a megbízhatóság a kérdés, csomagtere vonzerő
Hyuandai I30 na ez az autó tetszett egy ideig, de ilyen hibákat néztem hogy nehéz lükvercbe tenni
+ gyakran kiégő izzó(bár ez nem olyan nagy baj ha könnyű a csere), + nem távirányítós a központi zár, ez mondjuk nekem kicsit fura
Ford fiesta (2008as évjárat, még a régebbi forma) Formailag annyira nem tetszik, de ha megbízható és olcsó a fenttartása, pl fogyasztás is,akkor ez ellensúlyozhatja a dolgokat:)
Seat Ibiza ujabb fajta(már ha találni olyat ami belefér a keretbe), nem tudom mennyire érdemes ezt választani belülről annyira nem tetszik.
Ford Focus II : Hmm hát itt 3 dolog volt ami elriasztott picit: fogyasztás, városban 10 littyó is akár, rozsdásodásra hajlamos(egy cikkben láttam), + hátra nehezebb a kilátás, az összes többi dologban viszont tetszik
Mazda 3: Külsőleg ez tetszik a legjobban, de ennek is a legdrágább az alkatrésze, ami nem lenne baj mert ugye tartja az értékét+ritkábban romlik el elvileg japán voltából de 2 dolog aggaszt: fogyasztás+ rozsdásodás

Nincsenek nagy igényeim fogyasztás terén, de nem lenne rossz ha városban 9 liternél nem enne többet, + vegyesben 7 nagyon nagyon max 7,5 liter körül megállna a benzines.

Itt jött képbe hogy a fenti autókból érdemes e dízelt vennem? egyes típusokból kifejezetten nem ajánlják, mazda 3nál olvastam hogy az 1.6ostól óvakodni kell , plussz a kia cee'd dízeltől is, meg ugy összeségében van a fentiek között olyan autó amiben megbízható a dízelmotor, és ha esetlegesen elromlik nem-e megy rá a gatyám?:) v az üzemannyaggal megspórolt pénzzel együtt legalább azt mondhatom hogy nem jártam rosszul:)

Köszönöm előre is a válaszokat
Ha esetleg valakinek van személyes tapasztalata bármelyik típussal az privátban is írhat:) nagyon hálás lennék:)

[ Szerkesztve ]

(#89756) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

:C :DD :DDD

több drón kell ;P

(#89757) hobizoli válasza Qru (#89703) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem biztos, hogy nagyon regi
2009 elejen pl 215-220 is volt a 95-s

több drón kell ;P

(#89758) neduddki válasza VOid (#89755) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na nezzuk ceed-i30 egykutja i30-nak kevesbe sprod a futomuve, az 1,4es mmotort porgeti kell,dizel /cr/ zsenialis , raadsul nincs kettotomegu sem az eleejn, de ki tuya mennyi km
totoya van utangyartott alkaresz nem dragabb mint barmi mas, 2005majusg zz-fe-vel vigyazni illik, dizle: denso:- (
amit kihagytal
2k elso felenk legjobb c japojat, a 7g civicet, megrao modon nagy hejj /aldokhoz kipest/, keveset fogyaszto motork, rozsda se nagyon van, 4d fl-ig japo /es4-5, de akad par torok is es6-7/ utanna torok,de sokkulomseg nincs, 5 ajtos angol kicsivel tobb bug, foleg fl utanniakra szoktak a voksot tenni, furomu lebutitto az eldokhzo kepest, cserebe eros, alkatresz epeszu arban van gyari is

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89759) giigz válasza VOid (#89755) üzenetére


giigz
veterán

2006.12. Ford Focus 4 ajtos 1.6 benzin, 151k km, makulatlan allapot, havas/saras ut utan lemostuk beallas elott, stb. Viszont mar nem nalunk van, uj autoba beszamittattuk. Ha gondolod adok linket, bar nem tudom megvan-e meg, par napja meg megvolt. 1,39 M-ert hirdetik, garantaltan 10/10-es vetel.

