Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-26 18:04:10

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78617) Intruder2k5 válasza V/ (#78616) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Most úgy néz ki, én is pórul jártam egy rendelésemmel. Ráadásul ez volt az első "nagyobb összegű" rendelésem eBay-ről (~21000Ft), eddig csak csip-csup dolgokat rendeltem távol-keletről, max. 4-5000Ft értékben, hogy ÁFA határ alatt legyen, ez alól talán csak a routerem volt a kivétel. Most UK-ből rendeltem egy műszaki cikket november 30.-án, amit a tracking number szerint tegnap sikeresen kézbesítettek Varsóban. Bár zűrös volt a tracking, mert emlegették a magyar DPD-t is benne, de aztán valami okból Hollandiából mégis Lengyelország felé vette az irányt a csomag. Tegnap írtam az eladónak, annyit kért, hogy erősítsem meg a megadott szállítási címemet, ez megtörtént, most állítólag rákérdez a szállító cégnél. Meglátjuk... Csak azért vicc, hogy éveken át a free shippinges vackok a világ túlsó végéről majd, hogy nem hiánytalanul ideérnek, aztán EU-n belül eltűnik egy olyan csomagom, aminek a szállításáért fizettem majd 6000Ft-ot. Most jövő hét elejéig várok, ha nem jelentkezik addig az eladó, akkor benyújtom az igényt a full refundra.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.