Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119201) Qru válasza Tsebacsi (#119200) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Városban ezzel se jársz el 10 alatt. Sőt jó ha a 11-et tudod tartani vele. Országúton 7-8 viszont lazán.

#nincsbennetarcsi

(#119202) kovacsroli válasza oliwire (#119156) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szia,

én személyi kölcsönt vettem fel, igaz magasabb kamattal járt, de legalább nem volt megkötve a kezem, hogy milyen idős autót vehetek, nem kellett casco-t kötnöm és nem mellesleg az én nevem volt a forgalmiban. Aztán a futamidő felénél kifizettem az egészet, egy fillért nem számoltak fel érte pluszban, 10 perces az ügyintézés. (OTP)
Kis értékű autónál szerintem indokolatlan az autóhitel, legalábbis amikor én vettem akkor így volt.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#119203) -v- válasza Qru (#119199) üzenetére


-v-
addikt

Mondjuk az nem akkora baj, azok a 2 literes szívók elég gyötrelmesek voltak egy ekkora autóban állandó összkerékkel ..

(#119204) Pitu


Pitu
aktív tag

Sziasztok!

Benzines használt autót keresek. 1.3mFt-ig, jelenleg 1 gyerekkel, de 2 kompatibiis legyen. :)
Éves szinten kevesebb mint 10e km-t használunk autót.
Erről mi a véleményetek? (km nem kevés, de biztos forrásból tudom hogy Miskolc-Szombathely távot járták vele gyakran, ezért ennyi)
Igazából Jazz-t keresek, de vidéken nehéz normálisat kifogni.

Skoda Fabia kombikat ajánlotta még ismerősöm, de azokról semmit nem tudok. VW, Skoda topic-ban meg nem nagyon kaptam ezekről véleményt. (benzines 1.4-esek 75, 80 és 101le-s motorokkal vannak szerelve ha jól láttam)

Köszönök minden véleményt előre is!

(#119205) footy válasza Pitu (#119204) üzenetére


footy
addikt

Ha van penz Jazz-re akkor azt vedd, a Skoda meg sem kozeliti semmilyen teren. (csomagtarto urmeret kombi eseten kivetel)

(#119206) Halver válasza Pitu (#119204) üzenetére


Halver
csendes tag

Üdv!

Ha ezt az 1.4-est autópályán használták, akkor én elfelejteném. de majd a Honda szagértők megmondják a tutit.
A megadott keretbe még esetleg Octavia beleférhet, de a Fabia kombi sem rossz opció.
Octaviaból az 1.6 -os benzinest javaslom.

H

(#119207) tboy93 válasza Pitu (#119204) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Nekem ilyen civicem van, csak facelift elötti :) Alapvetően jó autó, de van néhány típushibája amire érdemes figyelni vásárláskor.

A motorjaik jók, nem szokott vele probléma lenni, annyi hogy lehetőleg 0-5w olaj kerüljön bele és ne 10-15w. Városban az 1.4 is elég fürge, pályán már hangos (130km/h-nál 3500-4000 rpm), nálam az 1.4-es 5.3-8L között eszik, a 18.000 km összesített átlaga 6.6L/100km. 1.6 talán ha fél literrel eszik többet. Vezérlés cserénél figyelj, hogy csak gyári feszítőgörgőt vegyél, az utángyártott görgők hamar tönkremennek és azt a motor nem köszöni meg. Nálam a vezérlés csere (gates szíj, gmb pumpa, gyári görgő, dayco gener. szíj, hűtőfolyadék, munkadíj) 72.000 Ft-ban állt meg.

A váltó rövid áttételezésű, nagyon pontos darab. 120k km-enként vagy 5 évente illik lecserélni benne az olajat, de csakis honda mtf3 típusú váltóolajat szabad beleönteni. Hajlamos a nyelestengely csapágy meghalni a váltóban, ennek járó motornál jellegzetes hangja van, javítása drága, simán rácsúszhat 70-100k.

A futóműve jó, bár én aláraktam egy eibach pro kit szettet, így gyakorlatilag olyan mint egy gokart :DDD Vásárláskor át kell nézni az egész futóművet, a magyar utakat nem nagyon bírja és nem olcsó felújítani.

Rohadni nem nagyon szokott, csak ha törve volt és szarul lett megcsinálva, viszont bontott elemekből nincs sok és az is horror pl. 45k egy bal hátsó üres ajtó és azt felejtsd el, hogy találsz színazonosat!