Egyebkent Focus 3-ra csereltuk, szinten 1.6 benzin.

[ Szerkesztve ]

(#89760) akos727


akos727
senior tag

Van valami módja, hogy a telefonomon lévő zenéket hallgassam a kocsiban fm transmitteren kívül, úgy, hogy CD-s a fejegység? Ha nincs, van olyan transmitter, amit ajánlotok?

(#89761) mycso válasza akos727 (#89760) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha van AUX in, vagy valahogy lehet hegeszteni a gyári fejre.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#89762) gaborbol válasza runner 125 (#89744) üzenetére


gaborbol
őstag

Vannak arak nalatok :(((

Most csereltem ezeket a felesegem 2003-as civic-en.
A legdragabb olajszuro a gyari vagy a mobil 1 kerul max 9-10 dollarba, a Bosch, Fram, K&N atlag 4-6 dollar. Ezek boven olyan jok mint a gyari, en ezeket szoktam belerakni.

Castrol gtx, Mobil 1 5w20 atlag 30 dollar/ 4.75 liter, de most akcios 25 dollar es adnak melle ingyen Bosch olajszurot.

Fram, K&N legszuro 10-14 dollar.

[ Szerkesztve ]

(#89763) LuckyL válasza Laraxior (#89622) üzenetére


LuckyL
őstag

én anno mindenféle trafót kipróbáltam de fix 5 ezrenként valamelyiket kiverte :)
pedig amugy szerettem azt a kocsit
fiatalság bolondság nagy zene 210-el 4 es főút :DD

ilyet se csinálnék már mai fejjel :DD

de anno nap mint nap

cryptot minden termékemért elfogadom

(#89764) beci válasza runner 125 (#89612) üzenetére


beci
őstag

Felejtettem.:)

2008-as Seat Leon 1,6 benzines vélemények?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#89765) footy válasza beci (#89764) üzenetére


footy
addikt

Ha nem zavar az ergonomia teljes hianya es nem akarsz vesekovet, akkor jo.

(#89766) runner 125 válasza tboy93 (#89750) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kíváncsiságképp besétálhatsz valamelyik Honda szalonba a főbejáraton, s kérhetsz ugyanerre árajánlatot. :)
Talán az sem utolsó szempont, h Imi végtelenül korrekt srác. Nem véletlenül hordja egy csomó Honda-s hozzá privátban a gépeket, amit megbeszéltek, azt el is végzi.

akos727

Mennyire komoly fej? Aprón tizenezer környékén már tudsz venni korrekt USB képes fejeket, egy pendrive-ra ráhúzol mindent és meg van oldva.

gaborbol

Ez van, Honda-hoz ennyi. Jah és természetesen ezek már a jóárasított árak, utcáról besétálva ~20% felárral biztosan számolhat az ember. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#89767) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na mejjikre repulek ra a CoV-nal?:- )

udv

neduddki

mod: jav

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89768) alázógyík válasza neduddki (#89767) üzenetére


alázógyík
őstag

+1 a harmadikra. :K

(#89769) beci válasza footy (#89765) üzenetére


beci
őstag

Nekem tetszik.
A vesekővel mire célzol?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#89770) tboy93 válasza runner 125 (#89766) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem szükséges bemennem szalonba, az előző tulaj hagyott néhány számlát a szervizkönyvben, a mezei olajcsere volt 66.000 HUF 2004-ben. Úgyhogy pontosan tudom, hogy ez jó ár :K

Néhány nap és megjön az eneos az oldalról amit ajánlottál, utána beszélek Imivel és mehet a csere. :U

beci: gondolom irdatlan kemény a futómű és pattog a jó magyar utakon

[ Szerkesztve ]

(#89771) lsc válasza neduddki (#89767) üzenetére


lsc
nagyúr

Nekem az első jön be.

