Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116151) K Norbi


K Norbi
addikt

Mint Harry rajongó megnéztem a
Legendás állatok grindelwald bűntettei filmet
Teljesen kész vagyok 10/10 :K

Imádtam, zene, látvány, történet minden percét..

[ Szerkesztve ]

(#116152) MageRG válasza emiki6 (#116143) üzenetére


MageRG
addikt

"...a film a hitelességet tekintve nem áll rosszul..."
Ja, csak hát az 1923-as sörpuccsot is sikerült úgy lefilmezni, mintha valami határozott, de békés felvonulás lenne a városháza elé. A valóságban pedig - ahogy egy igazi puccsnál lenni szokott- fegyvereknek nem voltak híján. Szóval a rendőrség teljes joggal nyitott tüzet.
De ettől függetlenül hatalmas +1, mert egy ritkán látott nézőpontból ismerteti sztorit.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#116153) emiki6 válasza MageRG (#116152) üzenetére


emiki6
veterán

Erre egy hosszú és részletes választ írtam telóról, de véletlen frissítettem és odaveszett, talán nem is baj... :DDD

Erősen kendőz a film, ez igaz. De lehet, hogy nem. :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#116154) Cheesus


Cheesus
senior tag

Legendás Állatok: Grindelwald Bűntettei

Az első és legfontosabb, amit Ti tapasztalt mozibajárók már biztos tudjátok, én pedig örökre az eszembe véstem, hogy ezt a filmet nem szabadott volna megnézni délelött 11-kor, mivel úgy körbe lettem véve 12-13 éves kisgyerekekkel, akik végigkommentálták a filmet, hogy elég sokszor magamba fortyogtam, még csak rám se hederítettek amikor rájuk szóltam, pedig ha jól láttam tanárnővel voltak...

Na de vissza a filmre. Ami a moziból kifele jövet szöget ütött a fejembe, hogy nem emlékszem olyan zenére a film alatt, amit a film végeztével is dúdoltam volna. Maga a Harry Potter széria annyi emlékezetes zenét adott, hogy itt mintha kimaradt volna. A látványvilág nagyon jó volt, és szerencsére akadt ismét pár jelenet, ami a címben is szereplő Legendás Állatok szópárosítást indokolttá tette. Valószínűleg a történet nem tette (még) indokolttá, de én személy szerint vártam volna egy-két varázspálcás "harci jelenetet"is, mivel a HP széria kb 5. részétől tudjuk, milyen jól képesek azokat a koreográfiákat megcsinálni. Volt egy pár kikacsintás a varázslóvilágra vonatkozóan, de ennek még utána fogok olvasni a neten, mert lehet én se vettem észre mindet. Bevallom őszintén, az előző Legendás Állatok filmre nem igazán emlékszem már, és itt is volt egyszer-kétszer, amikor elvesztettem a fonalat, de mégis izgalmakkal várom a harmadik részt, mivel az a bizonyos labda fel lett dobva.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#116155) erahurka


erahurka
félisten

A sok Legendás Állatkodás közt bedobnám a Ruben Brandt-et is, érdemes beülni rá mert nagyon különleges filmélmény. :R

(#116156) PuMbA válasza Cheesus (#116154) üzenetére


PuMbA
titán

"ezt a filmet nem szabadott volna megnézni délelött 11-kor"

Én délután 3 után kevésbé szeretek moziba járni, de a felirat vagy az eredeti hang megteszi a hatását. Semmi zavaró körülményben nem volt részem már évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#116157) Mik76 válasza erahurka (#116155) üzenetére


Mik76
senior tag

Hat en kicsit ketkedve allok elotte. A trailer meg a stilus nem gyere be, de valszeg egyszer azert beulok ra ha mar hazaertem.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116158) Cheesus válasza PuMbA (#116156) üzenetére


Cheesus
senior tag

A feliratot tekintve énis ezen az állásponton vagyok, hisz a legutóbbi Predator-t is felirattal néztem meg, ennél a filmnél viszont OV only volt, felirat nélkül, annyira meg nem éreztem magabiztosnak az angoltudásomat, hogy egy egész filmet végigüljek így :B

https://www.twitch.tv/csehla

(#116159) Fandango válasza Cheesus (#116158) üzenetére


Fandango
veterán

Na ezzel én ma kicsit pórul jártam, ugyanis nem figyeltem, hogy nincs hozzá felirat csak eredeti hang. :DDD
Nagy részét így is megértettem, de sokszor annyira harapták a szavakat, vagy a kiejtés miatt volt amit nem értettem meg.
Sebaj, itthon majd újra nézős lesz úgy is.

