Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96461) ubyegon2 válasza pw12345 (#96441) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem tudom az ilyen helyszíneken mennyire sokan szopták be a virnyákot, talán ha mindenki maszkban van és értelemszerűen elég kevés fertőző is kerül be, akkor minimálisnál is kisebb esélye van, de a nagy népsűrűség miatt persze lehet. Az viszont igaz, hogy sokan védettnek hitték utána magukat és az már komoly kockázat. Minden esetre én jó kis stabil FFP2 maszkban lebzseltem végig és nem is ültem le a szurkarendelők előtti folyosón, hanem egy nagyobb aulába settenkedtem át inkább. Két 7 után újra látogatás ugyanott, ha nem lett volna elfogadható a helyzet, nem is mennék még 1x, valami 87% már így is lesz. Mondjuk a 2. más lesz állítólag, ha nem kavarják össze a dolgokat, tuti rákérdezek azért, mert minek kapnék két egyformát?

Azt viszont nem igazán értem, miért is kétféle ez a Sputnyik V duo.... :F

(#96445) lacafaca

Laca b+ elüldözöd innen a főnöködet aztán meg szivárogsz utána a covid korcsmába? :D Hogy örül már neki. Most meg ott kérdőívezel? Lassan olyan leszel, mint csutitörp!

(#96402) vandor01

mert az meg lehet szorulast okoz mehetunk szentablattáert?

Emiatt ne aggódj, nem lesz szorulás, nem a lecsókolbit kapod, hanem ami azután jön....szóval marad tovább a szar!

(egyébként nem a poltopikban kéne neked ezeket az okosságokat szétszórnod?)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.