Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35401) bitpork válasza Zewa (#35399) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nahát...ezt a HTP mozaikszó magyarázatot még nem hallottam...de megcsináltam az estémet. :DD

(#35400) hdman : Egy bajom van ezekkel: a bele olyan mintha a dizájnerek kezét logarléccel "simogatták" volna az egyenestől való lekisebb eltérés esetén.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#35402) m3tr0 válasza Zewa (#35399) üzenetére


m3tr0
senior tag

Munkahelyre megy, meg vissza.
Reggel, hidegben és amíg odaér addig se melegszik fel a motor szerintem üzemi hőfokra.
Szóval szinte csak hideg üzem.

(#35403) Kornel válasza Dare2Live (#35398) üzenetére


Kornel
veterán

jaja én is ezt mondtam, nekem volt mind2 :)
mondjuk nálam egyik se evett ennyit, de ugye mamának meg kéne mutatni a motorféket, a kigurulást, a dinamikus autózást, nem gáz-fék-gáz-fék kombó állandó ismételgetését.
amúgy én a fogyasztás miatt vettem swift 2 helyett splash-t, azért nem mind1 :K

(#35402) m3tr0 : nagyon rövid távon tiszta hideg üzemben pedig még jó is szerintem. az, hogy az ezres ennél akár egy literrel is kevesebbet evett hasonló körülmények között, az egy mérnöki csoda ;]

[ Szerkesztve ]

(#35404) neduddki válasza m3tr0 (#35402) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ebebna z esetben orukj hogycsak e nnyi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35405) latyak17 válasza hdman (#35392) üzenetére


latyak17
tag

Ehhe akkor jött a front mert most havezik :D

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#35406) Dare2Live válasza Kornel (#35403) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

yaris 1.0 [link]
5.7l/100km

1.33 (101le) [link]
6l/100km

persze az ultimate az a hybrid [link] 4.8l/100km

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#35407) Kornel válasza Dare2Live (#35406) üzenetére


Kornel
veterán

yaris hybrid kene,de inkabb auris.csak draga. splash meg kb. annyit fogyaszt mint a yaris 1.3, sot nekem esszel hajtva ennel kevesebbet joval. ezres meg nem kellett, mert elofordulhat meg, hogy palyan is lesz hasznalva.

(#35408) hobizoli válasza milomi (#35386) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szivodékkel az a baj, hogy ugyanannyit esznek, mint a TD-k vagy tobbet is akar, es nem mennek ugy, mert butabb a nyomatekgorbejuk

mk1 Punto 1.7TD 69lojj 134Nm @0.7bar (intercooler nelkul)

aztan ezt osszehazasitani az 1.9TD Tipo motorral, ami 92lojj meg 186Nm, bele atfuzodik, motorszam megmarad az 1.7TD-é, kiköbölni ugysem fogjak soha sehol
nem kell megijedni tole, a ketto nagyban megegyezik, csak a lokethosszuk mas, meg a Tipo-snak mar van intercoolere is (a Tipo-ban van eleg hely hozza)
a valtoja is hosszabb megis a 200kg-l nehezebb 1.9TD Tipo gyarilag elobb eleri a 100-t, mint a konnyebb rovidebb valtos Punto 1.7TD :U

na most akkor ezt kepzeld el a konnyebb Punto-ban egy rendesebb intercoolerrel 1.2bar-n megy ez
240-250Nm meg 105loero
eszik 5.5 korul es megy is... na meg megsem ~25 eves az auto, es az elektronika benne = vilagitas

persze egy PGT look +fek +futomu +csüccs alaugrik, hogy ki is nezzen, meg ne akarjon leesni az utrol sem, ha mar megy is

az 1.7TD vizhutoje meg ele a Renault Master 2.8dCi intercooler-e biztos befer pont csont nelkul elore, mert nekem is az van bent a PGT-ben, es nem kellett hozza vagni a gyari GT lokot sem
tok szerianak nez ki szembol meg a szilikon illesztok sem latszanak ki sehol - sleeper ;]

több drón kell ;P

(#35409) Szplöttyy válasza hobizoli (#35408) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Forintositva mi penz ez igy? Kulon a gt motyok es kulon a tobbi? :)

Smoke & Torque

(#35410) mycso válasza hobizoli (#35408) üzenetére


mycso
veterán

Ez tetszik (nagyon is) ;]

Egy nagyjábóli összegre én is kíváncsi lennék, hogy mennyibe fáj egy ilyen átalakítás?

