Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117134) Declare válasza Vesztor87 (#117132) üzenetére


Declare
őstag

Semmi ertelme szvsz ezeknek a dolgoknak. Az ilyen egyszer tankolok, megyek nehanyszaz km-t, majd elosztom a ket szamot es kijelentem, hogy 5,3433 l/100km a fogyi ez ertelmetlen. Nem tudod mennyi volt a tankba, amikor tankoltal, ezert nem tudod azt sem kiszamolni pontosan, mennyit fogyasztottal. Vegyel 10k km fogyi atlagot alapul es akkor ugy van ertelme irogatni. Nekem igy van 6,1l/100

Nyilvan lehet jarni ilyen 5 literes, meg 4,8 as fogyasztasokkal....es igen altalaban az ignisek/loganak es swiftek jatszak ezt elöszeretettel.....a sor elejen....es kivanja pokolba a mögötte kigyozo sor öket. Dinamikusan ezek az ertekek nem autozhatoak ki.

A tipikus varostabla vege es 6 perc alatt gyorsul 50-90 tempora....meg varostabla elött 2km rel mar motorfekkel lassul 40 re......biztos nagyon jo erzes, hogy megsporol 2 dl üzemanyagot, de aki meg haladna a dolgara es nem az autoban akarja eltölteni az idejet azt meg baromira idegesiti es feltartja, ha nem lehet epp megelözni.

Termeszetesen, ha nem inged, ne vedd magadra, ha igen, akkor vedd keresnek is (mert ismerös körben is egyöntetü ebben a velemeny, hogy iszonyuan idegesit masokat is) es akkor kiserletezz a rekord fogyival, amikor epp nem jönnek mögötted :)

(#117135) DeFranco nem ezt irtam :P de vajon miert van altalaban egy kigyozo sor elejen egy swift/logan/ignis? Mert össze kell hozni a 4,8 as atlagot. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.