Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) Moby


Moby
addikt

Véééégre több mint egy 1 év után megint leárazást kapott az RDR(1).

(#67102) frankdelgado válasza vg (#67100) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha lesz szivárványos robot, akkor mindenképpen kell...

(#67103) Döglött Róka válasza .LnB (#67089) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mondd mi többet vársz? Szeretem az ilyen "többet várnék" kijelentéseket :D Mi kell neked, hogy azt mondd, "na ez jó lesz"?

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67104) vonSux válasza vg (#67095) üzenetére


vonSux
őstag

Oriic is leírta, ill. azzal kiegészíteném, hogy hasonló univerzum, de tök más kávéház. Arról nem beszélve, hogy a TF2-ben volt sztori mód (ismétlem magam: ráadásul nem is rossz).

(#67105) .LnB válasza Döglött Róka (#67103) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehetne sokkal szebb. Lehetne változatosabb. Értem ezalatt, hogy esetleg Chief elkeveredhetett volna valami teljesen új, más helyszínre is. Ahol esetleg egy teljesen új, komolyabb ellenféllel nézne szembe. Ezek a kis ugri-bugri manók nem uncsik már?!
Ott a Destiny 2, az bőven hoz jelentős változatosságot, kiegészítőnként. Még csak nem is fő epizódokról beszélünk. Ha az Infinite, végtelen unalmasságot takar, akkor mondjuk helyben vagyunk.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67106) frankdelgado válasza .LnB (#67105) üzenetére


frankdelgado
őstag

A halo játékoknak ilyen a stílusa. Sztem is buzis kicsit a sok színes buboréklövő fegyver, de ez mindíg is ilyen volt. Azt meg nem tudjuk még, h hova fog ellátogatni a séf.... Mondjuk a multiról jó vélemények voltak legalább ellenben a f@smány bf2042 vel, amit meg 25 makiért adnak alaphangon.

(#67107) adalbert1 válasza Bogyi007 (#67086) üzenetére


adalbert1
veterán

A megújult xbox.com-on hol látni, hogy meddig kapható még akciós áron egy termék? Egy hete még lehetett látni az ár környékén, hogy pl. még 6 nap van hátra az akcióból.

(#67108) .LnB válasza frankdelgado (#67106) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a stílust hagyjuk is... Láttunk már jó megújulásokat. Erre a sorozatra meg bőven rá is férne szerintem.
Nekem az a fura, hogy ebben a Campaign trailer-ben, kb. ugyan azt láttam, amit anno a Halo 3 végigjátszása során. Ellenfelek, helyszín, fegyverek stb stb. Olyan mint ha ugyan ott folytatnák. Persze biztos nem, mert volt pár rész még közben. De nekem, laikusnak olyan. És már az se volt egy maradandó élmény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67109) Bad Pritt válasza .LnB (#67105) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most kb. mintha a Gyűrűk uránál azt kérnéd számon, hogy miért mindig orkok a gonoszok, a Star Wars-ban miért rohamosztagosok meg sith-ek vannak még 4000 évvel a filmek előtt is. :D
Atriox egy elég fasza főgonosz lesz az fps részekben is a HW 2 alapján, bár azt nem tudni, az Infinite-ben feltűnik-e, de jól megalapozták az egész Banished frakciót, az Infinite-ben ezt az Escharum karaktert majd meglátjuk, de tuti lesznek még meglepetések a tegnapi trailer alapján.
Vannak új fegyverek, képességek, kinyílt a világ, de maradt a fasza fizika, ráerősítenek a sandbox jellegre, ezzel semmi baj. Azt se tudni még, hogy milyen helyszínek lesznek, a korábbi játékok is tele voltak éjjel nappal erdős, mezős, hegyes, havas, emberi, idegen városi pályákkal, gondolom most sem csak a mezőkön fogunk ugratgatni.
Rohadtul nem az lesz a baj ezzel a játékkal, ha lesz vele egyáltalán, hogy ne fejlődne a korábbiakhoz képest, inkább az, hogy jó irányba fejlődik-e.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67110) .LnB válasza Bad Pritt (#67109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom. Ha lenne a tarsolyukba (több) puskapor, akkor miért nem mutogatták? Pont a változatosabb helyszín, és ellenfelek keltették volna fel sokunk figyelmét. Ők meg bemutattak a Halo 3-at, csak most ow.

