Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) rednifegnar válasza V/ (#78900) üzenetére


rednifegnar
senior tag

szurke, nem lehet ranyomni.

a sima kartyas fizetesnek van e barmilyen hatranya vagy koltsege? oke nincs pp vedelem, de gondoltam megprobalom kifizetni ugy. 40eur-rol van szo, szoval nem olyan oriasi a kockazat de azt se szeretnem ha ranyomnanak mindenfele koltsegeket...

A camera does not make art, the artist makes art.

(#78902) V/ válasza rednifegnar (#78901) üzenetére


V/
Topikgazda

Contact seller-re gondoltam, amikor azt írtam hogy küldhet. Megírod neki hogy valamiért nem tudod kifizetni valamilyen beállítási probléma miatt és nem tudna-e pénzbekérőt küldeni.
Normál kártyás fizetésnél csak az eBay védelmed van, a második vonal a PayPal az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#78903) cocka válasza V/ (#78862) üzenetére


cocka
veterán

Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy olyankor mi újság van, ha 22 euró feletti értékben rendelsz könyvet és már a szokásos nem EU-s jogszabályok lesznek érvényben? Arra nem terhelhetnek 27%-os áfát, mivel 5%-os a könyvek áfatartalma. Vagy ezt magasról lekakálják?

Amúgy az áfát milyen alapon számolják fel olyan termékekre, amiket soha nem gyártottak Magyarországon, soha nem forgalmaztak Magyarországon, soha nem raktak össze Magyarországon stb..?

(#78904) V/ válasza cocka (#78903) üzenetére


V/
Topikgazda

A tartalmat igazolva könyvre most sem 27% van. Áfa törvény itt kerül kereskedelmi forgalomba, nem topik téma

(#78905) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát ez vicc :D
Köti az ebet a karohoz az eBay és azt írják hogy :

"lehet hogy tényleg valótlant állít az vevő" de mivel o rajtuk nem megy keresztul és nem látják így partatlannak kell maradniuk és a vevőnek minden esetben joga van 30 napon belül visszaküldeni.
Sajnos eladóként mindig kell veszteséggel kalkulalnom, de ne aggodjak mert lehet hogy pozitív visszajelzést ad ezután nekem .

Meg kb adott egy jó hosszu leírást hogy hogyan legyek jobb eladó mert ha felsőbb eladói kategóriaba kerülök akkor van arra lehetőségem hogy ha rosszabb állapotba kapom vissza akkor lehetőséget adnak arra hogy max az 50%-st fizessem vissza...

Illetve javasolják hogy amint visszakapták újra hirdessem meg hogy valamennyit visszanyerje a veszteségbol...

Nevetséges.

Tehát akármit visszakuldhetek full refund ért csak be kell hazudni hogy nem egyezik a leírással...

eBay oldalán kívül pl PP oldalán fel lehet lebbezni ? Ha igen, van értelme? Vagy ugyanazok vizsgálnak ki azt is mint ezt tehát gyakorlatilag semmi értelme ?

(#78906) rednifegnar válasza V/ (#78902) üzenetére


rednifegnar
senior tag

no valtozott a dolog, gondoltam irok neki hogy valami problem van a fiztesben. de meg elobb raprobalok hatha megjavult. es lass csodat mukodik, sikerult vegigvinni. bejon a pp login ahogy kell, de utana nem a kartya hozzadasa hulyeseg, hanem megelesdik a pay gomb.
semmit nem modositottam, ugyan errol a geprol ugyan ez a bongeszo, konkretan meg a gep se lett kikapcsolva vagy a bongeszo becsukva, semmi. a szallitasi es pp cim eltero (ahogy eddig is). tutter valami nala volt gebasz, az is latszott hogy sok figyelo van a cuccain, lehet mas is szolt neki hogy gond van.

A camera does not make art, the artist makes art.

