Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115701) Cartevo


Cartevo
őstag

(#115702) Ispy válasza vond (#115699) üzenetére


Ispy
veterán

Azt hiszem igen, de nem biztos. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#115703) vond válasza Ispy (#115702) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor nézd meg (újra). Nem csak Amy miatt érdemes. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115704) #48613632 válasza Mik76 (#115700) üzenetére


#48613632
törölt tag

Gran Torino?

(#115705) Realradical válasza #48613632 (#115704) üzenetére


Realradical
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#115706) BenHans


BenHans
addikt

Overboard - Átejtve (2018)
De jó, hogy ez a film elkészült...

...ugyanis ennek a remakenek köszönhetően találtam rá az eredeti Overboard-ra (1987), azaz 'A vasmacska kölykei' című romantikus vígjátékra, és nem csalódtam. Könnyed volt, kedves és szórakoztató, nem is hasonlítható napjaink hollywoodjának erőlködéséhez.
Kedves dolog, hogy Cash, öhm, azaz Kurt Russell és Goldie Hawn már a film előtt is egy pár voltak és mindmáig azok.
Ha tehetitek az első, cenzúrázatlan szinkronnal nézzétek, de van olyan forrás is ahol a fullos eredetihez hozzátették azt is ami az "1.1"-es verzóban pluszban van.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#115707) shotika


shotika
őstag

Halloween (2018):

Számomra az év egyik legjobban várt filmje lett, mikor kijött az első bemutató! Aki esetleg nem ismerné a sztorit, vagy elvesztette volna a fonalat: 1963 egyik őszi estéjén, a fiatal Michael Myers megölte a nővérét, és bezárták egy elmegyógyintézetbe, ahonnan 1978 Halloween napján megszökött és lemészárolt fél tucat embert Haddonfield városában. Egyetlen ember élte túl a véres éjszakát, Lauri Strode (Jamie Lee Curtis), maszkos gyilkos pedig köddé vált az éjszakában.

A mostani film száműzi az eddigi folytatásokat, és természetesen a Rob Zombie féle koncepciót is, kizárólag az eredeti John Carpenter műre koncentrál, és 40 évvel, az első rész után veszi fel a fonalat, természetesen ismét a Halloween éjszakájának környékén. Meyerset elkapták, az elmúlt 40 évet ismét egy elmegyógyintézet falai között töltötte, míg Lauri kb megőrült az évek alatt. Meyers persze megszökik, és olyan mészárlást indít, hogy hú..
Még most is a hideg futkos a hátamon, amikor az ő jeleneteit mutatják. Brutális, kiszámíthatatlan és megállítatlan, a maga furcsa módján pedig tényleg élmény nézni ennek a megfejthetetlen maszkos pszichopatának minden mozdulatát. Ez az állat tényleg nem kímél senkit és semmit, még egy gyereket se.
David Gordon Green rendező remekül vette át az első film szellemiségét, sőt egyes jelenetek újra feltűnnek, csak egészen más szemszögből, ugyanakkor mégis frissnek hat. Elemezgethetném miért is, de egész egyszerűen nagyon jól működik a film. Nyílván lehet benne hibákat felfedezni, de az összkép egy remek horrorfilm és úgy gondolom, rengeteg horrorfilm (de akár más stílus is) példát vehetne arról, hogy hogyan kell az eredeti filmet tiszteletben tartva, méltó folytatást készíteni.

Számomra a Halloween 2018 egy 5/5 horrorfilm, amely pontszám igazából az élményt jelöli, amit adott. Ha valakit még annak idején (vagy bármikor) rabul ejtett a gyilkos karaktere, vagy a hihetetlenül jól eltalált főcímzene (amit most is használnak, kissé modernizálva, de csak a javára vált), akkor hajrá!

Brrrrrrr

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#115708) ígyvanferi válasza Cartevo (#115701) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na ez az igazi 3D.

(#115709) cyberkind


cyberkind
félisten

A Boba Fett filmnek keféltek.

Paranormal Cocktivity

(#115710) BITBOYS válasza cyberkind (#115709) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hülyék ezek, kibebaszott kár érte. Valami infó?

(#115711) brownus válasza Mik76 (#115700) üzenetére


brownus
veterán

Köszi, azt már láttam, sztem anyuék is. /de lekapom nekik, mert ígértem nekik velük kompatibilis filmeket karira.(azaz no sex, trágár beszéd, gyilok)

A the lady in the van filmet néztük meg, aranyos film.
Érdekes megközelítése az anya-fia kapcsolatnak, annak hatásai az élet más szegmensére.