Beltér olyan japánautós, kevés extra van benne. A vezető oldali ülés magasságállító mechanikájában eltörhet egy pöcök, emiatt lötyöghet az ülés. Kuplung benyomásra nyüszöghet, zsírozással megoldható. 5-en 900km-t simán letoltunk benne (3 férfi 2 nő), hátul középen nincs kardánalagút, így aki középen ül annak sem kell idióta pózban utaznia. Klíma jól hűt. Csomi elég nagy, viszont kevésbé jól pakolható (kicsi a nyílás).

(#119206) Halver Szerintem nem kell elfelejtenie attól, hogy pályán volt használva :N Sőt, szerintem még jól is jár vele, mint fentebb írtam 150km/h-val letoltam 900km-t az 1.4-el, ez kb 4500rpm, Német szakaszon az 5 fővel óra szerint 195km/h-t is mentünk, hazaérve a ~2000km után 0 olajfogyasztás. Az autópálya a legjobb dolog egy autónak, végig üzemmeleg hőmérsékelten pöfékelhet...

[ Szerkesztve ]

(#119208) Pitu válasza tboy93 (#119207) üzenetére


Pitu
aktív tag

Jól összefoglaltad amit a civic-ről tudnom kell! :R

(#119209) roberto211 válasza tboy93 (#119207) üzenetére


roberto211
őstag

Ezt én sem értettem,hogy miért kell elfelejteni ha pályán volt használva, de mindegy. :)

Akkor kikormoltad rendesen 900km alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119210) bitpork válasza tboy93 (#119207) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem minden autómotor szereti illetve kedveli a pálya tempót tartósan. Pl a VAGosok egy jó része akkor kezd el olajat csipegetni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#119211) tboy93 válasza roberto211 (#119209) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja, összesen 2.000 km-t mentünk, legtöbb helyen 150km/h óra szerint, németben kicsit odapörköltem neki. 5 fő + mindenkinek egy heti cucca (460L-es csomi fullon:D), plusz klíma, az egész útra levetítve 7.5L-es átlagot hozott. Ha lassabban megyek simán beérte volna egy literrel kevesebbel, de így is 10 óra alatt értünk ki.

(#119210) bitpork nem ismerem annyira a VAG motorokat, de a d14z5 5.500RPM-nél adja le a teljesítménye maximumát. Szép lenne ha 3500-4000-nél nyelné az olajat mint kacsa a nokedlit :))

(#119212) kalmanchris És mégis melyik accordot? :U A 7gen accord az nem ez az árkategória, inkább 2M körül vannak belőle jók. A 6gen meg jóval öregebb, jó eséllyel már rozsdál is, arról nem is beszélve hogy 1.5-2x annyit eszik mint ez a civic :)

[ Szerkesztve ]

(#119212) kalmanchris válasza Pitu (#119204) üzenetére


kalmanchris
tag

Ennyiből én inkább accordot néznék. Gyerekbarátibb, bár nem tudom a lépcsőshátú csomiajtaja mennyire széles a gyakorlatban. Fábiát el is felejteném.

(#119213) roberto211 válasza tboy93 (#119211) üzenetére


roberto211
őstag

Én Decemberbe akarok kimenni 1-2 napra wienbe Adventet megnézni , nem olyan vlszes csak 250km de egyelőre azt se tudom milyen matricák kellenek stb majd utána kell járnom. :D

Alig várom már.. Kinyomom a szemét is motornak. :DDD :)) Neeem. Amúgy ennek nem lehet ,de hát ha haladni akarok akkor muszáj lesz mert 100-as tempóval sose érnék oda annyira unalom lenne..

#119214) tboy93. Tudom,hogy bírja,vége 160 körül van de nem mindegy ,hogy 7 vagy 10litre a fogyasztás. :D

2en vagy 3 an mennénk, egy nagydarab kettő normál legalább stabilabb lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119214) tboy93 válasza roberto211 (#119213) üzenetére


tboy93
nagyúr

130-140-et bírja simán az ezredes, fater anno 150-nel ment le Győrbe vele :DDD

(#119215) -v- válasza roberto211 (#119213) üzenetére


-v-
addikt

Neeem

Mérnem? ;]

(#119216) !Overdose! válasza kalmanchris (#119212) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem rossz ötlet. 6gen Accord-ból van 5 ajtós is és az ütközésbiztonsága már a kor színvonala szerinti. Rohadni már nem rohad. Az 1.8-as nem is fogyaszt túl sokat.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#119217) roberto211 válasza -v- (#119215) üzenetére


roberto211
őstag

Mert nem szabad. :D

Főleg most, állítólag Október 31-ig fokozott razzia lesz .... De amúgy megyek rendesen most is csak megválogatom hol.. Főúton már nem játszok Vin Dieselt,pláne ott ahol összetörtem magam. :)

