Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75701) Cane válasza V/ (#75700) üzenetére


Cane
őstag

Egyezik, de nem volt/nincs összekapcsolva. Akkor nem értem mi volt ez a "próbálkozás".

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#75702) attiati válasza V/ (#75627) üzenetére


attiati
veterán

ő volt a (feltehetően) csaló eladó

Szépen gyűlnek is a negatív értékelések.
Nem utaltam neki. És az összes levele egyre gyanúsabb lett.

Nagyon trükkös volt, mert ahogy tettem fel neki az egyre gyanakvóbb kérdéseket... úgy tett egyre több engedményt, hogy nem kell előre utalnom, átvehetem személyesen is....

Mindezt csak azért, hogy ne jelentsem és a többi futó aukciója végigmehessen, hátha valaki utal neki.

Ebay helyében tényleg megtiltanám, hogy paypal fizetési lehetőség nélkül eladhasson valaki, ha nincs meg egy bizonyos fokú reputációja.

[ Szerkesztve ]

(#75703) DonThomasino válasza V/ (#75696) üzenetére


DonThomasino
veterán

Es nem hivatalosan?
Nem lesz ebbol kitiltas?
Azt mondja legyek nyugodt mar tobbszor csinalt ilyet.
En meg ugy lennek nyugodt ha az ebay t is bevonnank.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#75704) V/ válasza Cane (#75701) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha arra az e-mail címre küldenének pénzt akkor az elméletben megérkezhet, kérdés az hogy milyen opcióval küldték, mert esetleg a jutalékkal csökkentett összeget kapod meg. Akkor vársz pár napot és esetleg előkerül a pénz valahonnan, vagy a PayPal egyenlegre vagy a bankszámládra.

(#75705) V/ válasza attiati (#75702) üzenetére


V/
Topikgazda

Ritkán látni mínuszos eladót. Member id 0403k20 ( -2 ) :Y
Szóval ennyit a magyar eBay-es eladóról Based in Hungary, 0403k20 has been an eBay member since Nov 28, 2018 és Item location: Budapest, default, Hungary
Ezzel is erősíti a bizalmat irányunkba. :W

(#75706) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Paypal fizetésnél, ha be van állítva a banki váltás,
akkor az a banki közép árfolyamon történik ?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#75707) waxos válasza V/ (#75699) üzenetére


waxos
csendes tag

Nyilván nem célom inkorrekt módon eljárni, hiszen a későbbiekben is vásárolnék az ebay-en. Az egész abból indult ki, hogy a válaszüzenetében erre a GSP programra hivatkozott. Nem értem, mert ha nem akar ide szálliítani, akkor azt egyszerűbb módon is közölheti. Más eladók korrekten megírják, hogy Sorry, UK ship only és akkor egyértelmű a dolog. Azt hiszem írok még neki, hogy vegye fel a szállitási célországok közé Magyarországot, mert így nem tudok szállítási költséget kalkulálni. Ennél a számlás dolognál (ha így alakulna) mennyire lennék védve ahhoz képest, mintha simán meg lenne adva a hírdetésnél a magyarországi szállítás lehetősége?

(#75708) V/ válasza DonThomasino (#75706) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem. Melyik a bankod és milyen kártya? A deviza eladás árfolyam szokott lenni egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#75709) V/ válasza waxos (#75707) üzenetére


V/
Topikgazda

Az utolsó kérdéshez : részedről nincs különbség. A GSP csak az eladónak éri meg, mert így nem kell neki ajánlottan küldeni a csomagot az elvesztési biztosítás miatt, hanem az a GSP-s artner a Pitney Bowes biztosítja és nem kell postára vinni a csomagot mert akár háznál felveszik és azután nem kell vele foglalkoznia. Az eBay hülyítése, hogy csak így biztonságos a külföldre küldés, meg ekkor érvényes az eladó védelem.
Mi ugye ezt Mo-ról nem is tudjuk igénybe venni eladóként, de ha ajánlottan és értékbiztosítással küldöm vagy futár céggel akkor nem vagyok hátrányosabb helyzetben és egyébként is a vevő fizeti a költséget.