(#115712) cyberkind válasza BITBOYS (#115710) üzenetére


cyberkind
félisten

Magyarul IGN van: [link]

Paranormal Cocktivity

(#115713) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Time Trap (2017): "Elment egynek". Volt benne egy-két logikai butaság, és pár amatőrebb elem (az ősemberek nekem valahogy nagyon nem jöttek be), ami nem tett jót neki, de még így is meglepően érdekes volt. Sci-Fi kedvelőként megadom rá az Ajánlott plecsnit.

[ Szerkesztve ]

(#115714) S e t h válasza cyberkind (#115709) üzenetére


S e t h
nagyúr

Han és Boba is ikonikus karakterei az univerzumnak, láttuk mit tudtak kihozni Hanból, jobb is ha békén hagyják Bobát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115715) cyberkind válasza S e t h (#115714) üzenetére


cyberkind
félisten

Még így is jobb volt a Solo mint a új 2 számozott film, persze az várható volt, hogy azt amit Ford hozott, kb senki más nem fogja hozni, neki még csak meg se kellett szólalnia, ezenkívül az is kérdés volt, hogy amit eddig tudtunk Han-ról, az vajon mire elég milyen minőségben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115716) Viszlát válasza BITBOYS (#115710) üzenetére


Viszlát
addikt

Én is alig térek magamhoz. Mennyire jó lett volna már, minden adott a sikerhez, és még sokba se kerülne, csak arra kell vigyázni, hogy le ne törjön a kis antennája, aztán bárki el tudja játszani. Mennyi kaland, érzelem és dráma tűnik el a süllyesztőben ezzel a jól ismert, rendkívül alaposan kidolgozott karakterrel, de hát hálivúd ilyen, inkább előállnak értelmes filmekkel néhanapján, minthogy megcsinálják a nyolcszázhetvenkilencedik szájbatúrt sztárvórsz fost, gyomorforgató egyszerűen.

Komolyan gondolkodom valamiféle tüntetésen az ügy érdekében, vagy éhségsztrájkban!

#kocsogdizni

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115717) Tibiajax válasza brownus (#115711) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..Érdekes megközelítése az anya-fia kapcsolatnak
úgy érted..[link]

(#115718) brownus válasza Tibiajax (#115717) üzenetére


brownus
veterán

Nem ilyen haláli :d és olyan se
beteges, nem elengedő. Mennyi ilyet látni...:( gyerek - szülő/k között

[ Szerkesztve ]

(#115719) Ispy válasza Viszlát (#115716) üzenetére


Ispy
veterán

Egy igazi SW fan, ríszpekt, minden szava igaz. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#115720) FollowTheORI válasza BITBOYS (#115710) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kennedy nyilatkozta, hogy most a Mandalorian a fókusz így nincs napirenden a Boba film... 1000% nincs kizárva, de a közeljövőben ne várja senki ez a lényeg. (ie. gyakorlatban halott)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#115721) Realradical válasza Viszlát (#115716) üzenetére


Realradical
őstag

Mondjuk nem lenne kötelező alacsony minőségű filmeket gyártani az SW univerzumban.
Könyvekből kifejezettem jó alapanyagok is vannak, pl. Thrawn trilógia.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#115722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még idén megkapjuk az Avengers 4 előzetesét.

[link]

Live-Die-Respawn

(#115723) Tibiajax válasza oriic (#115722) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már az előzetest kellett volna hoznod...

(#115724) BITBOYS válasza Viszlát (#115716) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem egy oldalon állunk, én kifejezetten vártam ezt a filmet. Sőt, a Solo is tetszett.

(#115725) oriic válasza Tibiajax (#115723) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én kérek elnézést, megyek a sarokba a kukoricára térdelni. :)

Live-Die-Respawn

(#115726) Tibiajax válasza oriic (#115725) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és addig fogsz ott térdelni, amíg nem le nem szállítod nekünk a trélert. :K
de nem ám ilyen sz@r tízer of tízer trélert, azt felejtsd el, abba ne is gondolkodj. ha olyat hozol, maradsz a silóban. minimum 2perces, epic final trélert fogadunk csak el.
: D

(#115727) emiki6 válasza Tibiajax (#115726) üzenetére


emiki6
veterán

Ezzel nem tudok vitatkozni. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#115728) oriic válasza Tibiajax (#115726) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sir, yes sir!!

