Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118565) hentes555


hentes555
senior tag

Heló

Nekem is hasonló "problémám" lenne, mint a délelőtt író fórumtársnak. 20 éves vagyok, munkábajárós autó kellene, lehetőleg minél jobb minél kevesebbért, ugye:D Igénybevétele 80%-ban munkába ingázás lenne városban+5 km-nyi főúton, az egész táv úgy 10 km. Továbbá úgy havi kétszer 50-60 km főút, és évente 2-3x csak jó lenne vele elmenni kirándulni itt Mo.-n belül. Autót vezettem már, két éve van jogsim, eddig egy ezres swifttel járkáltam, ami nem az enyém. Most szeretnék saját autót, pénzben olyan 5, nagyon max 600k, amiben az alku is benne van, tehát lehet 630, ha sikerül 600 alá alkudni. Igazából a követelmények kb. a következők: ebben az évezredben készült, ABS, elektromos ablak, esetleg klíma. Motorból 1.6-nál nem akarok nagyobbat és 1.3-nál kisebbet sem. Fogyasztás is fontos, 7-nél ne nagyon egyen többet városban. Ja, még egy, hogy 167 centi vagyok, szóval kisebb autók jönnek be. Amiket eddig néztem: Fabia 1.4, Peugeot 206 (bár ezeket ahogy néztem nagyon sok le van lakva), Polo 1.4, Clio.
Még egy dolog, hogy apám cégénél most eladó egy 2007-es Scenic, 1.9 dci, Privilege felszereltség, alias sok hangszóró, esőérzékelő, automata fényszórók, bőrülés, tempomat, kulcsnélküli indítás és ehhez hasonlók. Az autót apám meg tudná venni tőlük olyan 200-250-ért. A problémája annyi, hogy a szélvédő repedt, a fékek cserére szorulnak, a féltengely és még pár dolog a motorban cserélve volt és 350.000 km van benne. Ezzel érdemes lenne foglalkozni vagy inkább vegyek mást az előbb felsoroltak közül pl.?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.