Basszus, egy jó trailernek, le kellene nyűgöznie! Nem azon kellene gondolkodni utána, hogy biztos lesz benne ez is, az is. És biztos jó lesz ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67111) Döglött Róka válasza .LnB (#67105) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Arra a destiny-re gondolsz ahol minden egyes bolygón ugyanolyan ellenfelek jönnek csak más skinnel? :D

"Basszus, egy jó trailernek, le kellene nyűgöznie! Nem azon kellene gondolkodni utána, hogy biztos lesz benne ez is, az is. És biztos jó lesz ez" - van akinek a szar is ízetlen. A tralier bőven mutatott játékmenetbeli újdonságokat, az hogy te le vagy ragadva a grunt-oknál meg a nem tetszik a needler (a legkreatívabb fegyver FPS-ekben mai napig szvsz) az nem az én problémám.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67112) .LnB válasza Döglött Róka (#67111) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tuti nem igaz. Mert én sokat játszottam vele megjelenéskor, és ahhoz képest marha sokat változott (a videók alapján).

De akkor írd már le, hogy szerinted miért jó ez a Halo így, ahogy van. Neked miért tetszik? Ha már engem kérdőre vontál, hogy mit kellene változtatni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67113) Bad Pritt válasza .LnB (#67110) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert majd a játékban mutogatják. :D Kicsit azt érzem megint, hogy kákán is csomót helyzet van nálad, nem tetszik és nem is akarod, hogy tetszen. :)
Csomó kérdést elhintettek az elmúlt három kampány trailerrel (Escharum, Zeta Halo, Harbinger of Truth, Cortana, The Weapon, csak néhány kulcsszó), amiken csámcsog is az internet nyugatabbik fele, nem mellesleg rengeteg gameplay újdonságot mutattak mellé.
Az utolsó két játékkal (mármint Halo 5 és Halo Wars 2) eléggé beszűkítették a lehetőségeiket, szóval bármi többet mutogatnának, azzal faszán elspoilereznék magukat, amit picit meg is tettek a tegnapi trailer végével. Teljesen érthető, hogy nem akarnak a minimumnál többet megmutatni még.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67114) Döglött Róka válasza .LnB (#67112) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miért jó.:

Halo, otthon vagyok benne, leülök játszani és pont annyi új dolog van benne hogy lekössön és pont annyira kényelmes az irányítás és a játékmenet hogy a rutin még mindig működik.
Pont emiatt könnyű azonosulni a főhőssel, arctalan, feladatorientált, a bevált dolgok működnek az újakat meg könnyű megszokni.
Nem volt olyan epizód ahol ez gondot okozott volna.

A helyszínek változatosak, az első rész volt az egyetlen ami szinte végig egy Halo-n zajlott. A 2 részben némileg, a 3 egyáltalán nem, a 4-ben egyszer elmentél egy űrbázishoz ami egy installation mellett volt, az 5-ben egyáltalán nem volt emlékeim szerint.

Ha neked unalmas, akkor nem ismered a játékot, de nincs ezzel baj :) Az installation flórája is változatos, ha fotel marketinges szemmel nézem, azért ezt mutatják mert ebben van a nosztalgiafaktor. Tényleg a CE hangulatát akarják visszahozni.

Multija meg verhetetlen számomra konzolon, a Titanfall tudta megközelíteni egydül de azt kivéreztették.

Destinyre visszatérve, a tavalyi kiegig mindet kipörgettem, párszáz óra benne van. Mindig ugyanaz a 4 frakció jön ugyanazzal a setuppal, AI nulla mert ugye looter shooter.
Kidobnak egy kieget és jön egy régi frakció, csak épp most máshol és máshogyan fenyeget.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67115) .LnB válasza Bad Pritt (#67113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, nincs rossz szájízem, meg nem direkt kötekszem. Miért tenném? Még csak fizetnem sem kell majd érte. Egyszerűen csak nem értem, hogy ez a játék miért nem tűnik már sokaknak öregecskének? Destny 2, Titanfall 2, DooM, Wolfeinstein-ek is izgibbek szerintem ma már. Még a Rage 2 is bizalomgerjesztőbbnek tűnt a trailerek alapján, persze aztán besült.

