Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116851) spiky03 válasza Pearce (#116844) üzenetére


spiky03
veterán

A régi jó MIB theme az jó volt az elején.
Jöttek vissza az emlékek.:)
Valóban érdekes lesz, szerintem otthon nézős lesz majd csak.
Valahogy a MIB feeling nem jött át rajta, mint a régin.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#116852) FollowTheORI válasza Pearce (#116844) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A casting jó... a film meg majd kiderül. Trailer azért picit inkább segített, mint nem. Mert nem néz ki rossznak. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#116853) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Érdeklődnék, hogy BPn mely mozik az ajánlottak?
Nemrég költöztünk fel, azt hittem a CinemaPink majd valami csodálatos dolog lesz, de kb csak a körítés ami jó, a Mamutban a Venomot néztük, a MOMban tegnap az Aquamant néztük meg, az utóbbiban hatalmasat csalódtam hangkeverés szempontjából... Már az ATMOS Demonál hallottam, hogy itt valami nem lesz rendben, sokkal hangosabb a front a centerekkel együtt, mint kellene, ezt a film is megerősítette, semmi hatás nem jött fentről... Azt már nem is mondom, hogy nagyon középnehéz volt az egész, mégis alig hallhatóak voltak a beszélgetések... Kifelejövet tényleg azon gondolkoztam, hogy pont most tényleg mindent meg kéne tenniük azért, hogy visszahozzák a mozizást a szakadék széléről, és ezt az ennyire botrányos terembeállítással elég nehéz megtenni... Arról, hogy mély mennyire nem volt, pedig a vízalatti robbanásokkal gondoltam, hogy na majd itt, de semmi...
A Venomnál is hasonló érzésekkel jöttem ki, de az annyira nem volt "fülsértő" mint itt...

Szóval, hova érdemes menni, ha szeretnék egy kis minőséget hallani/látni?
Sajnos asszonypajtás miatt csak szinkronosan nézhetünk filmet, bár annak se kellene ennyire elrontania...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#116854) PuMbA válasza LógaGéza (#116853) üzenetére


PuMbA
titán

Allee mozival nekem nincs bajom, de csak OV-t vagy feliratos filmet néztem :)

[ Szerkesztve ]

(#116855) FollowTheORI válasza LógaGéza (#116853) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Westend és Aréna CC.

Persze ott sem minden terem, főleg a Westendben, de azért relatíve még ezek a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#116856) spiky03 válasza LógaGéza (#116853) üzenetére


spiky03
veterán

Én a Sugár mozit ajánlom.
Nekünk az jött be a legjobban. Kényelmesek a székek, nincs kiulve mint a CCben. A hang is rendben van meg a kép is, főleg a legnagyobb teremben a Spielbergben.
Sajnos már nem nagyon tudok oda járni mert kiköltöztünk Halásztelekre és nem nagyon esik útban :(((

A Camponaba szoltunk járni, nah azt nem ajánlom. A kép fakó, a hang sem valami csodás.

Hétvégén a Csepeli mozit próbáltuk ki. Ott a kép és hang jó volt, viszont a székek szűkösek, lábter sincs sok.

Most jövök a Westendbol épp moziból az Űrdongot néztük. Hang mondjuk rendben volt a kép szemcsés meg kicsit fakó volt.
Amúgy a film tetszett.:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#116857) Met válasza spiky03 (#116856) üzenetére


Met
nagyúr

Hát azt sem moziban nézem meg (Űrdongó), hang magyar magyar magyar magyar magyar , hang angol felirat nincs :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#116858) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Under the Silver Lake
hd,ov

köszönjük az ajánlást Viszlát, tudod, mindig vevők vagyunk a klissémentes újdonságra a vásznon.
valóban nagyon jól indul ez a film, eszméletlenül tolja a klasszikus, los angeles-i krimi-fílinget, már-már mulholland drive-i képek és hangulat. - és ezt én nagyon imádom. aztán..lassan, de biztosan valami elfogy.
a bolond gyerek nem eszik, nem iszik (jó, néha egy korty szeszt, épp amit véletlenül, valahol elé dobnak), nem alszik csak megy, megy....nyomoz, próbál rájönni, hová tűnt a helyes lány a szomszédból. a szálak egyre kuszábbak, a nappalok és éjszakák egyre zavarosabbak, a környezete, amiben eddig élt, egyre szürreálisabb, az én szemhéjam meg közben egyre nehezebb..... végül elalszom, jó háromnegyed-résznél, hogy aztán épp a hihetetlen drámai végnél magamhoz térjek és ugyanúgy ne tudjak semmit, mint ahogy addig..
a film tetőpontja egyértelműen a dalszerző-jelenet, utána viszont végérvényes szakadék

