Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) toompa válasza adam1991 (#67855) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Itt a kék és az aqua shift jó árban van:
[link]

(#67902) minilego


minilego
senior tag

A GPU-s Control és az Control Ultimate között nagy grafikai különbség? Series x-en játszanam. :R

(#67903) consono válasza minilego (#67902) üzenetére


consono
nagyúr

Ott szerintem elég nagy. Pl. A Controlban szép az RT ami csak az Ultimate-ben van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#67905) krx21


krx21
nagyúr

Na, FH5 prémium kieg bezsákolva… Jól gondolom, hogy ha kiveszik majd esetleg a pass-ból, akkor vehetem meg az alapot, hogy játszak?

(#67906) szabogabor10 válasza krx21 (#67905) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jól.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67907) ρσгτσ válasza krx21 (#67905) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak akkor kerül ki a Game Pass -ból, ha lejár a játék élettartama, és a store -ból is kiveszik. Akkor vagy megkapod ingyen a kiegészítők megvásárlása miatt, vagy "fillérekért" meg tudod venni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67908) oriic válasza krx21 (#67905) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MS játék, nem fogják kivenni.

Live-Die-Respawn

(#67909) parandroid válasza oriic (#67908) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

* akkor fogják kivenni, amikor lekerül a store-ból.

Tényleg, ez egy jó kérdés. Ha lekerül a store-ból, game passban elérhető marad vajon?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67910) icemad válasza oriic (#67908) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Licencek miatt kikerülhet. Ha jól emlékszem pl a Forza Motorsport 7 is 4 évig volt bent.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67911) ρσгτσ válasza parandroid (#67909) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem. Onnan is kiszedik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67912) Raiden_47 válasza Steve1207 (#67900) üzenetére


Raiden_47
csendes tag

Hát szép. Talán másodjára már sikerrel jársz.

Azért remélem az én gondomat meg tudják oldani. :D

(#67913) krx21 válasza oriic (#67908) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért nekem hiányzik a lemez… :DDD Kár, hogy nem volt fullos lemez kiadás…

(#67914) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

TiMi Studio Group

"We are excited to introduce you to a reimagining of our beloved title, Honor of Kings as a new multi-platform open-world game.

Get ready to embark on a fantasy journey in a world of discovery, wonder and adventure in Honor of Kings: World!"

Honor of Kings: World

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67915) Raiden_47 válasza Raiden_47 (#67912) üzenetére


Raiden_47
csendes tag

Mondjuk az meglepett hogy a levélcímke szerint, németországba megy? :D Azt hittem Magyarországon szervizelik a cuccot.

(#67916) AMD Power válasza Dzsuri89 (#67851) üzenetére


AMD Power
titán

Nem egy rossz játék, de egy idő után már vártam,hogy vége legyen....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67917) oriic válasza icemad (#67910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ezt elfelejtettem. :R

Live-Die-Respawn

(#67918) prokxy


prokxy
veterán

Hogy van az, hogy már van ismim, aki tolja a FH5-öt? Még videót is osztott meg róla. Saját nick, saját gameplay.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67919) PiszokAlfréd válasza minilego (#67902) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Ultimate-ben választhatsz rt-30 fps/rt nélkül 60 fps között.

(#67920) Wesder válasza prokxy (#67918) üzenetére


Wesder
félisten

Lemezes példànyok megint elöbb lettek kipostàzva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67921) oriic válasza prokxy (#67918) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lemezes példány, vagy sajtó munkatársa, vagy sajtó munkatársával home-ol és hozzáfér ő is. :D Más lehetőség nincs.