Sajna a spoilerek nekem sokat nem mondanak. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67116) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#67114) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A helyszínek változatosak, az első rész volt az egyetlen ami szinte végig egy Halo-n zajlott.

Az installation flórája is változatos...

A Combat Evolved is ezért nem volt unalmas, volt tengerpart, erdő, mező, havas táj, voltak szűk és nyílt belső terek, zseniális pályadizájnnal, Silent Cartographer mai napig referenciapont cső fps fejlesztők számára.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67117) AMD Power válasza Bogyi007 (#67084) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi! Sok embernek ez tényleg hasznos lehet. A FB csoportba meg is osztottam. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67118) .LnB válasza Döglött Róka (#67114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre kezdünk valami beszélgetés szerű felé elmenni. :)
Az első bekezdésedet egy szóval össze tudnám foglalni. Egyszerűség. Neked az egyszerűsége tetszik.
Nagyon arra fele megyünk a témával, hogy ez a játék a sorozat rajongóinak lesz jó.
Mi, "billegő szavazók" számára nem egy megnyerő dolog eddig.

Én az eddig látottak alapján nem tudom, hogy rögtön, megjelenéskor bele fogok e vágni. A FH5 akkor lesz egy hónapos. Szerintem bőven az fog még lekötni. Megnyerniük meg nem sikerült a trailerekkel, hogy annyira várjam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67119) Zoleee83 válasza .LnB (#67110) üzenetére


Zoleee83
addikt

Basszus, egy jó trailernek, le kellene nyűgöznie!

Igen, meg is volt, teljesen le vagyok nyűgözve, bár már ma este játszható lenne! :)
Mondom ezt úgy, hogy sosem voltam nagy Halo rajongó, csak elkezdtem játszani a sorozatot, aztán megvett a gunplay, meg a történet is, ahogy utána olvastam.
Ez egy ilyen stílus, ennek a játéknak ilyen a világa, teljesen rendben van.
Akinek meg nem tetszik, annak sem kell a kardjába dőlnie, erre van a GP..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67120) BigBear válasza .LnB (#67115) üzenetére


BigBear
senior tag

DooM, mint izgi? Könyörgöm, annál buzisabb "csillámpónimelegmitazállathülyegyerek" játékot még nem sikerült alkotnia senkinek, mint a legutóbbi kiadás. Ugrándozós csillogós cukorszirupba öntött nagy nulla.
Én sem értem mi a baj azzal, hogy a Halo alapvetően ugyanolyan, mint a régebbiek.
Máshogy vagyunk összerakva. Persze kinek mi jön be. Ha nekem bejön egy játék, az atmoszféra, a sztori, akkor képes vagyok a sokadik rész hasonló játéknak is nekiállni. A Halo nekem is úgy jó, ahogy van. Az OW meg jó dolog.

(#67121) .LnB válasza BigBear (#67120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha neked ilyen véleményed van, akkor mire fel van neked bajod, az én véleményemmel? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67122) _ak_ válasza .LnB (#67118) üzenetére


_ak_
addikt

Erdekes, mert bar nekem az Xbox = Halo (volt nagyon sokáig), ez a trailer egy kicsit sem hozta a "jo lesz ez" feelinget. Nagyon azt érzem, hogy kellett a multi, de egy sztori folytatásra most nem futotta, ezért inkább nesztek egy sandbox, ahol az uj featureket lehet használni es kb. ennyi. Ettől függetlenül bízom benne, mert egyszerűen jo volt velük játszani. Kello kihívás/sikerélmény, nagyon jo hangok, változatos küldetések stb.

Let's begin, de gozaimasu!

(#67123) oriic válasza .LnB (#67112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"De akkor írd már le, hogy szerinted miért jó ez a Halo így, ahogy van."

A Halo jó...Ennyi. ;]

Live-Die-Respawn

(#67124) .LnB válasza oriic (#67123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így is mosolyogtam, de az lett volna a csúcs, ha azt írod, hogy mert van benne űrhajó! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67125) Döglött Róka válasza .LnB (#67118) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Eddig is beszélgettünk, kicsit engedj a sznobizmusból és valódi társalgás lesz belőle. ;)
Nem az egyszerűsége tetszik, hanem a játékmenet. Az aknakereső egy egyszerű játék például, a Halo meg egy baromi jó FPS. Ha nem tudsz olvasni a sorok között, akkor inkább ne tedd.