(#75710) t420s


t420s
aktív tag

Ebayről törölték a terméket és kirúgták az eladót de a pénz meg már elküldve ilyenkor mi a helyzet?

Vettem az ebayen valamit, azonnal paypallal fizettem is és 1 héttel rá ezt látom:

Vagyis termék adatlap törölve, eladó meg khm eltávolítva... és biztos nem önszántából.
De pénz meg náluk van....

ilyenkor mi a helyzet?

Ja és KÜLÖN VICC NONSZENSZ:
please check tracking or contact your seller.

contact seller? Aztán hogy? Csak az ebayen tudnék neki írni de kirúgták ....

We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.

This user is no longer registered on eBay.

[ Szerkesztve ]

(#75711) V/ válasza t420s (#75710) üzenetére


V/
Topikgazda

Emlékeid (e-mail) szerint a az eladó és a hirdetés eltávolítás időpontja előtt a postára adás, szállítás jelölve volt? Volt esetleg nyomkövetési számod?
Természetesen érvényes az eBay és a PayPal vásárlói védelme, ha nem kapnád meg. Az eBay Resolution Centerben ott kellene lenni ennek a vásárlásnak is.

(#75712) t420s válasza V/ (#75711) üzenetére


t420s
aktív tag

"postára adás, szállítás jelölve volt? Volt esetleg nyomkövetési számod?"

jelölve volt de ez semmt se jelent sok eladó a leütés + 5 perccel már jelöli is shipped.

Nyomkövetési szám van de az illető postai oldalon not found... vagyis kamu a szám.

(#75713) V/ válasza t420s (#75712) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom te honnan veszed az 5 percet, de az eBay-en jó pár vásárlás után (majdnem 1000) állíthatom, hogy ilyen nem volt, a legrövidebb idő 1 munkanap volt, amit az adott eladó egyébként vállalt, de jellemzően 3-5 napon belül küldik el.
A nyomkövetési számra meg egy általános nyomkövetőben néznék rá, kizárni azt hogy nem-e tényleg úton. Illetve hogy nem-e küldemény azonosító, mert akkor meg mindegy, mert nincs érdemi nyomkövetése.
Elméletileg akkor el is küldhette mielőtt eltűnt volna.
De biztos hogy ő is el lett távolítva, nem csak a hirdetés?

[ Szerkesztve ]

(#75714) attiati válasza V/ (#75705) üzenetére


attiati
veterán

Azóta már -4.
8 negatív értékelést kapott a legutóbb kb. 9-10 aukciójából. Már csak én nem mínuszoltam be.

Nekem az volt a végső intő jel, hogy az egyik pozitív értékelését olyan üzletre kapta dec. 24-én, amit dec 23-án adott el ! Mellette meg volt két nulla értékelésű vevőtől pozitív értékelése.

Nem tudom, hogy magyar e.
Litván bankszámlaszámot adott meg.
Beszélt németül és angolul. Magyarra nem válaszolt, persze ez nem jelent semmit.

Az ebay saját hülyesége, hogy ilyen emberek ott vannak / lehetnek a kereskedői rendszerében paypal nélkül.
Szerintem párszáz EUR-t összeszedett a hiszékeny balekoktól, átutalással ! Szégyen az ebaynek is.

(#75715) Piftuka válasza V/ (#75675) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm még egyszer a segítséget!

Az imént regisztráltam én is. :) Beállítottam a profilomat, a PayPal-t, és sikerült ajánlatot tennem a termékre. :K

Arra 1 percen belül válaszolt is, és éppen csak egy kicsivel többért, de odaadta nekem. Szóval meg is vásároltam.