Live-Die-Respawn

(#67922) Wesder válasza oriic (#67921) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy ő maga Phil Spencer.
Ő is nyomja ezerrel. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67923) AssAssynn válasza Alps (#67883) üzenetére


AssAssynn
őstag

Hát ez elég fura... kapásból azt mondtam volna, hogy bekapcsolva hagytad az automatikus előfizetést, és ezért magától előfizetett és nem járt le valójában. Viszont, hogy a többi eszközön nem működik... ez így tényleg érdekes. Nem volt home-olva? Lehet a home társ miatt van így a konzolon, vagy fene tudja, nálam nincs home beállítva.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#67924) prokxy válasza oriic (#67921) üzenetére


prokxy
veterán

Igen,most írta be egyik srác, hogy lemezes neki. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67925) szimszonos válasza krx21 (#67905) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem kell megvenned,az FM7-t is odaadták ingyen azoknak akik a premium kieget megvették.

[ Szerkesztve ]

(#67926) Wesder válasza szimszonos (#67925) üzenetére


Wesder
félisten

Azok kaptàk meg, akik a bejelentés elött bàrmilyen DLC-t vettek a jàtékhoz. FM7-hez nem volt még Add-On Pack. Az a FH4-gyel jött be.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67927) Wesder


Wesder
félisten

Alza kicsit furcsàn szàmolja az eurót. 40k nàluk a FH5 Premium (digital), miközben 99€ pl németben, ami 35.500ft, de magyar storeban is csak 33.500.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67928) Steve1207 válasza Wesder (#67927) üzenetére


Steve1207
veterán

Cseh koronából számolják az árakat, ahogy néztem defaultban a digitálisoknál, ezért jön ki az irreálisan magas ár átváltás után. FH5 Premium 2749 czk most "visszaesett" árfolyamon is 38,6e. Ezeket általában nem is frissítik régiókra, fölösleges is lenne részükről.

.

(#67929) IntelKiller7 válasza Steve1207 (#67928) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Max rámegy a magyar Áfa és akkor már meg is van a 40k.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#67930) Wesder válasza Steve1207 (#67928) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, hàt ez az ő bajuk, meg a madàré, aki megveszi ennyiért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67931) Roland0224


Roland0224
senior tag

Ki milyen kontrollert ajánl?
Bár sajnálok kiadni ~20k-t rá de elfogadtam ,hogy ennyi az alap így egy kicsit feljebb menve gondolkozom.
Jó lenne valami olyan ami azért minőségre gyárira hajaz és van rajta +2 gomb (ami szabadon mapelhető) főként fpssel nyomom.
Szembe jött ez ,használta már valaki esetleg?
Leírás alapján gyanúsan jó ezért a pénzért 😂😂
(Elite kontrollert nem szeretnék mm jó lenne de fele ennyiért)

(#67932) Steve1207 válasza Wesder (#67930) üzenetére


Steve1207
veterán

Náluk ugye ennyibe kerül, mindegy is, hogy hol veszik elméletileg (bolti piacot nem néztem, annyira nem érdekelt :D ). Amúgy azt figyeltem, ha már árak meg digitális stb, hogy a magyar akciókat elég szépen ajánlgatják a külföldi fórumokon (régebbi 360-as címek jól jönnek ki nálunk) és nem szükséges nekik se hárombetűs, se semmi, simán tudnak vásárolni a magyarból. Csak érdekes, hogy nekik nincs korlátozva.

(#67931) Roland0224: lassan jönnek az akciók a simára is, nálam kivárás van, de lesz valami pót kontroller. Szintén nézegettem a Turtlet egy darabig, amazon véleményekben is szeretik, egy-két eset volt, aki karhibára panaszkodott pár hét után. Részemről elvetettem, egyrészt nekem fontosabb a vezetéknélküliség és fejhallgatót se használok sűrűn, másrészt a kezdeti készletek után nagyon gyorsan kifogytak. Ha esetleg gariztatni kellene akkor meg nem akarok olyan hercehurcába esni, hogy küldözgetés xy boltnak, levásárlás stb.

.