A "billegő szavazókat" telibeszarom. F2P lesz a multi, lesz elég játékos, engem a többi nem izgat. Ha valaki rákattan az jó, ha nem tetszik neki az se izgat. A nyílt hétvége után eléggé úgy néz ki, hogy az emberek várják.

"Destny 2, Titanfall 2, DooM, Wolfeinstein-ek is izgibbek szerintem ma már". :
Sorban:

Destiny 2 : Halo gunplay, looter shooter, baromi egyhangú grind, a pvp viszont jó volt Europáig (a stasis tönkreverte).
Titanfall 2: Baromi jó multi, no content, elhagyta az EA teljesen fél év után - kuka.
Doom: Eternalban megölték a multit, one and done játék lett (annak viszont kurvajó)
Wolfeinstein: Lásd Doom.

Végezetül. Bevallásod szerint a 3-al játszottál utoljára, az egy 14 éves játék :) Destinyvel megjelenéskor játszottál, azóta videókat nézel. Referenciának ez itt sajnos kevés. Érdemes dolgokat úgy kritizálni, hogy szerzel valós tapasztalatot róluk.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67126) .LnB válasza Döglött Róka (#67125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy normális beszélgetés úgy zajlik, hogy nem a sorok között kell keresgélni. :U
Ha nem a sorok között keresgélnél, akkor értetted volna amit írok. A Halo 3-at játszottam végig utoljára. Játszottam az újabb részekkel is. A Halo 5-tel például tavaly novemberben.

Az igazság viszont az, hogy én a Halo kampányáról beszéltem egész végig. A többjátékos módot meg sem említettem. :U Mit akarsz te sorok között olvasni, ha a leírt sorokat se tudod értelmezni? :DDD

Amúgy meg nekem ennyit nem ér ez a téma, hogy így hisztizzél. Szóval igazat adok neked mindenben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67127) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Avengers-hez érhetők el valahogy eredeti skinek, vagy csak a GotG-hez lesz ilyen?

Véleményem szubjektív...

(#67128) frankdelgado válasza Döglött Róka (#67125) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha a multi F2P lesz, akkor vajon úgy fog az működni, mint a fortnite esetében, h nem kell hozzá se gold, se gémpassz ?

#67110.LnB

A jó trailerről, meg a lenyűgözésről annyit, hogy engem lenyűgözött a BF2042 trélere, a béta után meg bottal se piszkálnám meg.

(#67129) .LnB válasza frankdelgado (#67128) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne aggódj, mire jön EA Play-be az a BF, egy fasza játék lesz. :) Majd akkor kipróbáljuk. De igen, annak frankó trailere volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67130) Wesder válasza frankdelgado (#67128) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted majd a F2P jàtèkot berakjàk GamePass-be?
Na meg F2P jàtèkokhoz màr legalàbb fèl ève nem kell Gold, majd pont a Halo lesz a kivètel. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67131) Scholes9 válasza Bogyi007 (#67084) üzenetére


Scholes9
nagyúr

‘Há nem tom’. Sokkal inkább vennék egy 48-as C1-et, ami képminőségben köröket ver az ips panelre :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#67132) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv srácok !
Gondolkodom konzol vásárlásán. A megjelenítő egy 55" Samsung Q60R 4k tv lenne. A készülék tud freeSync-et 1080p 120hz és 1440 p 120hz 4k-ban viszont csak 60hz . Érdemes ez mellé Xbox series X -et venni , vagy elég a series S ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67133) krx21 válasza viperabácsi (#67132) üzenetére


krx21
nagyúr

Speciel én mindenképpen az Xbox series X-t venném. De ez egyéni igény kérdése...

(#67134) bulikavagyok válasza viperabácsi (#67132) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hello,
Series X: +1.