(nekem pont ennyit tud a gép: 240NM@106ló, csak sokkal nehezebb, meg kisebb motor)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#35411) Dare2Live válasza Kornel (#35407) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kb annyit fogyaszt? 3.5dlel jobban miközben 15level több! :)

spritmonitor egy átlag, ésszel hajtva nem nehéz jobbat csinálni tavaly novemberig pl éves átlagom nekem 5l alatt van miközben ugye az átlag 5.7.
palyan az ezres gond nélkül futja a 130at, 142nél mindig károg is a gps... és ott már 6.5dl a difi... azmár ~32KFt evvel az évi 12.000kmel. :)

Ami a Splash nagy előnye, hogy egy marék ziziért kapsz hozzá alkatrészt, yarisnál ha made in japan akkor egy kerékcsapágy ~80KFt, ajtóhatároló 30KFt. Persze bontoból 25KFt a kerékcsapágy meg 2KFt az ajtóhatárolóü, de az vszeg több mint amennyiért Splashba megkapod az eredetit. :)
Yaris meg nagyobb/kényelmesebb/"kevésbé fapad". Persze ez izlés kérdése, de imo elég nagy a difi.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#35412) hobizoli válasza Szplöttyy (#35409) üzenetére


hobizoli
nagyúr

haaat, venni kell egy motorhibas 1.7TD-t... kb ugyanaz a sztori, mint a GT vasarlas is
na olyat kapsz 100k-ért kb
aztan hozza egy 1.9TD komplett motor valtoval turboval egy osztrakiabol behozott Tipo/Temprabol, 80k
mindket motor szet, gepmuhely, blokk sikol, hengerfej felujit, uj csapagysor, CR butitva 18:1-re, osszefuzetni veluk igy kompletten, uj tomitesek mindenhova (Elring/Victor Reinz) ~100k

a GT elso-hatso futomuve fekekkel, elso-hatso hid a stabrudakkal 40k, kuszobok + ELX/GT szeles legbeomlos elso loko 20k, csüccs ala 20k
intercooler 25k
szilikon cso illesztok, femcsovezes 30k
uj TD vizhuto 18k (a 15+eves huto az...)
lengescsillapitok szerintem felujitandok lesznek 40k 4db de ennyiert akar ujakat is lehet venni ebay-rol, ami eleve kemenyebb meg rovid szaras, ami ulteteshez jo(bb)

nyilvan amit csak lehet magad csinalsz, mert akkor nincs vagy keves a kifizetendo munkadij - persze itt a kertes hazasok elonyben vannak

de gyakorlatilag van egy felujitott kisfogyis autod, amiben biztosan tudod mi van megcsinalva/kijavitva, es jo darabig nem lesz gond ezekkel benne

több drón kell ;P

(#35413) Zewa válasza hobizoli (#35412) üzenetére


Zewa
senior tag

Egy változó geo-s turbó is beficcenhetne, nem? Monnyuk GT1749.

Jó kis setupokat össze lehet rakni kár hogy ezek a Fiatok nem tettszenek, bár a Bravo még csak-csak.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#35414) harry válasza harry (#35285) üzenetére


harry
veterán

Megnéztem a karácsonykor letöltött nagyfelbontású képeket a piros mondeorol, háááát... nem szimpatikus. De megosztom, szólhatok, ha rosszul gondolom:
- utastér: csak egy átkozott képet sikerült feltölteni a kocsiról, amin azért mégis sok minden látszik, a váltógomb tetejéről hiányzik a piktogram, a kormányvédő cucc nem túl bizalomgerjesztő, a lábrésznél csak be van hányva valami szőnyeg, a kuplung pedálgumi bal oldala teljesen el van kopva, a fék gumi jobb sarka is kopottas. [link]
- a hátsó sárvédő ív úgy látom, mindkét oldalon rohad, nem csak koszos [link] [link]
- kívülről annyit nem voltak képesek megtenni, hogy lemossák fényképek előtt, tiszta por és kosz az egész kocsi

Engem ezek eléggé eltántorítanak, eleve gáz a rozsda és a beltér, és az egész azt a benyomást kelti, hogy nem szerették, nem figyeltek a kocsira. Ezt takarja a "korának megfelelő állapot" ezek szerint. Noha elvileg mindig szakszervizben szervizelt, van is oda valami kedvezmény, jó jel lenne. Lehet műszakilag, a motor, tényleg jó. Meg van téli + nyári gumiszett, elmondás alapján keveset futott... ráadásul nem is olcsó az autó.
Hát nem tudom. Lehet azért megnézzük egy szakival, de ezek után mindenképp érdekelne a Szfehérvári példány is. Csak félek, lehet az az ellentettje, hogy szép csillogó kívülről, aztán műszakilag meg ki tudja. Akkor már inkább a rozsda, mint egy új motor. De talán ennyire nem vészes a helyzet.