(#116160) Ispy válasza Cheesus (#116154) üzenetére


Ispy
veterán

Este 7-kor néztem és egy 3éves gyerek ült mögöttünk, vattafak :Y

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#116161) KaitouP


KaitouP
veterán

Tud bárki választ adni hogy a Suspiria miért csak BP - n nézhető a Cinema City - ben? Se az, se a helyi mozi nem adja itt nálunk vidéken.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116162) PuMbA válasza Cheesus (#116158) üzenetére


PuMbA
titán

Megfigyeltem én is, hogy az ilyen "családi" szerű filmeket valamiért nem adják feliratosan vagy OV-ban, nem értem :)

[ Szerkesztve ]

(#116163) Pitterix


Pitterix
őstag

Ant-Man and the Wasp

Ez nekem nem tetszett. A történet lagymatag,a poénok gyengék, az egész olyan súlytalan. Pedig azt hittem jópofa lesz.

6\10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#116164) #48613632 válasza Pitterix (#116163) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem, a leggyengébb Marvel alkotás, az újkori történelemben. Még éppen nézhető. De a szinkronosba már nem vágtam bele.

(#116165) #48613632


#48613632
törölt tag

(#116166) SunMount3r válasza Pitterix (#116163) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pedig nem "rossz" film. Az első Ant-Man-nél legalábbis 100% jobb, azt végig se tudtam nézni, de ez szinte végig lekötött. Pont a humora miatt és mert volt benne valami kevésbé szokványos. Az első rész csak egy Marvel-es iparos munka volt (IMO), ebben legalább voltak ötletek is. Persze így is elég gyermeteg és egyszerűcske volt az egész történet, párbeszédek, de úgysem ez vitte el nálam, nem is ezt ezzel akart "hatni".

[ Szerkesztve ]

(#116167) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Gondolkozom A mindenség elmélete c. film megnézésén, de fenntartásaim vannak Eddie Redmayne kvalitásait illetően. Eddig 3 filmben láttam, mégpedig a Legendás állatok és megfigyelésük kb. 1 éve, A dán lányban kb. 3 hónapja, és tegnap a Legendás állatok - Grindelwald bűntetteiben.
Azt vettem észre, hogy mindhárom filmben teljesen ugyanúgy játszotta a szerepeit, és tulajdonképpen "fullban tolta a kretént". A két állatosban még oké, mivel ugyanazt a karaktert játszotta, de A dán lányban teljesen megegyező volt a viselkedése, mimikája, beszéde az előbbiekhez. Ha A mindenség elméletében is ugyanezt csinálja, akkor nem vagyok hajlandó megnézni, az Oscar díjat pedig vegyék el tőle!
Kérdésem az lenne, hogy jók-e a megérzéseim. :F

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#116168) gyuromoj válasza vzsryl (#116167) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem baromi jól játszott benne. Érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116169) madgie válasza vzsryl (#116167) üzenetére


madgie
titán

"Kérdésem az lenne, hogy jók-e a megérzéseim. :F"

Hogy vegyék-e el tőle az Oscart? :DDD

A mindenség elmélete csodálatos film, ha belegondolsz, Felicity Jones-nak sincs ezer arca, én itt mégis imádtam mindkettőjüket. Adj egy esélyt szerintem a filmnek... de ne úgy, hogy előre elhatározod, hogy ez szar lesz :D

(#116170) vzsryl válasza madgie (#116169) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Arra próbáltam célozni, hogy Eddie Redmayne ebben is "fullba tolja-e a kretént"? Ha ugyanazzal az arccal nyomja végig, mint a másik három, általam említett filmet, akkor számomra nézhetetlen lenne. Kevés dolog irritál a filmiparban, de Eddie Redmayne játéka az egyik (eddig látottak alapján).