#értékelés

[ Módosította: vond ]

(#116859) Viszlát válasza Tibiajax (#116858) üzenetére


Viszlát
addikt

Majd azért nézd meg azt a részt is amit átaludtál. :) Bár ha frappáns lezárásra vársz ami megmagyaráz mindent, akkor ne pazarold rá az idődet.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116860) atike


atike
nagyúr

(#116861) prolad


prolad
őstag

Na megnéztük tegnap az Aquamant a haverokkal, szerintem egész jól sikerül, a másodvonalas Marvel filmek (pl. Black Panther, Hangya) már tudja hozni a DC, alakul ez szép lassan. Itt már a CGI is rendben volt, valamiért az nem szokott nekik összejönni, pedig tolják bele a pénzt a filmjeikbe. Szerintem kihozták amit ki lehet, mégis csak Aquamanről van szó, messze nem a legjelentősebb karakter. Amin mindenképp javítani kéne, az a zenei rész, sok, hangos, és összevissza válogatott zenék voltak sokszor teljesen véleltlenszerűen, nem értem minek ezt. De az irány ettől függetlenül jó, a marvel filmes univerzum ennél rosszabbul indult, kb az első Avengers volt az első értékelhető próbálkozásuk, kb oda jut el lassan a DC.

#értékelés

A másik bajom nem a filmmel volt, hanem a reklámokkal.Nem elég, hogy sok idióta reklámot kell nézni, a kormány Szülj amennyit csak tudsz propagandáját is az arcomba tolják (legalább a mostani reklám elég jópofa volt), nem tudom minek kell ezt itt is (még egy Filmalapos filmnél megértem).

[ Módosította: vond ]

(#116862) Mik76


Mik76
senior tag

A Buek-ot senki nem nezte meg meg?
En par napja lattam a nejemmel, es nagyon jol szorakoztunk rajta. Jok a karakterek, jatekfilmhez merten hihetoek a szerepek is meg a sztori is. Persze nagyon ritkan picit tultolva de nem zavaroan. Vanak benne konnyu vicces es nehez es elgondolkodtato reszek is. Osszessegeben teljesen jo, meg ket harom nap mulva is beszelgettunk rola.
Ajanlom! Sose lassak rosszabb magyar filmet!
10\10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116863) PuMbA válasza prolad (#116861) üzenetére


PuMbA
titán

"Itt már a CGI is rendben volt"

Mert sokkal kevesebb volt a CGI, mint az előző filmekben :)

[ Szerkesztve ]

(#116864) nextman válasza prolad (#116861) üzenetére


nextman
aktív tag

Szerintem a vasemberek, meg a Thor film teljesen rendben volt mar az avangers elott is. Captain America is.

(#116865) medica


medica
senior tag

Under the Silver Lake max középszer, biztos sok pattanásos tini bepisil a popkult utalásoktól, szóval aki már nem a mamahotelben lakik semmit sem veszít ha kihagyja.
A ház, amit Jack épített: a híre(sztelése) elég dura volt, ehhez képest csalódás ilyen téren (nem durvább mint egy közepes horror). Néhol kicsit idegesítő ahogy a kényszerbetegséget ábrázolni próbálja de nem zavaró. Egészében nézve jó kis sorozatkiller film, persze Trier stílusában, precíz, nyomasztó, megéri a rászánt időt.
Aquaman: a szokásos rágógumiagyú marvel, a képi világa viszont sokkal jobb mint vártam. Aki szereti a műfajt annak tetszeni fog szvsz.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#116866) Ispy válasza nextman (#116864) üzenetére


Ispy
veterán

Hát nekem a thor 3 volt az első értékelhető a thorokból, az első még szodával elmegy, de a 2. rész szerelmi szála teljesen kinyírta nálam a filmélményt, annyira unalmas lett tőle a film. Vasemberből is az első, ami jó, a többi már nem annyira. Amcsi kapcsi viszont tényleg jó, ott meg pont az első rész volt gyengébb, szvsz.