(#67135) .LnB válasza viperabácsi (#67132) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Képzeld el a Forza Horizon 5-öt, azon a tévén, natív 4K-ban. -> SX
És most képzeld el 1080p-ben -> SS
:D
(Azt hiszem 1080p lesz SS-en, de ha nem, majd kijavítanak.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67136) negyven2


negyven2
veterán

Ugye bizonyos jelek arra utalnak, hogy hamarosan ismét bővülni fog a X360/Xbox-os BC lista.

Szeptemberben 7 olyan játék kerül le az eredeti 360-as, és kerület be az új Xbox Store felületre amik eddigi nem voltak játszhatok One/Series konzolokon (Advent Rising, Chicken Little, Dead or Alive 3, Dead or Alive Ultimate, Full Spectrum Warrior: Ten Hammers, Gladius, Gunvalkyrie). Ehhez a listához csatlakozott ma 2 X360-as játék az "Are You Smarter than a 5th Grader?" és a "The First Templar".

Azért is érdekes ezeket, mert ugye aha nem szeretnének velük semmit kezdeni, akkor miért kerültek be az új Store felületre... másrészt meg, azért ezen játékok között van egy-kettő aminek valószínűleg egyszámjegyű a rajongói tábora.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#67137) BigBear válasza viperabácsi (#67132) üzenetére


BigBear
senior tag

Series X.
Nem feltétlenül felbontás miatt, de úgy gondolom jövőbiztosabb, illetve a háttértár mérete miatt mindenképpen az X. Persze ezen is lehet vitatkozni, mi is az elég. Én úgy gondolom, abból túl sok nincs. A bővítés pedig még mindig extrém drága.

(#67138) Wesder válasza .LnB (#67135) üzenetére


Wesder
félisten

SX
4K@30 ès 4K@60

SS
1080p@30 ès 1080p@60

Megtalàltam mi a menüzene cîme, de mèg nincs kiadva îgy meghallgatni se lehet. :O

Urbandawn - Fly Away

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67139) NJanika


NJanika
aktív tag

Akik megvették a Forza Horizon 5 prémium add-ot azoktól lenne egy kérdésem. Nektek is csak az alapjátékot és az első második kiegészítőt telepítette ? 103gb / 10mb / 10mb ? Köszönöm

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#67140) kill_switch válasza NJanika (#67139) üzenetére


kill_switch
senior tag

Annyi volt nekem is.

(#67141) vg válasza NJanika (#67139) üzenetére


vg
addikt

Az a két kieg csak placeholder

(#67142) csaabz válasza .LnB (#67135) üzenetére


csaabz
őstag

Azt azért hozzá kell tenni, hogy ha Series S-t vesz, akkor sem 1080p-ben fogja látni, mert a tv felskálázza 4k-ra. Van különbség a natív és a felskálázott 4k között, de nem olyan nagy

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#67143) NJanika válasza vg (#67141) üzenetére


NJanika
aktív tag

kill switch . Köszi.
vg neked is, de azt tudom en a térképre , autoberletre gondoltam. Köszi

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#67144) Wesder válasza NJanika (#67143) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen tèrkèp? Amit nem telepít magàtól, de rèsze a Premium csomagnak, azt külön Store-ból tudod telepíteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67145) Döglött Róka válasza .LnB (#67126) üzenetére


Döglött Róka
veterán

See the source image

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67146) NJanika válasza Wesder (#67144) üzenetére


NJanika
aktív tag

Ezeket látom a csomagban . Autoberlet , Udvozlocsomag, VIP tagság , első második kieg , de csak az utóbbi kettőt telepítette. Lehet, hogy ezek kis méretűek és csak 5.-en fogja... :U

A kincses térképet látom külön kell megvenni :W

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#67147) NoMagix válasza Wesder (#67138) üzenetére


NoMagix
addikt

30 sec van belőle a neten, egész jó!
[link] zene

[ Szerkesztve ]

(#67148) Wesder válasza NoMagix (#67147) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ezt megtalàltam. Fent volt a teljes is, csak töröltette a YT, mert mèg nincs kiadva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67149) Wesder válasza NJanika (#67146) üzenetére


Wesder
félisten

Mint mondtam Store-ból biztos tudod telepíteni külnön.
A fejedet sem kell a falba csapkodni, a Treasure Map mindig is külön tètel volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67150) Wesder


Wesder
félisten

Xbox Marketing megint nagyot ment. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.