Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75201) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Valaki esetleg rendelt már [innen]? Megbízható hely, mert a Lego dolgok, itt a legolcsóbbak!

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#75202) Winner_hun válasza V/ (#75196) üzenetére


Winner_hun
félisten

A webes felületen nekem mindig be kellett lépni és sehol nem volt kérdés arra vonatkozóan hogy megjegyezzen-e. Appban volt, így már a weben is működik.
El van dugva a Ft kiírása, külön kattintani kell hogy lássam, mennyi az annyi. Ez 10+ évig nem ilyen volt, kb. az utóbbi fél-egy évben jött elő (de ha nagyon kell ki tudom keresni mikor volt a váltás, 10 évre visszamenőleg megvan minden fizetésről a screenshot:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#75203) V/ válasza neo-geo (#75201) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem a topik témája, ilyenkor az az elvárás, ha már be lett írva hogy a beíró ablak alatt az off topic rádiógomb benyomva.

(#75206) V/ válasza Winner_hun (#75202) üzenetére


V/
Topikgazda

Megnéztem azt, amit említesz, én ugyan nem tekintem eldugottnak, de valóban, az új felületen amikor fizettem, miután beléptem a PayPal-ra, ahol most is jött az az ablak hogy megjegyezze-e eBay-en gyorsfizetésként a PayPal adatokat lásd alább képeket, a Checkout-nál a Change-re kattintva jön elő a forint összeg.
Ezzel a PP Wallet dologgal lehet összefüggés és idén májustól kezdve nem írja ki simán a forint összeget, én egy 2017 decemberi fizetés képén találtam meg a”régi verziót”.

Nekem mindig jön ez a gyorsfizetéses ablak, mert én szeretek belépni a PayPal-ra és úgy fizetni. Persze ha egyszer a gyorsfizetést választom, akkor automatikusan fizetni fog a PayPal-al az oda történő belépés nélkül.

Szerintem azért nem foglalkoztak a forint árfolyamos ár kiírással, mert fizetés előtt az egyenleg oldalon az aktuális árfolyamot meg lehet nézni, ha beírjuk az adott deviza összeget akkor még pontosan is leolvasható a fizetendő összeg, ha a PayPal árfolyamot akarod használni.
Persze ha a fizetéskor ez az árfolyam nem felelne meg, egy ESC vagy visszalépés az oldalról, még nem jár fizetési kötelezettséggel, mert azzal megszakítom a fizetési folyamatot, de ha már idáig eljut az ember, talán kifizeti, mert más opció nincs.
Vagy nem fizet vagy fizet ezzel az árfolyammal.

(#75207) cbmfan


cbmfan
senior tag

előbb jött 17 refund kínaiaktól, 1 centes vásárlásaimat fizették vissza 2016 márciustól 2017 szeptemberig amire nem is emlékszem, hogy megjöttek-e egyáltalán. ez most micsoda? bugzik paypal? vagy rájuk jött az őszinteségi roham?

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#75208) neo-geo válasza V/ (#75203) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Igaz, és elnézést! Legközelebb jobban figyelek rá. :R

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#75209) b12gege válasza neo-geo (#75201) üzenetére


b12gege
csendes tag

Eszedbe ne jusson onnan rendelni! :N

Legyen elég annyi, hogy csak bankkártyás fizetés létezik náluk...

[ Szerkesztve ]

(#75210) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Bosch főzőlapra nagynehezen találtam tartalék gombokat. Itt a link.

A cucc Angliában van, véleményetek szerint erre az árra jön-e valami extra költség a szállítási díjon kívül? Ahogy számolgattam legrosszabb esetben 30 ezer forintban megállna a dolog.

Ugyanez a játék német Amazonról vajon kedvezőbb lenne költség szempontjából? Mármint vámolás, áfa stb...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#75211) Spet válasza KubanitoS (#75210) üzenetére


Spet
addikt

Nem, nem jön semmi extra rá (még nem léptek ki az Eu-ból).

