Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175) tibyke válasza Grass (#172) üzenetére


tibyke
tag

ez leginkabb attol fugg, hogy milyen tipusu a talpad, labfejed, es milyen a gordulo mozgasod (tehat hol ersz foldet, hol csapodsz be, hol es hogyan gordulsz, es honnan rugaszkodsz el)

en sokaig nike parti voltam, de az elozo 5 cipom mar adidas volt, es szerintem a kovetkezo 5 is az lesz. (most konkretan 2 adidas response control-t nyuzok)

mindenfelekeppen javaslom a spuri futoboltot (futanet.hu cimlapon van ra link), ott kb 120 fele cipo van, a lanyok nagyon kedvesek es aranyosak, ill. legtobbszor Szucs Csaba is ott van, tuti, h fognak talalni valami jo csukat a labadra. erdemes elvinni az elozo par cipodet, abbol is sokat meg lehet am tudni az elso bekezdesben leirtakbol.

(ha spuri elofizeto vagy, vagy esetleg BSI torzsfuto, akkor alapbol jar 6% kedvezmeny, illetve pl a Vaci uti adidas boltban - sztem a tobbiben is - 250 shell smart pontert kapsz 10% kedvezmenyt)

jo futast, sikeres cipovalasztast!

t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.