Live-Die-Respawn

(#115729) Viszlát


Viszlát
addikt

Alpha: sajnos nagyon gyenguszka lett, pedig ígéretes volt a történet, nem mellesleg abszolút nem elhanyagolható "mozzanat" az emberiség történetében. IMDb szerint 51 millió dollárból készítették, de számomra hihetetlen, hogy ennyi pénzből ilyen minőséget lehet csak összehozni. Főleg úgy, hogy nincsenek sztárok, sőt, nagyon színészek se. Az utolsó és egyben legnagyobb probléma viszont az, hogy a hosszú felvezetés után végre elérkezve a fő eseménysorig, egy teljesen elnagyolt és nevetséges, durván hatásvadász katyvaszt kapunk a képünkbe.

Oké, katyvasz az egész, elvileg Európa, de indián-szerű mind a nyelv, mind a népség, no meg ennyi pénzből nem hiszem el, hogy ne lehetett volna legalább a főszereplőnek egy korhű ruházatot összehozni. Nem, nem vagyok szakértő, de teljesen jól kivehető, hogy egy standard szőrmés-kapucnis kabátot próbáltak átalakítani "kőkorszakivá", nem sok sikerrel. A visszatekintős kezdés teljesen értelmetlen (ismét), tényleg olyan az egész, mintha valami totál amatőr banda nyert volna a lottón és megcsinálták a nagy filmötletüket a nyereményből. Kár érte...

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115730) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Outlaw King Trailer 2

Nagyon gyenge trailer, de továbbra is nagyon várós. Hell ro High Water rendezőjétől, Chris Pine főszereplésével a skót szabadságharc Rettenthetetlen utáni történéseiről szól. November 9-től a Netflixen.

MID90S Trailer

Köszönet érte Aizen92 kollégának, eddig nem is hallottam róla, de rögtön a várólistám élére ugrott. Azt hiszem tudom már, mit éreztek a 80-as években felnőtt emberek a Stranger Things-nél. :)
Bónusz: aki észreveszi a magyar vonatkozást a trailerben, annak jár a kex. ;)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#115731) erahurka válasza Bad Pritt (#115730) üzenetére


erahurka
félisten

A Netflix mára szerintem egyet jelent a középszerűséggel. Néha betalálnak, de így hogy gyakorlatilag minden forgatókönyvet megvesznek rengeteg gyenge darab is elkészül. Ráadásul megfertőzték a hülyeségükkel az HBO-t is, állítólag a CEO azt nyilatkozta hogy ők is a mennyiséget helyezik előtérbe.

(#115732) _drk válasza erahurka (#115731) üzenetére


_drk
őstag

Szerintem csak felakarják tölteni a kínálatot. Legyen sok Netflixes cím, erre rááldoznak kb 2 milliárdot, viszont lesz belőle 2-3 év alatt több száz film.
Éves szinten a mozikban is csak 2-3 kiemelkedő alkotás érkezik, ezt a szintet lehet tudják majd tartani.
Én örülök neki, hogy vissza tértek ezek a közép költségvetésű filmek, lehet belőle szemezgetni. Ha minden 5. lesz olyan mint az Upgrade akkor már nyertünk vele.
Főleg hogy a sorozatok közé szánják inkább ezeket, na ott sokkal nagyobb a siker.

(#115733) pikszel válasza cyberkind (#115709) üzenetére


pikszel
őstag

A francba, megyek, leiszom magam :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#115734) #75376384 válasza Pitterix (#115692) üzenetére


#75376384
törölt tag

hát ööö ebben van valami, de annyi baromságot már az én gyomrom se vett be.
abba a felhőkarcolóba, aminek a -15. szintjére egy vasalatlan, cirka 30 centis beton falon keresztül be lehet jutni, én be nem tenném a lábam. :D nem beszélve a semmi miatt elhajló (talán) acélrúdról, annál a turbinás jelenetnél.

(#115735) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Bohemian Rhapsody
eng

ma este ezzel megütöttük a főnyereményt, simán felülmúlta a várakozásaimat. az objektivitásom mondjuk valahol a Queen zenéje iránti rajongásom és Rami Malek karakterformálása között félúton veszhetett el. életrajzi filmnek titulálni kicsit erős, érezni rajta, hogy Hollywood sokat vár tőle, de nincsen ezzel semmi baj. alapvetően Freddie karakterére és jellem(fejlődés)ére koncentrált, a betegség és maga a zenekar megalakulása, csúcsra törése, bár a cselekmény szerves részét képezi, nincs túl mélyen ábrázolva. a filmet szerintem nagyon lehet érezni, Rami parádés. habár Freddie Mercuryt nem volt szerencsém személyesen ismerni és a zenekar életét érintő háttértudásom is felszínes, de így szemvillanás el tudom képzelni ezt a történetet. egész jó helyen sikerült ülni, úgyhogy az audio élmény valami fantasztikus volt. először a We will rock you váltásnál, mikor átugrott koncertfelvételre rázott ki a hideg, de nem utoljára. a mellékszereplők is kellemesen alakították ki az összképet, jó volt az egyensúly a helyzetkomikum és dráma között. Lucy Boynton-t most láttam először szerepelni, majd rájöttök, miért jegyzem meg. nagyon jót tesz a szemnek (:

irány a mozi. én is viszem anyukám jövő héten, megnézem újra.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#115736) Füleske


