Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66701) l.skywalker válasza ρσгτσ (#66700) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És az irányítása jó? Nekem valahogy ez annyira PC-s játéknak maradt meg fejben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66702) Wesder válasza l.skywalker (#66696) üzenetére


Wesder
félisten

10$ a Vampyr, pont most jött hozzà X|S update, ha kellene valakinek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66703) ρσгτσ válasza l.skywalker (#66701) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Teljesen jó, de Diablo 3 -nál is nagyon frankó. Szerintem ebből a szempontból nincs gond a Diablo játékokkal. Inkább más problémák vannak általában. :D

Diablo 3 -ban például 2 karakterem is bugos lett. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66704) parandroid válasza l.skywalker (#66696) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Magyar store durván el van árazva helyenként, ahogy nézem, ezúttal igen vastagon fogott a toll a devizakonverziónál. :U

Overwatch 20 UsD/EUR -> 10.700 HUF ? What? De nem ez az egyetlen, csak nem sok mindent nézegettem. A Borderlands3 50 USD/EUR = 17k HUF pl nagyjából stimmel is, de most nem a magyar store-ba fognak járni az olcsójános nyugatiak. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66705) parandroid válasza l.skywalker (#66701) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Viccelsz? Ez a műfaj kontrollerre született (még ha akkoriban nem is voltak kontrollerek). Sok év PC-s múlt után átülve, elsőre full intuitív, sokkal használhatóbb, mint a bill-egér.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66706) l.skywalker válasza parandroid (#66704) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A legrosszabb, hogy ez nem devizakonverzióra van alapozva. Minden régiós store egyedi árazást kap. Logikusan ilyenre kéne, hogy alapozzák, de gondolom lehetnek eltérések. Amikor pl. valaki egy nullával kevesebbet rak egy 10.000 HUF-os játék végére, ezért 3-4 óráig egy ezresért be lehet húzni. Most ugyanez felfelé.

Amúgy a magyar store globális szempontból nem volt sose olcsó. A 360-as játékok árai inkább.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66707) l.skywalker válasza parandroid (#66705) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sose próbáltam :D Egy Diablo klónnal játszottam (Sacred) többezer órát, de még PC-n annakidején. Valahogy az maradt meg bennem.

A Diablo 3 pedig nálam a játékaim közül a legnagyobb kihívás. Az egyetlen játék amit 2 platformra is megvettem teljes áron (360+One). 360-ra akkor amikor a 4. gyerek született. Kitaláltam, hogy esténként milyen jó lesz. Olyan fáradt voltam, hogy több éjjel is arra ébredtem, hogy a karakterem fut a falnak. Majd ugyanezt pár év múlva eljátszottam One-on is, pedig ott már nagyobb volt minden gyermek, de mindig bealudtam rajta.

Azóta félek a Diablo játékoktól :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66708) Wesder válasza Wesder (#66702) üzenetére


Wesder
félisten

Gears Triple Bundle 18€ Izlandon
(Gears5, Hivebusters, Gears Tactics)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66709) hitvanyalak válasza AuraSync (#66676) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Elkezdtem nézni a hétköznapi vámpírokat. Arra gondolok, hogy te egy különös energiavámpír vagy (mint Colin) , csak valamilyen a modernkori vívmányokhoz alkalmazkodott mutáció okán, neked az is elég ha a kommentek között lezsibbasztod az agyát az embereknek :DDD

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#66710) parandroid válasza ρσгτσ (#66698) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

LOL, gyakorlatileg annyi a Prime Evil Collection, mint a D2R. Ez azért kiszúrás, mert nekem az D3 Ultimate Evil Collection már megvan (kinek nem, akit kicsit is érdekelt?), ebben a bundleban meg gyakorlatilag azt adják ingyen a D2R-hez.

Így azért sok az a 40 dodónyi ár, még várunk, amíg ez is feleződik. Addig hadd patchelgessék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66711) dunc válasza Guitar14 (#66694) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#66712) dunc válasza Guitar14 (#66694) üzenetére


dunc
nagyúr

Nincs, csak a bétába van?

(#66713) Wesder válasza dunc (#66712) üzenetére


Wesder
félisten

Frissítsd a konzolod ha még nem tetted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66714) dunc válasza Wesder (#66713) üzenetére


dunc
nagyúr

:C :R

(#66715) Norb79 válasza Roland0224 (#66692) üzenetére


Norb79
őstag

Hupsz, akkor ezt benéztem. Még nem tudtam letölteni a patchet, és úgy értettem, hogy mindkét helyen három fázis van.
Akkor így tárgytalan! Sorry! Hat fokozat elég. :)

(#66716) Roland0224 válasza Norb79 (#66715) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nem gond:K

(#66717) Sefneni válasza Phoen|x (#66690) üzenetére


Sefneni
őstag

Köszi, ma került beállításra. :B

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#66718) hackeeeee válasza Wesder (#66631) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jogos, 3.0 van, sry, benéztem. :R

Véleményem szubjektív...

(#66719) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Frissítés...

Ugye nekem nem Always on-ban van a gép, hanem a másikban, ergo ki van kapcsolva, viszont azt vettem észre, hogy a frissítéseket mégis letölti, ez normális? Az utóbbi időben nem nagyon volt használva a gép, viszont ha néha bekapcsolom, és megnézem a frissítéseket, mindig naprakész a gép.

Véleményem szubjektív...

(#66720) minilego


minilego
senior tag

Control-t hol lehetne jó áron beszerezni?