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#116171) bagyulajuve válasza vzsryl (#116170) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Most erre mit lehet mondani...fullba nyomja a kretént? nem, de azért nem is egészséges az arckifejezése, nyilván.
Amúgy tényleg ajánlott megnézni

Resistencia eterna

(#116172) ígyvanferi válasza vzsryl (#116167) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha megfogalmazod értelmes, emberi szavakkal, mit jelent ebben az esetben, hogy fullba tolta a kretént, akkor megmondom, így van-e ez a Theory of Everythingben.

(#116173) emiki6 válasza vzsryl (#116170) üzenetére


emiki6
veterán

Spoiler alert, hawking lebénul. Az arca is. Amimor meg még nem, akkor meg mit vársz egy tudós-zsenitől, aki introvertált? :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#116174) vzsryl válasza ígyvanferi (#116172) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha láttad az általam említett 3 filmet, akkor azt jelenti. Mindháromban ugyanúgy játszott, szökő évente nézett valaki szemébe, lefelé fordult, majd enyhe mosoly és világfájdalom között váltogatta az arckifejezését. Még Steven Seagel is több arccal rendelkezik.

(#116173) emiki6: Majdnem vicces voltál, de aztán... mégsem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#116175) emiki6 válasza vzsryl (#116174) üzenetére


emiki6
veterán

Na, de most komolyan. Szerintem jó eséllyel nem lesz baj a filmmel, érdemes bepróbálni.
Viszont szirmai meg azt mondta, hogy legendás állatokba átemelt a hawking-os eszköztárából, tehát ha pont azok zavartak, amiket átvett, akkor mindenbizonnyal abban is zavarni fognak, amiből átvette.
Szerintem állj neki a filmnek jó szájízzel, aztán majd meglátod.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#116176) vzsryl válasza emiki6 (#116175) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az Avataron kívül szerintem bárminek neki tudok állni jó szájízzel, szóval ezzel nincs problémám, de ha egy tehetségtelen színész tehetségesnek próbálja eladni magát, aztán minden filmben ugyanazt csinálja, az már kiveri nálam a biztosítékot.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#116177) Ispy válasza vzsryl (#116176) üzenetére


Ispy
veterán

Akkor nálad sokat lehet áramszünet ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#116178) madgie válasza emiki6 (#116173) üzenetére


madgie
titán

Pont ezt akartam én is írni :D

(#116179) zilazil válasza vzsryl (#116174) üzenetére


zilazil
őstag

A Jupiter felemelkedésében is ugyanezt hozza. Bár az a film egyébként sem jó.

(#116180) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Keresek egy filmet. Igaz történet alapján.
A férj sokszor házasodott és mindig eltüntek a feleségei. Börtönbe is került. Nem annyira régi film. Valaki?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#116181) crey


crey
MODERÁTOR

Az utóbi időszak megnézett filmjeiből egy csokor:

"Az ember, akit Ovénak hívnak" - rajongója lettem, igazi skandináv se nem dráma, se nem vígjáték, mégis mind a kettő egyszerre. Sokkal több ilyet szeretnék még látni. Éljenek a skandináv filmesek.
9/10

Az első ember - The First Man. - Szégyenszemre kizárólag magyarul játszák (szinkronosan) minden nyamvadt moziban, így erősen agyaltam rajta, hogy én most akkor ezt meg akarom-e így nézni. Nem az ára érdekel, bármikor kifizetem a jó moziélményért a pénzt, hanem az hogy tudom hogy nem fogom élvezni szinkronnal.