Aquaman meg tényleg egy mesefilm lett, de azért nézhető volt.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#116867) Ispy válasza Mik76 (#116862) üzenetére


Ispy
veterán

Az eredeti megvolt? Így is érdemes megnézni?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#116868) lezso6 válasza Ispy (#116867) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

10/10, azaz korszakalkotó mestermű, biztos érdemes megnézni. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#116869) Ispy válasza lezso6 (#116868) üzenetére


Ispy
veterán

Egyszerűen nem tudom elképzelni egy magyar film esetében ezt a pontszámot, igaz gyenge a képzelőerőm. mondjuk én utoljára a roncsfilmen meg a legényanyán szórakoztam jól, ami magyar volt, a többi jó esetben egyszer nézős.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#116870) Viszlát válasza Ispy (#116869) üzenetére


Viszlát
addikt

De aki eloszor latja a feldolgozott temat, annak siman lehet jo elmeny szerintem. Mondjuk az olasz eredeti jo volt, de 10 pontot azert nem.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116871) Ispy válasza Viszlát (#116870) üzenetére


Ispy
veterán

Ezért érdekelt volna, hogy első megtekintés vagy az eredeti után 10/10.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#116872) Viszlát válasza Ispy (#116871) üzenetére


Viszlát
addikt

Mea culpa, elkerulte a figyelmem az a hsz-ed. :B

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116873) Mik76 válasza Ispy (#116867) üzenetére


Mik76
senior tag

Eredeti? O_o

Valamirol nyilvan lemaradtam. :)
A pontozas azert annyi amennyi mert a sztori jo, szereplok jok, rendezes jo, es nem szamitottam ilyen remekul elszorakozott masfel orara (asszem).
Persze ha ez feldolgozas az arnyalna a kepet...

Ja es majdnem az osszes szereplo tobbe kevesbe letezik az en ismeroseim kozott.... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116874) vond válasza Mik76 (#116873) üzenetére


vond
MODERÁTOR

[link] ;)

Én a magyar remake-et nem láttam, de az előzetesében gyakorlatilag egy az egyben az eredetiben is szereplő jelenetek voltak. Ettől még persze lehet jó filmélmény egyeseknek. De szerintem sokkal jobb helyre is elkölthették volna azt a 350 (?) milliót. Ha már támogatják a magyar filmgyártást, inkább az eredeti ötleteket kellene előtérbe helyezni. Főleg, hogy egy csomó film épp a pénz hiánya miatt nem készülhetett el, vagy amiatt csúszott éveket, vagy lett éppen gazdaságos az eredeti elképzelések helyett.

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#116875) Mik76 válasza Ispy (#116869) üzenetére


Mik76
senior tag

Hmmm szerintem ezek mind tizesek:
A Tanu
Sose Halunk Meg
Egeszseges Erotika
Valami Amerika

Lezso: Nem kell korszakalkoto mestermunek lennie valaminek a tizeshez. Ez lehet a te elkepzelesed, de nekem amit meg tudok nezni (mai fejjel) otszor es meg mindig elvezem az tizes. :K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116876) Mik76 válasza vond (#116874) üzenetére


Mik76
senior tag

Ahhhh bakker... Mindig meg akartam nezni de dunsztom se volt rola mirol szol.
Na jo, igy nyilvan mas a helyzet, de ettol en nekem meg bejott a magyar verzio ugyhogy amit irtam azt tartom.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116877) lezso6 válasza Mik76 (#116875) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindenki úgy értékel, ahogy akar, de én kb így látom:

:D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#116878) szilva01 válasza lezso6 (#116877) üzenetére


szilva01
őstag

Év kommentje ebben a totyikban. :DDD

(#116879) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Heh, újragondolták a Hellboy friss bevezetőjét. Ugyanaz a sz@r, csak jobban áll neki :)

The HELLBOY Trailer Gets a Fan-Made Edit That Is Eerier and More Brooding

(#116877) lezso6 :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#116880) oriic válasza lezso6 (#116877) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol. :D