(#78907) rednifegnar válasza cocka (#78903) üzenetére


rednifegnar
senior tag

en tavaly (2019) vettem eleg sok konyvet eu-n kivulrol, ebayon es amazonon is, sot eleg nagy ertekueket es egyikre se volt se vam se afa. mindig bekertek a papirokat es szepen be is kuldtem, de nem tettek ra. nem tom mi az oka, de mindig szamolok vele, de szerencsere nem kellett fiztnem. normal eszkozokre kellett. regen sok evvel ezelott volt valami kulturalis kedvezmeny es azert nem kellett, nem tom van e meg ilyesmi.

A camera does not make art, the artist makes art.

(#78908) cocka válasza rednifegnar (#78907) üzenetére


cocka
veterán

Az Amazon eleve felszámolja az áfát előre. Gondolom ezért nem kellett. Ebayt nem tudom.

(#78909) rednifegnar válasza cocka (#78908) üzenetére


rednifegnar
senior tag

hasznalt konyvre? es hat annyiert adjak amennyi ki van irva a listakban. az ebayost nem is mondom.

A camera does not make art, the artist makes art.

(#78910) V/ válasza cocka (#78908) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik Amazon? Mert ami EU-n belülről jön arról nincs szó hogy az országba beérkezéskor számolnak fel áfá-t. Az USA Amazon meg mennyi magyar áfá-t számol? És mondjuk ahogy rednifegnar is utal rá használt könyvre? Mert vámeljárásos témából indultunk ki eredetileg

(#78911) flegga92 válasza Pitterix (#78892) üzenetére


flegga92
senior tag

Esetleg itt is szétnézhetsz. linkEredeti akkuk, több darabnál éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#78912) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Kaptatok már ilyen „ijjjjesztőő“ üzenetet ebay-es eladótól refund kérés kapcsán?
Refundot indítottam eltűnt küldemény után.
Érték: 60 USD

Recipient / Buyer / Consignee Legal Statement
To be signed by the recipient (damaged packages) or intended recipient (lost packages)
I certify that the information above is correct and truthful. I understand the consequences of fraud as described below.
Warning: Any fraudulent claims will make the shipper and/or consignee liable for any prosecution for mail fraud under federal crime code. The submission of a false, fictitious or fraudulent statement may result in imprisonment of up to 5 years and a fine of up to $10,000.00 (18 USC 1001). In addition, a civil penalty of up to $5,000.00, and an assessment of twice the amount falsely claimed may be imposed (31 USC 3802).
"may result in imprisonment of up to 5 years „

(#78913) V/ válasza t420s (#78912) üzenetére


V/
Topikgazda

Hülyeség. De egy negatív értékelést és a fenyegetés jelentését az eBay-nak azt megéri. Gondolom valódi nyomkövetéssel adta fel és tudja igazolni hogy megkaptam Ha a nyomkövetés azt mutatja hogy nem kaptam meg akkor mégis kinek van igaz?
Visszafenyegetjük hogy csalás miatt, mert nem küldte el feljelentjük az FBI-nál, a NSA-nál a CIA-nál és Trumpnál vagy a kínai titkosrendőrségnél vagy sarki kocsmárosnál.

[ Szerkesztve ]

(#78914) t420s válasza V/ (#78913) üzenetére


t420s
aktív tag

" Ha a nyomkövetés azt mutatja hogy nem kaptam meg akkor mégis kinek van igaz?"

A nyomkövetés azt mutatja hogy a küldemény elindult beért HU Budaörs BLK-ba és ott megállt dec 2-án és azóta semmi.
Ezt mutatja.

(#78915) V/ válasza t420s (#78914) üzenetére


V/
Topikgazda

:F A Posta mit mond? Adtak igazolást hogy elveszett? Csak kiváncsiságból ránéznék, nem adnád meg a számot?