Ha megtalálod német amazonon kiderül mi az árkülönbség :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#75212) Nordik


Nordik
őstag

1 hete regisztráltam egy eBay fiókot és ma már nem enged belépni... Próbáltam törölni az előzményeket, jelszavakat de semmi. Próbáltam kérni új jelszót de mintha nem is létezne a korábban regisztrált e-mail címem.

Gyakorlatilag simán ugyan azzal újra tudtam regisztrálni. Annyi, hogy a felhasználói fiokom neve változott meg. Ez mi lehet? De olvastam már ilyet itt.

(#75213) V/ válasza Nordik (#75212) üzenetére


V/
Topikgazda

A megerősítő e-mail-t megkaptad? Abban kell a regisztrációt érvényesíteni, ha ez nem történik meg, akkor nem "hivatalos" a fiók.

[ Szerkesztve ]

(#75214) Nordik válasza V/ (#75213) üzenetére


Nordik
őstag

Igazad lehet mert átnéztem most a levelezésem és tényleg nincs ilyen email. Csak most az új regisztracional.

Ilyenkor akkor mitévő legyek? Törölték a régi fiokomat gyakorlatilag mivel nem lett hitelesitve?

(#75215) V/ válasza Nordik (#75214) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, az e-mail van amikor pár nappal később jön meg.

(#75216) Nordik válasza V/ (#75215) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi, csak azt hittem feltörték. :)

(#75217) V/ válasza Nordik (#75216) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha ez sem jön meg, akkor újból regisztrálsz és rögtön írsz nekik, hogy kéne az e-mail, mert 4 alkalommal regisztrálni már az túlzás :)

(#75218) Nordik válasza V/ (#75217) üzenetére


Nordik
őstag

Mielőtt újra regisztráltam írtam nekik, hogy az összes ehhez az email címhez tartozó regisztrációt töröljék. :U

Mindegy végülis, ha törlik őket akkor legalább tiszta lappal indulok. Nem fontos a régi fiokom, teljesen új vagyok még itt. :)

(#75219) #20879616


#20879616
törölt tag

Sziasztok!!

Van egy eladó aki a DHL-el szállíttat. Ez azt jelenti, hogy házhoz jön a doboz, és helyben kell még vámot, áfát fizessek, vagy megrendeléskor belekalkulálják az árba? Vagy el sem jön DHL-el házik, hanem a határon leadják a magyar postának, és nem szívhatok velük?
Köszönöm szépen előre is a válaszokat. Fontos lenne. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#75220) V/ válasza #20879616 (#75219) üzenetére


V/
Topikgazda

Mely országból jönne? Attól függ hogy mi történik.
Ha EU-n kívüli az ország és a küldemény értéke szállítási költséggel együtt több mint 37 €, 42 $ akkor a DHL futár cég a bruttó 7300 Ft-ért megcsinál mindent, miután az Áfát és ezt az eljárási költséget kifizeted átadja neked a küldeményt.
Ha DHL futár céggel szállítják, akkor nem keveredik a Postával, az két külön cég. Ha a DHL német postával szállítják, akkor keveredik a Postával és a Magyar Posta kézbesít és ő végzi a vámeljárást, ha szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#75221) #20879616 válasza V/ (#75220) üzenetére


#20879616
törölt tag

Amerikai, vagy Hong Kongi raktárból. 160K tétel kb 6kg. [link]egy szobor

[ Szerkesztve ]

(#75222) tbalint3


tbalint3
tag

Kaptam egy ilyen típusú nyomkövetési számot:

Ez elvileg egy német ajánlott levél, ami valóban követhető a deutschepost.de oldalon illetve trackitonline.ru is mutatja tehát valós. Viszont, hogy fogom én ebből megtudni a rendes nemzetközi S10 vonalkódot (RR 123 456 789 DE) típusút? Volt ilyennel valakinek már tapasztalata?