A látványvilág remek, bár a rángó kamerát néha eltudtam volna viselni, ha csillapítják, vagy a mennyiségét csökkentik. Sajnálom hogy ha már életrajzi film lett, a holdraszállás utáni Armstrongról amúgy nem sokat tudtunk meg. A feleséget játszó Claire Foy nagyot alakít de miután épp most néztük végig a "The Crown"c. sorozatot, igen arconcsapott ahogy megszólalt magyarul, a megszokott hangja helyett.

Nagy akciófilmet ne várjon senki. Ez nem erről szól. 7,5/10

KÖVETELEM A FELIRATOS FILMEKET!!!

(Az Original Voicera a feleségem nem tudom vinni, neki nincs annyira jó angolja).

Bohemian Rhapsody:

Imádom a Queent, és szerintem inkább a dalok hatása alatt voltam, és az első reakcióm az volt, hogy WOW. Aztán lenyugodtam, elkezdtük a látottakat megbeszélni az asszonnyal, és rájöttem hogy igazából annyi minden hiányzott ebből az amúgy életrajzinak szóló filmből, hogy azzal Brian az összes római falat össze tudná firkálni.

- A primadonnasága nincs igazán bemutatva - érintik a filmben pár jelenetben, de az elmesélések alapján ordas nagy primadonna volt, színpadon és színpadon kívül is. A meleg mivolta, meleg kapcsolatai, az esetleges párkapcsolati kiteljesedése Jim Hutonnal szintén addig jut el, amíg megismerkednek.
Nem beszélve arról, hogy a harc a betegségével sincs egyáltalán vászonra víve.

Igazából a filmben nincs igazi konfliktus helyzet, vagy nem érzi a néző azt, hogy valóban megérintené, belül tépné szét Freddyt az apja és közte húzódó feszültség. Nem éreztem akkor sem az idegtépő feszültséget, amikor átmenetileg kisétált a Queenből, vagy ahogy Mary Austinnak bevallja, hogy meleg. Illetve biszex.

Viszont a dalok még mindig faszák. Ennyi. 5/10

101 Rejkjavik: Hát ez egy elég érdekes film, és szoknom kellett a gonolatát az alapsztorinak. De Proci ajánlására megnéztem - és az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem bántam meg - de nincs rajta az "újra meg kell nézni annyira frenetikus volt" listán. Igazából 2000-ben még poénkodtunk a Mama hotelben élő, életképtelen harmincasokról, a sok frusztrációjukkal, de mára talán már sok is jön velünk szembe az utcán ahhoz, hogy ez a film akkorát üssön, amekkora. Inkább a szexualitás boncolgatása, illetve egy szó szerint elcseszett helyzett pszichológiája az érdekes (hogy a főszereplő lesz a saját testvérének az apja).

6/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#116182) Pearce


Pearce
aktív tag

AQUAMAN - Final Trailer - még mindig EPIC /igen, így nagybetűvel/

(#116183) ígyvanferi válasza Pearce (#116182) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A végén supersaiyan lesz belőle vagy az valami páncél?

(#116184) Pitterix válasza ígyvanferi (#116183) üzenetére


Pitterix
őstag

Ahhoz hiányzik a sárga aura. :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#116185) feri1014 válasza ígyvanferi (#116183) üzenetére


feri1014
senior tag

A képregényes ruha kevésbé gáz változata. :DDD

(#116186) gbors válasza Pearce (#116182) üzenetére


gbors
nagyúr

Vizuálisan továbbra is tetszik, bár ez a trailer a párbeszédek nélküli verzió felé terelne, ha lenne olyan ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#116187) Mik76 válasza crey (#116181) üzenetére


Mik76
senior tag

2ora 15perc
Zenes reszek minimum 30 perc.
Stablista 5 perc.

Marad 1 ora 40 perc bemutatni 20 ev torteneseit, valamint azt hogy hogyan lett egy noname csapatbol vilagsztar, valamint melysegeben bemutatni a front ember szerelmi eletet (raadasul ez olyan ami nemileg fordulatosabb mint az atlag) plusz csaladi problemait.

