Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) AMD Power


AMD Power
titán

Valaki rajtam kívül játszik a Back 4 Blood-al? Még az első chapter elején vagyok. A hajó felrobbantása nem is olyan egyszerű! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66802) Scholes9 válasza oriic (#66756) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azt a qrva :( :Y :W Elmehet a Rockstar a ..csába :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#66803) zkxdn válasza Scholes9 (#66802) üzenetére


zkxdn
őstag

Pletykák szerint még drágább lett volna :DDD :P

(#66804) Scholes9 válasza zkxdn (#66803) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Inkább jöjjön a 6. rész. Persze tudom, pénz beszél… :U :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#66805) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Dragonball FighterZ senkit nem mozgat?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66806) Steve1207 válasza Döglött Róka (#66805) üzenetére


Steve1207
veterán

Odaát platináztam, belement pár száz óra biztos, de DB-től függetlenül is az egyik kedvenc verekedősöm.

.

(#66807) Döglött Róka válasza Steve1207 (#66806) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jo mondjuk toled elvartam😀

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66808) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nocsak AuraSync tudja dícsérni is az Xboxos játékot...

Mondjuk érdekes, hogy mindezt a Ps5 topicban tette meg... :U :))

Más: Pár hete linkeltem a Gamer DVR oldaláról a Fall For Evil Videós versenyt, aminek a témája arról szólt, hogy olyan videókat lehetett beküldeni szavazásra, ami valami meghökkentő és6vagy vicces jeleneteket tartalmazott.

Nos sajnos a top 5 helyezés nem lett meg a tárgynyereményekhez, de a top 10-be bekerültem (9. helyen végeztem egy Bf4 videóval - Battlefield videók közül én szerepeltem a legjobban :)) )

Köszönöm szépen az itteni szavazatokat, akik segítettek! :R :R

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66809) Wesder válasza Bogyi007 (#66808) üzenetére


Wesder
félisten

Mindkét topikban ezt csinàlja. Nem is érdemel szót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66810) Redneck válasza Döglött Róka (#66805) üzenetére


Redneck
veterán

Kipróbáltam ma, de elsőre elég béna voltam, szóval max haverokkal fogjuk nyomni. :D

AMD Power:
Én is elkezdtem, de kontival egyelőre feltolt aim assisttal. Így egész jól lőttem, de még fejlődnöm kell. A hajón nem tudtam hova kell a robbanószer, ezért itt kérdeztem mit is kell csinálni. A L4D eddig jobban tetszett, de ez sem rossz. Előbb-utóbb folytatom, csak elkezdtem az FH3-mat, a Ryset és a Squadront is, bár utóbbi kettő egyelőre nem szippantott be. :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66812) persil válasza Gaben360 (#66792) üzenetére


persil
nagyúr

Azt meg nem lattam

Az eredetit imadtam en is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66813) modflow válasza AMD Power (#66801) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem nem. :DDD

(#66814) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Xbox nyereményjáték:
Egyedi Series X + Adidas cipő + Hyperkin Duke

Xbox nyereményjáték hamarosan...:
Részleteket később.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66815) AMD Power válasza Redneck (#66810) üzenetére


AMD Power
titán

Én az első bombáig eljutottam azt meghaltam. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66816) Mephike


Mephike
senior tag

Sziasztok! Új box tulajként nekiálltam a Gears 5-nek. Meg kell mondjam őszintén, hogy bár a játék első szakasza nem volt rossz, de ahogy megkaptuk Kait irányítását, a játék mintha szintet lépett volna nálam. Szóval nagyon tetszik. A kérdésem csak az, hogy ez a játék szerintetek miért nincs úgy emlegetve, mint mondjuk PS-en pár jól ismert exkluzív játék? A multis részt még nem próbáltam, az lenne túl gyengécske? Egyszerűen nem értem, hogy ezt a játékot miért nem emlegeti a sjató annyit, amennyit megérdemelne. Vagy csak nekem tetszik? :)

(#66817) .LnB válasza oriic (#66583) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd főnök, mondtam, hogy FH4-ben is benne van. Jól emlékeztem : [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66818) Döglött Róka válasza Mephike (#66816) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert az MS nem egeti a fejlesztesi koltseg felet marketingre. Amikor kijon egy Sony exkluziv, a csapbol is az folyik. De ha megnezed oket, valojaban a sony nagyon biztonsagi jatekot jatszik es szvsz ugyanolyan elavult strategiaval dolgozik mint a nintendo.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66819) Redneck válasza Mephike (#66816) üzenetére


Redneck
veterán

Ezek szerint nem csak én éreztem így, mikor pörgettem. Nekem is nagyon tetszett, de valahogy sehol nem találkoztam vele. Ha nincs a Game Pass kínálatában, sosem próbálom ki. A játékmenet és a zúzás néha kicsit repetitív, de a kampány összességében jó volt, különösen a lassabb részeknél. Bezzeg a PS-es dínós és az istenes agymenés, mindenhol agyon van magasztalva... Egy bitet sem mozdított meg bennem egyik cím sem.