(#75223) V/ válasza tbalint3 (#75222) üzenetére


V/
Topikgazda

Levélazonosító, nem nyomkövetési szám, majd viszi a postás vagy ezt, vagy az értesítőt. Normális postákon az országon belül is követhető a sima küldemény, nem csak az ajánlott. Nálunk nem.

[ Szerkesztve ]

(#75224) tbalint3 válasza V/ (#75223) üzenetére


tbalint3
tag

Érdekes... Ezen oldal szerint ez egy un. "internetmarke einschreiben" vagyis interneten kitöltött ajánlott "R" küldemény aminek kapnia kell pluszban rendes S10-es vonalkódot is.
[link]
Mindenesetre elvarázsolt egy rendszere van a német postának. Legalább az eu-n belül szabványosíthatnák ezeket a ragszámokat.

íitt is jól látható a két szám: [link]

[ Szerkesztve ]

(#75225) V/ válasza tbalint3 (#75224) üzenetére


V/
Topikgazda

Most tényleg nem értem, hogy mit kérdeztél.
Ha van ez a számod: RL722870935DE, akkor ezt minek kérdezted? Viszont, hogy fogom én ebből megtudni a rendes nemzetközi S10 vonalkódot Hiszen ezzel együtt A0014C9F30001 van a fenti számod is.
Vonalkód minek?
A RL722870935DE egy nemzetközi postai nyomkövetési szám, ezt bármely keresőben láthatod, ha frissülnek az adatbázisok.

[ Szerkesztve ]

(#75226) tbalint3 válasza V/ (#75225) üzenetére


tbalint3
tag

Ez a szám nem az én küldeményemhez tartozik. Csak példaként említettem meg. ( A képből látszik is, hogy ez egy olasz csomagé volt)
Pont ez a gond, hogy a kedves eladó csak ezt a használhatatlan hosszú számsort adta meg nekem amivel nem megyek sokra, mert nem a német belföldi mozgása érdekel a csomagnak, hanem az, hogy mikor kerül a kézbesítő postára. Ahhoz viszont a "normális" kód kellett volna.

(#75227) V/ válasza tbalint3 (#75226) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké így már értem, ha ő nem adja meg akkor annyi, úgy tudom nincs "fordító program" arra számra.

(#75228) L.L.


L.L.
senior tag

Sziasztok. Ez lehet hogy OFF, de tudnátok esetleg javaslatot adni, hogy Angol eBay-en történő vásárláskor / licit nyerésnél, ahol nincs Magyarországra szállítás, hogyan tudnám hazajuttatni a terméket? Találtam a neten több céget is, aki foglalkozik hasonlóval, de ezek nem tudom mennyire megbízhatóak, illetve ti biztosan jobban tudtok tanácsot adni. Köszönöm

(#75229) 8th


8th
addikt

Üdv. urak. Keresek valakit aki a mai napon le tudna bonyolítani nekem egy ebay-es vásárlást. Köszönöm előre is és bocsánat az offolásért. :B

Pü-ről jön értesítés azt azonnal meglátom.

(#75230) V/ válasza L.L. (#75228) üzenetére


V/
Topikgazda

1. Megkérdezed az eladót, hogy Magyarországot felvenné-e a szállítási opciókhoz, így már fizetéskor megy a dolog.
Akkor is jó ha meg írja, el fogja küldeni X összegért és majd a licit lejártakor, ha te nyersz, kérsz és ő küld számlát, benne a szállítási költséggel. Ez azért van, mert ha valaki tett licitet a termékre, nem minden esetben lehet módosítani már a hirdetési feltételeket.
Ha nem piros betűkkel van írva hogy nem szállít Magyarországra, akkor működik ez.
2. Többen ezt a céget használják.
3. Használható amit szolnoki ebben a hozzászólásban ír

[ Szerkesztve ]

(#75231) kutti


kutti
tag

Sziasztok, kinéztem eBay-ről egy Casio órát, ami Japánból jönne, 50ezer forint körül van az ára. Pár hónapja elvileg megszűnt EU és Japán közötti kereskedelmi vám.(ld. itt: https://hu.euronews.com/2018/07/16/megszunik-a-vam-az-eu-es-japan-kozott) Ergo akkor most ha én megrendelem az órát akkor nem szabadna extra költségeket felróni a megrendelt cuccomra? Meg ha vámot kell fizetnem egy termékre, hogy értesítenek hogy fizetnem kell? És milyen módokon lehet fizetni a vámot?