Találtam amúgy még egy érdekesnek ígérkezőt, csak nem tudom, helyileg merre van... [link] Ja meg a hónapban jár le a műszakija, ezt csak meghosszabbítják. Meg érdekes ez a "3. autó", a fene tudja, mennyit foglalkoztak vele. Majd azért lehet felhívom legalább azért, hogy merre van helyileg.

Illetve talán még ez sem rossz, bár ez már-már gyanúsan olcsó, helyileg szintén nem tudom, merre. [link]

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#35415) harry


harry
veterán

Átgondoltam kicsit, és tekintve, hogy eddig a székesfehérvári tűnik a legjobbnak, lehet ennél kéne maradni. Másik nepperes budapestit elvitték, igazából Budapesten van még egy necces 500ért, amit nem vennék [link] meg két típus 300ért, ami szintén azért kérdéses ([link], [link]). Meg ugye az említett piros...

Szóval inkább Szfehérvár, hisz ott van legalább egy, ami ránézésre remek, és felmerült, hogy ha már oda megyünk, megnézzünk ott többet is, ezek vannak:

- [link] gyanús ár, sokat futott (bár a többiben is simán lehet ennyi). De, ezektől még lehet jó állapotban, kívülről szépnek tűnik, most a hónapban készült a műszaki.
- [link], kissé gyanús ár, ennél szinte biztos sokkal többet futott (főleg, hogy "napi használatból eladó"). Merem remélni, hogy ez a foltosság a motorháztető melletti két elemen meg a bal első ajtón csak a vizes idő miatt van. Üveg is ilyesmi, ezért is gondolnám, meg ködös az idő. Viszont, nem írja, hogy lenne klíma. Gyanítom van, mint minden Mondeoban, csak nem működik. Ha a kompresszorral nincs gond, érdemes lehet bevállalni? Akkor csak fel kell tölteni, vagy lehet ezzel nagyobb baj?
- [link], jobb állapot esetén ez normális ár, kívül-bwlül szép, meg kell nézetni, rákérdezni a hátsó lámpa melletti gányolásra. Illetve, ha jól tudom, hogy gyárilag ilyen takarólap van, az a fehér: [link] Lehet az innen egyszerűen hiányzik: [link]

Így legalább lenne összehasonlítási alap, meg nem csak egy kocsi miatt kocsikáznánk. Van valami, ami miatt az első kettőt mégsem érdemes megnézni, vagy vigyázzak velük?

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#35416) MunezXBK válasza harry (#35415) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ahol nézted a Mondeot, egymás hegyén-hátán vannak a kereskedések.

Van vagy 5, abban az utcában.

(#35417) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok én ezt néztem ki .:BMW120d

Eddig Toyotáim voltak csak ,de régóta szeretnék egy bajor szörnyet ,már amennyire ez annak nevezhető .Szóval a nagy kérdés , hogy dizel vagy benzin ? Mert néztem 1.6 benzint is és hát az jóval olcsóbb lenne .Sokat nem megyünk a géppel úgy éves szinten 15K Km szokott lenni . Néztem még a hármas sorozatot is ,mert az mégis csak nagyobb. Főleg hátul a gyerek miatt .Köszönöm előre is.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#35418) bigmasterg válasza m3tr0 (#35391) üzenetére


bigmasterg
addikt

Volt 1.6-as Swift Sportunk, az elment 7,3-ból.

szerk.:
Ja, hogy rövid távon, hidegen?

(#35389) whitezo88
Szerintem rossz ötlet szívó benzinest chip-elni, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#35419) tomcsi23 válasza jozefgucci1 (#35417) üzenetére


tomcsi23
veterán

Gyerkőccel hátulra már kevés lenne ez az 1-es, más kérdés, hogy a 3-as sem sokkal nagyobb.
A kiszemelt példány külföldi lesz, s tuti nem ennyi km szvsz.
Bajor mércével ez minden, csak nem szörny. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#35420) footy válasza jozefgucci1 (#35417) üzenetére


footy
addikt

Azert nezz utanna az alkatresz es szervizkoltsegeknek mielott benzines toyotarol diesel bmw-re valtassz. Az 1-es amugy sem csaladi autonak valo.