Az élet kegyetlen .

(#89772) Typhoon47 válasza neduddki (#89767) üzenetére


Typhoon47
őstag

1.-nek áll jobban a ballonosabb gumi szvsz.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#89773) sasa134


sasa134
addikt

Csak 2009-től van a 6-os Mazdában AUX In. Mindig tanul az ember..De azért ez milyen má'.. :(

Avanti Roma

(#89774) jozefgucci1 válasza neduddki (#89767) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 a harmadikra az olyan igazi japós .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89775) hobizoli válasza gaborbol (#89762) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en azt azert erdekesnek tartom, hogy US piacon ugyanannak az autonak fele km a olajcsereperiodusa, mint EU-ban
es ott nagyobb tavok vannak konstansabb sebseggekkel, kb amolyan longlife periodusnak is megfeleloen, es megis gyakrabban kerik az olajcseret ugyanarra a modellre, mint itt :U

több drón kell ;P

(#89776) parandroid válasza sasa134 (#89773) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az újakban (legalábbis az ötösben biztosan) már van cd/dvd, aux, usb, sd-slot, és BT-zene csatlakozás is. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#89777) sasa134 válasza parandroid (#89776) üzenetére


sasa134
addikt

Igen, ez az új generáció már utolérte a konkurenciát.De vannak marha idegesítő dolgok, pl az 1.8-asban nincs ülésfűtés, nem lehetett hozzá rendelni. Az mi..? Nekem a 12 éves A3-asomban simán (1.6) volt, igaz Carat felszereltség mellett.
Nem mintha 1.8l-eset akarnék, 2l-t akarok, de akkor is. Ezek ilyen apróságok. Meg ott az ülésfűtés kapcsolója. Hát komolyan, erről lehetne egy külön tanulmányt írni. A Mercedes már a 70-es években nem rakott ilyen bumszli Ikarus kapcsolókat a autóiba. Első japán kocsim lesz de már most bosszankodok :DDD

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#89778) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

okszi monekkine, na az elsot meg tudom mutani /RAV4 XA10 felni/:

kicsit huzhozza a szieve mert pokoli erossssss:- )
masodik nagy kedvecem de az orszag masik fele, 3. itt lenne a szomszedban de nem veszi fel

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89779) parandroid válasza sasa134 (#89777) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekünk az 1,8-as ötösben van ülésfűtés, úgyhogy ezt nem igazán értem. Az egyetlen extra, amire azt mondták, hogy nem rendelhető, az a napfénytető volt, az valamiért sajna nem elérhető, illetve még a xenonon gondolkoztam, de az meg borzasztó drága lett volna. A garanciakiterjesztés viszont 200 EUR évente, és akár 10 évig kitolható, azt mindenképpen meglépem, csak még nem tudom, mennyire (van még 3 évem eldönteni).

Ja, még egy negatívum, a négy elektromos ablakból csak a vezetőoldali automata - apróság, de ha az öreg Astrában meg tudták oldani az utasoldalon is, akkor igazán illett volna itt is. Minden másban eddig csak jót tudok mondani róla, bár az tuti, hogy itt többen agygörcsöt kapnának tőle, hogy milyen lomha, viszont fantasztikusan jó vezetni. Az AVN2-es navigáció + multimédia került bele, csak jót tudok mondani róla, pedig kicsit tartottam tőle, mert az autós felületek hajlamosak 10 évvel lemaradni, de mai szemmel is teljesen korrekt az ui, a navigációja meg gyakorlatilag igo - majd még utána kell néznem, hogyan tudom frissíteni. Telefonnal simán csatlakozik, többfelhasználós üzemmmódot tud, zenéket is lejátszik róla, ahogy az usb-ről is, albumképpel, rendes kijelzéssel, ahogy illik. Az extrákat még szokom, ilyen automata fényszóró, meg ablaktörlőkapcsoló, ezek nekem még újak a fapad Astra után.