(#75232) V/ válasza kutti (#75231) üzenetére


V/
Topikgazda

A vám mértéke eddig is 0 % volt a Japánból jövő termékre magánszemély vásárlása után. Áfa és a szállító vámeljárási költsége az van. Kézbesítéskor fizetsz. Lásd bővebben az Összefoglaló, 19. Vámügyintézésről néhány gondolat

[ Szerkesztve ]

(#75233) kutti válasza V/ (#75232) üzenetére


kutti
tag

És mi az hogy szúrópróba szerűen bekérik a termék számláját az értéke miatt? Van aki megússza hogy adót kelljen rá fizetni?

(#75234) V/ válasza kutti (#75233) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom mi az a szúrópróba akármi. Persze van olyan hogy nem fizeti valaki az áfá-t 42 $ felett sem, mert a postás dolgozó trehány és nem végzi el a munkáját a vámolási folyamatban, "átengedi" ami jogszabályellenes.
Ez az alap, bár azt gondoltam ezt láttad már:

Minden, akár 0,5 $-os tétel EU-n kívülről vámeljárás után kerül be a vámjogi szabadforgalomba az országba, az értékhatár alattiak egyszerűsített eljárással, míg a feletti értékűekhez be kell nyújtani a vásárlási igazolásokat.
Mivel nem tudják eldönteni ránézésre hogy mennyi az értéke a küldeménynek, ezért kérhetik igazolni azt. Ha az értéke kevesebb 22 €-nál azok esetén is, mivel nem tudhatják hogy mennyiért vásároltad. A városi legenda hogy a ráírt értéket veszik alapul 2004 óta nem él.

[ Szerkesztve ]

(#75235) rednifegnar


rednifegnar
senior tag

hi! ez hogy a feneben van? licitaltam egy tetelre, igazabol elegge fel is ment az ara de vegul megnyertem. utana egybol kifizettem pp, szallitas ide 18gbp, stb. erre most reggel az vart hogy:

This order was cancelled
The seller cancelled your order.

semmi leiras vagy oka, refunded es kesz. :Y
100%-os, 500 valahany ertekeleses angol elado. aktiv, most is van egy par elado cucca.
ilyenkor nem kellene megindokolnia hogy miert nem hajlando szallitani? netan valami hatranya nem lesz belole? mert ez igy eleg csunya es meg ertekelni sem tudom (igy plane konnyu 100%-osnak lenni). gondolom nem erte el az altala elvart arat, bar olyan nagyon nem is volt alacsony nem sokkal volt kevesebb mint egy buyitnow hasznalt tetel, de hat biztos tobbet vart.. :W

A camera does not make art, the artist makes art.

(#75236) V/ válasza rednifegnar (#75235) üzenetére


V/
Topikgazda

A vevő felé nem kell indokolni, csak az eBay-nek. Nem a szállítás az oka, egyébként is az a normál ár körüli szint ami meglett adva. Többet remélt, ellopták a terméket, tönkre ment, nem igazán tudsz ellene tenni.

(#75237) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv!