Live-Die-Respawn

(#116881) atike


atike
nagyúr

The Predator Holiday Special kisfilm erre (Predator vs Santa) :DDD

Van olyan jó, mint az új Predator film... :DDD

(#116882) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Bird Box

Ez egy jó film. Végig ezt mondogattam magamnak, mert hiába jutott eszembe lépten-nyomon mindig valami más (teljesség igénye nélkül: I am Legend, The Happening, A Quiet Place, The Divide, The Last of Us), a Bird Box végre egy Netflix film, ami nem tűnik félkésznek valamilyen szempontból, össze van rakva, nincs pszeudo-tudomány a jelenség mögött, sokkal közelebb áll az eredeti lovecraft-i Az őrület hegyeihez: egy pillantás elég az meg nem nevezett, csak sejtetett rémálom felé ahhoz, hogy vége legyen és ehhez nem kell pollenes baromságokat kitalálni, mint tette azt pont 10 éve Shyamalan az Esemény kapcsán.
Másrészt viszont... boy, micsoda kiaknázatlan potenciál volt ebben az ötletben. Nagyon keveset tesz a film azért, hogy a horror hagyományos eszközeivel és a történetből fakadó sajátosságokkal atmoszférát teremtsen, sokkal inkább a megpróbáltatásokra helyezi a hangsúlyt, ami végülis nem baj, mert így lesz kerek egész a sztori, viszont pont a sztori az, ami épp csak alulról karcolja a középszerűséget és emiatt nehezen léynegülünk át a film során.
Az a baj, hogy túl sokat látunk és mégis keveset. Mivel a látás kiiktatásával a szereplők percepciója drasztikusan csökken, ezért minket, nézőket is be kellett volna vonni ebbe a burokba, ami sajnos nem történt meg úgy, mint pl a Quiet Place esetében a sokkal kevesebb hanghatással. Cserébe a színészek tényleg érezhetően bénák voltak, a szó jó értelmében: szerintem tudatosan nagyon kevés felvételből dolgozott a rendező, hogy tényleg átérezhető legyen a frissen "megvakult" emberek csetlő-botló mozgása, ezt sikerült is átadni. A film nagy kérdését ugyanakkor (mi is történt és mitől függ, hogy valaki öngyi lesz vagy csak őrült) megint sikerült elmismásolni, mint manapság minden hasonló filmben és ez kezd kicsit unalmas lenni.
Mindenesetre én ajánlom, van néhány para része, érdekesebb az átlagnál, de az eredetisége sajnos nagyon hamar halványul és a szokásos sztenderdek szerint halad végig a történet. A Netflix világvége szekciója egy jobb darabbal bővült.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116883) KaitouP válasza atike (#116881) üzenetére


KaitouP
veterán

JOBB mint az új Pred. film. :D Az a visszautalás az első részre azzal az epic handshake - el... :DDD :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116884) OPiiPO válasza lezso6 (#116877) üzenetére


OPiiPO
addikt

:DDD :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#116885) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Most írok először a filmes topicba, úgyhogy remélem ide befér a kérdésem.
A filmes kultúrámról annyit hogy nem néztem filmeket se sorozatokat kései gyerekkorom óta (kb 1994-96) , és mostanában vettem észre hogy érdekelne pár dolog mivel folyton a neten lógok, óhatatatlanul is látok pár jelenetet vagy szereplőt meme / gif / youtube előzetes stb formában amiket már megnéznék én is. A pár kivétel amit láttam (moziban) kb 2009-10 óta az a pár Marvel és Star Wars film , és ennyi. Ezért érdeklődnék itt hogy van-e valami legális módja annak hogy mozi filmeket nézzek meg, nyilván fizetnék is érte hivatalos oldalon , torrent / warez nem érdekel. Gondolok itt tehát konkrétan arra hogy vannak e legális megosztó oldalak ahol subscribe vagy megtekintés után fizetve meg tudok nézni pár éves filmeket visszamenőleg.A kiszemeltem most egy újabb , a címe Avengers: Infinity War , ennek az előző részeit moziban néztem meg, ezt már nem.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#116886) Viszlát válasza DrTechnoid (#116885) üzenetére


Viszlát
addikt

iTunes-on és az Amazon Prime Video-n megvásárolható (utóbbin UHD változatban is). Általánosságban még ott van a YouTube Movies is eseti filmnézésre, vagy a Netflix, ami havidíjas előfizetős.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116887) k-adi válasza Mik76 (#116862) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Buek-ot senki nem nezte meg meg?