[ Szerkesztve ]

(#35421) neduddki válasza jozefgucci1 (#35417) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hatha a gyereket cipokanalon kivul is be akaod tuszkolni abba aocsiba akkor +4 es boldog nyugodt eletd esz

udv

neduddki

mod: footy: fujj me mondaa jenekt japokhzo drag az aalktrezz min tughyek:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35422) jozefgucci1 válasza neduddki (#35421) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igazából az asszony van beleszerelemesedve a gépbe én inkább egy hármasat vennék. Igaz ő megy vele inkább ,de akkor is ha együtt megyünk gyerekkel mégis kényelmesebb lenne a nagyobb. Toyotához lehet , hogy drága az alkatrész ,de eddig a kötelező dolgokon kívül mást nem cseréltem még rajta . Most Avensis van 1.6 bensin még 0 kilóméteresen vettem 7 éve és van benne 100K km. Viszont most lenne rá lehetőségem cserélni fiatalabbra stb és régi álmom egy Bmw . Mindenesetre köszi az észrevételeket , körülnézek még és ha van konkrét kiszemelt akkor linkelem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#35423) -v- válasza jozefgucci1 (#35417) üzenetére


-v-
addikt

Én inkább ilyet vennék 1-esből ;]

(#35424) Typhoon47 válasza jozefgucci1 (#35422) üzenetére


Typhoon47
őstag

3-as benyás a jó választás évi max 15k-ra, ha elférsz benne + gyerekek is. dízel 1-esért 4 milla az luxus.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#35425) MunezXBK válasza Typhoon47 (#35424) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Amúgy is erősen túlárazott az 1-es, kicsit sznoboknak való az ára.

(#35426) footy válasza jozefgucci1 (#35422) üzenetére


footy
addikt

Az avensis utan rettenetesen kicsi lesz az 1-es,de a 3-as is elegge. Az ismerosikorben van par bmw fanatik,de olyan szamokat mondtak 100ezres szervizre,hogynem akartam elhinni. Hivj fel egy szalont es kerdezz ra az meg semmibe nem kerul. Evi 15E-re dieselt venni felesleges szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#35427) footy válasza neduddki (#35421) üzenetére


footy
addikt

Szerintem az ilyen embereknek sose volt japan autojuk :) Egyreszt hulye az aki dragan veszi,masreszt ha nem kell hozza akkor nem mindegy? :D

(#35428) neduddki válasza jozefgucci1 (#35422) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igen anok tejjesn oda vannak az (x)10ert ha ez volt a bimmer celja nagyon elkata
a japo draga alkatresz az szarkazmus volt az erre jartosabbak ertik is mije /14 eve japozuk.../
akkor az 04-05os zz-s motor Te imaradtal a bugjabol az jo:- )
mindig az gyun eszembe: trabantal eg 4fos csalad siman elszaldt gorogbe meg anno, de e nem indulnek el semmi pizi
szoval beprobalnam en a gyerekt a hatso ulesre 3as es 5os iszonylataban asztan dontnek
ha az ave-d litbek/kombi akkor megneznem ha lejet:- )

udv

neduddki

mod: latod van aki erti:- ) ja ez eg kimaratt: oda nem adnam az ave-t csaladi otonak egy 1er, de meg 3er ert sem igazan...

footy: ja kerlek feleket lajtan tul, de itten kerem okosba megodunk mindnet ....

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35429) zolikaDB válasza neduddki (#35428) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ismerosod behozta mar az Avensist?

(#35430) neduddki válasza zolikaDB (#35429) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szerintem nem, mert akkor valszeg mentem volna en is soforkodni, masreszt a csalad utan nekemnem lett volna bemutatva elosszor:- )

udv

neduddki

mod: koszi, de 11 ev kiftbek caria es 3 ev stufenhek civic utan nem vagyom tobbet 4 ajtosaba...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35431) jozefgucci1 válasza neduddki (#35428) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen a segítséget mindenkinek . Havernak van hármas kombi BMW disel abba már beültettem a gyereket hátra és én is beültem persze. Neki még megfelelő ,de felnőtnek valahogy nem kényelmes. Sajna az enyém sedan ez a gondom vele . Volt úgy vettünk mosógépet és anyós suzukiját kértem el , hogy el tudjam hozni mert ugye a sedanba semmi nem fér be :N . Van képem küldök ha érdekel . Szép állapotban van mindent megkapott tőlem :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#35432) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nah vettem olajat a kocsiba. Volt emelés mostanság? 60 liter 27,8k volt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#35433) TaaT


