Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67451) Wesder válasza homerhamm (#67448) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nem mennek a szerverek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67452) mcwolf79 válasza Bazsi1987 (#67449) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csakis a 60 fps-t.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67453) homerhamm válasza Wesder (#67451) üzenetére


homerhamm
addikt

Drivatarokkal megy, de se az Online Adventure, se az Online Freeroam nem ment mikor utoljára játszottam vele. Szerverre hivatkozott.

Idén már volt ilyen, aztán hirtelen megjavult. :U Reméljük most is meg fog.

FH3 megy most is normálisan.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67454) #20411392 válasza homerhamm (#67440) üzenetére


#20411392
törölt tag

A biomutant-ot kipróbálom majd. Vártam a megjelenését, de pénzt sajnálnék rá. Szóval így királyság.

(#67455) Steve1207


Steve1207
veterán

Ó, hogy pont most kellett a Biomutant... még úton van a kontrollerem visszafelé :D Lehet venni kellene egy tartalékot holnap, pedig gondoltam kivárom a 20. évfordulósat bf-re.

.

(#67456) Bogyi007 válasza Wesder (#67444) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az ajándékautók egyben az adott játék főképernyős autói is egyben nem?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67457) Zoleee83 válasza Steve1207 (#67455) üzenetére


Zoleee83
addikt

Teljes verziós freeplay lesz?
Csak azért kérdezem hogy van-e esély végigjátszani? :DDD
Tuti belenézek ha lesz időm, jónak tűnt.
A másik amire vadaszok az IT takes two, de az hátha bekerül EA-be idővel.

Biomutant is showing as "included with Gold", suggesting it's a part of this weekend's Xbox Free Play Days
Xbox Live Gold and Xbox Game Pass Ultimate members can play from Thursday, October 28th at 12:01 a.m. PDT until Sunday, November 1st at 11:59 p.m. PDT.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67458) Wesder válasza Bogyi007 (#67456) üzenetére


Wesder
félisten

Talàn. Az FM5-6 biztosan.

Igen.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67459) Wesder válasza Zoleee83 (#67457) üzenetére


Wesder
félisten

Majd màrciusban bekerül legrosszabb esetben. Egyébként must have. 3x vittem végig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67460) Steve1207 válasza Zoleee83 (#67457) üzenetére


Steve1207
veterán

Free playek teljesek, csak ugye ha van más dolgod mellette necces tud lenni egy ilyen hétvége is. A legutóbbi kettőnél, Borderlandsre 15 órát írtak sztorira, 35 alatt alig bírtam befejezni és majdnem kifutottam az időből (nulla melléksztorit csináltam), sokat szüttyögtem, nézelődtem, fegyverekkel bohóckodtam, a vége nagyon darálás volt. De a Judgement is 20 óra alatt megvan fősztorira másoknak, itt 40 belerohant. Jó időbeosztás kell, szerintem én 30-at ebbe is beletolnék úgy, és itt mennék az ezerért is, mert mókás a környezet, lehet nem is baj most, hogy kimarad (bár pár sarokra árulnak kontrollereket, hm ;] )

.

(#67461) Wesder válasza Steve1207 (#67460) üzenetére


Wesder
félisten

Én day1 vettem a Bio-t, azóta se jàtszottam vele 5 percnél többet. Nagyon vàrtam, de valahogy megjelenés utàn teljesen elment a kedvem tőle. Polcon elvan, enni nem kér. Majd talàn a Series verziókor újra rànézek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67462) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

BF2042 - Rákérdeztem 120hz támogatásra:

[link]

"Something to explore in post launch, potentially. Resolution is not a problem, we are hammering the CPUs with 128 players quite severely, and the CPU requirements to jump from 60 to 120 fps are not trivial. Reducing resolution won't be much of a help. :)"

Lényegében a launch után megvizsgálják a lehetőséget, simán a felbontás csökkentésével nem sok eredményt érnének el, mert a 128 fő eléggé leterheli CPU-t. (ha jól értem)

Mondjuk én szívesen ellennék 64 fővel is, ha kapnék cserébe 120FPS-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67463) Corpuscle válasza oriic (#67462) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Lényegében a launch után megvizsgálják a lehetőséget..."
Ez nem sok jóval kecsegtet.

(#67464) axod


axod
tag

COD: Cold War-t érdemes még beszerezni multi miatt? Most épp akciós, végigvinném a story részt, illetve utána multiznék. Elég drágák a COD-ok...