Füleske
addikt

Mandy : tömény valláskritika, de nem mondom hogy mindent értettem. A motorosok jelentettek valamit vagy csak egy felesleges plusz szál a lakókocsis öreggel együtt ? (ha nélkülük zajlik a történet az sem változtatott volna semmin szerintem) A tigrises ember az ki volt ? Mi értelme volt a rajzfilmes bevágásoknak ? Így első ránézésre tehát a film fele vágható, tehát értékelni sem tudom.
Cage-nek amúgy passzolt a szerep, itt nyugodtan túljátszhatta a karaktert.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

(#115737) abridabri


abridabri
veterán

Mile 22
Na vegre egy jo porgos akciofilm, ez kellett mar nekem .
Biztos vannak benne hibak, de en elveztem ezt a masfel orat :K

(#115738) devil-k


devil-k
nagyúr

22 mérföld
22 Mile

7/10

Mark Wahlberg és Peter Berg "szokásos" 2-3 évenkénti darálós filmje.Kémelhárítás, darálás, egy kis csavar. A közepe felé kicsit unalmas volt a történet, de ettől függetlenül élveztem majdnem az egészet. Ha túllép azon cselekményen, amire az egészet alapozták és kihúzzák a játékidőt 2 órára, akkor tuti, hogy egy nagyon komoly elhárítós mozit kaptunk volna.

Húzós éjszaka az El Royale-ban
Bad Times at the El Royale

8/10

Kellemes meglepetés, remek hangulat, történet, kiváló karakterek, mégkiválóbb zene, Tarantino beütéssel és hosszú dialógusokkal. Egy pici hiányérzetem volt, de ettől függetlenül jól szórakoztam a 130 perc alatt. Remek szereplőket sikerült találni, mindenki a helyén volt.

Az első ember
First Man

4/10

Szigorúan csak azoknak, akik betegesen rajonganak a NASA-s témákért. Számomra egy unalmas és nagyon erőltetett film volt. Bár álmomban sem gondoltam volna, hogy Neil Amstrong ilyen s***fej volt.

Halloween (2018)
5/5

Nagyon nagy csalódás volt ez a film. Semmivel sem volt jobb, mint az előző folytatások. Itt most csak annyi történt, hogy összeszedték a szereplőket, lehajították egy helyszínre és mehet a darálás. Semmi történetvezetés, semmi olyan dolog, amire azt mondhattam volna, hogy hmmm, ezt még nem láttam, vagy hmmm, megint tudtam megy egy kis szeletet MM történetéből...

Bohém rapszódia
Bohemian Rhapsody

8/10

Biztos vagyok benne, hogy Oscart fog kapni a film, ez tuti. Rami Malekre ráöntötték ezt a szerepet. Szeretem a Queen zenéjét, de azért nem vagyok az a hatalmas fan, ettől függetlenül örülök, hogy megnéztem. Viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy ez a Freddie Mercury ilyen szinten volt tenyérbemászó magamutogató undorító figura. Valahogy én azt gondoltam, hogy egy visszafogottabb pali volt. Meg is látszik, hogy annyira nem ismertem a történetüket. Végül is a film elérte a hatását, mert kb. a mozi 2/3-ig sikerült minden ellenérzést kiváltani belőlem Mercury iránt. Igaz, hogy megváltozott (???), de szerintem a vér nem válik vízzé.

A zenés jeleneteknél a hideg kirázott, tiszta libabőr voltam. Bár úgy gondolom, hogy a film végére a 20 perces koncertjelenet felesleges volt, ahelyett vihették volna tovább a történetet a szomorú vég felé.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

- mozi bolondéria -

(#115739) baryll válasza devil-k (#115738) üzenetére


baryll
tag

"Bár álmomban sem gondoltam volna, hogy Neil A..."
Miért is?

(#115740) Mik76 válasza devil-k (#115738) üzenetére


Mik76
senior tag

Birom hogy a nagy csalodas meg zero tortenetvezetes utan egy 5/5 van bevesve... :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#115741) abridabri válasza Mik76 (#115740) üzenetére


abridabri
veterán

5/10 lenne az gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#115742) vond válasza Mik76 (#115740) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, 5/10 lesz az. De egyébként tele is van spoiler-rel. :((( Ha nem is direktben, de biztos, hogy jobb lenne ezen infók nélkül megnézni a filmeket.