(#66721) Döglött Róka válasza Norb79 (#66691) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En se vagyik olyan fiatal vilageletemben ugy neztem mindent hogy valami hattevilagitas megy.

Nekem ez vihar a biliben kategoria.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66722) Bep


Bep
senior tag

FH5 megjelenés napján időpontra mi várható, vagy mi szokott lenni az időpont? Ultimét bundli (GP-hez) kiegészítővel gondoltam nov. 5-re.

(#66723) Wesder válasza minilego (#66720) üzenetére


Wesder
félisten

Itt.

Karàcsonyiban ha kap egy 50-est majd behúzod.Egyébként meg ez is jó àr érte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66724) Wesder válasza Bep (#66722) üzenetére


Wesder
félisten

Nov. 5 00:00
Ha működik a Zélandi móka, akkor 10 óràval hamarabb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66725) bulikavagyok válasza Bep (#66722) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#66726) minilego válasza Wesder (#66723) üzenetére


minilego
senior tag

Eneban kaptam us kódot, azt be tudom aktivalni mert ott 14 euro

(#66727) minilego


minilego
senior tag

Lemaradt a kérdőjel... Szoval be tudom aktivalni a US kulcsot?

(#66728) Wesder válasza minilego (#66727) üzenetére


Wesder
félisten

Be. Régi Xbox.apk + mobilnet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66729) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Olyasmi frissítés várható majd az Edgehez, hogy ne pimpikélje össze magát 4 másodperc után 1440p60 és 2160p60-nál egy Youtube? Vagy ennyire nem lehet előre belelátni ezekbe?

(#66730) krx21


krx21
nagyúr

Frissítés megvolt. Led control ok. De hol a 4K Das? :F

(#66731) minilego válasza Wesder (#66728) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem nem települ... Azért mert a másik app fel van telepítve?

(#66732) Steve1207 válasza minilego (#66726) üzenetére


Steve1207
veterán

Annyira spórolni akarsz mindig, de drágábban veszed így, mint leárazáskor magyar storeban, ami lassan megint esedékes, mert 1,5 havonta bedobják akcióba.

(#66728) Fizzie: nem megszűnt a mobilnetes opció? [link] Nekem se engedte már és még a hárombetűsből is csak a 6., pedig van fizetős is.

.

(#66733) Wesder válasza krx21 (#66730) üzenetére


Wesder
félisten

Ott van az csak nem làtod. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66734) Wesder válasza Steve1207 (#66732) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom. Nekem brazil giftcardot engedett német wifivel is bevàltani, úgyhogy elég fura ez.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66735) minilego válasza Steve1207 (#66732) üzenetére


minilego
senior tag

Nem feltetlen a spórolás, de tény hogy körül ezek. Mivel ritkán van már időm jatekra, így nekem ennyit érnek. :R

(#66736) krx21 válasza Wesder (#66733) üzenetére


krx21
nagyúr

Én a menü betűket néztem… Az tuti nem 4K… :N

(#66737) zkxdn válasza Wesder (#66734) üzenetére


zkxdn
őstag

Jó az új hajad Wesder, kicsit megfiatalodtál tőle :DDD :P :C

(#66738) _ak_ válasza krx21 (#66730) üzenetére


_ak_
addikt

Ugye? Mintha a betűk egy fokkal jobbak lennének, de nem érezni rajta, hogy 4K lenne, itt-ott homályosak a képek és recések a betűk is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#66739) krx21 válasza _ak_ (#66738) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát ez annyira 4K mint eddig volt… :(

(#66740) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

PaxDei: Xbox could be developing a cloud-first MMO with Finnish developer Mainframe | Windows Central

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66741) Wesder


Wesder
félisten

Nvidia újra engedélyezni fogja az Edge böngészőt a GeForce Now-hoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66742) minilego válasza Wesder (#66741) üzenetére


minilego
senior tag

Az érdekes... Akkor lehet boxon nyomni a pc gameket?

(#66743) oriic válasza minilego (#66742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Streamelve, igen.

Live-Die-Respawn

(#66744) hitvanyalak válasza oriic (#66743) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Akkor ha előfizetek PC- GPU-ra, akkor egérrel, billel tudom nyomni a stratégiákat a boxon?
Vagy alapvetően egy gyenge laptopon is streamelve tudom használni ezt a PC-GPU-stream dolgot?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#66745) csaabz


csaabz
őstag

Sziasztok!

Régebbi Forzáknál volt, hogy a játék érzékelte, hogy játszottam korábbi részekkel és ezért kaptam bónusz autókat, kreditet. Érdemes ezért felmásolni az FH4-et, most, hogy jön az FH5? Vagy tudni fogja anélkül is?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#66746) Wesder válasza hitvanyalak (#66744) üzenetére


Wesder
félisten

GFN-nel steam jàtékokat tudsz streamelni. Kb 1000 tàmogatja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66747) minilego válasza oriic (#66743) üzenetére


minilego
senior tag

Az komoly, a Ps jatekokat nyomni xen.

(#66748) oriic válasza minilego (#66747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Működött amúgy már korábban is, csak NVIDIA letiltotta a böngészőt pár hét után.

Live-Die-Respawn

(#66749) Oistrakh1 válasza oriic (#66748) üzenetére


Oistrakh1
tag

Tippre hogy lehetne a legolcsobban fifa 22 series standard verziot venni, izlandi store, vagy ezek a series s-hez kapott kódok amiket látok neten a legjobb ár?

(#66750) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition is available for pre-order for $59.99.

Coming November 11 for digital versions, and December 6, 2021 for physical editions

Egyelőre PC-re van egy, konzolos ár még nincs

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.