(#67465) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bright Memory: Infinite megjelenési dátumot kapott PC-re. November 12.
És kiderült az ára. 20$€. Ebből, én arra következtetek, hogy egy 2-3 órás, interaktív mozi élményt fogunk kapni.
Ez jön egyébként majd GP-be megjelenéskor?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67466) RudY válasza .LnB (#67465) üzenetére


RudY
addikt

Pont azért vettem meg valamikor még akciósabb áron (2000 ft körül) a Bright Memoryt, hogy ez majd ingyenes legyen hozzá. A látvány tényleg klassz, de a harcolászás rohadt idegesítő, úgyhogy hiába rövid, de a felénél kb. így is elegem lett. Mondjuk ennyit azért megért. :DDD

(#67467) csaabz válasza Wesder (#67444) üzenetére


csaabz
őstag

Erre lettem volna kíváncsi korábban. Köszi! :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#67468) Zoleee83 válasza Steve1207 (#67460) üzenetére


Zoleee83
addikt

Á most csak az a cél , hogy belenézzek, hogy egyáltalán érdekel-e egy későbbi végigjátszás miatt, nem szeretek én sem végigrohanni játékokon, az megöli az egész hangulatát.
Tegnap YT-on belenéztem Nessaj-nál, érdekesnek, és viccesnek is tűnt, tetszik a harcrendszer, meg a környezet is. Tényleg lesz más dolgom de ma 1-2 órát belenézek, ha sikerül :)
Mi történt a kontrollerrel, nem olvastam mostanában az összes kommentet?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67469) persil válasza Bazsi1987 (#67449) üzenetére


persil
nagyúr

Van olyan ember az univerzumban, aki a 30-at preferalja, ha van 60 is...? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67470) Zoleee83 válasza persil (#67469) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze attól függ, hogy miről beszélünk!! :DDD :D
(Nem olvastam az előzményeket, csak a kérdést.)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67471) persil válasza #20411392 (#67454) üzenetére


persil
nagyúr

En megvettem mar egy ideje, szerintem nagyon jo. Viszont a(z egyebkent hatalmas es nagyon szep) nyilt vilag kicsit ures, szoval nem egy AC/Far Cry, hogy leulsz es harmincezer orat jatszol vele.

De elovenni neha-neha par orara nagyon jo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67472) persil válasza Zoleee83 (#67470) üzenetére


persil
nagyúr

Te allat...! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67473) twi452


twi452
senior tag

Ace combat kedvelőknek:
Csak úgy a semmiből bekerült game pass-ba a Project Wingman 🙂

(#67474) sith7 válasza twi452 (#67473) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :C :R
Este tőőőőőccsük is lefele :))

(#67475) pzstm válasza twi452 (#67473) üzenetére


pzstm
titán

:Y

utálom őket de tényleg. Sosem lesz ennyi időm :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67476) icemad válasza persil (#67469) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van választás, performance és quality mód között, akkor nincs az az isten, hogy performance-t válasszak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67477) pzstm válasza twi452 (#67473) üzenetére


pzstm
titán

ráadásul app még nem is listázza :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67478) zozika84 válasza persil (#67469) üzenetére


zozika84
őstag

Nekem elég volt az előző generációban ez a marketing bullshit 30 fps "filmszerű" élmény szlogen. :DDD
Szerintem a játékosok többsége a 60 fps mellett voksol

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#67479) twi452 válasza pzstm (#67477) üzenetére


twi452
senior tag

Én onnan indítottam a letöltést, nálam ott van a Backbone-al együtt.

(#67480) Voy15 válasza Bazsi1987 (#67449) üzenetére


Voy15
tag

60
Néztem 30-on is, de alig láttam különbséget a grafban.

(#67481) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Sziasztok,

tok uj vagyok playerkent (tegnap jott meg a masina), egyelore 1-2 ingyenes jatekot probaltam ki es a pass-os listakat nezegetem...

Azt most ugy sejtem, hogy az ingyenesek nagyreszt hulladekok es a pass-os jatekok 1-1 kiveteltol eltekintve egyelore a turkalo (regi, foleg korabbi generacios) szinvonalat kepviselik...

Momentan 2 jatek erdekel, a forza, ebbol az 5 nemsokara megjelenik, de nem tiszta, hogy benne lesz a pass-ban rogton (hirek szerint igen, a passos listan viszont bearazva jeleniti meg, valami horror aron)

A masik a mortal kombat, ami ha jol ertesultem mar nincs a pass-ban, viszont epp akciosan 9k... Erdemes lecsapni ra?

[ Szerkesztve ]

(#67482) Steve1207


Steve1207
veterán

Na meg is jött, kicsit stabilabb a kar, teljes középre visszaáll a szélről elengedve. Jobb alsó rész felé meg tudom állítani egy másik ponton minimálisan arrébb (25 mp-nél). [link]
Amúgy olyan 95%-os volt, amikor beküldtem, most 96%-os, de nincs semmi doksi, hogy ezt most csak takarították aztán jónapot vagy cserélték-e a kart. Vagy egy ilyen csak engem zavar egyedül :DDD

[ Szerkesztve ]

.

