Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67151) .LnB válasza Wesder (#67149) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor a kifagyott FH4-be quick resume-ol az xbox... az princeless. És nem zavarta, hogy ki van fagyva a game, 3x is simán indította. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67152) AMD Power válasza viperabácsi (#67132) üzenetére


AMD Power
titán

Ha keretbe belefér csak SX. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67153) vg válasza Wesder (#67149) üzenetére


vg
addikt

Szerintem nem biztos, hogy kell telepíteni azokat. Inkább úgy működik, hogy benne van a teljes játékban, csak ellenőrizni inditáskor, hogy már tulajdonos vagy, vagy sem. Azért csak annyi van ott, hogy "owned" (nem tom mit ír magyar felületen).

[ Szerkesztve ]

(#67154) kill_switch válasza NJanika (#67146) üzenetére


kill_switch
senior tag

Pár száz forintos tétel a térkép.

(#67155) AuraSync válasza Wesder (#67150) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az Age of 4-at adná ki Xbox-ra ahhoz lenne esze a Májkrónak. :D
Ha a The Riftbreaker működik konzolon akkor egy RTS-t sem lenne nehéz megírni rá.
Ahogy a Far Cry 6-ban is a menüben kurzor-t kell mozgatni úgy máshol is lehetne.

Forza 5 nálam ilyen lesz: 65" + 4K + HDR10+ + Dolby Atmos. :Y

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#67156) persil válasza csaabz (#67142) üzenetére


persil
nagyúr

"de nem olyan nagy"

Ohm. De.
Azt akartad irni, hogy az 1080p es a 4k-ra felskalazott 1080p kozott nincs olyan nagy kulonbseg.
Nyilvan megszokas es (erre valo)igenyesseg kerdese, de naggggggyon nem olyan, mint a nativ 4k, akarhogy is skalazod.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67157) viperabácsi válasza .LnB (#67135) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi a megerősítést mindenkinek. Már csak szerezni kellene egyet. :D

Még egy kérdés , soha nem volt konzolom , a kontrollert mennyire lesz sz@r megszokni ?
Sok game támogat egér+bill kombót ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67158) oriic válasza .LnB (#67151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"princeless"? ;]

Live-Die-Respawn

(#67159) Norb79 válasza viperabácsi (#67157) üzenetére


Norb79
őstag

Idő lesz, de mind megszoktuk. Én már néha pc játékokat is kontrollerrel nyomok pc-n, mert arra is rákötöttem a kontrollert, amikor megszoktam. De idő lesz, az biztos. Akár hónapok is, ha keveset játszol.
Van pár ami támogatja, de elég szűk kör ez, elkerülhetetlen a kontroller tanulása a normális játékélményhez.

(#67160) viperabácsi válasza Norb79 (#67159) üzenetére


viperabácsi
addikt

Most pc-n szoktam néha játszani ,leginkább COD szériák, meg Tomb Raider.
Multit mostanában csak Ironsight és CSGO nem tudom ezek valamelyike megy xbox-on ?
Steam-om van gondolom az azon lévő játékokat bukom konzolon.
Nem, vagyok mér fiatal ,de néha még kell egy kis lövölde kikapcsolódásnak.
A pc-ről azért váltanék,mert 4K-hoz kb atom erőmű kell . A jelenlegi kártyám meg kb 75%-át fedezi a series X-nek.

AuraSync : A Samu nekem is 4K HDR10+ de csak 55" ;]

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67161) persil válasza oriic (#67158) üzenetére


persil
nagyúr

Ne! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67162) persil válasza viperabácsi (#67157) üzenetére


persil
nagyúr

Eloszor fura, nyilvan, de en pl egy-ket het utan ugy megszoktam, hogy nem ereztem az eger hianyat egyaltalan, ma meg mar konkretan a kezembe nem vennek egeret/billt, ha jatekrol van szo.
(Multizok es fps-ezek is)

Csak egy kis idot adj a dolognak, fasza lesz az. Raadasul sok jateknal szinte azonnal olyan erzese van az embernek, hogy ezt bizony kontira almodtak es egerbillel "clunky".