Már csak drukkolok, hogy épségben megérkezzen hozzám, és olyan klassz legyen, mint a fotókon! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#75716) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

ebay-ről rendeltem megbízhatónak minősített eladótól Angliából egy műszaki cikket 30 ezer Ft értékben.
A termék nem működött megfelelően, ezt meg is beszéltük az eladóval. Kérte, hogy küldjem vissza és full refund lesz. Magyar Postával ajánlott küldeményként egy pufis bélelt borítékban küldtem vissza 12/20-án nyomkövetési számmal, ami azóta is ezt a státuszt mutatja:

2018-12-21 10:04

Nemzetközi Posta Kicserélő Központ, Inserting item into export receptacle

Eladó persze nem kapta meg.
Tegnap postán kértem kerestetést, várom a fejleményeket.
Ami viszont furcsa, hogy az eladó más visszaküldési címet adott meg, mint ahonnan küldte.
Kértem, hogy ő is érdeklődjön a tracking szám alapján az angol postánál.
Szerintetek át lettem verve? Kamu címet adott meg, hogy ne kelljen refundolnia?
Erre rákérdeztem az eladónál, válaszra sem méltatott, és az angol postánál sem érdeklődött.
Nyissak már most egy dispute-ot paypalon, vagy kérjem az ebay segítségét? Itt ebay-en hogy kell dispute-ot nyitni? Vagy várjam meg, hogy mi lesz a postai kerestetés eredménye?
Ha nem értéknyilvánítással adtam fel a csomagot és eltűnik, akkor számíthatok kártérítésre? Ha igen, kitől? Postától, paypal-tól, ebay-től?

Köszi a segítséget.

üdv,
YxVs

(#75717) V/ válasza YxVs (#75716) üzenetére


V/
Topikgazda

Adnál egy nyomkövetési számot?
De nem egészen értem, nem az eBay-en egy Return request indítása és annak keretében ment a visszaküldés? Ha nem így volt akkor az el van.....

[ Szerkesztve ]

(#75718) tbalint3 válasza YxVs (#75716) üzenetére


tbalint3
tag

Itt is nézd meg a postától kapott tracking numbert: https://www.royalmail.com/track-your-item#/
Lehet, hogy már megkapta, csak le akarja tagadni.

(#75719) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Dispute-ot pontosan meddig lehet nyitni? Olvastam valahol, hogy az eBay által írt estimated delivery dátum után még 30 napig. Az a fura, hogy még utána is enged nyitni, de akkor már írja, hogy nincs buyer protection, nem tudom ennek mi értelme van. Az eladó hitegetett, hogy intézik a refund-ot, aztán természetesen kifutottam a határidőből és már hiába nyitottam dispute-ot, nem lehet kérni az eBay segítségét, hanem a PayPal-hoz irányítanak.

[ Szerkesztve ]

(#75720) V/ válasza Jhonny06 (#75719) üzenetére


V/
Topikgazda

Beírva az Összefoglalóba a nyitás és a többi, nem változott. Azt tekintjük megnyitottnak amit a rendszer elfogad és lekönyvel.
Semmi gond, nyitod a PayPal-on.

[ Szerkesztve ]

(#75721) Jhonny06 válasza V/ (#75720) üzenetére


Jhonny06
veterán

Csak nem értem, hogy a Resolution Center-ben miért lehet kvázi bármikor case-t nyitni, amikor már semmit nem használ. Az eladó nyilván nem fog reagálni, ha eddig se tette, te meg nem tudod az eBay segítségét kérni, csak ott lóg a levegőben az ügy.

(#75722) V/ válasza Jhonny06 (#75721) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt írtad hogy kiírja nincs buyer protection? Akkor mit nyitnál meg? Ez nem lehetőség, akkor lenne az ha tudnál valamit indítani.
Ha nem reagál az eladó, akkor mindig a vevőnek van igaza kategória lép életbe.

(#75723) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,

december 31-én levont a paypal:

PayPal payment--Automatic monthly billing--Thank you - 25,53$

Decemberben volt egy 88,61$-os eladásom, majd egy 294,99$-os vásárlásom. Gondolom a 88,61$ eladás alapján lett valahogy kiszámolva, de hogyan? Szerintem ez túl sok levonás, ebay-en pedig én nem találom, hogy ez a levonás mikből tevődik össze. Meg tudom nézni, jó-e ez így?