Szerintem mindenki fog talalni olyan dolgot ami hianyzik neki, mert nem eleg reszletesen van bemutatva.
Csak mondom... :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116188) j0k3r! válasza vzsryl (#116167) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Én ezt láttam jó pár éve, nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom :) . Kössz, hogy eszembe juttattad, a hétvégén megpróbálom megnézni a The Theory of Everything-et, kíváncsi vagyok, hogy miben lesz más a két film.

some men just wanna watch the world burn...

(#116189) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Lehet ezt így is. Illetve a kevesebb néha több. Ezek jutottak eszembe a film után és önkéntelenül is a Hobbit trilógiára gondoltam, ami hasonló elgondolásból született, mint most ezek a Legendás Állatok filmek, mégsem állt össze kerek egésszé sem önmagában, a Gyűrűk ura filmekkel meg pláne nem, néhol önmaga karikatúrájává, drága viccé vált, főleg az utolsó film csúszott hatalmasat minőségben.
A Legendás Állatok második részénél mindenképp tisztelet illeti a Warnert, hogy ha már a C-s fejőstehenét tönkrevágta az okvetlenkedésével, itt nem voltak p*ncik: ha már az első rész bevezetőként annyira nem, a Grindelwald bűntettei szinte megköveteli a teljes élmény átéléséhez a Potterverzum ismeretét, emiatt kicsit akként kell hozzáállni nézőként, ahogy egyetemen a tantárgyak épülnek egymásra.
Ez nem egy Star Wars, ahol a trilógiák a különböző évtizedek gyermekei számára mindig újra elmesélnek egy hasonló epikus sztorit és easter eggekkel tartják fent a veteránok érdeklődését, vagy mint a Hobbit, ahol ugyan megmosolygod a Gyűrűk urás utalásokat (vagyis inkább fordítva, mert kronológiailag előbb volt a Hobbit, később utalnak rá, ami viszont előbb volt filmen, áh, mindegy...), itt kőkeményen támaszkodik a film a korábbi tudásra, nem magyarázza el még egyszer azt, amit már 20 éve megtett és emiatt sok részlet érthetetlen lehet egy átlag néző számára, magyarázatra szorul.
Másrészről viszont bővíti a világot, ami ilyenkor mindig veszélyes játék lehet, hisz egy olyan grandiózus, meghatározó újdonságot dolgozhat bele a mitológiába, ami furcsa lehet, miért nem került elő a későbbiekben, ez kicsit itt is tetten érhető: Rowling talán tudatosan tett csak említést a Harry Potter könyvekben erre az időszakra, hogy később kibonthassa, most van öt filmre való ideje, hogy összeszedetten elmesélje, mi is történt, ezt eddig sikerrel teszi.
Harmadrészt ott van az a probléma, ami miatt kapja az ívet és ami valójában szerintem nem probléma: önálló filmként nem működik. Egymásra fűzött, érdekes, de zavaró jelenetek összessége lehet avatatlan szem számára, egyszeri mozinéző csak értetlenkedik, hogy bizonyos karakterek, tárgyak felbukkanásánál, neveknél miért hűl meg a levegő a moziteremben, vagy épp miért mosolyog a közönség nagy része. Ilyen szintű háttértudást csak a Marvel univerzum követel meg a nézőitől és emiatt megérte, hogy ha az egyszeri hétvégi mozinéző furcsán tekint azokra, akik a film végeztével rögtön susmusolni kezdenek számára fel sem tűnő dolgokról.
Viszont ha ezen túlteszi magát, akkor biztos élvezte valamilyen szinten: van a filmnek rendes eleje, közepe, vége, Grindelwald határozottan nem lesz olyan kétbites gonosz, mint amilyennek vártam volna, a látvány továbbra is páratlan, a humor legtöbbször működik és a cselekmény is fenntartja az érdeklődést, bár a csavarok kicsit túl kacifántosak és túl sok narrációt igényelnek, ezt akár gondolhatnánk gyenge forgatókönyvnek is. A zenék valóban nem túl maradandóak, bár amikor és ahogy felhangzik az ismert dallam, az érezhetően libabőrt okozott a közönségnek, furcsa volt, mert eddig ezt csak a SW VII esetén éreztem.
A színészválasztás régóta erőssége a sorozatnak, Jude Law Dumbledore szerepére tökéletes választás, Johnny Depp visszafogott, de már most érezhetően több időt kap, mint Ralph Fiennes Voldemort-ja, Eddie Redmayne meg... hát ő ilyen. :D A női karakterek szenvednek csorbát ebben a részben, Grindelwald jobbkeze statiszta, a másik oldalon lévő négy hölgy pedig össze-vissza szerepel, a mellékszálaik épp csak pár említést kapnak, ezért a végső katarzis is elmarad, mugli úr meg mugli, lehet azon vitatkozni, hiba volt-e visszahozni, a következő részek lesznek a megmondhatói szerintem.
Összességében bőven jobb élmény, mint amire számítottam, ügyesen bővíti a világot és lehet arról diskurálni, mi miért történt, ki milyen utalásokat fedezett fel, Potterhead nézőknek maga a kánaán, a többieknek egy szórakoztatóbb film a többi közt, ahogy én észrevettem.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116190) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tom Cruise mutatványai a Mission Impossible filmekben