Ami még fura, hogy elég rövidek a sebességek, 50-nél már 6-ot akar velem kapcsoltatni (a kijelző közepén egy lóbaszó, 10 centis számmal jelzi, hogy mi lenne az ideális fokozat), ellenben - illetve valószínűleg éppen ezért - 140-nél már 3300 körül forog. Jobban nem mentem vele, mert erősen bejáratós még. Fogyasztásról is éppen ezért nem tudok nyilatkozni, egyelőre úgy néz ki, hogy olyan 240-250km megtétele után tűnt el a tankból a 60 liternyi lé negyede, ami ahhoz képest, hogy alig használtam rendesen bemelegedve, és szinte csak városban, vagy rövid autópályán ment, nem is rossz, de majd meglátjuk tankoláskor.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#89780) Qru válasza parandroid (#89779) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1,8-as TSI Skoda, pályán 6-osban 140-nél simán kiírta, hogy váltsak feljebb. Jó-jó, de hova?! :DDD

#nincsbennetarcsi

(#89781) joshua7 válasza parandroid (#89779) üzenetére


joshua7
veterán

140-nél már 3300 körül forog.

Az komoly. Milyen autó is ez?

Semper Fi

(#89782) Declare válasza sasa134 (#89777) üzenetére


Declare
őstag

"Első japán kocsim lesz de már most bosszankodok "

Pedig nem szabd....japan kocsit venni :P :DDD

(#89783) neduddki válasza Declare (#89782) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ne is vegyte mge hagya cska meg nekem:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89784) !Overdose! válasza joshua7 (#89781) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ezen mi olyan meglepő? Nekem olyan is volt, ami óra szerint 120-nál forgott 4000-et.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#89785) Typhoon47 válasza neduddki (#89778) üzenetére


Typhoon47
őstag

Szerintem az ilyen mama autó formákra a vastagabb küllő illik, főleg ekkora méretekben.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#89786) sasa134 válasza parandroid (#89779) üzenetére


sasa134
addikt

Wow köszi a tapasztalatokat. Akkor nem értem ezt az ülésfűtés dolgot, én eddig akárhány 6-ost néztem (gen2), 1.8-ban nem volt ülésfűtés (még az Exclusive felszereltséghez sem). Lehet akkor ez már az új generáció sajátja, ha jól értem a Te 5-ösöd új.
Azért az a 140-nél 3300 kicsit meglepett, azt hittem megáll 3000-nél, hatodikban. Meglátjuk, a 2literes mit forog, gondolom akkor kb az hozza kb a 3000-et ennél a tempónál.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#89787) parandroid válasza sasa134 (#89786) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annyira új, hogy 40 km-rel hoztam el múlt héten, miután 4 hónapot vártam rá... Jövő héten belekerül egy magyar út, aztán meg vissza, utána azért majd valószínűleg többet fogok tudni mondani róla.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#89788) Qru válasza neduddki (#89778) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ilyen utakra?? Ha nem a Rav4 felnit veszed esztelen vagy.

mod:

peterkeT: Az smafu. A Hondámra fél évet vártam és csak 6 km volt benne mikor átvettem... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#89789) sasa134 válasza parandroid (#89787) üzenetére


sasa134
addikt

Az igen, gratulálok hozzá! :K

Cimborám a 6-osára is sokat várt, volt vagy 4-5 hónap az is. Ilyen jól fogynak a Mazdák? vagy ez általános, hogy ha össze x-elgetsz egy felszereltséget, azt ennyi idő legyártani + Eu-ba hozni? :U

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#89790) Declare válasza neduddki (#89783) üzenetére


Declare
őstag

TIED :D

Cserebe viszont azt gondolom, hogy Te sem fogod felverni az oriasi kereslettel a BMW arakat. Igy köttetnek az örök baratsagok :DDD