(#75724) V/ válasza RAiN91 (#75723) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha eBay akkor kaptál számlát előtte arra volt 10 napod reagálni. Lépj be az eBay és nézd meg a számlát, de ez biztos hogy eBay? Mert nem 31-én szoktak vonni, hanem a hónap első napjaiban.
A PayPal rendszeres levonásoknál nézd meg miről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#75725) RAiN91 válasza V/ (#75724) üzenetére


RAiN91
őstag

Az előzőt, a novemberit is november 30-án kaptam, vonta le.

Megnéztem az emailt, a december végi levonásba bele számított egy novemberi dolgot is. Így kijön. Persze még meglepett, hogy még a 27% ÁFÁ-t is levonja :)

(#75726) V/ válasza RAiN91 (#75725) üzenetére


V/
Topikgazda

2017 július 1-től kellene az adott ország szerinti áfá-t vonni.
Nekem a hónap első 3 napján valamelyikén vonja.

[ Szerkesztve ]

(#75727) YxVs válasza tbalint3 (#75718) üzenetére


YxVs
senior tag

Köszi!
Megnéztem a Royalmail oldalán, és a tracking infó alapján ma délelőtt érkezett meg LANGLEY HWDC-be.
Utána néztem, ez ugyebár a Heathrow World Distribution Centre-t jelenti, amelyről finoman szólva is elég rossz hírek keringenek a neten.
Itt további 1-2 hétre is beragadhatnak a csomagok a vám miatt, ha egyszer onnan kiszabadul, a Royal Mail már gyorsan kiviszi.

Van valakinek esetleg LANGLEY HWDC-vel kapcsolatban tapasztalata?

@V/

Természetesen Return Request-el indítottam a folyamatot.
Ha az eladó mégsem kapná meg, akkor dispute-ot indíthatok? ebay-en vagy paypal-on keresztül?
Vissza kaphatom a teljes összeget, ha az eladó sosem kapja meg a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#75728) V/ válasza YxVs (#75727) üzenetére


V/
Topikgazda

Az eBay-en beírtad a nyomkövetési számot? Mindent ott kell rendezni, ott kell jelezni ha megkapja és nem kapod vissza pénzt. Azt is ha eltűnne a csomag. Azért a normál nyomkövetőkben is ellenőrizd, he csak a postai magyar, angol keresőkben.
Az EU-s küldeményeket ott sem vámolják, ez valami téves infó, itt sem vámolják az Egyesült Királyságból érkezőket.

[ Szerkesztve ]

(#75729) YxVs válasza V/ (#75728) üzenetére


YxVs
senior tag

Nyomkövetési számot még nem írtam be az ebay-be, mert eddig még nem kértem meg őket, hogy közbe lépjenek.
Vám intézkedés alatt nem csak a klasszikus vámkezelést kell érteni, hanem az egyéb szigorított intézkedéseiket is, amit minden hozzájuk érkező csomag esetén bevetnek.

(#75730) V/ válasza YxVs (#75729) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt írtad hogy az eBay Return request-en belül ment a dolog. Annál ha az eladó elfogadja 5 munkanapon belül el kell küldened és a nyomkövetési számot be kell írnod a helyére, ezzel igazolod hogy tényleg időben el lett küldve.
Nem vámolják az EU-s küldeményeket a kábszer és tiltott dolog ellenőrzés az nem a vámolásba tartozik és nem szigorítás, ez az alap tevékenység.
De tökmindegy, max 2 napon belül kikerül a továbbkézbesítésre.

(#75731) waxos válasza V/ (#75699) üzenetére


waxos
csendes tag

Egy Angliában élő ismerősöm jelezte, hogy tudna segíteni a postázásban. Az mennyire járható, hogy az ő postacímét is hozzáadom az accountomhoz, és jelzem az eladónak, hogy oda küldje a csomagot? A csomag átvételénél, ez okozhat gondot? Ha van angol postacím az accounthoz csatolva, akkor engedi vajon a kifizetést? (Ha csak magyar van, akkor a szállítási költséget nyilván nem tudom kifizetni, ha az eladó csak belföldi postázást vállal).