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#116191) pikszel válasza Bad Pritt (#116189) üzenetére


pikszel
őstag

Most hétvégén néztem moziban. Nem volt rossz élmény, viszont abban biztos vagyok, hogy többé plázába nem megyek filmet nézni. Irritáló volt, ahogy körülöttünk ették a tortilla chips-et azzal az ecetes illatú mártogatós trutyival. A film végén a terem látványa a mindenhol kiömlött kukoricától csak hab volt a tortán. Mint valami disznóól, de komolyan.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#116192) #48613632 válasza pikszel (#116191) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem hülyeség, de mások szerint meg nem.

"A rajongók szerint Deadpoolnak kellene átvennie Stan Lee cameóit"

(#116193) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az első hivatalos kép a Monster Hunter filmből...

Live-Die-Respawn

(#116194) Realradical válasza #48613632 (#116192) üzenetére


Realradical
őstag

Stan Lee nem pótolható szerintem sem. Minden oldalról baromság. Ráadásul lealacsonyító azt gondolni, hogy bárki pótolhatja aki Deadpool karakterébe bújik csak mert vicces.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#116195) Mik76 válasza #48613632 (#116192) üzenetére


Mik76
senior tag

Nem ertem ezt az oruletet.
Oke, jol szorakoztam gyerekkent par kepregenyen, es biztos hozzatett a fantazia vilagomhoz is a marvel univerzum. Kicsit elkedvetlenitett a halalanak a hire, de tudom hogy pl ha Arnold, Sly, vagy mondjuk DeNiro meghal akkor sokkal szomorubb leszek.
Nekem Stan Lee a "nem felnott kategoria" Hugh Heffner-je volt. Se tobb se kevesebb.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#116196) Spyd


Spyd
csendes tag

Szerintem Stan Lee továbbra is megjelenik a Marvel Univerzumban, csak másképp, mint Pl. a Deadpool 2 ben egy grafitin a falon, vagy valami hasonló módon.

(#116197) gabe_ válasza Spyd (#116196) üzenetére


gabe_
őstag

A mai technikával simán megoldható, hogy ugyanúgy cameózzon tovább bármelyik filmben...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#116198) pikszel válasza gabe_ (#116197) üzenetére


pikszel
őstag

Ezt akartam írni, de az szánalmas lenne szerintem. Tarkint és Leiát se kellett volna renderelni, technika ide, vagy oda.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#116199) k-adi válasza gabe_ (#116197) üzenetére


k-adi
nagyúr

Vagy..... mi lenne ha nem lenne több cameoja? Meghalt, vége.

(#116200) gabe_ válasza k-adi (#116199) üzenetére


gabe_
őstag

Vagy mi lenne, ha kapna egy külön filmet, amiben ő lenne a főszereplő? :D

Sovány szakácsban sose bízz!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.