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67163) Wesder válasza vg (#67153) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt most kb úgy írod, mintha soha sem jàtszottàl volna Forza Horizonnal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67164) 3L1T3 válasza hackeeeee (#67127) üzenetére


3L1T3
addikt

Kb minden héten kapunk új skint az Avengersbe. Már MCU skinek is érkeztek szép számmal.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#67165) Bazsi1987 válasza 3L1T3 (#67164) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hogy tetszik neked? Azt tudom nagy marvel fan vagy :) destiny mellet még nem kezdtem el lehet elkénne :F

(#67166) Wesder válasza AuraSync (#67155) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz benne Dolby Atmos, mivel Audio RT-t fog hasznàlni. Esetleg a prevgen verzióban lehet Atmos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67167) hackeeeee válasza vg (#67153) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem mindig, van amit kell, van amit elég csak megvenni, mert csak kinyit content-eket.

A Kellogs pedig, elég beteg. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#67168) 3L1T3 válasza Bazsi1987 (#67165) üzenetére


3L1T3
addikt

A Guardian vagy az Avengers? :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#67169) AuraSync válasza Wesder (#67166) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ne mááááár... pedig arra vártam, hogy végre kihasználjam a cuccom tudását... :(((
Horizon 4-be van ott szépen is működik. :K

Tényleg Fizzie neked mint komoly embernek van kedvenc játékod?
Amire azt tudnád mondani, hogy a valaha készült legjobb számodra?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#67170) hombre[EU] válasza BigBear (#67120) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, eternal elég buzis...bezzeg tipegō gügyögő gruntokat kergetni, na az közben szétb.sz a tesztoszteron :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67171) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Mostanában csak diablo 3-at játszok. Ha lejár a GPU akkor is tudok úgy játszani, hogy a seasonnel kapcsolatos előrehaladás megmarad , vagy semmilyen online szolgáltatás nem érhető el?
Az-az igazság, hogy sohasem étettem ezt a gold dolgot, hogy csak multihoz kell, vagy azok a játékok amik mindenképpen online kell legyenek el sem indíthatóak, vagy igen de nem lehet bennük multizni stb.?
elnézést ha láma a kérdés, elolvastam az összefoglalót, de ezt nem láttam. :B

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#67172) urbi73


urbi73
senior tag

Far Cry 6-nak van már fóruma? csak ezeket találtam [link]

-

(#67173) PiszokAlfréd válasza Moby (#67101) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Én egy hete sincs hogy végeztem vele, kölcsön lemezzel. Lenyomtam a sztorit, egy minimálisat csavarogtam, 1-2 sidequest, igazából csak a történet érdekelt.

(#67174) Wesder válasza AuraSync (#67169) üzenetére


Wesder
félisten

Àh, nincs, dehogy. Csak viccbôl ez a nicknevem, meg avatárom. :DDD

Amúgy az Audio RT jobb, mint az Atmos.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67175) oriic válasza urbi73 (#67172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van, külön konzolos felesleges szerintem, annyira nem beszélnek róla sokat. [link]

Fizzie:

Szóval az nem egy PlayStation studió korábbi játékának a kabalája? ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67176) rdt89 válasza urbi73 (#67172) üzenetére


rdt89
addikt

A Far Cry 6 teszt lényegében a fóruma, ott folyamatosan vannak új kommentek, kibeszélések és egyéb dolgok. :)

(#67177) Madoc válasza Wesder (#67174) üzenetére


Madoc
veterán

Fogalmam nincs miből van az avatarod meg a nick-ed :K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#67178) blckhm válasza hombre[EU] (#67170) üzenetére


blckhm
tag

Ezek miatt a sivalkodo kismalacok miatt hivja parom a 117-es spartait ovizsarunak, mert mindig rendet kell tenni koztuk :)) .

Mindket jateknak vannak azert kemenyebb pillanatai, de nekem az Eternal-ba szippantotta be tobbszor a seggem a boxert, foleg a vege fele amikor ramkuldtek a fel poklot+idezgette a piros demonokat a teleportalos satanfatty. A Halo-ban mondjuk le tudtam guggolni egy-egy lada vagy ojjektum mogott ha pittyegett a pajzsom, a Doom eseteben sajnos Benny Hill show-ban zenere futkarozos menekulessel volt teletuzdelve a vegigjatszas.

En kivancsian varom milyen lesz az Infinite, bar nekem meg pont openworld burnout-om van es ezek a corridor shooter-szeru palyak jobban adtak, mikozben potoltam a regi reszeket.