(#75732) V/ válasza waxos (#75731) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet új címet megadni és más kapcsolattartót.

(#75733) YxVs válasza V/ (#75730) üzenetére


YxVs
senior tag

Return request után 5 napon belül nem kellett megadnom semmilyen nyomkövetési számot. Ezek szerint nem fogadta el az eladó? Mondjuk mindegy, mert Retun request dátumtól számított 2 napon belül fel lett adva.

(#75734) V/ válasza YxVs (#75733) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd van a visszaküldésnek egy folyamata. Elküldöd a Return requestet, arra az eladónak reagálni kell valamit, mondjuk elfogadja, kapsz egy e-mailt hogy elfogadva és a címet ahova küldeni kell, azzal hogy 5 napon belül el kell küldeni, magánál a request-nél kell beírni a nyomkövetési számot. Ha az eladó leigazolja a megérkezést akkor neki 2 munkanapon belül indítania kell a pénzt vissza. Ha nem kapod meg akkor 6 nap után kérheted az eBay közbeavatkozását, ott lesz a gomb a request-nél, a Ask us to step in and help
Ha nem ez a folyamat játszódott le akkor az eBay mondjuk úgy nem kell hogy tudomást vegyen róla.
Ez lenne az indulási képernyő alul a Tracking dolog.

Itt meg egy folyamat kép:

[ Szerkesztve ]

(#75735) YxVs válasza V/ (#75734) üzenetére


YxVs
senior tag

Akkor ezek szerint a Return request-et hivatalosan nem fogadta el?
Utána nem kaptam semmilyen email-t, hogy elfogadva. Nyomkövetési számot sem tudom beírni sehova. Most sem.
Contact seller gombra kattintva ment a levelezés, ott adta meg a címet, ahova vissza kell küldeni. Tehát van az egész levelezésnek nyoma, hiszen az ebay-en keresztül ment.

(#75736) V/ válasza YxVs (#75735) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, van levelezés, de ha az elég lenne a vásárlói védelemhez, akkor minek "bonyolították meg" a dolgot ezzel a folyamattal?

Csak gondold át, ha nem kapod meg a pénzed akkor miként fogod intézni? Én azt nem tudom hogy a történések után végig lehet-e vinni a folyamatot újként. Elméletben igen, de kell az eladó közreműködése.
Remélhetőleg tartja magát a vállalásához és visszaküldi a pénzt a jelenlegi helyzetben is.

[ Szerkesztve ]

(#75737) YxVs válasza V/ (#75736) üzenetére


YxVs
senior tag

Értem, persze. A hivatalos folyamatot kellett volna követni. De mit tudok csinálni, ha ő az aki nem a hivatalos folyamat szerint járt el? Én elindítottam, de ő nem folyttatta.
Most kérjek rá egy "ask us to step in"-t, vagy most már várjam ki, hogy mi lesz ha megkapta?

(#75738) V/ válasza YxVs (#75737) üzenetére


V/
Topikgazda

Mit mutat most mondjuk ez a nyomkövető?

(#75739) YxVs válasza V/ (#75738) üzenetére


YxVs
senior tag

Csak ezt:

2018-12-21 10:04

Nemzetközi Posta Kicserélő Központ, Inserting item into export receptacle

De a Royal Mail-es nyomkövető már ezt:

Updated on: Saturday 05 January

09:44am
Item Received LANGLEY HWDC, United Kingdom

(#75740) V/ válasza YxVs (#75739) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor várj pár napot, ha innen LANGLEY HWDC kikerül akkor tudsz majd csinálni valamit.

(#75741) waxos válasza V/ (#75732) üzenetére


waxos
csendes tag

És azt be tudom állítani valahogy, hogy ne a magyarországi szállítási költséggel számoljon a rendszer, annak ellenére, hogy angol címet is rögzítettem?