Én már kérdeztem ezt itt, meg az "x-rendszerből törölve" is, de senki nem reagált rá, szóval feltételezem még a nagy filmes arcok is nagy ívbe kerülik a magyar filmeket

(#116888) Mik76 válasza k-adi (#116887) üzenetére


Mik76
senior tag

Hmmm... Igy utolag a korulmenyek ismereteben mar kevesbe meglepo. En se gondoltam meg tok reszegen sem arra hogy megnezzem az Oldboy remake-et... :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116889) DrTechnoid válasza Viszlát (#116886) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi a segítséget , így megtaláltam. Viszont jó lenne tudnom hogy magyarul elérhető már , vagy meg kell várni a megjelenést DVD-re ? Mert ezek közül egy sem szinkronos. Sorry a tájékozatlanságomért , mert igaziból azt se tudom hogy még egyáltalán adnak e ki DVD-re vagy BluRay-re filmet , vagy egyáltalán az újabb időkben szokás-é fizikai hordozón megjelentetni filmeket.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#116890) Viszlát válasza DrTechnoid (#116889) üzenetére


Viszlát
addikt

Magyyar nyelven már nehezebb ügy, elvileg az HBO GO a Netflixhez hasonló szolgáltatás, de én is csak itt olvastam róla, használni nem használtam soha.

Igen, van még DVD és BD is, bár úgy tűnik gyors keresés után, hogy amit keresel az egyelőre csak DVD-n kapható.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116891) oriic válasza atike (#116881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez jo volt:D

Live-Die-Respawn

(#116892) DrTechnoid válasza Viszlát (#116890) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi a tippet , előfizettem a HBO Go-ra , bár ott meg ezt nem találom a filmek között, de van pl Star Wars , Jumanji új , Pókember , Batman,stb
Rákerestem google-val amit én keresek , amiről meg nem tudom hogy magyar nyelvű-e.Úgy általában a netflix-en van magyar tartalom?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#116893) Viszlát válasza DrTechnoid (#116892) üzenetére


Viszlát
addikt

Úgy általában a netflix-en van magyar tartalom?

Ha jól emlékszem általában ezért szokták kritizálni az angolul nem értők, hogy sem hangsáv sem felirat sincs magyarul.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116894) RetepNyaraB válasza k-adi (#116887) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Pedig én reagáltam az X-re egész biztosan. Keresd vissza, ha akarod. A buek-ot nem láttam. Megnézem a kijövő magyar filmek többségét, már csak támogatói alapon is. Kivéve, ha a rendező korábbi bűntettei az "akinek hét anyja van, az szopjon vele" kategóriába sorolják a várható élményt.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#116895) #48613632 válasza DrTechnoid (#116892) üzenetére


#48613632
törölt tag

Sajnos, ezek a szolgáltatások erősen kompromisszumosak, még eredeti nyelven is, nemhogy magyarul. Amit keresel, az eredetimnyelven a chili streaming szolgáltatónál van fenn, de elég borsos áron.

+ az sem, biztos, hogy MO.-ról elérhető a szolgáltatás.

Ami meg jól működik, az sajnos illegális.

[ Szerkesztve ]

(#116896) Pitterix


Pitterix
őstag

Braven

Egyszer nézhető kellemes akció film Jason Momoaval. Gyönyörű havas táj, pont jó karácsony előtt, ha már nálunk elolvadt a hó.
Kicsit azért idegesítő, hogy megint porzik az út az autó előtt. Kliséktől sem mentes, de melyik film az?!

Bumblebee előtt bemelegítésnek tökéletes volt.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#116897) DrTechnoid válasza #48613632 (#116895) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Először is kösz az infót mindenkinek. A lényeg hogy kiderült hogy szinte semmilyen legális út nincs arra jelen pillanatban hogy ezt a fimet magyarul megnézzem online , csak dvd-n tudnám megvenni magyarul, de optikai meghajtó 5-6 éve nincs is a PC-mben. A HBO-GO nagyon jónak tűnik ebből a szempontból, bár a megjelenése itt meg pont kétséges mivel a keresője szerint egyik Avengers , se Iron Man nincs a készletben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#116898) Viszlát válasza DrTechnoid (#116897) üzenetére


Viszlát
addikt

Hiába, kis piac Magyarország, még kisebb igénnyel avagy pénztárcával a legalitásra...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116899) hoffman_ válasza DrTechnoid (#116897) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem kényelmes, otthonülős téma, de:

téka :)

retro feeling miatt +1 szerintem. persze egy odd vagy ps, xbox, dvd nem árt mellé.

szerk:

Venom
eng

háááát, okééé :D

nem fér a fejembe, hogy egy Tom Hardy, vagy Woody Harrelson kaliberű színész miért jut arra a döntésre, hogy ez kell neki. de ám legyen, én nem ítélkezem :d volt benne néhány jó egysoros, kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#116900) Tibiajax válasza hoffman_ (#116899) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért jut arra a döntésre, hogy ez kell neki

segítek
I
I
V

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.