Az UC, TLoU, Spider-Man, Daemon Souls, más tészta, azokat tolnám, de ezekért nem veszek még egy konzolt. :N

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66820) vonSux válasza Mephike (#66816) üzenetére


vonSux
őstag

Volt energia italtól kezdve billboardokig minden. Max nem a régiós piac a fókusz, ezért kevéssé érzékeled. Ez is olyan, hogy akinek tetszik, az nem érti, hogy más miért nem ismeri el (gyengébbeknek remek alkalom elővenni a bezzeg a playstation rigmust). Akinek meg nem, az jó esetben a helyén kezeli, rosszabb esetben jön a lejtmenetben az xbox divízió :D

(#66821) vg


vg
addikt

Már lehet elő tölteni forza 5-öt.

(#66822) Wesder válasza Mephike (#66816) üzenetére


Wesder
félisten

Az első meg az utolsó actot leszàmítva üres az egész jàték, a kettő között meg szànkózól oda-vissza a térkép egyik feléről a màsikra. Első végigjàtszàst élveztem, aztàn a màsodiknàl màr az jàrt a fejemben hogy mi ez a sz@r?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66823) Elderath válasza ρσгτσ (#66811) üzenetére


Elderath
őstag

Hosszára kíváncsi leszek, de valószínű megveszem ezt

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#66824) hombre[EU] válasza Mephike (#66816) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mert nem volt érdekes...19-ben volt egy control,sekiro,death stranding,smash bros,days gone,fallen order,monster hunter world...ez meg ugyanaz volt mint az elōzō 4 csak az aktuális unreal engine-en

Life, Uh, Finds A Way

(#66825) Wesder válasza hombre[EU] (#66824) üzenetére


Wesder
félisten

De a Gears 5 elött 6db Gears volt. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66826) zkxdn válasza Döglött Róka (#66818) üzenetére


zkxdn
őstag

"Mert az MS nem egeti a fejlesztesi koltseg felet marketingre."

Halo-s nyaklánc, Halo-s videókártya, Halo-s Energiaital, Halo-s Konzol, Halo-s razer egér, billentyűzet, Halo-s sorozat, Halo-s billboard stb
Game Passos reklám youtube-on, Mogács Dániellel meg mindenféle youtuberekkel..

Nem mondom hogy MS többet költ marketingre, de ha náluk is jön valami cím akkor lehet róla hallani.
Starfield-nél szerintem tövig lesz nyomva a marketing gáz majd jövő karácsonykor....

(#66827) Moby válasza Mephike (#66816) üzenetére


Moby
addikt

Viszonylag sokat volt emlegetve, de legyünk őszinték: a grafikán kívül semmi maradandót nem tett le. Ez a fedezéklövölde a mában is jól működik, mindezzel együtt meglehetősen elkopott mára, vagy legalábbis kell(ene) valami még mellé, amitől említésre méltóvá tudna válni. Hogy mit lehet még mellét enni, abba egész jó betekintés nyújt a DLC-je, ami szerintem jobb, mint az alapjáték, és ott jobb, ahol a főjátéknak is lehetett volna jobb. Egyébként teljesen reálisan jó értékeléseket kapott, de a nagy elődökhöz képest nem sikerül emelnie a tétet a fősodratban, megmaradt egy magas színvonalú iparosmunkának.

[ Szerkesztve ]

(#66828) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Tegnap kaptam updatet kontira, ez mit takar!? Csak azért érdekelne, mert rendesen megerőszakolt a gép a frissitésel. Nem tudtam elnyomni, hogy késöbb csinálja...