(#75742) V/ válasza waxos (#75741) üzenetére


V/
Topikgazda

Az angol címet választod a fizetésnél, akkor az arra megadott költség lesz felszámolva. Alul mindig ott hogy mi legyen a szállítás helye. a Ship to

(#75743) waxos válasza V/ (#75742) üzenetére


waxos
csendes tag

Ha ezt tudom...Mivel a termékoldal csak a magyarországi szállítási költséget mutatja, nem mertem többel licitálni, így pont most csúsztam le egy cuccról. Nembaj, majd a következőnél.

(#75744) V/ válasza waxos (#75743) üzenetére


V/
Topikgazda

A Shipping and payments fülön tudod váltani hogy mely országba mennyi a posta költség és milyen szállítással. Change country:

Ez pedig fizetéskor a választás.

Itt Magyarország (Hungary) a cél hely 2 tétel szállítás, alul 9,99 GBP a postaköltség, Royal Mail International Tracked

A Change-el választom az angol címet (United Kingdom) amit előzőleg felvettem a szállítási címek közé, 3 tétel szállítás, alul 7,99 GBP a postaköltség, Royal Mail Special Delivery

Szerinted csak kitalálom a dolgokat?

[ Szerkesztve ]

(#75745) waxos válasza V/ (#75744) üzenetére


waxos
csendes tag

De ha csak UK shipping van a termék oldalán, akkor nem enged vásárolni, hiába vettem fel angol címet is. Ez megy anélkül, hogy átállítom a country or region-t UK-ra? Itt még telefonszámot is kér. Egyébként maximálisan megbízom a hozzáértésedben, ezért is itt kérdezek:R

(#75746) waxos válasza waxos (#75745) üzenetére


waxos
csendes tag

Közben azt hiszem rájöttem. Szóval úgy tűnik, ha fizetésnél felveszem az angol címet, de az országot UK-ra állítom, akkor már tovább enged. Kifizetni, viszont nem tudtam, mert amíg állítgattam és kérte a PayPal-os fizetéshez a jóváhagyásom, addigra a termék már nem volt elérhető. Ezek utána történtek, hogy előbb rámentem a Buy it now fülre. Megvette közben más vagy az eladó vette le vagy a rendszer nem tudta értelmezni, hogy a vásárlás kezdetekor még az angol címnél nem volt átállítva a country fül UK-ra?

(#75747) V/ válasza waxos (#75746) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon nem értelek.
Mint írtam előre fel lehet venni és az is lenen a jobb.
Amiket írsz hogy fizetés közben arra semmi szükség, jobb az előre már beállított adatokkal dolgozni.
Jobb oldalon a neved felett állva Account settings, Addresses, a Primary postage address sor végén Change ezután a Add another address, a Country-nál kiválasztod a United Kingdom-ot és beírod a rokon elérhetőségét, mivel majd oda akarod küldeni. ha alul jelölöd a Save as primary address akkor fizetéskor eleve ez lesz az első és nem kell a Chnage, a későbbiekben meg figyelni kell hogy ha nem oda kell hogy menjen, akkor a magyar címed legyen a primary.

Fizetésnél ott lesz amikor a szállítási címnél Change-t választasz.

[ Szerkesztve ]

(#75748) waxos válasza V/ (#75747) üzenetére


waxos
csendes tag

Köszi, így teljesen érthető. A lényeg, hogy én voltam a béna, mert látva, hogy telefonszám nélkül nem engedi elmenteni, nem váltottam át az országot UK-ra. Így aztán az angol irányítószám, város, utca és házszám ellenére a rendszer továbbra is azt érzékelte, hogy Magyarországra kellene postázni. Azóta az instrukcióid alapján már átállítottam az account adatokat. Köszi

(#75749) citkar


citkar
addikt

Az Ebay-es androidos applikációban beállítható, hogy időben tovább visszatekinthessem a megvásárolt termékeim listáját? Jelenleg csak 60 napot látok visszamenőleg.

(#75750) V/ válasza citkar (#75749) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem lehet, az ami a böngészős verzióban az utolsó 3 év időtartam nézhető meg az nincs benne.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.