(#78916) t420s válasza V/ (#78915) üzenetére


t420s
aktív tag

UM 625 620 766 US

és van track info .... egy darabig

(#78917) V/ válasza t420s (#78916) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez csak azért nem jó, mert azok amelyek igazi nemzetközi postai küldemények azok nem kezdődhetnek U betűvel. Gondolom a Magyar Posta ezért sem találja.
Ez a bejegyzés is kamu, hosszú évek óta nem Ferihegyeznek.
Departed. Your item departed a transfer airport in FERIHEGY, BUDAPEST, HUNGARY on December 3, 2019 at 5:27 pm. The item is currently in transit to the destination. BUDAPEST, HUNGARY
Ide nem Portugálián keresztül szállít az USPS az RR Donnelly meg nem is létező valami.
de teljesen mindegy sehol nincs kézbesítési bejegyzés.
Hiába az a sok bejegyzés, ez akkor is elveszett.
Ennyi a valóság tartalma:

Kerestesse az eladó az USA Postánál hiszen ők küldték ki egy országon belüli azonosítóval a nemzetközi postai vonalra.

[ Szerkesztve ]

(#78918) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Megegyeztem a vevővel hogy küldje vissza a cuccot és O azt mondta rendben de csak hétfőn fogja tudni ezt megtenni.
Ezt megírtam ebaynek és írtam hogy ha megjött a cucc akkor megadom a refundot.
Erre most jött a levél hogy lezárták az ügyet és már meg is adtak a refundot :DDD
Cucc nem lett visszakuldve és az eBay már a pénzt is visszaadta annak ellenére hogy a vevővel megegyeztem hogy küldje vissza, de az eBay nem volt hajlandó ezt megvárni .

Most mi tudja kényszeríteni a vevőt hogy visszakuldje olyan állapotba ahogy küldtem ?
Ez vicc, semmit sem vett figyelembe az eBay amit írtam, azt írták hogy partatlanok de minden amit tettek arra hajlott hogy a vevőnek legyen jó.
:W

(#78919) vacs válasza V/ (#78785) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Sajnos a tracking NEM az én csomagomhoz kapcsolódott, mert én Szolnok helyett az ország nyugati felében lakom.

A nem kaptam meg a terméket link (I didn't receive my item) az Eladónak üzen, de mivel törölve lett ilyenkor mi van?
Hogyan tudom visszaszerezni a pénzem?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#78920) V/ válasza vacs (#78919) üzenetére


V/
Topikgazda

Indítsd ugyanúgy, ilyenkor az eBay lesz az "eladó". Mindenképp csatolj képes bizonyítékot. Ötletként nézd meg itt az Összefoglaló, 9. Teendők, ha máshol kézbesítik a nekünk megadott nyomkövetési számú küldeményt leírást

(#78921) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok rendeltem egy elektronikai cuccot 4900 ft ertékben. Namost a nyomkövető azt irja vamolás ertesiteni fogják a cimzettet....mit fognak kerni es hova küldjem mihamarabb túl legyek rajta . Egy bökkenő még van. Az ebay az eladót letiltotta közben es kaptam ez ügyben egy enailt is hogy ha nem erkezne meg a csomag akkor reklamalhatok naluk. De ugye az eladó mar nincs fent...

Illetve megvárjam e a levelüket vagy email t irhatok e valahova ..vagy 5 évvel ezelött volt már ilyen alkalom akkor ugye meg is haladta az értekhatart....
Most ilyenkor ugye nem éri el...ilyenkor kell valamit fizetni kezelesi költség stb..?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#78922) V/ válasza janaman01 (#78921) üzenetére


V/
Topikgazda

Vámoláshoz. Összefoglaló, 19. Vámügyintézésről néhány gondolat
Nem kell fizetni semmit 12526 Ft értékig se áfa, se vám, se vámeljárási költség a postának

[ Szerkesztve ]