Ótópálya,ótóút, lakott területen kívül oké ha engedi az út meg nincsennek elterelések,stb de most ami van az m7-esen pár hete.. Max 80al lehet menni egészen Pestig olyan elterelések vannak, Budaörs után tudsz felgyorsítani 100ra és mikor tudnál már menni akkor vége a pályának. :D

Amúgy Wien fele rendesen kiégetem majd ,gondolom ott lehet menni rendesen. :) Persze a külső sávba ,középső az gondolom olyan mint itt a belső :) Kocsival még nem voltam.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119218) g4bb3r válasza bitpork (#119210) üzenetére


g4bb3r
tag

Ezt aláírom, legutóbbi hosszú út előtt volt vezérlés, olajcsere etc. Amikor elhoztam a szerelőtől néztem olajszintet és max felett volt. Megkérdeztem a szerelőt ez OK e , azt mondta no para. Letoltam benne 1700km-t autópályán 4ember+csomagok. Ezután újra megnézte az olajszintet és maxon volt, tehát "csípett" az 1.6 16v VAG motor pályán.

(#119219) Pitu válasza kalmanchris (#119212) üzenetére


Pitu
aktív tag

A fabia ár/érték arány miatt jött képbe. Találni 2005/2006-os kombikat 1m huf alatt.
Jazz-ekre visszatérve, azt látom hogy nagyon sok külföldről behozott van. Néha van 1-2 2005-ös évjáratú facelift-es (1.4-es motorral), de ezek 1 napnál tovább nem szoktak fent lenni. (lehet fake hirdetések?)

Másik alternatíva a g astra (kombi). Anno szívtam egy 1.2-essel sokat, de találni még a régi 1.6 8szelepes motorral szereltet (nem ecotec), amikkel nem szokott probléma lenni. (faék egyszerű motorok)

(#119220) roberto211


roberto211
őstag

Na pasztmek

Úgy látszik túl sok haszna van a kormánynak autókból(legfőképpen külföldiekből ) ezért valami kedvezményt ad. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119221) footy válasza Pitu (#119219) üzenetére


footy
addikt

A jo aru Jazz-ek azert nincsenek fennt sokaig mert elkapkodjak oket.

(#119222) Pitu válasza footy (#119221) üzenetére


Pitu
aktív tag

Pontosan. Viszont én Miskolcon vagyok (ráadásul még dolgozom is. :D ), így körülményes azonnal lecsapni ezekre, mivel a többségük Bp-en. :(

(#119223) t1 válasza Pitu (#119204) üzenetére


t1
addikt

Menj el a Becsületesnepperhez van nála 2 Jazz is pont a te árkategóriádban : [link]

(#119224) g4bb3r válasza roberto211 (#119220) üzenetére


g4bb3r
tag

"Még semmi sem biztos, lehet, hogy a régiek helyébe majd új díjak és járulékok érkeznek " - van egy olyan sanda gyanúm az utóbbi lesz. Túl sok pénz ez a kormány zsebébe, hogy csak úgy lemondjanak róla szvsz. :(((

(#119225) roberto211 válasza g4bb3r (#119224) üzenetére


roberto211
őstag

Egy behozott autón többet keresnek szvsz mint 80 forgalmin. :D Tehát nem olyan biztos azért..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119226) Qru válasza -v- (#119203) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A 137 le-s változat botrány de a 165 le-s újabb már egész használható de az elfogadható "alap" motor a 2.5-ös. Nem véletlen hogy fogyiban nincs különbség a 2.0 és a 2.5 között. Kevés ezekbe az a két lityós motor. :K

#nincsbennetarcsi

(#119227) fi:zi'k válasza roberto211 (#119217) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Próbálok rájönni, de nem igazán megy, hogy miért jobb/egyszerűbb a Wien, a Bécs helyett. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#119228) roberto211 válasza fi:zi'k (#119227) üzenetére


roberto211
őstag

Régen játszottam egy busszimulátorral, ott volt egy pálya és mindig úgy volt írva a Bécs helyett,hogy Wien pedig magyar volt a felület, aztán azóta rámragadt ez :D

Meg mikor jövök m7-en ott is így van kiírva aztán megszoktam. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119229) parandroid válasza fi:zi'k (#119227) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tévedj el egyszer Szlovákiában, mert a térképed magyar helységneveket mutat, a táblák meg mindenhol szlovákot, és rájössz. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#119230) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