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#66829) KoNZoLik@ válasza ρσгτσ (#66811) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom,de nekem egyáltalán semmilyen formában nem tetszik ez a játék :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#66830) Wesder válasza Moby (#66827) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire jó a Hivebusters? Még nem jàtszottam vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66831) AssAssynn válasza H1F0N1CS (#66828) üzenetére


AssAssynn
őstag

Kb. egy másodperc volt annak a frissítésnek az alkalmazása, így igazán nem veszítettél semmit. Különben az új éjszakai mód kellett frissülnie.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#66832) Bep válasza Wesder (#66830) üzenetére


Bep
senior tag

Mi végig toltuk. Szerintem jó lett. A fő részben ami teljesen felesleges volt szvsz, az a vitorlásozás.
Illetve szerintem egy idegesítőbb dolog volt, mivel én voltam a robot co-opban, az állandó szűk pályán (kiv. a fent említett felesleges OW rész) folyamat nekimentem a láthatatlan falnak amivel terelt végig a játék.

(#66833) Moby válasza Wesder (#66830) üzenetére


Moby
addikt

Végre vannak valódi karakterek, és van köztük működő kémia.

(#66834) Steve1207 válasza Wesder (#66830) üzenetére


Steve1207
veterán

Azt már mondták páran, hogy sokkal jobb lett, de nekem is kimaradt. Az alapjáték eléggé közepes részemről, semmi maradandó. Én csak annak örültem az 5-ben, hogy elfogadható a patchelt nem prevgenes grafika, meg amikor vége lett kb. Az elején azt mondtam, "jó lesz ez", több, mint fele meg hihetetlen unalmas volt.
(Utána elkezdtem a felújított első részt, kb a háromnegyedénél rájöttem, hogy 360-on ez megvolt, meg a második résznél is leesett kb a negyedénél :D és itt abba is hagytam a szériát. 4-et akarom majd, az tuti kimaradt, de 100+gb-ot sajnáltam rá).

.

(#66835) Wesder válasza Moby (#66833) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor rààldozom azt a kb 3 óràt. Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66836) Gaben360 válasza persil (#66812) üzenetére


Gaben360
senior tag

Van összehasonlító videó, talán valaki linkelte is ide nemrég.
Látszik hogy ezen dolgozott a Remedy.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#66837) Mephike válasza Moby (#66827) üzenetére


Mephike
senior tag

Na ez megerősített akkor abban, hogy a DLC-t is megnézzem. Köszi az infót ;)

(#66838) duckload válasza Moby (#66827) üzenetére


duckload
tag

Nekem a 4 után is már hányingerem volt!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#66839) H1F0N1CS válasza AssAssynn (#66831) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Az kb 1 hete települt, és ez nem egy másodperc volt hanem kb 5 perc...

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#66840) hombre[EU] válasza Wesder (#66825) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na ennyire maradandó :D a trilógia megmaradt

Life, Uh, Finds A Way

(#66841) Döglött Róka válasza zkxdn (#66826) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A merchandise epp hogy bevetel a franchise alkotojanak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66842) AssAssynn válasza H1F0N1CS (#66839) üzenetére


AssAssynn
őstag

Egy hete nem lehetett, mert 1-2 napja jött meg rá a frissítés. Nekem is tegnap volt időm frissíteni, és ahogy rányomtam, egyből 100%-ra ugrott a töltőcsík.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#66843) NoMagix


NoMagix
addikt

Egész jó az F1 2021-es játék, a nyugtató zenéje kifejezetten tetszik!
A menü és a kinézete is egész tűrhető benne.
Kezdő beállításokkal is meg-meg forgok a kocsival, illetve a féktávokat is gyakorolni kell rendesen, kezem és a szemem nagyon rá állt a forzákra, van mit gyakorolni ebben is!

(#66844) krx21


krx21
nagyúr

Forza Horizon 5 Digital Foundry Xbox Serise XS [link]

(#66845) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a FH5 leszedett frissítèskènt több mint 100GB t , ez a teljes jâtèkmèret előretöltve? :U

(#66846) Wesder válasza dunc (#66845) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66847) Moby válasza dunc (#66845) üzenetére


Moby
addikt

Előtölteném én is az FH5-öt, már csak gép kéne hozzá. 3 napja kézbesítette az MS-nek a UPS, de még mindig "kérjük küldje el a készülékét" állapot van, mintha meg sem érkezett volna a hozzájuk. Az nagyon szép sztori lenne, hogy miután leejtették, majd összekarcolták a gépemet, most el is vesztették volna... :DDD

(#66848) AMD Power válasza dunc (#66845) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja. Nem kevés. Nekem már lent van. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66849) NoMagix válasza Moby (#66847) üzenetére


NoMagix
addikt

ez még viccnek is rossz lenne... ;] :DDD :))

(#66850) AMD Power


AMD Power
titán

Xbox Series X bekapcsoló hangot, hol tudom esetleg letölteni? :) Értesítési hangnak szeretném beállítani! :B

Nem erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.