(#67179) .LnB válasza oriic (#67158) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó lesz így is. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67180) .LnB válasza viperabácsi (#67157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy állj hozzá, hogy nem lesz gond. Nem kell előre félni a kontrollertől.
Millióan használjuk, millióan használjuk komoly gamer egerek után, aztán még sincs gond. ;)
Én simán játszok multi Fps-eket is kontrollerrel ha éppen olyanom van. Eszembe sem jut, hogy egér+bill-t kössek a konzolra.
El kell vonatkoztatni. Van a PC, ott egér meg billentyűzet. Itt meg kontroller van és kész.

Van aki tus sírni a kontroller miatt persze, de nincs gond vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67181) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jöjjön már a FH5 mert nagyon unatkozok. Most Godzilla téma lett: [kép] :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67182) Wesder válasza Madoc (#67177) üzenetére


Wesder
félisten

Sunset Overdrive, Fizzie.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67183) zkxdn válasza oriic (#67175) üzenetére


zkxdn
őstag

Teis szoktál Master Chief-el PS topikban garázdálkodni. ;]
Nézd meg Fizziet. Insomniac (Mostmár Playstation Stúdió) Xbox exclusive játéka a nickneve és a profilképe. Az ultimate taktika, így mind2 topikba van belépője :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67184) hombre[EU] válasza .LnB (#67181) üzenetére


hombre[EU]
veterán

najsz...csak az utángyártott lengyel ajtó nem stimmel :D

Life, Uh, Finds A Way

(#67185) Wesder válasza .LnB (#67181) üzenetére


Wesder
félisten

Egèsz jô lett, csak ez a lila alapszín valahogy nem tetszik, persze ízlèsrôl bem vitatkozunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67186) persil válasza Wesder (#67174) üzenetére


persil
nagyúr

Akko' eddig a wesder mi vo't he? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67187) .LnB válasza Wesder (#67185) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a lila nem szokványos. De legalább nem flottafehér. :)

Ez a kedvencem: [link] Jó kis Hacsi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67188) Phoen|x válasza Wesder (#67182) üzenetére


Phoen|x
őstag

Itt a megfejtés, pedig micsoda kutató munkát beleöltem... :))

Go Gunners!

(#67189) Wesder válasza .LnB (#67187) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lett rossz. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67190) Wesder válasza persil (#67186) üzenetére


Wesder
félisten

Random jött, de màr szerintem 10+ éve hasznàlom ott, ahol csak tudom. PH! az most pont kivétel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67191) Helmoras válasza AuraSync (#67169) üzenetére


Helmoras
őstag

Autós játékban "igen gyakran" jön fentről hang, sok értelme nem lenne atmosnak szerintem. Max aalgut vagy repcsis duel esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#67192) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#67193) urbi73 válasza oriic (#67175) üzenetére


urbi73
senior tag

Köszönöm.

-

(#67194) vonSux


vonSux
őstag

Volt már? Escharum beszáll a kampányba.

(#67195) Zoleee83 válasza vonSux (#67194) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát hova ettől jobb trélert, tezsört vagy bármi is ez !?!?!4!négy! :Y :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67196) .LnB válasza vonSux (#67194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az orc a főgonosz? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67197) Gaben360


Gaben360
senior tag

Ma a szívbajt hozta rám az SX, nem kapcsolt be, még a gépen nyomva a gombot, akkor se.
Volt egy pillanatnyi áramszünet, úgy látszik az ütötte ki, áramtalanítás után magára talált.
Ez az Avangers nem is olyan rossz, nem vágom miért húzták le ennyire, szerintem tök rendben van, ha az ember kikapcsolódni vágyik és nem rúzslájkkal akar kinlódni :DDD
Ha nincs benne a Gp-ba, ki se próbáltam volna, eddig kellemesen csalódtam.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#67198) hombre[EU] válasza vonSux (#67194) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jól van, simogassák még egy kicsit a kampány teamnek a buksiját aztán jöhet a lényeg...a multiplayer roadmap :D

Life, Uh, Finds A Way

(#67199) .LnB válasza Döglött Róka (#67111) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írjál gyorsan-gyorsan a jézuskának, hogy te ilyet kérsz tőle karácsonyra: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67200) vg válasza Gaben360 (#67197) üzenetére


vg
addikt

Én is végigtoltam egyszer jó pár hónapja, de még megvettem 10e-ért. Nem életem legjobb biznisze volt, bár még mindig jobb mint ps4-en a last of us 2, azt előrendeltem teljes áron digitálisan és egyszer végigtoltam aztán letöröltem. Nem vagyok sikeres, rossz döntések árnyékolják a múltam. Fiatal voltam, játszani akartam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.