Egy kis segítséget kérnék. Augusztus 6-án rendeltem pár cuccot Ebay-ről, több különböző eladótól ami egy kivétellel meg is érkezett. Ha jól értelmeztem az összefoglalóban akkor a rendelés beérkezésétől számított 30 napig állt volna módomban reklamálni az eladónál? Október 26-án írtam az eladónak, akkor már üres volt a profilja és az értékeléseket is privátba tette, csak annyit láttam, hogy az elmúlt 1 hónapban kapott egy csomó negatív értékelést. Az üzenetre nem reagált, most profilnevet is váltott.
Ha jól sejtem akkor ebből már sehogy sem kaphatom vissza a pénzem, ugye? Szerencsére nem volt nagy összegű rendelés.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#75238) V/ válasza Szakbarbár (#75237) üzenetére


V/
Topikgazda

2 eset lehetséges. Vagy egy várható szállítás idő tartam a vásárlásnál, ha anak a végét eléri onnan 30 nap, ha nincs ilyen időtartam akkor a vásárlás napjától számított 30 napot kell szállítási időnek vélelmezni, ha az eltelt akkor onnan számított 30 nap.
Ha ilyet látsz, akkor december 26-ig lehet reklamálni.

Ha nincs fenti határidő akkor az alábbi képen szeptember 13-tól október 13-ig szállítási idő és azután 30 napig, november 13 él a vásárlói védelem.

Ha az eBay védelem letelne, akkor ha PayPal fiókon keresztül lett fizetve, akkor a vásárlás napjától számított 180 napon belül lehet reklamálni.

Nézd meg hogy az eBay Resolution Center-ben tudsz-e meg nem érkezett case-et, request-et indítani, ha ott nem és PayPal fiókon keresztül fizettél akkor a PayPal-on a vásárlásnál lévő linken tudsz dispute-t indítani. Ha kis pénz akkor se hagyd elveszni.

[ Szerkesztve ]

(#75239) Szakbarbár válasza V/ (#75238) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nálam úgy nézett ki, hogy az Estimated delivery: Aug 21-Okt 1. között volt.
Értesítést is kaptam arról, hogy a terméket feladták. Köszönöm a segítséget, sikerült megnyitnom az Ebay-es requestet, meglátjuk mi sül ki belőle. Engem igazából az zavar, hogy közben megváltozott az account neve. Fél év alatt már harmadszor.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#75240) Nordik


Nordik
őstag

Szeretném megszüntetni az egyik fiokomat, de a folyamat végén valamilyen hibát ír ki miszerint karbantartás miatt nem lehet torolni. Ezt tegnap óta irja. Paypal fiók csatolast megszuntettem, gondolom mást nem kell tennem, nincs folyamatban semmilyen vásárlás vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#75241) V/ válasza Nordik (#75240) üzenetére


V/
Topikgazda

Próbáld meg egy másik böngészővel, amit megcsináltál az elegendő.

(#75242) tbalint3 válasza V/ (#75227) üzenetére


tbalint3
tag

:) Sikerült harapófogóval kihúzni a az eladóból a rendes ragszámot.
Eredmény:
Szám: RC xxx xxx xxx DE
Csomag állapota: Szállítás alatt
Célállomás: Magyarország
2018-11-12 18:46 Budapest 1005, Processed in the destination country
2018-11-12 09:25 DEFRAA, Send item abroad
2018-11-12 06:13 DEFRAA, Insert item into bag
2018-11-10 10:30 85042604, Receive item from customer
Származás: Ismeretlen
======================================
Powered by www.17track.net

Remélem ilyen gyorsan is fog továbbmenni.

[ Szerkesztve ]

(#75243) V/ válasza tbalint3 (#75242) üzenetére


V/
Topikgazda

Holnap várható hogy kézbesítik.

