Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38008) Old FatBoy válasza nuke7 (#38005) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

Én úgy érzem elég részletesen leírtam a dolgokat csak kicsit kapkodva mert elkéstem volna a melóból.

Már miért áramtalanítanám a cuccaimat éjszakára amikor álltalában netrádióra alszom el az erőssítőm adatlapján
pedig ez szerepel (Standby: 0.2W)?
És a TV szintén ennyit eszik ezek ketten elférnek egy elosztón amit akkor kapcsolok ki ha nyaralni megyünk vagy rohadtul villámlik.

Parson
Igen pont a HDMI control miatt kerül sokba a villanyszámla azoknak akik bekapcsolva használják kivéve akiknek az erölködője Hybrid transzformátort tartalmaz de ők sem ússzák meg olcsón mivel én még nem láttam olyan Tv-t amiben ez lenne,és a kihasználásához mindkét eszközön be kell kapcsolni.
A hdmi passthrough az más tészta.
Ha támogatja az erőssítő akkor kikapcsolt hdmi kontrol mellett is átmegy a jel úgy,hogy a készülék készenlétben van.
De ha áramtalanítod akkor értelem szerüen nem.

Audiophile Troll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.