Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74651) Bile Demon válasza V/ (#74649) üzenetére


Bile Demon
őstag

Az elmúlt hónapban 3 csomagot vámoltattam a postával, olyat is, amihez volt 20 dolláros aláírt pecsétes számla kívül, belül. 5 dolláros cucc + 15 dollár posta Japánból. Mérőzsinór volt benne, tehát nem PlayStation.
Ott volt az érvényes számla és az aukció színesben kinyomtatva.
Ugye vámmentes kellene legyen. Ha bizonytalanok, megnézhetik eBay-en, hogy tényleg annyiért adja.

helyi posta: melóhelyre szoktam rendelni. Ez ilyen kieső iparterület. ide kocsival jön a postás (a leveles a csomagos, az MPL-es is minden nap jön), nincs az, hogy nem fér be a táskájába, vagy félúton a patakba ejti, vagy értesítőt dob be, mert nem fér a postaládába, elég sok üzleti ügyfél van, nem szokott elveszni semmi. Egy menettel egy halom címzettet letudnak, nem kell rám várni, hogy lebattyogok a kaputelefonhoz, mert a recepciósnak állandó meghatalmazása van átvenni.

Negatív: nem akartam most negatívot adni. Sőt hiszem, hogy az eladó elküldte! De ha nem tetszik az ügy kezelése, akkor utána lehet adtam volna.

A csomag elveszése az eladó kockázata. Én tényleg sajnálom, de nyilván bele van kalkulálva az árba.

Ezekkel az 57 napos időkkel az eladó védve van a negatív értékeléstől...

Most már tudom, hogy mi kell az első levélbe. (köszi)

Még egy kérdés: 60 nap után, hol és hogyan lehet reklamálni? Akkor ugye eltűnik a more actions menüből a "I didn't receive it".

Bruhe

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.