TaaT
veterán

Árulnak 2db G4 első ülést 20.000-ért :C [link]

Viszonyításkép ezek fele annyiba voltak :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#35434) dJ Peer válasza TaaT (#35433) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

baszki, úgy néz ki a küszöböd, mint 1 újnak :K

várom már a tavaszt, nem lesz dzsuvás állandóan :)

(#35435) Typhoon47 válasza TaaT (#35433) üzenetére


Typhoon47
őstag

gumi lábtörlő broáff :F

"Education is important but big biceps are importanter"

(#35436) bitpork válasza Typhoon47 (#35435) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Télen csak is az! A másikat rémálom kosztalanítani ilyenkor.
Gazsiban is az van most.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#35437) mycso válasza Typhoon47 (#35435) üzenetére


mycso
veterán

Ősztől-tavaszig persze, hogy gumi...mi ezen a meglepő?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#35438) tomcsi23 válasza dJ Peer (#35434) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kérdezd meg, mennyit ment vele az elmúlt 6 év alatt. ;]
Amúgy riszpekt neki, szó se róla. :R

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#35439) dJ Peer válasza tomcsi23 (#35438) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Múltkor írta, hogy 15k, 6 év alatt. Hobbiautó.
De akkor milyen a másik autója? :U :C :D

[ Szerkesztve ]

(#35440) TaaT válasza dJ Peer (#35434) üzenetére


TaaT
veterán

Azt én is várom már, mennének fel a 18-asok, plusz mehetnék bringázni is :))

Typhoon47: Igen, 2perc és olyan lesz mint az új, takarítottam már elég szövetszőnyeget életemben, tudom mekkora szívás azt rendben tartani :P

Amúgy gondolkoztam hogy veszek egy garnitúrát ebből [link], autóstalin fogom kiveszem a csomagtartóból, gumit be a csomagtartóba, ha vége újra megy vissza hátra.

Give them hell Ukraine!

(#35441) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
Duratec DOHC 2.3 16v motorról tudtok mondani valamit? Jót, rosszat, hideget, meleget, bármit.
Problémás-e, fogyasztás stb.

Kocsivásárlás előtt állok és találtam az igényeimnek igen csak megfelelő autót, de nem a széria 1.4-es motor van benne hanem ez a Duratec 2.3

Ő lenne.

(#35442) MunezXBK válasza .:Kristian:. (#35441) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez nem fehérvári volt?

(#35443) golya32


golya32
aktív tag

Megtetszett nagyin ez a ford, sajnos a család kiakadt, asszony azt mondta megveszem elválik... :F
Mennyit ehet gázzal?
Motor kikészülhet a gáztól? Előző camrym 3000cm3-ös motorja kifeküdt a gáztól..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35444) MunezXBK válasza golya32 (#35443) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mondd neki válság van, azért veszel csak 4000-es vasat. :D

(#35445) Psychonaut válasza golya32 (#35443) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jó kis kormányról kapcsolható automatával. :D

(#35446) bitpork válasza golya32 (#35443) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

asszonyt tudsz másikat keríteni, de ilyen lehetőség nem biztos h lesz!

Nekem a scorpióm motorja át lett alakítva a következő tulaj által, és semmi baja. Viszont azzal számolj h városban könnyen benyalja a 18 liter gázt!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#35447) zolikaDB válasza .:Kristian:. (#35441) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lesz vele dolgod rendesen...
Citroenes pofa, meg a 12000K xenon... :W :F

(#35448) zoo8800 válasza golya32 (#35443) üzenetére


zoo8800
veterán

A régebbi Explorerek fele gázzal megy, semmi baja vele. Alapjárat-ingadozás, leállás szokott lenni (szintén a régebbieknél).

rip and tear, until it is done

(#35449) Laraxior válasza .:Kristian:. (#35441) üzenetére


Laraxior
titán

Ezzel a kerékkel, nemigen fogsz városban 1000km-nél többet menni az is biztos :DDD Hazavágja az aszfalt felnistől, abroncsostól, mindenestől. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35450) -v- válasza .:Kristian:. (#35441) üzenetére


-v-
addikt

Focus klubban érdeklődj, ott van rajta a matrica, biztos ismerik az autót meg a tulajt.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.