(#78923) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Ha az ebay megítélt nekem egy refundot, akkor a „vesztes „ eladó tehet ellenem bármit is, főleg az USA-ból?
A történet eleje szimpla, rendeltem az ebay-en műszaki cuccot, nem jött meg, refundot kértem először csak az eladótól. Nem kaptam meg, erre claim-et nyitottam.
Az eladó (USA) erre figyelmeztetett hogy oké megadja a refundot, de tudom-e (angolul írta) hogy a hamis refund kérelmek 10.000 USD-vel és 5 évi börtönnel sútjhatóak (igen ezt így leírta angolul).
Erre nem is válaszoltam semmit.
Majd jött az email az ebay-tól hogy refund kérelmem megalapozott jár a refund mert az eladó nem tudta igazolni a megérkezését átvételét a terméknek (ugye csak a feladás igazolása még kevés ha jól tudom)

"
You've been given a full refund
Hi XX
Unfortunately, we didn't receive valid tracking information from the seller. We're sorry you had a problem with your purchase.
We've issued a refund of US $51.92"

Oké.
Erre jön egy mail az eladótól az ebay döntése UTÁN hogy (angolul írja persze) nemzetközi jogi uton eljárást fognak indítani ellenem és kérvényezik a kiadatásomat (US penalty LAW paragrafus ) csalás miatt.
Igen, ez így le van írva mailben (angolul)...
Ja és az értesítése egyből a spambe került ez is érdekes....
A termék értéke 50 USD kb.
???
Ehhez hozzá tud szólni valaki?

[ Szerkesztve ]

(#78924) janaman01 válasza V/ (#78922) üzenetére


janaman01
addikt

Igen köszi. Már el is küldtem nekik. Elsiklottam felette..( jó kis összefoglaló!) Grat!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#78925) V/ válasza t420s (#78923) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem neked írtam mostanában hogy nem kell vele foglalkozni?
Aki hülye, az hülye is marad.

(#78926) t420s válasza V/ (#78925) üzenetére


t420s
aktív tag

"Nem neked írtam mostanában hogy nem kell vele foglalkozni?
Aki hülye, az hülye is marad."

MI a célja ezzel az eladónak? Mert az ebay döntéséig értettem a célt azt akarta hogy zárjam a claim-et vonjam vissza a refund igényemet. Oké.

Na de megtörtént a döntés most mit akar elérni?

Érdekesség hogy a levél végén van egy megbízott "law adviser office" cím megnéztem egy valóban létező bostoni ügyvédi iroda.
Hm.

(#78927) V/ válasza t420s (#78926) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd pereljék az eBay-t, az döntött.

(#78928) dejvid8


dejvid8
őstag

Sziasztok!

Nem rendeltem még nagyobb értékű terméket ebayről, ez lenne az első.
A kérdésem az lenne, hogy valóban nem kell "import charges"-t fizetni, ha az eladó Global Shipping Programban szerepel?
A termék. LINK
A termék oldalánál ezt irja: Zero Customs charges

checkoutnál is ezt írja:
Import charges:No additional import charges at delivery

Tehát ez így 100%, hogy a szállitáson (15.58GBP) és a termék árán (129.99GBP) kívül nem kell +ban fizetni (vámot, ilyesmit) ?

Köszi!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#78929) V/ válasza dejvid8 (#78928) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel előreláthatólag Nagy-Britanniára az év végéig vonatkozik az EU-s vám és áfa, addig EU-s beszerzésről van szó, ezért nem kell fizetni semmit most a vételáron és szállítási költségen kívül. Ez független attól, hogy van GSP-s szállítása vagy nincs.
Az hogy egy eladó Global Shipping Programot használja nem a most még angol eladóról van szó, azt jelenti hogy az import költséget (vám és áfa) a fizetéskor fogod kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#78930) dejvid8 válasza V/ (#78929) üzenetére


dejvid8
őstag

Köszönöm!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#78931) merqree


merqree
őstag

Ez ugye bármit is jelenthet:
HU, YOUR SHIPMENT HAS ARRIVED AT THE POSTAL OPERATOR OF THE COUNTRY OF DESTINATION AND WILL BE DELIVERED IN THE COMING DAYS.

Merthogy január 14 óta a magyar pistánál van.

