Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Marvel's Guardians of the Galaxy Review

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67052) oriic válasza ρσгτσ (#67050) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Death Strandinget nem, valamiért nem hozza ki a kereső a játékot, ha linket másolsz akkor sem működik. [link]

Live-Die-Respawn

(#67053) ρσгτσ válasza oriic (#67052) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Micsoda "véletlen". :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67054) krx21


krx21
nagyúr

A Resident Evil 2 remaster-t nézte valaki, milyen Serise X-en? Gondolom nincs SX patch…

(#67055) zkxdn válasza oriic (#67052) üzenetére


zkxdn
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD
Csak igazam lett....

(#67056) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Twitter

Infó.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67057) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már Izland szóba került... A Gta trilógia ott kb. 38 euróra jön ki. Még mindig sokallom egy kicsit, de talán valakinek ennyiért már megéri. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67058) Wesder válasza oriic (#67052) üzenetére


Wesder
félisten

Fordított esetben bezzeg simàn menne a Forza Horizon 5 PS5-ön. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67059) zkxdn válasza Wesder (#67058) üzenetére


zkxdn
őstag

Ebben sem vagyok teljesen biztos, de több esély van rá. Míg ott van a PS Now (és az xCloud) ilyen trükkök nem fognak működni.

[ Szerkesztve ]

(#67061) Bogyi007 válasza krx21 (#67054) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kb egy órája kezdtem bele és aztán a RE3-ba is. Utóbbit a Box sima One játéknak látja míg a RE2-t Xbox One X Enhanced címnek. Baromira tetszik mindkét játék így fél-fél óra után.

Brazil Storeból vettem meg őket giftcardokból, simán be is tudtam váltani a régi appból Digi mobilnettel és aztán a vásárlást már simán Pc-ről intéztem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67062) krx21 válasza Bogyi007 (#67061) üzenetére


krx21
nagyúr

Elvileg mind kettő X Enhanced … Akkor valószínű bevállalom én is őket.. ;)

(#67063) beyruth82 válasza Bogyi007 (#67061) üzenetére


beyruth82
veterán

Pedig en is pont erre a vételre készülök: [link]
Benne van a felújított RE2-3 és a multiplayeres cucc bár az engem nem érdekel.Szerintem ez igy 10 ezerért nem rossz, de akkor van jobb vételi lehetőség is ezek szerint?

(#67064) Roland0224


Roland0224
senior tag

Ha volt már akkor bocsi
seagate storage expansion card új méretek

Szerk.: Nem nagyon találtam olyan oldalt ahol elő lehetne rendelni

[ Szerkesztve ]

(#67065) Scholes9 válasza Voy15 (#66986) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az úgy fasza :U :W

Régen még a WoW-os időkből vannak emlékeim a sorban állásról :D :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#67066) gduck válasza Roland0224 (#67064) üzenetére


gduck
addikt

Alza.huúúúú :DDD [link]

512GB: 59 490 Ft
1 TB: 85 290 Ft
2 TB: 148 690 Ft

(#67067) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Sziasztok. Olyan problémám lenne a kontrolleremmel, hogy a bal joystick mintha kattanna egyet, ha lefelé húzom. Bizonyos pozícióban (közép és teljesen lenti állás között félúton) mindig kattan, és fizikailag is egy pillanatra megakad. Szerintem ha 15 üzemóra lehet az eszközben, akkor bőven fölé tipplenék, és eléggé vigyázok a hardvereimre. Ez garanciális probléma lehet?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#67068) Wesder


Wesder
félisten

Xbox Alpha and Alpha Skip Ahead insiders, starting at 2pm PT we're rolling out a new, integrated Twitch live streaming feature! If you used a certain service in the past this should look very familiar to you, and you won't need to have any apps installed to use it.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67069) IntelKiller7 válasza Wesder (#67068) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

BF betanal pont errol beszeltunk oriic-al. :DDD Erre tessek.

remelem 4K streaming is lesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#67070) Roland0224 válasza gduck (#67066) üzenetére


Roland0224
senior tag

Köszi:DD:R

(#67071) Wesder


Wesder
félisten

Also at 2pm PT, Xbox Alpha and Alpha Skip Ahead insiders on Xbox One consoles who have access to cloud gaming will now be able to play (but not install) Xbox Series X|S games like The Medium! This applies only to games already available on cloud gaming.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67072) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha lemezes játekkal tolom és idő közben megveszem digitál-ba az adott játékot akkor újra le kell tölteni a játékot vagy egyből felismeri a Box a dolgot és menni fog lemez nélkül a game tovább?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#67073) ProEvoFan válasza .LnB (#66967) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagy egyedül. A héten én is megveszem a kiegészítőket, mert ezt a játékot szarrá akarom játszani az első napjától kezdve. Sokáig szinte csak az FH 5 és a Diablo 2 Resurrected fog pörögni.

(#67074) .LnB válasza JamesHun (#66954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"most"! :) (Vagyis 4:03-kor)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67075) persil válasza .LnB (#67031) üzenetére


persil
nagyúr

Valoszinu csak ketten vagyunk ezzel igy, de nekem is olyan semmilyen.

Mondjuk azt hozza kell tennem, hogy szamomra sosem ert meg ot forintot sem az egesz sorozat, a mai napig nem ertem, hogy ezen mi olyan erdekes barkinek is. Kutyakozonseges lovolde. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67076) Döglött Róka válasza persil (#67075) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezt akkor erti meg az ember ha:
Szereti az fpst
Leul ele jatszani.