(#67933) rdt89


rdt89
addikt

Most a gamepass-ba bekerült egy xbox 360-as játék, a Rocket Knight és meglepődve tapasztalom, hogy én eddig erről a játékról nem hallottam, pedig marha élvezetes és szórakoztató oldalnézetes kis ügyességi alkotás, aki teheti adjon neki egy esélyt, mert tényleg szórakoztató. :D :C

(#67934) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Na megjött a sx . Ti mit használtok böngészőnek ? Edge nem kell.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67935) chipesz válasza viperabácsi (#67934) üzenetére


chipesz
őstag

Ha kell, ha nem, ez az egyetlen böngésző (az áruházban fellelhető egyéb csodákat hagyjuk, ráadásul azok a régi Edge motorját használták, kérdéses hogy egyáltalán működnek-e még, de ha működnek is, kínszenvedés lesz használni). Egyébként elképzelésem sincs, mi bajod vele, Chromium alapú és full ugyanaz mint a desktop verzió, azzal a különbséggel, hogy nincs kiegészítő támogatás.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#67936) Roxbury válasza viperabácsi (#67934) üzenetére


Roxbury
őstag

Minek böngésző egy konzolra? :F

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#67937) plejik válasza Roxbury (#67936) üzenetére


plejik
addikt

Ja, kb. használhatatlan.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#67938) viperabácsi válasza Roxbury (#67936) üzenetére


viperabácsi
addikt

gondolom pár dolgot megnézni , ha már az van bekapcsolva :W

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67939) .LnB válasza viperabácsi (#67938) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mobiltelefon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67940) ρσгτσ válasza viperabácsi (#67938) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bár én nem használok Xbox -on böngészőt, de szerintem itt az Edge -nél jobbat nem találsz. Főleg, ha billentyűzet+egér támogatásról beszélünk.

De...majd más kijavít, ha nem így lenne.

Én csak tesztelgettem az új Edge funkcióit. Más tapasztalatom nincs. Szerintem a legtöbben nem használnak böngészőt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67941) NoOne1976 válasza viperabácsi (#67938) üzenetére


NoOne1976
őstag

El nem tudom képzelni hogy a konzolon böngésszek és pötyögjek be címet kontrollerrel, még ha be is van kapcsolva. Szerintem te lehetsz a ritka kivétel, aki konzolon böngészne és nem telefonon.

(#67942) l.skywalker válasza ρσгτσ (#67899) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ráadásul átdolgozzák a játékot és folytatódik a sztori. Operation Motherland címmel:
TU410 Ghost Recon Operation Motherland Update (ubisoft.com)

Ha jól tudom ez ingyenes update, nem fizetős DLC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67943) l.skywalker válasza Alps (#67883) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valószínűleg van home társad vagy elfelejtetted lemondani az automatikus megújítását az előfizetésnek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67944) ρσгτσ válasza l.skywalker (#67942) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Remélem te csak arcképet váltottál és nevet nem fogsz. Mert már "öreg" vagyok, nem bírom ezt a sok változást. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67945) .LnB válasza l.skywalker (#67942) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen szép, amikor így eladják, hogy át van dolgozva, rengeteg újítás meg minden.
Aztán a valóság meg mi? Az, hogy a megjelenés után, 2 év elteltével, végre befejezték a játék fejlesztését. :(((
Undorító ez a cég.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67946) rdt89 válasza NoOne1976 (#67941) üzenetére


rdt89
addikt

Microsoft Edge-t használok és egy Logitech billentyűzetet beépített egérrel /SX-en/ és mindent lekezel még az egeret is a böngésző, semmivel nem rosszabb mint egy asztali netezés, de kontrollerrel én is falramásznék. :R

(#67947) viperabácsi válasza rdt89 (#67946) üzenetére


viperabácsi
addikt

Én is megpróbáltam egér+bill kombóval nem rossz

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67948) AMD Power válasza viperabácsi (#67934) üzenetére


AMD Power
titán

Én semmit. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67949) HunChris


HunChris
senior tag

Tudja valaki, hogy pénteken hány órától lehet majd nyomni a Forza Horizon 5-öt?
(Mo ill. Új-zéland)

(#67950) Zoleee83 válasza viperabácsi (#67938) üzenetére


Zoleee83
addikt

Van néhány éve konzolom, de soha nem volt még elinindítva egyiken sem a böngésző. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.