(#78932) V/ válasza merqree (#78931) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem biztos hogy náluk van, mert azt látod kellene magyar Posta nyomkövetési oldalán is.
Vannak olyan szállítók akik onnan Távol-Keletről látják a nem könyvelt küldemények budapesti kezelését is és jó szándékból beírják a magyar postások helyett, amit egyébként nem kell. Rx vagy Lx99999999CN forma?

(#78933) merqree válasza V/ (#78932) üzenetére


merqree
őstag

EE1000558175444UB01030.... a csomag száma

(#78934) V/ válasza merqree (#78933) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még EMS küldemény sem. SpeedPAK írja, ez még csak útban van ide talán Belgiumból és még az is lehet hogy nem a posta viszi ki.

[ Szerkesztve ]

(#78935) merqree válasza V/ (#78934) üzenetére


merqree
őstag

Két ajánlott tracker is azt mutatja, hogy pesten van... :(
http://parcelsapp.com/en/tracking/EE1000558175444UB0103
https://t.17track.net/hu#nums=EE1000558175444UB0103

(A linkek direkt hibásak!)

(#78937) V/ válasza merqree (#78935) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert a Speedpak ezt írta be, nem itt, hanem Kínába írta be távolról. Szerintem nincs itt még.
De mennyi volt a szállítási költség? Mert 8 nap egy futáros küldeménynek is megfelelő idő lenne.
Egyébként ha megérkezik akár 5-6 napig is dekkolhat az NPKK-ban ha tényleg a posta a kiszállító. Akkor nem sokára megkapod.
Közben derengett valami, másnak a Posta vitte és kapott egy német nemzetközi postai nyomkövetési számot és azzal kézbesítették neki 18 nappal a megérkezés dátuma után ami nálad január 10

[ Szerkesztve ]

(#78938) merqree válasza V/ (#78937) üzenetére


merqree
őstag

Shipping service: Economy SpeedPAK from China/Hong Kong/Taiwan

(#78939) V/ válasza merqree (#78938) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugyanez volt az említettnél.

(#78940) janaman01 válasza V/ (#78922) üzenetére


janaman01
addikt

Na most erdekes a helyzet. Mert elküldtem minden adatot a vámnak. Emailben válaszoltak hogy ehhez a nyomkövetési szamhoz nem az én cimem való....vegyem fel az eladóval a kapcsolatot. Namost az eladót törölték harmadnap ahogy megrendeltem a cuccot. Nem is volt sok eladasa ..21 azthiszem...egy masszirozó gepet rendeltem jutanyos áron magyarul valószinű az van a csomagban azert is fogták meg a vámon. De azt elkepzelhetetlennek tartom hogy pont akkortajt egy ugyancsak magyar rendelése volt és összetévesztette a trackinget..ugynis 2011 ben regisztrált az eladó és 21 eladasa volt azóta ,...mig csak nem törölte az ebay..szóval erdekes a helyzet. Hivtam a vamosokat ök csak megerősiteni tudták hogy az en trackingemhez nem az en cimem tartozik de tovabbi információt nem szolgáltatnak...innentől erdekes mert ami ra van irva cim annak küldenek egy levelet de az nem tud semmiféle doksit benyújtani ezzel kapcsolatban...ilyenkor visszaküldik vagy a valamelyik vamos szülinapi ajandeka megvan?😂

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#78941) V/ válasza janaman01 (#78940) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy dolgot elfelejtettem, egy dolog hogy látod azt a bejegyzést, de kell érkezni egy sms-nek is a postától és azután a kettő alapján menjenek a papírok. Nem mindig arra gondolunk hogy kamu a nyomkövetés. Az igazi címzett meg kap levelet a Postától a címére. Vásárolt valamit majd benyújtja az ő igazolásait, mert van neki csak épp egy másik nyomkövetéssel. Rá fog jönni hogy mi a helyzet, nem a te csomagodról van szó.