Ebben a sorozatban mindig a jatekmenet volt a plane, hogy annyira magatol ertetodo minden. Ha ugy ulsz le ele hogy sosem haloztal, akkor menni fog.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67077) AMD Power válasza gduck (#67066) üzenetére


AMD Power
titán

Szép áruk van....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67078) krx21 válasza AuraSync (#67072) üzenetére


krx21
nagyúr

Menni fog lemez nélkül…

(#67079) .LnB válasza Döglött Róka (#67076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam mindkettő feltétel adott, aztán mégse...
Sőt, még végig is játszottam Halo-t. A Halo 3-at X360-on tuti. De lehet, hogy a Halo 2-t is.
Nekem eléggé úgy tűnt ez az Infinite trailer, mint ha erősen a Titanfall 2-ből merítene.
De amúgy nincs ezzel gond. De akkor ne tolják ennyire a játékot mindenhol. Teljesen össze van nőve az Xbox brand-del, ez a Master Chief.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67080) oriic válasza Wesder (#67068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uh, na most kezdtem el reménykedni.

Live-Die-Respawn

(#67081) NoMagix


NoMagix
addikt

most húzták be az előrendelt FH5 árát

(#67082) persil válasza Döglött Róka (#67076) üzenetére


persil
nagyúr

Szeretem az fps-t, nagyon is. A leulessel van a gond, mivel soha eletemben minimalisan sem erdekelt, igy meg ugye eselye nincs, hogy megtetszen.

Lehet, ha adnek neki(k) par orat, mas lenne a velemenyem, de ez valszeg mar reszemrol igy marad.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67083) ρσгτσ válasza NoMagix (#67081) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. Hajnalban nekem is jött az értesítés.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67084) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Más portálról van a cikk, de hátha hasznos lehet...

Kifejezetten Xboxhoz tervezett monitorokkal jelentkezett a Philips

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67085) Döglött Róka válasza .LnB (#67079) üzenetére


Döglött Róka
veterán

20 éves termék, egyidős a boxxal. Az lenne a fura ha nem lenne. Plusz a rajongóbázis nem kicsi.

Nincs azzal baj, ha valakinek nem tetszik. A lények, a környezet, a fegyverek mind mind hülyeség. A lore meg olyan amilyen. Egy katyvasz az egész. De a játékmenet visz mindent.

Egyébként merít az mindenhonnan de az alapok nem változtak. Jó fizika, kurvakemény páncélos katonák halnak meg a leghülyébb módon :D

@Persil: Én világéletemben Quake függő voltam ezért ha multiban csak sima ólommal mükődő fegyverek vannak az nekem kevés és hiányérzetem van.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67086) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Shocktober Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67087) frankdelgado válasza Bogyi007 (#67084) üzenetére


frankdelgado
őstag

Philips+ambi, legjobb! :)

(#67088) ρσгτσ válasza frankdelgado (#67087) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Philips + Ambilight + HUE. :K Bár ahhoz nem árt egy külön szoba, mert baromira zavaró tud lenni másoknak. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67089) .LnB válasza Döglött Róka (#67085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem azt mondom, hogy nem tetszik. Csak többet várnék. Kíváncsi leszek a végleges tartalomra, mert ha csináltak egy Master Chief - Far Cry spinoff-ot, az elszomorító lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67090) frankdelgado válasza .LnB (#67089) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem vergődni kell rajta, játszani kell vele. Ott lesz a gémpasszba, azt csókolom. :DDD Egyébként gyerekes grafika, meg figurák... Néha nem értem ezt a játékvilágot..egy Titanfall 2 szingli bőven odabaxott mindennek sci-fi fps témában azt hagyják veszni...

(#67091) vonSux válasza frankdelgado (#67090) üzenetére


vonSux
őstag

Utóbbiban a játékmenet kifejezetten, a sztori meg egész jó volt, kár érte ha soha nem lesz 3. rész. Ebben a Halo trailerben számomra még mindig nagyon steril a környezet, a teljes látványvilág. Ezzel együtt kíváncsi vagyok.

(#67092) frankdelgado válasza ρσгτσ (#67056) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kontrollert vinném, a halos is jó lesz, csak külön mé nem lehet kapni....mondjuk ha a 20. szülinapos edition is ilyen kopogós recsegős gány lesz, mint az alap akkor falhoz baxom....

(#67093) .LnB válasza frankdelgado (#67092) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megveszed, és utána fogod, otthon a falhoz..
Vagy még a boltban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67094) balazs025 válasza vonSux (#67091) üzenetére


balazs025
senior tag

Valószínűleg lesz, bár szerintem nem a közeljövőben. [link]

(#67095) vg válasza vonSux (#67091) üzenetére


vg
addikt

Az apex legends a titanfall folytatása, előzménye, nem? Vagy legalábbis ugyanaz az univerzum, szóval minek titanfall 3?

(#67096) oriic válasza vg (#67095) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert sokunknak hiányoznak a titánok, meg azért a 2. rész sztori módja sem volt rossz szerintem.Apex hiába kap sztori háttereket, egy szimpla multiplayer battle-royale marad mindig.

Live-Die-Respawn

(#67097) frankdelgado válasza .LnB (#67093) üzenetére


frankdelgado
őstag

Futár hozza a melóba, még ott eldöl a sorsa. Otthon kultúráltan kell viselkedni.

(#67098) Bad Pritt válasza vg (#67095) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen más a két játék. De ha az Apexbe végül beemelnének titános arenás multit, akkor mindenki megnyugodna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67099) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem ide akartam, sry. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67100) vg válasza oriic (#67096) üzenetére


vg
addikt

Áhh, azt már elrontották. Ha lesz Titanfall 3, akkor majd rágógumit fújó kislánnyal vagy madarat a kezében cipelő gázmaszkos karakterekkel lesz tele akik beleugranak a robotba. Tényleg kellene ez neked?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.