Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90437) #10726912 válasza fehér_ember (#90435) üzenetére


#10726912
törölt tag

Csekély? :U Mintha mono felvételt hallgatnál sztereó helyett...
Tallóztam eleget közülük, még a műsoros cd-k is alul tudnak maradni, ha kicsit kommerszebb...
Dobozcserét ajánlottak páran, mert kicsi, mert nem lesz sose elég, én inkább ízlás világ átértékelését emlegettem, nem mélyhang hajhászást, a düb-düb szeretete sokszor rámutat a rendszer hibáinak meglétére, ha egy rendszer JŐ, akkor ugyan olyan örömét leli a közép és magas tartományban, vagy a mélyközépben, mint a szub tartományban...és onnantól válik igazán rendszerré, ha MINDEN frekvencia egyenlő értékű. Építse ki a rendszerét és sokkal többet nyer a valódi zene hallgatással.
A FLAC előnyét a fiam is felismerte, aki SOHA nem hallott még egyetlen HIFI rendszert sem. Egyszerűen nem értem ezt a megnyílvánulásod...talán teszteld le a rendszered úgy, hogy letöltöd a FLAC formátumban a zenét, olyat, amit a Youtube-n is megtalálsz és meghallgatod egymás után...a Youtube sosem lesz képes teret, hangzást és minőségi, tiszta hangokat vissza adni. Nem vitatkozás, tapasztalat. Hallgasd, ha akarod, de én nem kérek belőle, inkább soha ne hallgassak zenét...még a kocsiba se favorizálom az MP3 közepes szintjét...a legfullosabbat sem.
Személyeskedés nélkül írtam, amit, ha reagálsz kérnélek ezen a szinten :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.