(#75244) Winner_hun válasza V/ (#75206) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem nem jött elő a gyorsabb fizetéses ablak, hogy miért azt nem tudom. Most jó, remélem a Ft összeg is visszakerül egyszer és akkor elégedett leszek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#75245) Teejay83


Teejay83
tag

Sziasztok

USA ebay-en szeretnék eladni egy terméket,kb 0,5kg a súlya és postai méretek szerint egy kicsi csomag kategóriába belefér. Kérdés: Nem akarok megadni kivételeket a küldendő országokba,megvásárolhatja a nagyvilágban bárki és küldeni is szeretném mindegy, hogy hová. Milyen postaköltséget szoktatok megadni ilyen esetben? Ahogy én néztem EMS Print-el 7500-8000Ft-ból kijön a szállítási díj bármelyik országba.Ez gondolom nyomon követhető. :F Jó ez a megoldás?
Esetleg van e olyan dolog amire mindenképp figyeljek oda a termék hirdetésénél? (ez lesz az első)
Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#75246) V/ válasza Teejay83 (#75245) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézz be az Összefoglalóba, 8.b Ha eladtuk a terméket azt el is kell juttatni a vevőnek. Amit írsz az még mehet levélküldeményként (elsőbbségi, ajánlott és ahol van rá lehetőség tértivevény) és én EU-n belül 3465 Ft (11 €) , EU-n kívül 3835 Ft (13,5 $) posta díjjal hirdetném, de a max az adott termék hirdetési kategóriára az eBay által meghatározott lehet. Ez ütközik az általad írt EMS Print-el 7500-8000Ft-jával. Ennyit nem kérhetsz szállításra.
Amit ajánlottként adsz fel az a hivatalosan nyomon követhető.

[ Szerkesztve ]

(#75247) Teejay83 válasza V/ (#75246) üzenetére


Teejay83
tag

Igen már azt átnyálaztam de sajnos az összefoglalóban elég sok minden infó régi már és nem úgy van ahogy a leírásban vagy a képernyőképeken,de ettől függetlenül kiindulásnak nem rossz. :R

Ezt nem értem,hogy miért nem kérhetek szállításra 8000ft-ot? sehol nem találtam erre vonatkozó írást, sőt láttam magyar eladónál ugyan abban a kategóriában ahová hirdetni szeretnék 8200ft-os díjat. Sőt nem is panaszkodik az ebay, hogy nem adhatok meg ennyit.

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#75248) V/ válasza Teejay83 (#75247) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi a régi? Hetente változtatják oda vissza, szerinted ki tudja követni? Azért megpróbálom követni, a régi írásokat meg tiszteletből és alap információk miatt hagytam bent.
A hirdetésnél a szállítás megadása szerintem nem változott. Kétféle hirdetés feladás van a gyorstalpalós és a normál. Mivel a normál felületen lehet jobban paraméterezni, én azt használom, így képet arról teszek be, az nem fog egyezni a másikkal. Ez nem azt jelenti hogy régi.

Sőt nem is panaszkodik az ebay, hogy nem adhatok meg ennyit. Ettől függetlenül van kategória lista, ha ott nincs korlátozva akkor a határ a csillagos ég., de úgy azért nem sok dolgot lehet eladni.

[ Szerkesztve ]

(#75249) Nordik


Nordik
őstag

Írtam emailt mert nem tudom megszüntetni az egyik fiokom, ezt a választ kaptam. Sajnos nem egészen értem, de azt akarja mondani, hogy megszüntették ők és lezárás alatt van? :U

"I would like to inform you that I have already processed your account to be closed as per your request since I do not want to hassle you at the same time, we require a waiting period of 30 days before the closure is finalized. This helps make sure any transactions you made are complete. During the waiting period, you won't be able to bid, make purchases or payments, list items, leave Feedback, or change your contact information, but you'll still have access to your account information. When the waiting period is over, your information will no longer be visible to any eBay member. We'll send you a confirmation email to let you know your account has been closed."

(#75250) V/ válasza Nordik (#75249) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha kéred a fiók zárást, akkor ahogy írják van a 30 napos türelmi idő, ami alatt valójában a fiókban nem szabad semmit sem csinálni, lásd a felsorolásukat.
Ha Close My Account-ra kattintottál, akkor azután felejtsd el fiókot, várd az értesítőjüket 30 nap múlva.
Joguk van arra is hogy zárjanak fiókot, ha úgy ítélik meg hogy az vagy a vele végzett tevékenység ütközik a szerződési feltételekkel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.