4-es golf mennyire javallott? Pl ez? http://m.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_iv/volkswagen_golf_iv_1.8_highline_gt_tuv_egyedi-9406985

Alkatrészek mennyire drágák, sok a meghibásodás?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#119231) footy válasza h1ght3chzor (#119230) üzenetére


footy
addikt

Ez egy tákolt fos.
Amúgy van hozzá minden , akár bontottan is hegyekben áll hozzá a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#119232) hentes555


hentes555
senior tag

Heló

Olyanban szeretném a segítségeteket kérni, hogy autót szeretnék venni munkába járni, ami napi 20 km-t jelent összesen. A keret nagyjából 500k. Lehetőleg 2000 utáni autókban gondolkodom. Most nézegettem a megyében található autókat és találtam egy ilyet: [link] Mit gondoltok erről, érdemes lehet megvenni? És kb. mennyit tudnék ebből az árból alkudni?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#119233) vbarbara715 válasza roberto211 (#119213) üzenetére


vbarbara715
csendes tag

Azért nem kell Bécstől ennyire félni.

Én tegnap vettem meg az új autót, hogy kipróbáljam, elmentem egyet Bécsbe vele párommal vacsorázni, meg vissza. 5 óra volt az út összesen, kellett egy 10 napos osztrák pálya matrica, meg ugye vettem egy havi magyart. 5000 a hónapos magyar, 3000 a 10 napos osztrák, meg az üzemanyag.

Nekem BP közepéről Bécs belvárosáig, meg bent a városban egy kevés császkálással megvolt bőven 580km-ből az egész. :)

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#119234) hobizoli válasza hentes555 (#119232) üzenetére


hobizoli
nagyúr

kb 20-30k-t

:DDD

több drón kell ;P

(#119235) roberto211 válasza vbarbara715 (#119233) üzenetére


roberto211
őstag

"Azért nem kell Bécstől ennyire félni."

Nem írtam szerintem azt,hogy valamitől is félnék Bécsi úttal kapcsban.. :D

Pályamatrica árak viszont jók.. Én azt hittem több tízezer ft de akk nem. :)

"Én tegnap vettem meg az új autót, hogy kipróbáljam, "

Ha úgy nézzük akkor én is az új autót próbálom majd ki :DDD GTK-ból állítom vissza kb(legalábbis hivatalosan nagy eséllyel ez lett volna :) ) így szinte új :DD

Amúgy milyen autót vettetek ha szabad tudni? :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119236) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Végül megrendeltem a Megalight Ultra +120%-at. Szóval várunk.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#119237) parandroid válasza roberto211 (#119217) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Amúgy Wien fele rendesen kiégetem majd ,gondolom ott lehet menni rendesen."

Közben látom az eredeti hozzászólást is, ehhez még annyit, hogy ausztriában még annyira sem javallott gyorshajtani, mint itthon, másrészt a magyar autópályák jellemzően kihaltabbak, mint az osztrákok. Annyi még, hogy a sávokat sokkal civiláltabban tudják használni, persze mindig akad egy-két keleti mentalitású (némi rosszindulattal hozzáfűzném, hogy általában keleti gyökerű) gépkocsivezető, akinek nem egészen tiszta ez az egész jobbra-tarts dolog, de szerencsére bőven kisebbségben vannak.

Szóval Ausztria az általában annyi, hogy tempomat óra szerint 135-re, aztán figyelni a korlátozásokat az útépítéseknél, meg a digitális táblákon az IG-L-t, mert az drága tud lenni. Viszont az Asfinagos megállóknál kulturált a mellékhelyiség, van free wifi, és jó az autómatás kávé.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#119238) roberto211 válasza parandroid (#119237) üzenetére


roberto211
őstag

Ezzel hovatudnék gyorshajtani ott? :D 130-40 et itt se lépem már nagyon túl nem,hogy ismeretlen helyen osztrákoknál.A jobbra tarts ,kinnt meg szerintem egyértelmű.. Meg nem is egyedül leszek ilyenkor visszaveszek azért..

IG-L az egyébként mit takar? Olyan mint itt a digitális sebességkorlátjelző vagy valami más?

