Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20035) Tökmindegy válasza latyak17 (#20029) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Igy is van. Lévén volt már pontosan 5 darab BMW-m ,3 astól az 5 ös ig, így tapasztalataim alapján annyit tudok mondani,hogy 3 milla alatt én nem vennék Bömöst. Sem audit,sem mergát. Mondom ÉN nem vennék.!!És még az is necces.Másfél milláért vagy alatta bontó szökevények vannak ,az életét rákölti az ember. Van az a jó magyar mondás,hogy addig nyújtózkodj amíg a takaród ér. Na ez autó vásárlásra nagyon is igaz.

Az is tény ,hogy élményben ,kényelemben ,komfortérzetben nem is lehet összehasonlítani ezen vasakat a többséggel,na de mint mindenért az életben ezért is fizetni kell.

Más:)
Minap jöttem az M7 esen előttem poroszkált egy SLK az újabbak közül való olasz rendszámmal. Ment pontosan 110 km/h val. Előzöm,átnézek ,egy idős kb 60-70 éves hölgy vezette ,kendővel a fején napszemcssiben:) A fiam szerint ez megcsúfolása ennek a szép és jó járműnek:) Mondtam neki ,ha ügyes vagy neked is lehet 70 éves korodra egy ilyen :D

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.