Oké nincs ezzel gond, majd amikor lehet kéred vissza a pénzed. Ez olyan mint amit itt írtam, az Összefoglaló, 9. Teendők, ha máshol kézbesítik a nekünk megadott nyomkövetési számú küldeményt. Adaptáld már a bizonyítékokra vonatkozó részt és mehet a nem érkezett meg a termék miután letelik a várható érkezés végső dátuma.

[ Szerkesztve ]

(#78942) janaman01 válasza V/ (#78941) üzenetére


janaman01
addikt

Sms se jött mert a telefonszam se az enyem ami rá van irva...mindegy mar visszaadta az ebay a penzt 10 percen belül...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#78943) Shin Chen


Shin Chen
tag

Sziasztok!
Sajnos most munkából írok, így nem volt időm végigolvasni az összefoglalót, egy gyors kérdésem lenne, hálás lennék ha kapnék egy kis fővilágosítást :R
van egy törött tévém (most már 2 is...)
Ebből az alkatrészeket raknám fel ebayre.
1. kérdés, ezt így ebben a formában megtehetem, (mint pl itt hardveraprón)
2. kérdés, a postázás és a postaköltség annyira nem tiszta, ami az oldal beépített kalkulátora nekem magas... egy egyszerű nemzetközi(global) posta megfelel, vagy mindenképp az íbéjjel kell számoltatni?
Szerk: Átfutottam az összefoglalót, már kezd oszlani a homály. Igazság szerint a posta díj kalkulátort nem vágom.

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#78944) merqree válasza Shin Chen (#78943) üzenetére


merqree
őstag

Szerintem inkább a harveraprón add fel a hirdetéseket, nem olyan rég egy topictárs használt alkatrészt adott el és ámokfutás volt, amin átment szegény.

(#78945) V/ válasza Shin Chen (#78943) üzenetére


V/
Topikgazda

1. Igen, de ez fizetős, az eladási árból az eBay jutaléka 10-12%
2. Posta is megfelelő lehet Attól függően hogy hova küldöd és mennyi a súlya változnak az árak. Ami 2 kg vagy az alatti az levélküldemény ha a 90 cm-es körméretbe belefér (mondjuk 60*20*10 itt a 60 a fix) Ha ennél nagyobb akkor csak csomagként kehet küldeni, de ha meghaladja a 50*35*31-et akkor már terjedelmes csomag és annak terjedelmes ára lehet.
Ha tudod a becsomagolt méretét és súlyát akkor csak használd már az Összefoglaló segítséget a 8.b Ha eladtuk a terméket azt el is kell juttatni a vevőnek.

(#78946) V/ válasza merqree (#78944) üzenetére


V/
Topikgazda

Használt de nem garantált működésű, azt nem lehet csak Condition: Used-ként hirdetni, csak így: Condition: For parts or not working .

Nem mindegy hogy a vevő a fő oldalon mit lát: Pre-Owned vagy Parts Only
Így bizonyos problémák megelőzhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#78947) Shin Chen válasza V/ (#78945) üzenetére


Shin Chen
tag

Köszönöm! :R :R
$40-60-nál annyira nem vészes a jutalék. Az alkatrészek(főleg NYÁK) beférnek a levélküldemény megnevezésbe, még talán dobozzal együtt is.
Úgy számolom ha a többi hirdetővel egy árban is lövöm be, még így is jól jövök ki.

(#78944) merqree
Feladtam már itt is egyet, de nagyon specifikus, így ritka szerintem h valaki ilyet keresne.
Próba, szerencse, íboj :D

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#78948) V/ válasza Shin Chen (#78947) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért számold még hozzá a PayPal max 5,4 %-os jutalékát is. Tehát 18%-ot építs be az eladási árba.

(#78949) darvinya


darvinya
titán

Vásároltam terméket, a leírásában 1-2 munkanapot írt feladásnak.
Kínai újévi figyelmeztető nincs.
Viszont 3 munkanap után sincs semmi mozgás, hogy feladná.

Írjak neki, vagy kérjem vissza a pénzt?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#78950) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Srácok nincs valami sitewide kupon eBay-re? Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.