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119239) parandroid válasza roberto211 (#119238) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

I-GL = Verordnet nach Immissionsgesetz Luft

Környezetvédelmi okokból történő sebességkorlátozás. Rengeteg szakaszon (főleg nagyvárosok közelében) fixen, akár hónapokig tartó fix 100-as sebességkorlátozás. A rendes (amúgy is elég borsos) gyorshajtási büntin felül az alábbi sebességtúllépések esetében ilyen összegekkel:

bis 20 km/h: 29 Euro
bis 25 km/h: 50 Euro
bis 30 km/h: 72 Euro
bis 35 km/h: 110 Euro
bis 40 km/h: 150 Euro
bis 45 km/h: 180 Euro
bis 50 km/h: 250 Euro
bis 60 km/h: 300 Euro
bis 65 km/h: 360 Euro
...
bis 90 km/h: 800 Euro

Szinte mindig a digitális táblákon írják ki, éppen az időszakossága miatt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#119240) bitpork válasza parandroid (#119239) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sezt honnan kellene tunnia vkinek aki nem anyanyelvi?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#119241) Neoteric válasza roberto211 (#119217) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha az A4esre gondolsz, az majdnem végig ugyanúgy 2x2 sáv, Schwechattól befele lesz majd király, de most még csinálják, szal korlátozások vannak rendesen.

PSN: ne0teric_sAN

(#119242) parandroid válasza bitpork (#119240) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megjelenik a digitális kijelzőn egy 100-as korlátozó tábla, alatta egy kiegészítéssel, hogy IG-L. Nyilván ebből kikövetkeztetni, hogy 100-al szabad csak menni, sem különösebb nyelvismeretet, sem atomfizikusi píédzsdít nem igényel. Onnét kezdve a külföldiektől extra büntik beszedésében különösen kreatív észak-balkáni rendőrség csalafintaságaihoz szokott káeuropéer turista már amúgy sem nagyon lepődik meg, ha egy civil autó hirtelen elkezd villogni mögötte, majd megelőzi, és a hátsó ablakban kiírja több nyelven, hogy kövesd, aztán majd a parkolóban lejátsszátok a meccset.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#119243) bitpork válasza parandroid (#119242) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kulonosen kedvenceim a szam alatta adott orszag nyelven irodott tablak. Hat honnan a potschbol kellene tudni hogy mit ir?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#119244) parandroid válasza bitpork (#119243) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi gond, a rendőr majd elmagyarázza. Vagy legkésőbb lefordíttatod a levelet, amiben jön a fizetési felszólítás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#119245) raczger


raczger
őstag

Tesóm nézeget egy alfát, ha jól tudom ezzel a motorral nincs különösebb gond?
Van számla a vezérléscseréről illetve a kettőstömegű+kuplung cseréről.

Ja a dízelről nem tudom lebeszélni, nem megy annyit, hogy megérje, azaz évi 15k km-t.

Már tervezi, hogy lemenjen megnézni, így ha Zalaegerszegen tud valaki megbízható szerelőt/szervizt, megoszthatná velem.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#119246) nesa válasza raczger (#119245) üzenetére


nesa
veterán

En is ilyet szeretnek :K

(#119247) vbarbara715 válasza roberto211 (#119235) üzenetére


vbarbara715
csendes tag

Hát egy törött autóval nem tudom, hogy mernék-e egyáltalán ilyen sebességgel menni. :F

2010-es E220CDI-t vettünk. :)

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#119248) roberto211 válasza vbarbara715 (#119247) üzenetére


roberto211
őstag

Milyen törött? Már nem törött... :U

Szerinted Magyarországon hány törött( visszaállított) autó szaladgál? Én biztos vagyok benne ,hogy minimum 40%

Főleg mostanában.

Ha nem totálkárra töröd meglehet csinálni normálisan.. De valaki még a tk-s kocsit is visszahozza legfőképpen kereskedők... (Mondjuk ez már baj)..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#119249) vbarbara715 válasza roberto211 (#119248) üzenetére


vbarbara715
csendes tag

Írtad, hogy GTK-ra törött.
Az nekem eléggé töröttnek tűnik, nem csak annyi, hogy egy kicsit puklis lett az orra. :F

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#119250) roberto211 válasza vbarbara715 (#119249) üzenetére


roberto211
őstag

gazdasági totálkár lett volna (mivel nem egy nagy értékű autó max 400k) szerintem biztosító szerint, mivel ők nem a "bontós cimbi " árait számolják, de csak a karosszériaelemek sérültek, nyúlvány nem viszont párezersze leírtam már itt. :D

Csúnyának látszott de fontos részek nem sérültek ez a lényeg..

Holnap lesz kész a fényezés +polír majd tolok fel képet,Hétfőn..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.