Sokszor megfogadtam már, hogy amilyen filmet nem láttam még és érdekel, azokról egy büdös szót nem fogok elolvasni a topikban. Hát, most már nagyon itt lenne az ideje, de mindig elvisz a hév.

Mondjuk egyszerűbb lenne, ha tudnák az emberek, hogy valójában mi rontja a filmek élvezhetőségét mások számára, és helyesen is alkalmaznák is a spoiler formázást. :(

De - elvileg spoiler-mentes - kritikákban is sokszor csinálják ezt.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115743) cyberkind válasza vond (#115742) üzenetére


cyberkind
félisten

A SW előzménytrilógiára hogy ültél be, amikor tudtad ki is az a Darth Vader, vagy ezt kihagytad? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#115744) vond válasza cyberkind (#115743) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Most ez poén akart lenni, vagy te sem érted, miről beszélek? :F

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115745) cyberkind válasza vond (#115744) üzenetére


cyberkind
félisten

Én értem (részben), csak ha már spoiler, azt a 3 filmet hogy tudtad végignézni amikor a trollok trollja, Lucas ezt ellőtte a múltban, meg hát mivel engem ezek a spoiler-re írások és rinyálások zavarnak, a spoiler nem, nem is tudom megérteni teljesen, legyen az bármi és bárhol.

(#115746) Viszlát
A legjobb még mindig az, hogy ha valaki egy filmet nulla infóval akar megnézni, ide se jön be.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115746) Viszlát válasza vond (#115742) üzenetére


Viszlát
addikt

Mondjuk egyszerűbb lenne, ha tudnák az emberek, hogy valójában mi rontja a filmek élvezhetőségét mások számára, és helyesen is alkalmaznák is a spoiler formázást. :(

Ahhoz intelligencia is kéne, szóval nehéz ügy. Szerintem egyszerűbb ha bizonyos emberek hozzászólásait automatikusan átugrod, nekem évek óta bevált módszer. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115747) vond válasza cyberkind (#115745) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Vágom a SW-Lucas helyzetet. Meg hogy volt már más filmben is példa erre. És ettől még persze végig tudom nézni a filmeket. Csak tudod, jobb lenne anélkül, hogy megtudom, hogy XY bunkó, vagy sem, meg mikor hogy változik meg, meg hogy meddig és milyen stílusban folyik a film, meg hogy kb. mikor és milyen jelenetek jönnek. Tudom, ezek nem olyan durvák, mint hogy pl. Han Solo meghal a SWVII végén (ha már egyszer felhoztad a Star Wars-t), de engem speciel zavarnak ezek az infók. Biztos van, akit nem, de engem igen.

(#115746) Viszlát: Ezek szerint az én hozzászólásaimat még nem ugrod át. ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115748) Viszlát válasza cyberkind (#115745) üzenetére


Viszlát
addikt

A 0 infó és a durva spoiler között azért bőven van mozgástér. Nem látom ennyire borúsan a helyzetet, a topiklakók nagy részében szerencsére van annyi empátia, hogy nem cseszik szét mások élményét. A rendszeres látogatók között egy-két ember van akinek ez túl magas, őket nem nehéz ignorálni, a blockbusterek kapcsán az idetévedő alkalmi látogatókkal már nehezebb, olyankor talán lehet megoldás a totális elkerülés.

(#115747) vond: Még nem. ;]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#115749) cyberkind válasza vond (#115747) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az egész túl van misztifikálva, élvezni kell egy jó filmet ha már beleszaladt az ember ilyen meg olyan infóba (én ezeket keresem "kritika" formájában), de ettől egy jó film lehet ugyanolyan jó mint full ismeretlenül, legyen az akár olyan durva mint amit felhoztál, bár ha azt tudom lehet ki is hagyom a filmet.

(#115748) Viszlát
Abszolút saját meglátás, de legyen bármilyen előzetes infó, szándékosan vagy véletlenül, de egy jó film mindenhogy ugyanúgy üt. De tényleg az a legjobb ha az az ember aki nem akar semmit se tudni egy általa várt valamiről, kerüljön mindent, akarva-akaratlanul garantáltan bele fog futni valahol a neten, talán van is erre a helyzetre reflektáló film, csak nem jut eszembe.

(#115750) Ispy
Az, hogy ugyanolyan gyenge mint a többi folytatás. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115750) Ispy válasza vond (#115742) üzenetére


Ispy
veterán

Lehet velem a baj, semmi gondot nem látok, vagy mi volt itt a spojler?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.