(#89791) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Használd okosan a spanifert :)

Használd okosan a spanifert :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89792) Qru válasza sasa134 (#89789) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az új Mazzagokra várni kell itthon bizony. :K A legutóbbi tesztben is írták...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#89793) neduddki válasza Typhoon47 (#89785) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

meglepodtem en is de tenyleg ne nesz ki rajtra roszul:- )

udv

neduddki

mod: Qru: egyszer mar megettem nemis bantma meg, ugyan kerlek en 7 evet vartam es voltbenen 110Mm:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89794) sasa134 válasza Qru (#89792) üzenetére


sasa134
addikt

Úgy tűnik, Németországban is. Pedig nem látok sokat belőlük, itt iszonyat erős a "hazai" autómárkák renoméja. Kollegám keresett a feleségének kisautót, kérdeztem, miket nézett: Fiesta (itt gyártják Kölnben, így "hazai" - rengeteg van belőlük), Polo, Corsa. Ennyi. Mazda 2 vagy egy Yaris fel sem merül.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#89795) Neoteric válasza neduddki (#89778) üzenetére


Neoteric
addikt

Te neked amúgy nehezedre esne normálisan magyarul írni? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#89796) giigz válasza Neoteric (#89795) üzenetére


giigz
veterán

Azert csinalja, hogy ezt megkerdezd, es bosszankodjanak rajta az emberek, hogy igy ir.

(#89797) bandus válasza parandroid (#89779) üzenetére


bandus
veterán

hm, ez marha érdekes áttételezés. az asszony toyotája pont az ellenkezője, néha még negyedikben sem viszi az 50-et, hatodikban viszont olyan 2500 körül forog 140-nél, az alap 1.4 d4d motorral. ebben 23 km volt amikor beért vele a városba :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#89798) footy válasza beci (#89769) üzenetére


footy
addikt

Tetszeni nekem is tetszik a mai napig szep formanak tartom, viszont van egy ket dolog ami hasznalat kozben jon ki.
- beszallasnal gyakran neha beverem a fejem az A oszlopba (174cm vagyok)
- kiszallasnal kb 40 centis kuszobot kell atlepni
- Ha van konyoklod (170euro) akkor 1db pohartarto marad, ahova csak 0,33-as doboz tudsz tenni. (a 0,5 poharat nem tudod kivenni ha 3. vagy 5. fokozatban van a valto)
- a reference kivitelnek szar az ulese (rovid ulolap, derektamasz nelkul)
- belterben 90%-ban kopogos, konnyen karcolodo muanyagok vannak (a FL-nel picit jobb)

A vesekővel mire célzol?
Nagyon kemeny a futomu, pedig en osztrak autopalyan jarok. A stylance felszereltseghez pedig elvileg mar sportfutomu jar alapbol, azzal szerintem hasznalhatatlan.

Szerintem egyebkent nem rossz auto es meg mindig inkabb ez mint az agyhalott belseju GolfV. (a highline kivetel, de az annyiba kerul amiert mar komoly autot is venni)

(#89773) sasa134
A 02-08-as Mazda6-ba is lehet Aux-ot rakni akar hazilag is.

[ Szerkesztve ]

(#89799) jozefgucci1 válasza giigz (#89796) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha lenne ilyen topik összefoglaló amit nem ártana már csinálni akkor az utolsó pontba beírnám .
.: Neddudki csak ó magyar nyelven komunikál és mellékelném az értelmezőt :DDD

Amúgy anno nekem is feltünt a dolog ,de hamar felvilágosítottak , hogy ő így ír és végül is pár hsz után könnyű értelmezni az írásait .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89800) Typhoon47 válasza parandroid (#89787) üzenetére


Typhoon47
őstag

Gratu :K Hogyhogy végül új autó mellett döntöttél? Csak megjelent a típus és nem bírtál ellen állni?

"Education is important but big biceps are importanter"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.