(#67483) Neurotoxin válasza Vertigo (#67481) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az FH5 benne lesz a GamePassban. Mortal Kombat 11-re gondolsz? Azt egyelőre nem gondolnám, hogy benne lesz, de szerintem 9k-ért rendben van. Az X volt már GamePassban korábban, 2020-ban, de távozott is...

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#67484) Wesder


Wesder
félisten

Furcsa hogy az AoE IV-t ennyire promózzàk, miközben csak PC-n elérhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67485) persil válasza icemad (#67476) üzenetére


persil
nagyúr

Az esetek donto tobbsegeben(nyilvan van kivetel is), sokkal tobbet ad az elmenyhez, hogy 60-nal valoban folyamatosan megy es nem rotyorog 30-cal, mint nehany jatek kozben alig lathato grafikai kulonbseg.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67486) Phoen|x válasza Wesder (#67484) üzenetére


Phoen|x
őstag

Akit meg érdekel, annak promó se kell.

Go Gunners!

(#67487) .LnB válasza Wesder (#67484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkó' minek linkelted be ide!?! Ráadásul úgy, hogy nem is tetted offba! :o
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67488) pzstm


pzstm
titán

XCLOUD on Xbox One | Better Performance in Games | Graphics Comparison & FPS - YouTube

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67489) Wesder válasza Phoen|x (#67486) üzenetére


Wesder
félisten

Engem érdekelne... Konzolon.
Van itthon PC, de hogy leüljek elé jàtszani, az felejtős.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67490) persil válasza zozika84 (#67478) üzenetére


persil
nagyúr

Filmszerű my ass, a legtöbb játék olyan 30-on, mintha konkrétan szaggatna. :D Egy stabil 60 után meg tényleg olyan, mintha talicskába ülnél egy royce után.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67491) Moby válasza persil (#67469) üzenetére


Moby
addikt

Igen van, akinek lényegesebb a magasabb grafsetting.

(#67492) Moby válasza Wesder (#67484) üzenetére


Moby
addikt

Igen ez egy olyan játék, amit a Xbox Game Studios ad ki, csak pont Xbox-ra nincs. :DDD
MS...

(#67493) AMD Power válasza Wesder (#67489) üzenetére


AMD Power
titán

Laptopon én sem fogok játszani vele... ha lesz Xboxra akkor majd lenyomom. Amúgy engem Nagyon érdekelne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67494) Bep


Bep
senior tag

Az éjjel sikeresen terhelték a kártyát az izlandi FH5 kiegésztő csomaggal. 10310Ft-t vontak le. Ez a plusz beállítás kellett, de furcsa, mert pár hónappal előtte nem volt gond.

#67484 Fizzie
Sőt Facebookon az "Xbox Magyarország" oldala is borítőképnek és profilképnek is az AoE IV-t állította...

[ Szerkesztve ]

(#67495) persil válasza Moby (#67491) üzenetére


persil
nagyúr

Olvasd el, amit utana irtam.

A magasabb grafika NAGYON GYAKRAN alig veheto eszre jatek kozben, a 30 fps viszont mindig latszik/erzodik, nincs az az eljaras, ami eltunteti.
Ellenben ma mar tobb olyan jatek is van, aminel gyakorlatilag semmit nem hoz a quality, csak visszaveszi a framerate-et.

Szoval ja, felesebessegen nezni az alig szebb grafikat, oriasi elmeny.
(Meg egyszer leirom, nyilvan van olyan, ami annyival szebb, hogy megerje, DE ritka)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67496) Moby válasza persil (#67495) üzenetére


Moby
addikt

Még én sem vagyok abban biztos, hogy az FH5 nem 30fps-en fog-e menni. Majd ha megnéztem megmondom, de ilyen egyértelműsítés nálam pl. nincs.

(#67497) Steve1207 válasza persil (#67495) üzenetére


Steve1207
veterán

Nextgen 30... :DDD 15 éve is a 60-at kerestük a 8800-on, konzoloknál meg reménykedtünk, hogy majd a most prevgenen annyi lesz mindenhol. A félgenerációig elfogadható volt, és benyeltük, de mára már vicces szerintem, mert egy telefonon is a 60 meg 120 a téma.

.

(#67498) AMD Power válasza Bep (#67494) üzenetére


AMD Power
titán

A nemzetközi és a Mo-i Xboxos oldal is ezt állította be. Egy kis ingyen reklám a játéknak! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67499) AMD Power


AMD Power
titán

Én nem láttam se a filmet, se sorozatot se semmit sem ebből a Marvel féle Avangers-ből. Viszont a játékot elkezdtem. Mind grafikában , mind kezelhetőségben szerintem eléggé ott van a szeren. Még a végén a filmet is megnézem. :DDD

Marvel’s Avengers :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67500) vg válasza Steve1207 (#67497) üzenetére


vg
addikt

Mit vártál, ha a 20 éves diablo 2 30fps módja után? Elvégre gépe csak 10 teraflops... kevés hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.